Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : Nu,jak to zkousela do Wordu. Diky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Ja taky velikonocni pomlazku nemusim. Kdyz jsem byla mala, tak jsem nikomu neotevirala nebo jela pryc. Jak pises, kdyz bydlis v panelaku,tak je to fakt trapne. Oni zazvoni u dveri a ty na ne vyspulis zadek, nechas si namlatit a pak jim das vajicko. No, byla jsem plodna i bez toho ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna aha... to musim vyzkouset. ne, ze bych ji jedla doma na kila, ale obcas na ni mam chut :)
Odpovedať
Profilova fotka
první várka koláčů je z trouby venku, ty jo, ony se povedly... velikost skoro svatební :) a sladký jak cecek, to se mužíček poměje.
Odpovedať
Profilova fotka
holky, mate nektera recept na pravou Torta di mele? nejak nemuzu nic poradneho najit, na netu je jeden recept podivnejsi nez druhy
Odpovedať
Profilova fotka
Jeste jeden prispevek mimo tema,ale musim se o to podelit ;-) Dnes jsem videla tak kraaaasneho chlapa! V nakupnim centru. Vysoky, tmavy, malem jsem prestala dychat a mela jsem co delat,abych neotevrela pusu ;-) Samozrejme jsem delala jako nic,ale oko mi na nem ulpelo ;-) No nic, to jen tak naokraj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jste me tak navnadily, ze pujdu upect Krtkuv dort. Mam tu ten v pytliku od Dr. Oetkera, ma proslou lhutu,tak snad se mu nic nestalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir včera jsem přemýšlele, kdo by tak mohl být podobný jako Bova, jako že to je takový maxi idol. a napadl mě Vojtěch Dyk, teda nevím, jak vám, ale mně se docela líbí :) jsem vždycky měla slabost pro kreativní lidi. jinak viděla jsem nějakou reportáž (myslím v Le Iene, ale nejsem si jistá) o tom, jak přivedli z ulice dva chlapi dvěma ženským a jednu holku Scamarciovi (taky takový prototyp idolu, jak jsem pochopila) a ta holka z něj málem omdlela. ony se totiž měly ty páry líbat :D
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia : Mamce a segre se Vojta Dyk libi. Me moc ne, je to hezky kluk,ale je to takovy zajicek....Z Cechu me nikdo moc nenapada. Uzasny sympatak a gentleman je Jan Censky, ma fakt velke kouzlo, driv se mi libil Juraj Kukura a Hanak z divadla Sklep. Budu premyslet, kdo se mi jeste libi ;-) Jooo a kdyz jsem byla hodne mala, tak muj superidol byl Sagvan Tofi, ja jsem proste ulitla na tmavy typy....
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Mne se z Cechu libi(l) Ondra Vetchy: tmavovlasy, poradny nos a ty svaly 8-) Jinak vubec nikdo. V puberte se mi libil Bono, no a ted jeste porad trosku Sean Bean (hlavne jako Boromir) :-D Jinak fakt nik-do.
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : Jo, Vetchy neni spatny. Zrovna jsem si u filmu Nevinnost rikala,ze je to docela slusny chlap ;-) Taky se mi libi velky nos ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mam asi genialni recept na Tribarevnou pudinkovou babovku :-D Jestli bude tak dobra jako to testo, tak z ni Simo moc neuvidi ;-) Ja vam ji musim napsat :-D 1 Hera (maslo) 250 g mouckoveho cukru 1 vanilkovy cukr 5 vajec (ja dala jen 3ks) 300 g polohrube mouky 1 prasek do peciva 1 zakysana smetana 200 ml mleka 3 ruzne pudinky v prasku (ja dala jahodovy, cokoladovy a it. pistaciovy) Tuk utrit s cukrem do peny, zaslehat vejce. Vmichat mouku s kypricim praskem, pak zakysanou smetanu a mleko. Testo rozdelit na 3 dily a do kazdeho dilu dobre vmichat 1 sacek pudinku. Klademe do formy lzici a stridame barvy. Peceme na 170 stupnu 45 minut. Mammamia!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ditakir haha, tak na tmave typy jsem taky.. mozna i proto byl problem si vybrat v CR :-D mezi italskymi herci moc oblibence nemam, ale treba z posledni doby se mi docela libil treba Sicilian Francesco Scianna ve filmu Baaria :-p jinak se pridavam k fanynkam poradneho nosu.. protoze, jak se rika, podle nosa poznas kosa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir jen se mi moc nelibi Vetcheho hlas, mam radsi drsnejsi hlasy ;-) @reys Mne se v puberte libily takove ty az arabske typy, dneska nechapu :-) Blondaci nikdy nemeli sanci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia Na me je Vojta Dyk takove tintitko ;-) Ale jako muzikant super 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : No, ja si myslim,ze to pravidlo neni pravdive ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko chudaci blondaci.. vidis, a tady se po nich muzou utlouct :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : Jo??? Ja znam snad jen jednu Italku, ktere se libi blondaci.
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir tak to ja teda vic ;-) vetsinou kdyz jsem popisovala nejakeho kluka a rekla, ze je vysoky a blond, hned byly cele pryc.. (nebo to bylo i kvuli te vysce? :-D)
Odpovedať
Profilova fotka
O blondacich se nejak nemluvi ;-) Ja si ted vzpomnela na jeden vtip o blondynach, ktery se tak trosicku tyka nasi debaty, no ja ho musim napsat :-D Mozna ho znate ;-) Vite, proc maji blondyny kolem pupiku modriny?? Protoze existuji i blondaci! :-D To je ale blby vtip, ze? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : :-D to je fakt blby ;-) Tak holky, ja mam korpus na krtka v troube, posloucham CD Krystofa a mela bych si umyt vlasy, aby me manzel nasel krasnou, cistou, s dortem na stole ;-) :-p Jo,ale skritek se vzbudil.....
Odpovedať
Profilova fotka
my jsme tak vzorne, jak jsme napekly na vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jsme šikovný, musíme se pochválit! a to já budu zítra celý den sama, oběd u tchýně si ale nechám ujít, pošlu delegaci a možná přibalím dva koláče, ale to se ještě uvidí
Odpovedať
Profilova fotka
Holky a co Matonoha???To jde ne? Docitam vas...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pridavam prispevek: holky, ja nechapu ale opravdu jako NECHAPU, jak jste vsechny stihlounke a pecete takovy veci-jak jsem pochopila kazdy vikend!! :-p Ja tam maximalne delam v nedeli plnena jablka v troube a uz tak mam vycitky ;-) vsechny vas hluboce chvalim :-D @reys jdu se podivat do receptu, mela bych tam mit torta di mele od Alfiho mamky..vydrz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys tak jsem nasla jeden od me kolegyne z prace, je jednoduchy, ale nevim, co z toho vyleze, nedelala jsem to: 100g mouky 00 150g cukru 3 vajicka 100g margarinu (asi muze byt i maslo) sacek kypriciho prasku 4-5 jablek citronova kura spetka soli Vse na testo smichat, dobre zpracovat na formu kremu. 1/2 jablek na male kousky zamichat do testa. Nalit do dortove formy (vylozene pecicim papirem). 1/2 jkablek na strouzky poklast nahoru na testo. Pri 200°C pect 20 min cca.
Odpovedať
Profilova fotka
No tak, stihlounke snad ani ne, ja jsem loni uspesne dorostla do kategorie "nadmerne velikosti" 8-) Jenze u nas tak 3/4 tech dobrot zkonzumuje muz, ja na sladke az tak nejsem, a on by se utloukl. A jeho maminka neumi pect, takze ma tricetilety deficit :-D Udelala jsem na obed rizoto se safranem a salsicciou, pracuju dnes z domu, tak at se ukazu jako hospodynka. No a vecer bude chleba se syrem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@reys ja jsem pako, ja cetla "Torta di miele" a divila se, kde jako je ten med v receptu od @jennynka5 :-D Stejne tak jsem vcera na jednom bilem syru cetla "ricotta toscana" a ona to byla "ricetta toscana" Ze by dioptrie? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 diky moc, zkusim ho! prave jsem strcila do trouby hokus-pokus podle moji italske kucharky: zapekane spagety s uzenym lososem (neco na zpusob lasagni, je tam i besciamella) a ted se pustim do sladkeho.. mam casu more, F. se vrati az nekdy v noci. jede chudak sam z Milana, bude ridit celou cestu, tak doufam, ze mi v poradku dorazi.. :-| @sisiko :-D stane se.. @danieladaniela no za dva mesice, co jsem v Rime, jsem uz stihla pekne nakynout.. ovsem stejne uz vidim, ze prvni, co mi mamka rekne, jak se objevim doma, bude "ty jsi tam zhubla! jis neco??"
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz dost o jidle...mam poslintanou klavesnici!! Ja si stihla tak akorat na pozdni obed udelat krupicnou kasi, za to muze @salsiccia :-D Jinak dneska dost nestiham, zitra letime do Brna, ted jsem jeste byla s T. neco pokoupit, mimo jine flasku vina pro kamosku, jejiz manzel se na posledni chvili uvolil pro me prijet zitra na letiste i s ditetem a psem jen proto, abych nemusela rikat nasemu tatkovi a tudiz nase dokonale prekvapit...oni totiz nevi, ze prijedeme x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?