Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys nuz... ano...
Odpovedať
Profilova fotka
A jak nam Italove peli na svatbe, hotova konkurence San Remu :-D Prisla jsem na to az doma na videu :-D Osobne jsem na karaoke zpivala jen jednou - na vanocni domaci oslave s kamarady pred 9 lety, to jsem radne posilena zazpivala Landu 8-) A dneska jsem zpivala sousedum lidovky, aby jim bylo veseleji :-D @lejinka Sikulka ta slecna, te pic..
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : Tady to funguje tak,ze si kazdy za sebe zaplati za jidlo, oslavenec treba zaplati vino a spumante (zalezi na osobe) a dort-to jak kdo. Nekdy ho prinese oslavenec a nekdy ho prineseme my. V Salernu nas obcas nekdo pozval na narozeninovou veceri a pak to i vse zaplatil,coz mi prislo docela prehnane,protoze to vetsinou byla dost velka palka. Proto kdyz jsem jednou slavila moje narozeniny,tak jsme to usporadali u nas doma,jelikoz bych na tu veceri teda nemela. A moc dobre Te chapu,ze Te ta posilovna potesila. Ja,kdyz chodila do posilovny a vsichni me zdravili: "Ciao Dita", tak me to moc tesilo,ze si vubec pamatuji moje jmeno. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko to je síla, to zni fakt divně, jako že vám to tam aj naíše, kolik vypláznout. když chce dělat něco "honosného" v pizzerii, tak by na to asi měla mít, nebo já nevím, přijde mi to falešně nabubřelé... asi bych dokázala pochopit, že na to nemá a chce se vidět se všema najednou (či udělat si oslavu vlastního ega, jak se na to kdo škarohlídsky kouká), ale tohle je zvláštní no, ve tři odpo :) a nic, prý se to pozná opravdu nejdřív za tři týdny, ach jo, ale to neva :) a zvládla už i ORL a objednala na oční, jsem neskutečně produktivní, ale teda daně jsem ještě nespočítala... a poo (to jako teď obědvám) jdu na prasátka a "na kafe"
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Ja se na toho Farmare budu muset podivat..... Jinak Ti musim napsat,ze se mi cim dal vic libi ta pisnicka ze San Rema,co zpivala Emma a Moda. Hrajou ji hodne v radiu a ja si ji vetsinou zesilim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, prave jsme se videly s yizheng, bylo to moc fajn a ma hezke auticko Smarta :-) A dobre jsme se potkaly, praklticky to ma kousek na dojeti z prace.. @yellowbanna k Farmari: ja na tu Johanku jsem alergicka od prvni chvile, co prisla do baraku, protoze se chovala strasne vystresovane vuci te druhe a myslim si, ze je proti pravidlum, ze se setkali Ti dva driv a asi silene tlaci na pilu..jinak jako zenska je pekna, to jo, ale ja bych asi nevydychala, kdyby na me nastoupila tak, jak na tu Adrianu.. :-D Toto moje veledulezite ;-) vyjadreni k Farmari. Jinak to zeru a nemohu se dockat dalsiho dilu!! :-D Jsem take unesena tim panem z hor s kozama, jak si ho ta Lenka ukoristila, to je dobry.. :-D Ivi, napis jeste, co si myslis o ostatnich, jestli budes mit naladu. Ja jsem otevrena temto diskuzim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir to se podivej, to ti je zabava!! :-D @jennynka5 hehe...mno, "pan z hor s kozama" jak jsi ho pekne nazvala :-p mne uchvatil akorat tim, ze je to zrejme pekny cislo, akorat se nezda...i Lenka se pekne vybarvila...ale preju jim to...kdyby si tam nechal Terezu (jmenuje se tak, ne?) maji za chvili on i kozy hlavy jako patraci balon :-D :-D Johance se ani nedivim, ze je vystresovana...pokud je jen z pulky pravda, co rikala o tom, jak se k ni Petr choval mimo kamery, taky bych asi nebyla v klidu, na druhou stranu body pro Adrianu, ze to zjisteni ustala tak, jak ho ustala a uvidime, co bude dal. Breta - na ty zensky nemam zatim moc nazor, asi by se mu tam vic hodila ta, co dela hipoterapii...on jako chlap sice na kouknuti sympatak, ale jak si naporoucel, co kdy a jak mu maji navarit, to by me asi mohlo... Mladoch - cim dal lepsi...navic se ukazuje, ze to asi nebude takovej "nouma" jak se sam na zacatku prezentoval...on to ma v hlave dobre srovnany a myslim, ze si dokaze prosadit svou, i kdyz to zrejme udela se sarmem sobe vlastnim ;-) Jo a pak je tam ten sklar... no nevim...myslim, ze si nevybral dobre, obe "maminy" se zatim moc neprojevily, akorat nastvaly pripadneho tchana neschopnosti najit veci v baraku a jeste mu osolily strudl :-D :-D HOWGH Omlouvam se vsem nezaujatym :-D za tuto kulturni vlozku! Pokud me dalsi dily rozvasni jeste vic, slibuju, ze napisu jennynce do IP :-D :-D P.S. odpoledne u jezera bylo proste bozske...hotova koupel pro nervy...
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 @yellowbanna a na toho Farmáře koukáte kde? ať mám další lapač času :)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia chachaaa lapac casu, ty mas spravnacky vyrazy ;-) je to na Prime. Je to vyzivny lapacek :-D @yellowbanna diky diky za komentar, potesil:-) jiste chapes, ze takove veci v sobotu probirat nemuzeme, a tak se Te ptam radeji tady na foru :-)) Mam stejny nazor na vse, vyjma johanky, jak uz jsem rekla..ale ten chlap (Petr?) to take podelal, samozrejme:-) No, ja myslim, ze jedna z nich ukonci soutez predcasne. Jinak Petr Busak-tot muj favorit. To je presne takovy ten ticha voda brehy mele..A fandis ktere z jeho zen? Ja te Jane (ta s tim psem ;-) Prochazka musela byt pekna..od yizheng jsem slysela, jaky je Tonicek fesak, tak uz se na nej tesim:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Ticha voda ma profil na FB :-D Mno...ja nevim, mne se k nemu uplne nehodi ani jedna, ale rekneme, ze vic urcite fandim Jane, i kdyz fakt si nejsem jista, jestli by to byla zenska pro nej... i kdyz mozna by z te skorapky dokazala vyloupnout toho chlapa, ktery se tam skryva ;-) @ditakir tak si predstav, ze v ramci hledani vhodneho ubytovani na vikend, mluvil Mick i s jednim svym dobrym kamaradem, ktery ted zije v Rimini... a ten mu doporucil nejaky hotel v Santarcangelo, hehe... bohuzel mu dal jen telefon, nevime ani jmeno ani nic blizsiho :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@holky kdy vy chodite spat??? Ja som uz o 22hod mrtva a spim... jo a dakujem za kulturne vsuvky o farmarovi... :-) na toho uz bohuzial cas nemam... :-| Ozaj, dnes rano som sla okolo tej zastavky kde minule ten uchyl vyvesoval daky inzerat a bolo tam ze: "BENESSERE FISICO, anche Part Time, guadagni molto interessanti.... "
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka ja usinam tak kolem pulnoci. Ve 22 hod bych neusnula, to se mi podari tak 1x za pul roku :-D Ale zavidim takovym lidem, jste stastlivci!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj holky! :-) ... takze jste me ovlivnily a ja ve volnem case mrkla na ty dily toho Farmare :-D ... mno, je to sranda (dalsi dily budu nejspis sledovat ;-) ) ... ale zaroven je to uplne sileny! Ja se za ty lidi nekdy uplne stydim :-D :-N ... A ten Petr Hajek, to je protopyp chlapa, ktereho fakt nemusim ... on je uplne sileny! Ve vsem ... hlavne jak se chova a vyjadruje ]-( :-S ... (bez ohledu na to, co tam vymyslel s tou Johankou) ... Jinak jeste divam na Sefku :-D To je to same v blede modrem :-D ... Jinak ja patrim k tem, co chodi spat kolem te 22:00 hod ;-) A jak nespim do 23:30 tak ten dalsi den nestoji vubec za nic :-| ... A zhruba jednou tydne jdu do pelisku klidne kolem 21:00 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka my chodíme spát kolem 23, ale já bych šla často ráda i dřív, teď v ČR chodím po desáté, ale tady mám úplně jiný režim, denně se budím po sedmé... ne že bych musela denně, ale už prostě nespím
Odpovedať
Profilova fotka
teda holky, zda se, ze mam kulturni mezery! ja tv temer vubec nesleduju, nanejvys tak zpravy a jednou za pul roku nejaky film.. na reality show mam primo averzi :-D (ale zviklaly jste me, mozna se na nejaky dil pro zajimavost mrknu.. ) jinak my po vecerech spis koukame na dvd. taky patrim mezi sovy, pred 23 obvykle neusnu.. a desi me ranni vstavani, minimalne do 10 h jsem nepouzitelna |-| F. je jeste horsi zivel, ten by nejradsi zil v noci a ve dne spal, kolikrat mam o vikendu problem ho dostat z postele. jeste stesti, ze hlad funguje spolehlive ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Tak jsem vcera shledla Farmare a diky tomu jsem aspon trochu v obraze o tom,co jste tu psaly ;-) Cri na to koukal trochu rozpacite, asi moc nechapal :-D V Santarcangelu jsou asi 3 hotely,tak to bychom se lehce dopatrali ;-) To by byla sranda,kdybyste se ubytovali tady u nas :-) Ja jsem se ted pripojila na net v praci, vzala jsem si z domu "chiavettu" od Vodafonu, mam tam 30 volnych hodin,akorat ze tady je strasne spatny signal,tak to trva a kevsemu mi to rusi radio ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
koukám na to :) jsem i druhého dílu. musím počítat daně a mám takový pocit, že to tu asi nejprve vysmíčím, umeju okna a tak, navařím na tři dny a kdoví, co ještě :) moc se mi do toho chce...
Odpovedať
Profilova fotka
jennynka5: Jak jsi psala o tech kolegynich,tak jsi udelala moc dobre. Clovek se podle meho musi obcas ozvat,jinak si s nim ostatni zacnou vytirat z..ek. Zrovna vcera jsem cetla,ze pokud ti neco nejde pod nos a nechces to udelat,tak nemas rict ano,jen abys byla za hodnou,ale normalne rict,ze ne,ze to nejde, podat kratke vysvetleni a basta.To zas bylo k te predesle epizode s tim roztokem.... A pak tam je taky napsano,ze by mel clovek udelat tak dva uprimne komplimenty za den :-) (Ty uz sis jeden odbyla u me ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
@dita tak to mi pak musis ten casopis pujcit!!;-) A dik ;-) Ja jsem se v te chvili citila fakt moc dobre, oni na to nemely co rict, pze to byla pravda, jen nepocitaly, ze jim to klido takhle reknu (bez urazeni);-) Ja jsem dneska unavena a spala bych, ikdyz jsem v noci spala dobre (tentokrat). Ale cekam zenske zalezitosti a tak asi je to proto a navic tady sedim v praci v kabate (vsichni si mysli, ze jsem se zblaznila, ale mne je zima vevnitr :-)) a po praci jdu ke kadernici a vubec na to nemam naladu. Taky na ostatni lidi nemam naladu :-D cha no, tak to budu muset vydrzet, znate to, to brebenteni u kadernice. Normalne je to fajn, ale dneska jsem nejaka nabrousena a bez nalady :-| ]-( :-D @holkyCoSeKouklyNaFarmare holky,to je super,ze jste na to koukly. Ten Hajek je fakt silenej typek.. :-p @oky kde se koukas na tu sefku, je to dobry?? Uplne jsi me naladila:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes rano,kdyz jsem sla do prace, tak mi sousedka rikala,ze soused,ktery se odstehoval, pravil,ze byt pronajme bud prostitutkam nebo Cinanum. Chce totiz dost penez a to mu normalni lidi nedaji. Ja myslela,ze si dela srandu,ale sousedka mi rikala,ze on je toho schopny,ze ho neznam. Takze naproti mame Marokance a Peruviany a ted nam chybi uz jen Cinani. Ale i sousedka rikala,ze ty naproti jsou slusni,ze je neni skoro ani videt a slyset,ale ze Cinani jsou jini,je jich jak much a o prostitutkach ani nemluve...... Musela jsem se smat,protoze se mnou o tom diskutovala,jako kdybych ani nebyla cizinka. Ale je pravda,ze ja vidim,ze oni me tak neberou. Ono totiz taky zalezi na tom,jak se clovek chova a taky tim,ze mam za manzela Itala,tak je to pro ne asi trochu jine.....
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Sefku som vydrzala pol hodinu ;-) ... ak myslite na joj s Norou Mojsejovou...prislo mi to moc zdlhave... ale mozno sa to niekomu paci :-) inak ja dnes tiez pracujem v bunde, je mi tiez zima, i ked vonku je celkom teplucko a slnko! @ditakir jj, to sme studovali v skole na Etike, 10 pravidiel asertivity, skoda ze si z toho pamatam len malo, ale pamatam si ten bod, ze clovek ked mu nieco nevyhovuje tak slusne vysvetli tomu druhemu, ze "nie"...
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Hajek je ten s dlouhyma vlasama? Ta moudra jsem cetla v knizce: Jak se bavit stresu a uzkosti ;-) Asi chapes,proc to ctu ;-) Klidne Ti to pak pujcim. Zatim pro Tebe shromazduji casopisy.:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : Tady je dnes taky krasne a teplo,ale ja mela v krame na sobe kosilku,teple triko a svetr s rolakem... Okolo kramu sel pan v tricku....
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 haha, ty nenalady pred zenskymi zalezitostmi, to mi neco silne pripomina :-D normalne jsem nekonfliktni, ale jak houpnou hormony, jsem schopna servat uplne kohokoliv i za sebemensi blbost. koukam po lidech a stvou me, ze tam vubec jsou. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir jj, mam to podobne :-) tielko tricko s kratkym rukavom, svetrik a jarna bunda:)
Odpovedať
@jennynka5 mno, dobry to neni :-D :-N ... asi stejne jako vsechny tyto show :-D ... ale je to tady: http://www.sefka.cz/epizody-cz.html Ohledne hormonu: ... krome toho, ze me stvou lidi jen proto, ze tam vubec jsou (jak pise @reys) tak hlavne stvu sama sebe :-D :-D ... a to je jeste horsi :-D ... Juu, vy jste dobre, ze uz nosite jarni bundy a kratke rukavy: ja jsem porad v dlouhych a k tomu to jisti perova bunda a salecek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@oky no asi sme sa nepochopili :D kratky rukav mam, ale pod nim tielko a na nom este sveter :) a az potom ide ta jarna bunda:) ako ja si tu pripadam ako najvacsi zmrzliak, pretoze ostatni uz chodia len vo svetroch... a ja este v saly :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@oky : Ja mam tez zimni bundu. ALe rozepnutou ;-) @lejinka : Ja jsem pred 4 lety navstivila v pulce kvetna (maj ;-) ) Salerno, bylo nadherne, ja chodila v tilku a starsi zenske na sobe mely kabatky.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir kveten zvladam... :-) to bola vzdy zabava ako som sa bavila s babickou, ze kedy v ktory mesiac sa uvidime, 5. mesiac, 9. mesiac :-) , to aby sme sa dohovorili... ale uz to zvladam lepsie nez ona, jej to treba stale cislovkami este... :-) no a inak je fakt, ze su tu oneskoreni co sa tyka letneho pocasia, ale tento rok sa mi to vidi nejako naopak :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : Ja jsem mela se vsema Slovenkama problemy s mesicema ;-) I s tou moji slovenskou kamaradkou tady v Santarcangelu mluvim tak,ze rikam mesic bud italsky nebo slovensky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?