Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna ja ted nevim, v cem podnika..tento tyden se mi libi dezerty :-) Jojo, nekdy je to nuda, kdyz se nikdo nehada a nesoutezi :-)) gratuluji, ze Tonicek se rozlezl, tak ted budes mit o zabavu postarano :-) ta prehankova teplota z rustu-vis, ze je to mozny? Biologicky jsem se nad tim zamyslela a sedi mi to :-)) Nase mala taky Alfimu rika : "ALfoRoooomeo.." :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@topeni Mame ustredni vytapeni, takze s plynem to nema nic spolecneho (i my plyn dukladne kontrolujeme, za tech 7 mesicu se uz "spletli" 2x). Platime za vytapeni od rijna do brezna,co dva mesice 230 euro, coz je celkem 920 euro za sezonu. Metru ctverecnich mame dost. To nam asi nic nevrati, az bude vyuctovani :-p No ale ze by doma bylo pres zimu extra teplo, to se neda rict, navic s temi jejich intervaly, kdy se topeni vypina, jeste, ze letos nemrzlo :-) @yellowbanna S tou horeckou to je zajimavy poznatek, to jsem netusila, holt lidova moudrost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko =-) :-. Tak pro me by to teda bylo prilis..poplatek za ten plyn. My teda utratime mene, a protoze uz 2 roky to takhle jelo, tak si clovek pak vsimne odchylky..ale vidim, jak oproti vam je to jeste dobry..ach jo, to je mi lito..uz tam Alfi volal a potvrdili mu, ze se spletli..tak tuhle anuluji na poslou novou..Holky, je to desne, vyplatu ani nevidim a uz ji rozelsu na vsechny strany :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : My taky platime tak kolem 100 Euro za dva mesice. Mame cca 75 m2. No vcera me to Prostreno dostalo. Skoro vsichni,jak je to zajimava kuchyne a ze je to dobre. Michal tvrdil,ze mu chutnalo a ze zabava vyborna a pak ji da 6 bodu! Uplne me to rozcililo.ALe podnikatel to zachranil. Ten mi prijde jediny inteligentni a objektivni. Jsem zvedava,jak bude varit. Dnes vecer vari saman. Ja jsem doma sama,tak si to uziju ;-) Dopoledne jsme byly se slovenskou kamaradkou v Rimini v centru, bylo to super. Nadherne slunicko a super jsme pokecaly a nasmaly jsme se. Tchyne hlidala Fedeho,tak aspon nejaka zmena. @yellowbanna : No tak to nam Fede asi taky minuly tyden povyrostl :-D @holky a @ponozky :-D : Jak poznate,ze se na bolette spletli? Nam jednou poslali slozenku,kde jsme platili stejne jako vzdycky a pritom jsme z toho byli dva tydny v CR,tak nam to prislo divne....
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm,tak jsem chtela jit na nakup a vratit se akorat na Prostreno,ale Fede se nechce vzbudit. Vcera sel spat trochu dele,tak asi dohani. No tak to asi budu muset shlednout porad na internetu....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsem se vratila z centra, byla jsem na prochazce s tchanovci, musim byt preci spolecenska ;-) Musim rict, ze to bylo fajn, teploucko, slunicko, tchan nam koupil zmrzlinu, mnaaaam, a pak jsme cirkulovali po Cokoladovem festivalu Cioccolatò, jak je tam ta cok. Italie, tak jsem ji konecne videla na vlastni oci. A dostala jsem cokoladu 3 druhu: s feferonkami, rumem a kafem a jeste jednu, ja se mam :-D Pripadala jsem si jak malinka vnucka s dedeckem a babickou ;-) Torino je fakt hrisne kaloricke mesto =-) @ditakir Minule byla na boletto fakt palka, primo to bilo do oci, "spletli se" o 100 euro :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@dita ja teke budu koukat na internetu:-) Dnes byla opet stavka autobusu, ja samozrejme nic nevedela a sla jsem do prace, na zastavce jsem stravila hodinu a pak sla probudit Alfiho a ten me zavezl..no ale je to tu aspon 2x do mesice. Do prace jsem dorazila v 10 :-| @sisiko je to muselo byt hezke. Me zajima moc ta cokolada-ja zboznuju tu s feferonkama, obcas si dam ctverecek k odpoledni svacine (dieeta to povoluje :-p ) Tak napis, jaka byla ta s rumem a kavou...hmmmmm @dita no my mame ten citac v byte a oni to nechodi odecitat, cili se muzou splest, posilaji nejakou castku (u nas zcestnou), co vygeneruje pocitac. a ja vim za ty roky, kolik tak zhruba v jakem obdobi platime. Je neco jineho, kdyz jsi doma s malym, ale uz zhruba vis, kolik to je..Takze se mi zvedly mandle, kdyz vim, ze jsme topili minimalne (zateplili nam barak) a je tam 180. proste si vsimnu prehnane castky..Pak taky na bollette jsou zkonzumovane jednotky a v byte vidim, ze mame zkonzumovanou tretinu oproti tomu, co nam tam uctuji. Tak zavolame a oni to uznaji, precteme jim stav plynomeru a oni poslou novou-lepsi fakturu :-D Vlastne to tak muzes delat kazdy mesic, kdyz to chces mit presne, ze do urciteho data tam zavolas a prectes stav plynomeru. Take doporuceni od kolegynek z prace :-) . Ja tedy odmitam drit kazdy den v praci a pak 80% platu poslat do kapsy statu..Fuj :-p Taky bych si chtela vyplatu trochu uzit.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisiko, je super, ze mas dobry vztah so svokrovcami, vidim, ze ta premaznavaju :-) v poslednej dobe sa tiez nemozem stazovat, svokra mi stale chodi denne pomahat, zehli alebo upratuje kuchynu a ostava s malou, ak potrebujem niekam ist...... som rada, ze pocasie sa velmi zlepsilo a mozeme chodit casto vonku. 8-) cez vikend ma byt az 24 stupnov, wow ako som si vsimla, je tu zase nejake nove pravidlo s fotkami na profile.... fotka s manzelom uz zrejme nie je "vitana" na profile :-| .... tak som ju zmenila, schvalenie trva vraj aj niekolko dni :-D lejinka, mrzi ma, ze svokrovci vam tak do toho kecaju. musim povedat, ze ti moji su v takychto veciach diskretni a drzia sa dost bokom, aj ked svokor vzdy najde moment, kedy to s danielom prediskutovat za- a proti, aj ked oficialne sa starat nechce. prajem ti dobre nervy pri pripravickach, hlavne si nenechaj brat energiu, budes ju este potrebovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak jsem doma, udělala jsem si mega super snídani podle svého gusta a sjíždím ordinaci, ale to jen k té snídani a pak honem do práce, právě včas mi přišla nová nálož :) je super být doma @jennynka5 vy máte miminkO? nebo je to sestry? jsem zmatená! v ČR bylo poslední týden krásně, jsem si v úterý spálila oční víčka, nekecám... byly jsme celý den s kočárkem na procházce, já jsem si na tu svoji "neteř" tak strašně zvykla a byla jsem moc ráda, že jsem tam s nima byla, že jsem viděla, jak se kamarádka k ní chová, jak se o ní stará atd. taky jsem byla na přednášce o plínkách, tak jsem poučená nastávající matka a teď už zbývá to všechno nakoupit a tu prtku pokakanou správně ošetřovat :) jo a dneska ráno jsme taťku kopli/y :) před reklamou si dám pauzu a pak na svačinu (to bude teda brzo, mám pocit, že jím pořád - včera jsem dojela domů, dala jsem si sprchu a něco malého, pak jsme šli na prochajdu a já měla hned hlad, pak jsme jeli nakoupit večeři a vrátili jsme se a já měla zase hlad 8-) - tož to ze mě bude koule...) si pustím další částtoho braku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://byznys.lidovky.cz/v-cesku-se-b... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko mnam tak ta s rumem a caffe moze byt dobra.. a feferonkova mnami mnami :-) @jennynka5 my tiez posielame cisla z plynomeru.. @rospina dakujem za podporu.. :-) mozu si do toho kecat kolko chcu, aj tak to nakoniec bude tak, ako my chceme a oslava tu sa snad bude dat prezit ... ja som mala tiez fotku s nelom a bohuzial... @salsiccia takze budete mat euro? a este stale nevies ci o/a? :-) ked pises kopli/y ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka mě to taky dostalo :-p ale přečti si to ;-) nevíme, na UZ jdeme 21/04, tak snad se nám ukáže, dr. v ČR řekl, že varlata případně sestupují až ve dvacátem týdnu, takže to ještě vidět nejde
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Holky, tak uz je to tady to euro......chjoooooooooooo..
Odpovedať
Profilova fotka
Salsiccia vitej doma :-) A papej pekne, at jste s miminkem hezky dobre naladeni :-) Miminko nemame, ale asi jsi cetla nejaky prispevek, byla u me ma sestra s neteri a ja o ni pisu jako o male (ikdyz ma uz 9 roku :-) , protoze tady nechci jmenovat atd..
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 jasan, chápu s těmi jmény a souhlasím. líbilo se mi to s tím alfonsem :-) jen mě to na okamžik zmátlo, ale pak jsem si vzpomněla, že jsi psala, že přijede sestra. @jennynka5 ten článek si přečti :-p (ale jak jsem psala, taky jsem se nechala nachytat 8-) )
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia ja jsem to precetla a nechapu...nebo jsem neco prehlidla? Od 1.1.2012 budeme platit eurem-jsem pochopila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 @lejinka Tu s kavou a rumem jsem vybrala ja, mam rada neobvykle prichute :-) Ovsem jednoznacne vede feferonkova, je fakt hodne pikantni, to my radi :-D @holky, taky uz vam nekdo rekl, ze si divne kombinujete kopeckovou zmrzlinu? Ja driv nevedela, ze jsou nejaka pravidla a davala si citron na kafe, ale pry je to divne ;-) @rospina Se svymi tchanovci chci mit hezky vztah, je to tady v TO jedina nase rodina, ale musim rict, ze me to stoji dost velke usili ;-) Oni se mnou jednaji jak s malym deckem a mysli si, ze nic nevim a nic neznam :-p Vcera jsem jim rekla, ze si nasi po 30 letech koupili pracku a tchyne: "ale vasi nejakou predtim meli, ja ji myslim videla". Ne, my jsme prali na valse v Olsi 8-( Pak mi tchan slavnostne oznamoval, ze TO byl 1.it. hl. mestem a ja mu rikam, my se to ucime ve skole. Trochu jsem jim povykladala, co vsechno se studuje v dejepise ci literature, tak koukali. A tchyne: Ale mate i jine predmety, treba matematiku? A ja: Takovych 14-15 predmetu mame urcite. Tak zase koukali. Holky, ja nevim, ja na takove hlasky reagovat. @salsiccia To je fajn, ze jsi spokojena, poucena a zpatky doma :-) Jen papej a vubec se neomezuj :-) Jsem moc zvedava, co vase miminko bude, tipuji, ze na UZ uvidite kavove zrnko ;-) (jak rikal jeden pan doktor) Zavedeni eura do roku 2012 bylo snad povinne. Ovsem, hlasuji zalozit Stranu za zruseni 1, 2 a 5 centu 8-) Penezenka je tezka, mozna by se mely znovu zavest mesce :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia Jakoze je dneska APRIL?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko podla mna si strafila do cierneho teraz :-) :-) co sa tyka tych hlasok zalezi od osoby :-) pretoze mna podobne veci strasne znervoznuju a stracam hned trpezlivost... ale to som ja, proste trpezlivost nulova... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko no jasan :-D teda ten článek to je jak z dílny cimrmanů, nebo to tak vnímám sama? :) s těmi hláškami to taky nevím, ono je to složité, včera jsme to zase řešili doma, že jako já jako osoba, která vím, že oni neví nebo nemusí se nad tím musím povznést, teda jako obecně, vůči všem. já se to snažím sama sobě vsugerovat, abych se pak netrápila, když na mě někedo bude mít nějakou nejapnou poznámku. je to těžké, ale jinak to nejde s tím zrnkem nevím, snažím se na to nemyslet, abych si něco nenamlouvala, ale mohlo by být :) hlavně když bude všechno v pohodě právě mi došla ta mega nálož práce, musím s sebou pořádně mrsknout...
Odpovedať
Profilova fotka
Joo, april, aha :-) Ale neni to tam nikde znat, ze je to april, az na to datum a cas, kdy to vydali :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka No prave.. Mne se zda, ze jsem cil dal tim vic netrpelivejsi.. ;-) A to bych mela mit dobrou prupravu jeste z prace ;-) Vcera me ovsem tchanovci prijemne prekvapili: koupili si tydenni zajezd do Prahy a Budapeste (nejsem si jista, jestli tam nahodou neni i Bratislava), jsem rada, ze poznaji neco z toho naseho centralniho vychodu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D holky, dyt ten clanek ani nemusim cist, staci nadpis...u nas euro jeste dlouho nebude...v IDnes zase zatepluji Chram sv. Vita, maji to i s videem ;-) @sisiko jeeeee, konecne taky nekdo s tou zmrzlinou..no, co ja znam Micka, tak se "pohorsuje", ze micham mlecnou zmrzlinu (vanilkovou, cokoladovou apod) s ovocnou. Pry je to ilegalni :-D Ja to mam rada - potrebuju namichat hodne sladke s cerstvym osvezujicim, zvlast by me to nebavilo. Tak si to tak davam, trochu i jako provokaci, a Mick nikdy neopomene hodit nejaky komentar ke zmrzlinari, jako jestli to nahodou neni protizakonne, jestli nam to vubec proda :-D Ale uz si asi zvyknul...od nikoho jineho jsem to ale nikdy neslysela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko Jsi dobra, jak to pestujes s tchanama, to se ceni ;-) S tou zmrzkou predstav si, ze jsem to taky slysela poprve tady :-)) Alfi mi to rika v lete. Ja jsem si taky davala to, co mi prislo k chuti a oni to tady promysli, tak jak typ testovin k omacce :-)) To jsou takove mistni vychytavky:-) Holky, ted jsem udelala april jednomu nasemu studentovi-chudak, bylo mi ho chvili lito :-D Rekla jsem mu, ze jeho vysledky jsou spatny, sileny, nedavaji smysl a ma zavolat me kolegyni, co je na materske, ktera ho chce zprdnout, at to predela... :-D On byl desne zdrbly a rikal " Lo so, ci credo che i miei dati fanno schifo, allora la chiamo.." Tady se to jmenuje pesce d'aprile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia No jo, kdyz ja nejdriv psala a pak az cetla clanek :-D :-D :-D :-D "Už je pryč, jdeme na to" Podle kuloárních informací byl rozhodujícím impulsem pro tuto nečekanou dohodu odjezd prezidenta republiky Václava Klause na státní výpravu do jižní Ameriky. "Nic bych za tím nehledal," ohradil se premiér Petr Nečas (ODS). :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne ty poplatky za topeni neprijdou vysoke, ale to bude tim, ze jinak se vytapi byt a jinak samostatny domek. My teda nejsme pripojeni na plynovod, takze opravdu platime jen to, co spotrebujeme (z bomby), ale takovych 2000 € rocne to da. Zas mi prijde nehorazny Telecom, 150 € mesicne a telefonaty z toho tak 0.5 eura, jinak canone.
Odpovedať
Profilova fotka
Hlasim, ze rolovani ponozek do balicku je v Milane zname a pouzivane.
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna Zatepleni katedraly ve stylu ostravskeho panelaku, jeste lepsi :-D Ze jo, jedna osvezujici prichut a druha uplne jina, proste protiklady, aby to stalo za to, nac 2 podobne prichute? :-D V Gromu dokonce na ceduli doporucuji vyvazene kombinace, nic pro me ;-) @jennynka5 Poverinoooo.. :-D A ze byl hned takovy jisty svym neuspechem, ani se nebranil ;-) Co ti pak na to rekl?
Odpovedať
Profilova fotka
My mame hovory po Italii zdarma, platime jen Internet.
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko mám na zmrzku úplně stejný názor, čoko a citron nebo lesní plody :) teda to jsou nudné příchuti z Česka, ve Ferraře, nebo kde to bylo, měli cosi jako příchuť perníkového chlebíčku, to teda bylo něco!! včera jsme si teda dali maňum z krabičky a bylo to fakt mňamum
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?