Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 tiez som uvazovala nad tym dat centrifugu a lahke zehlenie spolu, ale podla mna to mas jedno proti druhemu a efekt ziadny, neskusala som to... ja len astavim pracku a stlacim lahke zehlenie a ono to ide... to mas ako s tym varenim, jede to samo :-D @ditakir aj ja prajem vsetko naj Fedikovi! A vela vela hraciek a kreslenych rozpravok a ziadne prestreno :-D , aby musel vypinat zvuk, chudak :) Holky rozmyslam nad tou vasou teoriou, je to dost mozne, ono ked sa clovek niekam nastahuje tak je celkovo tazke najst si znamych, rovnako ako je pre dieta najst si kamaratov a zapadnut, ak sa s nim stahujete kazdy rok niekam inam, nema sancu si najst kamaratov ako ine deti, co su cely zivot na jednom mieste.. To je to nad cim som rozmyslala ked som prisla sem, sice som tu studovala rok, ale vsetci ti Erasmus ktorych som spoznala nakoniec odisli... keby som tu bola studovala na strednej alebo VS, tak by som si tu pripadala fakt ako doma... a suhlasim s @jenny ze co sa tyka komunikacie a otvorenosti medzi ludmi je to tu fajn, lepsie ako u nas. Minule ked bolo to sciopero, tak som prisla na zastavku na bus a tam bola normalne uz cela skupina ludi, co to spolu rozoberali, debatovali, vymienali si informacie... keby som u nas na zastavke prehovorila na niekoho tak si prinajmensom mysli, ze mu chcem nieco ukradnut alebo co.... :-) proste by sa cudoval... lenze aj preto, ze u nas sa niet co pytat... vsetky info su na zastavke napisane, nie ako tu :-) vsetko je to prisposobene spolocnosti... Dnes ked som sla do prace, som si tak obzerala ludi a myslela na casy, ked som sem chodila len na dovolenku k moru a ako sa mi ti ludia pacili, ako sa obliekaju, styl zivota a vsetko... musim sa zacat na to znova pozerat tymi istymi starymi ocami... doma sme vzdy hovorili, ze taliana spoznas podla topanok :-) a je to fakt pravda, pozrite sa u nas chlapom na topanky a talianom, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka pozeram, ze si mozem zalozit forum aj sama pre seba, si celkom vystacim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka :-D trpis samomluvou? :-D pokud jde o ta detska nositka, tak jsou dva druhy - takova, co se koupi v normalnich obchodech od velkych vyrobcu (napr Chicco, Inglesina apod - ja mam takovou averzi na Chicco, ale to vam povim nekdy jindy ;-) ), u kterych vam reknou, ze v nich dite muze byt i celem dopredu. Tak ty nemuzu videt ani ja a souhlasim s panem dekanem. Ono i u vetsich deti to neni dobre na pater, protoze je jakoby prohnuta obracene, a pak na kycle, protoze jim nohy visi volne dolu a nejsou roztazene, jak to ma kvuli kyclim byt. Krome toho maji az moc podnetu a to taky neni dobre. (Nedavno jsem ovsem videla v tehle pozici i cca 5mesicni miminko, ktere jeste poradne nedrzelo hlavu a jeste ke vsemu spalo. Viselo tam tomu chlapovi jako hadrova panenka, ale hlavne ze se tvaril jako pysny otec! ]-( To uz se mi fakt chtelo neco rict, to bylo i bez znalosti veci na prvni pohled fakt spatne ]-( ) Mno a pak je jiny druh, tzv ergonomicka nositka, jsou dole sirsi a dite v nich muze byt jen celem k rodici a jsou udelana tak, aby v nich to miminko melo prirozenou pozici a roztazene nozicky... Tolik osveta budoucim maminkam :-D Omlouvam se za off topic, ale je to pro me tak trochu srdecni tema, tak se na me nezlobte ;-) @jennynka5 ja myslim, zes to pojmenovala naprosto presne...i proto ja mam asi zatim v Italii problem...mne chvili trva, nez se s nekym pustim do reci, neumim takovou tu povrchni, i kdyz dobre minenou konverzaci... i kdyz je fakt, ze v zahranici, uz i v Irsku, jsem se naucila byt trochu bezprostrednejsi...nez jsem poprve vyjela ven, byvala jsem fakt takova "sedavej panenko v koute" ;-) Takze kdyz mam dobry den a naladu, tak si vlastne pokecam i s nahodnym chodcem a je fakt, ze skrz deti to jde tak nejak samo... vidim teda, ze budu muset vyrazit v CR na pisek, budu se zrejme bavit stejne jako u te babci v saline :-D @holky dneska jsme byli u laga Maggiore, ve Strese, s kamoskou z Dublinu. Vzala nas do jakehosi parku, kde byla i minizoo a botanicka zahrada, fakt pekna prochajda, v jednom miste muzete mezi zvirata - ovce, kozy, lamy, osli, danky...tak vzal Mick Tonika do nosidla a ten teda pekne koukal :-) Bylo to moc fajn... A na zpatecni ceste jsem - @sisiko a @salsiccia - zjistila, ze do Turina je to od nas o dost bliz, nez jsem si myslela, takze tam nekdy vyrazime na vylet, tak jak minuly tyden do Bologni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna jj, nie je nad to pokecat si sam so sebou sem tam :-) dakujem za objasnenie nositiek :-) keby som ta bola skor poznala, by som bola panovi dekanovi povedala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@Holky toto vam musim napisat, prave som tu mala jednu talianku, profesorku z pravnickej fakulty, ona vedela po cesky! a rozumela aj slovensky, aka sranda, tak s tym som sa este nestretla, vraj studovala v CR a napisala aj knihu o tychto krajinach, pokomunistickych... a rozpravala tak nadsene, telefonne cislo mi diktovala po cesky :-) :-) a ze v Brne maju velmi peknu kniznicu otvorenu do 22 hod, vedla pravnickej fakulty... ziram ake informacie na mna vykutrala... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka tak to koukam, to je tedy nahoda...studovala v CR..Ta knihovna vedle pravnicke fakulty je relativne novodoba zalezitost - cca 12 let zpatky, tak to musela byt docela mlada, ne?...to se mi libi, to Ti muselo udelat radost, ze jo :-) @yellowbanna to je zajimave o tech nositkach. A proc nemas rada chicco? Mne se ty nositka obecne moc libi, ale jak je vidno, clovek nad tim musi docela dost pouvazovat, aby nechybil.. Je, jak ja bych jela k jezeru..Ty se mas, bydlite v tomto ohledu v dobre zone. My jdeme tak max.do parku :-) A takove ty zoo, kde muzes mezi zvirata, mam moc rada, uz od decka, v Brne jsem vzdycky kartacovala kozy :-) A jak mas daleko Torino? O Torinu neuvazuijete k prestehovani? My jdeme s Alfim za chvili na obed do parku s minijezirkem (tam, jak jsme vas chteli vzit), maji tam i nejake piadiny a tak, uz bylo dost vareni, mam toho za kazdej den plny brejle :-) Tak jsem rada. Koukala jsem na predpoved, tohle pocasi je pro me uz leto, opet se nekona jaro.., mame tady na pristi tyden 22-26 stupnu, a rekla bych to staci, takhle by to mohlo 3 mesice zustat.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna musím si pořádně přečíst to o těch nosítkách, dost mě to zajímá ;-) a s tím výletem to je dobrý zpráva!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka :-D :-D To vis, holky na psani o vikendu prdi ;-) :-D Dekuji za prani. Vcera jsme meli oslavu v mistnim parku, bylo nadherne a k nasemu udivu dorazili skoro vsichni ,ktere jsme pozvali. Fede dostal spoustu hracek a obleceni a nejvetsi darek od skupinky kamaradu bylo kolo bez slapek,takove to,co se jen odrazi. Tak to se mu fakt libilo. Pod Tvoje uvahy bych se mohla podepsat. Vis,co se mi vcera stalo? Ja mam obcas uvahy o tom,jake by to bylo,kdybychom se prestehovali do Prahy a obcas me ta myslenka laka. Ale pak se mi vzdy stane neco, co me utvrdi v tom,ze je mi dobre tam,kde jsem. Zrovna vcera mi psal jeden znamy na chatu na FB a byla jsem z toho otravena, takove kecy, ktere obcas musim v CR poslouchat, malinko to hranici s rejpanim. Spousta lidi si neuvedomuje, ze uz mi neni 25 let a ze muj zivot se od te doby trochu zmenil, ze uz jaksi nelitam po diskotekach a moji nejvetsi "zalibou" je rodina. V tu chvili si pak uvedomim,jaky tady mam klid a ze me nikdo nenastvava tak jako u nas. Vcera prisla na oslavu i Oluska, dal se tam s nama do reci jeden kluk,co byl v prosinci v Praze a moc se mu tam libilo a byl docela informovany. Olga rikala,ze Italove, s kteryma se styka,jsou vetsinou dost o Cechach informovani a kolikrat kouka,jake maji informaci, nekdy i vetsi nez ona sama ;-) Takze jako je videt, ze ne vsichni jsou tu ignoranti ;-) Vcera za mnou byla v obchode i jedna holka,co se bude vdavat a shani bile boty a rikala mi,ze byla s pritelem v Praze a na Slovensku a pak povida: "Li sono tutte le ragazze belle come te." Tak jsem ji podekovala a pak jsem se zamyslela,jestli jsem se nemela urazit ;-) Jak vsechny hezke jako ja? :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : Ted jsem si precetla dalsi stranku.... No vidis, to je nahoda, to Te muselo moc potesit. To potvrzuje,ze i v Italii jsou vzdelani a inteligentni lidi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir to je fakt pozitivní psaní na neděli, díky!!
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 jj, celkom velku, konecne som si pokecala s clovekom ktory nema len zakladnu a vie co to aj o zemepise :-) @ditakir vidim ze same pozitivne ohlasy :-) tesim sa aj ja! Peknu nedelu holky, i ked ja ju mam pracovnu, ale zajtra a pozajtra mam volno ja, tak si urobim vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : Ja mam taky pracovni nedeli. Kazdou prvni nedeli v mesici je u nas mercatino dell'antiquariato a obchody jsou otevrene. My mame otevreno jen odpoledne.Venku je silene moc lidi. Pripadam si tu jako ve vystavni sini ;-) Proudi sem zastupy lidi, ja kazdeho zdravim,usmivam se jak hosteska, oni si okouknou zbozi, ja pozdravim a oni odejdou ;-) ALe jo, zatim jsem prodala troje botky, tak to neni uplne marne. Na FB mas fotku s Nellem u palmy? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ditakir no pockaj pockaj, ake palmy :-D s nellem ano, ale palmy sa mi nezda, sme nam na plazi, ale za nami je more... kludne ma pridaj :) ale musis najst lejka, nie lenka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : AHa, ja nasla Lenka. Tak je tam jedna,co ma stejne jmeno jako Ty, blondyna, kluk tmavovlasy a objimaji palmu. Jesteze jsem ji nepozadala o pratelstvi ;-) Ono na tech fotkach je houby videt,kdyz jsou z dalky. Mam za sebou prijemny den v praci, ctvery boty prodane, pochvalu od manzelskeho paru stredniho veku,kteri rekli pred mym sefem,ze jsem bravissima a u placeni se me pan zeptal,odkud jsem,ze mam prijemny ton hlasu ;-) Boh.... A sef mi prinesl lahev s bio cajem z citronu, ktere koupil na mercatu. Rano mi vetsinou nosi cappuccino :-) On ma totiz kousek od obchodu bar. Musim rict,ze si me tam hyckaji ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, @dita Diti, Ty teda jedes v tom obchode, ja myslim, ze jsi ve velke oblibe u sefa a lidi a za chvili si budes moct otevrit neco sveho :-)) My jsme dnes byli v parku, bylo to prijemne, v jezirku je sposusta ptaku a taky par cernych labuti a zelvicky, je to pekne a hezky to tam udrzuji..dali jsme si piadinu, ja se salsicciou a mozz. a salatem, jesis, to byla dobrota:-)) @holkyCoSeDivajiNaProstreno jsem se rozhodla udelat citronovy kolac podle pondelniho receptu toho pitomce Michala, vypada pekne, ale chutove jeste nevim..ale krem se zdal fakt dost kysely, kdyz jsem chutnala- Jak to tam kritizovali. Tak jsem zvedava:-) Holky, koukali se dnes vase drahe polovice na fotbal? nebo vcera vecer? A chovaji se u toho normalne? Alfi teda koukal dnes na Napoli forza NApoli-a vyjimecne to sledoval doma (jinak chodi k Neapolskemu kamaradovi tady v Bologni) a silene, ale silene to prozival, no, napisu to naplno-rval a jecel, ja jsem mela z nej fakt strach :-) a meli jsme otevrene na balkon a ja jsem se stydela pred sousedy. Byl to silene napinavy zapas, ale on se proste zmeni v uplny zvire. Mimochodem, ten jeho kamarad udelal jednou pesti diru do konferencniho stolku..no neuveritelne. Pristi vikend hraje Napoli v Bologni a tak se dohodli s kamosema, ze pujdou na zivo (to zase prijde domu bez hlasu, chjo), ale ja si myslim, ze asi pozvu pritelkyni jednoho z nich ke mne domu, neminim skoncit na invalidnim voziku..:-))
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna Ivi, koukam na to Znameni kone-libi se mi to moc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 :-D :-D ted jsem se fakt nasmala... prave skoncil zapas Juve - Roma, Mick fandi Juve... po cas celeho (kazdeho) zapasu je u nas az nabozne ticho, on se hrozne soustredi a vubec nevnima nic kolem..uz jsem se naucila si to nebrat a delam si neco sveho, kdyz se neco vyrazne povede, taky si zarve :-D Jednou me vydesil k smrti, protoze jak jsem nesledovala prubeh zapasu, tak jsem to samozrejme vubec necekala :-D Pokud nehraje Juve, je to v pohode, ale vadi mi, ze tady jede fotbal prakticky porad...napriklad v nedeli odpoledne (pokud jsme doma), je prakticky nemozne, abychom treba obedvali bez fotbalu nebo nedej boze pri vypnute televizi 8-( grrrr Ja si taky rikam, ze se budu muset pustit do nejakeho moucniku, ale kdyz jsem s Tonikem sama, je to zhola nemozne, uz jen uvarit obed je zazitek..ma ted obdobi, kdy me nechce nechat delat nic jineho nez byt s nim...je to dost unavne...a o vikendu, kdyz je doma Mick a muze ho zabavit, musim dohanet resty z tydne nebo nekam jdeme...ale na pristi tyden musim vymyslet nejaky jednoduchy, ale dobry dort, Prdola bude mit rok! Jeste jsme se nerozhodli "co s tim". Tady se od nas asi ceka oslava, ale my ani jeden na nejake oslavy moc nejsme, navic mame fakt malinky byt a je dost problem mit uz jen vic jak tri hosty...k tomu si myslim, ze Tonikovi je to ted jeste uplne jedno (zrejme prvni a posledni narozky:-D) a jen by ho hromada lidi doma znervoznila...tak nevim...co myslite? @ditakir: to je fakt super, jak se ti v tom obchode dari, zni to jako idylka a bavi te to, to je ideal! Jen tak dal :-) Ta nevesta byla ta stejna, cos nam o ni rikala minule? A ted se vratila pro svou velikost? @salsiccia jestli chces, napis mi do IP, poslu ti nejake odkazy...tady v IT se na ergonomicka nositka (a "alternativu" obecne) moc nehraje...je to jak hledat jehlu v kupce sena. @jennynka5 co mam proti Chiccu? :-N Vadi mi, ze uz je tak zazrany v podvedomi lidi jako mimino=Chicco, ze uz se nikdo moc nezastavuje nad kvalitou a obsahem...Chicco dela uplne vsechno od obleceni, kosmetiky, pres hracky az po kocarky... VSECHNO! Tak siroky zaber podle me rozmelnuje kvalitu...navic maji casto premrsteny ceny - tricko Chicco za 30 euro je fakt mazec...vetsinou se mi ani nelibi...no a na hrackach mi vadi, ze jsou vetsinou vsechny z tvrdeho plastu a az na vyjimky zas tak genialni nejsou...asi jsem si vypestovala tuhle averzi, protoze vsechny hracky, co Tonik v It kdy dostal byly prave Chicco...jako by nic jineho neexistovalo, psychicky se ted pripravuju na jeho narozeniny...uz jsme se snazili naznacit, ze by byla fajn nejaka zmena, treba drevena hracka nebo knizka...mno, uvidime... Podle Micka je to proto, ze tu ma proste Chicco ohromnou tradici, ale ted kdyz do toho trochu vic vidi, taky uznal, ze kolikrat je ta povest dost prehnana... omlouvam se, jestli ma nekdo Chicco oblibene ;-), ale takhle to vidim ja...
Odpovedať
Pekny vecer :-) Ako sa mate? @ditakir dodatocne Vsetko najlepsie k Fedeho narodeninam x-) My teraz vela casu travime vonku kedze je pekne pocasie a kusok od nas otvorili nove detske centrum a je to tam uplne super aj pre Alessandru takze sme tam casto. Co sa tyka nositiek ja mam Manducu a musim povedat,ze som velmi spokojna :-) a znacka Chicco je tu fakt oblubena som si vsimla aj ja.
Odpovedať
Profilova fotka
cau holky, tak uz jsem zpet v Rime. koukam, ze jste mezitim nezahalely a psaly a psaly... tak vas potom ve volnych chvilich doctu. doma bylo fajn, dokonce i pocasi nam vyslo pekne.. pobyla jsem s nasimi, vyridila par nezbytnosti. ve stredu priletel F., tak jsme pak spolu byli v Brne za sestrou podivat se na maleho synovecka :-) stihli jsme i nakupy a nejaky ten vylet. musim priznat, ze se mi vcera vuuuubec nechtelo vracet! ale nakonec jsem ani nemela cas o tom premyslet, protoze po prichodu k letistnimu check-inu se muj drahy zacal sacovat s tim, ze nemuze najit obcanku.. no malem me porazilo! nakonec s vitezoslavnym vyrazem vytasil notne opelichany ridicak s fotkou snad z treti tridy, kde by ho nepoznala vlastni matka, a pry "to by jim mohlo stacit". slecna za prepazkou jeho optimismus bohuzel nesdilela, takze jsme stravili pul hodiny cekanim, az vytelefonuji po vsech kozlech nekde na italskych uradech a na centrale Wizzairu, zda muze Ital letet na ridicak.. nakonec ho s varovne zdvizenym prstem pustili, ze kdyz se vraci do vlasti, nechaji ho i na ten ridicak. ale mela jsem sto chuti ho pretrhnout jak hada ]-( celou cestu pak sedel jak sup a 10 minut pred Rimem povida najednou "ha, uz vim, kde je obcanka!" no nechal si ji v kapsicce kosile, ve ktere priletel (a pak uz ji nenosil a lezela vesele v kufru).. priste asi radeji budu cestovat sama jako driv. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, dohnala jsem vase vikendove povidani a culim se tady jak mesicek na hnoji :-D Dneska ma Simo narozeniny, prijde drive z prace, tak mu ted pecu dort a jsem zvedava, co z nej vyleze a jak ho nazdobim :-D Na veceri budou ty slibene rizky a bramborovy salat. Taky jsem dneska prevlekla postel do letniho, tzn. piumino pryc, ale nevim, do ceho se tedy budu az do rijna chumlat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys :-D to jste teda meli stesti, ze jste neleteli s Ryanairem, tam by se s vama vubec nebavili... jeste ze to tak dobre dopadlo ;-) @janka2110 ahoooooj!! Detske centrum?? Kde? I pro takovy prcky, jako jsou ti nasi? Muzem nekdy s vama? :-) Ted se s Tondou dostavame z nachlazeni...ale taky si uzivame hezkych dni...jak se mate vy? @sisiko tak Simovi vsechno nejlepsi! Pekne si to dneska oslavte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko Všechno nejlepší!!!! A ať se ti dort povede a hezkou oslavu večer!! @yellowbanna napíšu (teď v letu s prací na zítra) dneska jsme byli na pohřbu švagrové tchána, docela mě to dostalo, teda už jsem v poho, ale tam to bylo fakt silný, a to jsem toho pána ani neznala, masakr, taková plačka jsem.. a než jsme odešli z domu, tak jsem si vzpomněla, že nemám hotovou práci, co byla na devátou, tak to bylo velice hektické ráno..
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna Urcite si setkani domluvime, me to ani nenapadlo, ze jste vlastne tak blizko, mam radost :-) Dekuji, prani k narozeninam vyridim v pausa di pranzo ;-) @ditakir Teta Sisiko preje dodatecne Fedemu k narozeninam a posila velkou pusu :-x Je moc hezky ten vas klucina x-) @lejinka Mne prijde, ze na boty si potrpi cela Italie :-D Ja mam ale porad v sobe zakorenene, ze nove boty se kupuji, az se rozpadnou ty stare :-p Asi pred tydnem jsme sli kolem obchodu s botami, ktery koncil a vsechny pary byly za 10 euro - i kuze (zadny Vietnam ;-) ). Ja jen tak prosla, ale Simo me tam zatahl a koupil mi 2 pary bot a pak mi rikal, ze jsme meli koupit jeste i dalsi :-D Je zlaty ten muj muz ;-) Vcera jsem si v jednom paru s otevrenou spickou vysla k tchanovcum na obed, hned to bylo komentovano, jestli mi nebude zima a moje tricko bez rukavu taktez, jestli se pry nenachladim :-p @jennynka5 To zehlici tlacitko vubec nepouzivam (ono se ani neda zkombinovat s poradnym zdimanim), nemuzu si dovolit kapat z balkonu :-) Alfi u zapasu v TV - to musi byt zazitek :-D Nam nastesti pro me chybi fotbalove kanaly ;-) Takze Simo posloucha ligu v radiu v TV a jak zarve goool, tak sebou vzdycky malem seknu. Vcera to ovsem bylo same vaffan** @reys Jeste ze vas nechali letet, docela me prekvapili, no fakt :-) Haha, fotka z treti tridy :-D Simo na te sve v ridicaku vypada podobne, nema vousy! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Ja bych se na oslavu prvnich narozenin vykaslala. My jsme to loni slavili,ale bylo to spis proto,abychom se sesli s ostatnima kamaradama,co maji taky deti,ale Fede z toho jeste moc nemel. Zato tentokrat si to uz uzil mnohem vice :-) S tim Chiccem mas pravdu. Ja od nich kupuji jen hracky a sem tam ve sleve obleceni. Mam od nej teda golfky,ktere jsou dobre,ale kosmetiku nebo tak bych si od nich nekoupila. S hrackama jsme byli spokojeni. Prezily i velke narazy a pady ;-) Mamka Fedemu vzdy priveze nejakou hracku z CR (nejakou,co moc nestoji ;-) a bud se rozbije temer okamzite, nebo po par mesicich. Uz jsem ji rikala,at radsi neutraci,ze je to zbytecne. Muj tata vzdycky rikal: "Nejsem tak bohaty,abych si mohl kupovat levne veci" a u tech hracek to taky tak plati. Dekuji vsem za prani Federicovi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Jo, v sobotu vecer byl zapas Inter-Milan a my byli u kamaradu,kde Cri byl Interista, dalsi kluk Milanista a treti byl nezaujaty ;-) A Cri tise trpel ;-) ALe jinak ten fotbal nijak moc neproziva.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, @reys cau cau, tak vitej zase v Rime. Ja jsem se tedy velmi velmi nasmala, opelichany ridicak s fotkou ze 3.tridy :-D :-D :-D Ach jo, chlapi proste nemysli na tyto veci a pritom by stacilo tak malo, vid? :-D Jaste ze to nakonec dobre dopadlo ;-) @sisiko vse nejlepsi Simovi a taky tfuj tfuj, at se vydari zdobenicko-musi to byt asi tezke, co? Ja jsem to nikdy nezkousela..Napis pak, jak jsi to nazdobila, ju? ;-) A hezky to oslavte x-) , kolik ze to Simo ma? :-) PS-ponozky odeslu jakmile se dostanu na postu, coz asi bude chtit trochu trpelivosti, ale slibuji, ze do pristi zimy je odeslu!!! :-D =-) Jo a bramborovej salat, to je ma laska x-) x-) :-p @lejinka Leni, napis mi jak delas cukynovou omeletu prosiiiim dik ;-) @yellowbanna Jojo, s tim chicchem to chapu..diky za vysvetleni. Napis pak, jak to dopadlo s oslavou, taky bych na Tvem miste o tom spekulovala, my to taky s ALfim nemame radi, ale vetsinou se obetujem, aby nebyly reci :-) Tak asi tak :-) Jinak citronovy kolac dle Michala rypaveho z Prostreno je moc dobry, fakt. Je to jakoby linecke vespod a nahore a mezi tim krem s chuti citronu (ja jsem to trochu docukrovala, aby to nebylo tak kysele).. Moc se mne libi serial Znameni kone, diky za typ, vcera jsem se od toho nemohla odtrhnout a musela jsem se premluvit ve 2 hod, abych uz to vypla a sla spat :-) @sisiko ja mam jeste zimni prikryvku, jsi dobra :-) je pravda, ze uz je leto... Ale vcera jsem vymenila zimni osaceni a boty ve skrinich za jarni/letni, tak aspon neco :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@dita jojo, to byl taky moc napinavy zapas, co? :-) Aspon to vsichni rikali, ja to moc nesleduji. Ale ten Alfi a spol jsou blazni, porad me premlouva, at jdu na stadion v Bologni a ja nechci, oni jsou uplne posedli, co tam budu delat? Vzdyt by mne upadly bubinky..:-) Vidim to na zensky dychanek, pekne v klidu :-) tesim se dnes na Prostreno, uz mam abstak. Kolac od Michala dobrej ;-) Copak tam bude dnes za exoty? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : TAk to jsi me pobavila :-D Celkem jsi mi pripomnela meho manzela ;-) @sisiko: Tak Ty mas doma berana? ;-) Preji taky vsechno nejlepsi. Predstavte si,ze letiste Rimini mi poslalo mail,ze prvnich 50 clenu, kteri se dostavi na letiste, dostanou letenku zdarma,kam si vyberou. Plati to ale od 7.4. a to my zrovna vyrazime na vylet do Salzburgu...:-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak taky neco pridam po vikendu... My byli v sobotu v cirkuse a davidek byl z neho opravdu nadseny, je to cim dal lepsi....prvni absolovoval jeste takovy vyguleny a ted uz tleskal a kricel jako kazde dite:) No mozna se projevoval az moc nahlas, sem tam bylo vic slyset jeho nez klauna:) Ale cirkus pekny, i me se to libilo...jen se mi zdala trosku premrstena cena, sice sme byli v prvni rade, ale 260 kc je dost. No a pak navecer dojel jeden nas italsky znamy a byla sem s nim na veceri. NEdele pak byla odpocinkova...maly byl s tatkou ve vinohradu a ja odpocivala:)a hledala sem ubytovani na dovolenou:) Jinak dnes sem konecne vyridila to me zdravotni pojisteni tady...takovy sem z toho mela strach, ze mi reknou, ze mam neco platit a natrefila sem na super zenskoou a uplne v pohode. Odhlasila me ke dnesku...predtim mi to zaplati stat, ze na to mam narok, kdyz se staram od dite do 7 let a ted mam teda pojisteni v italii a kdyz prijedu sem, mam si vzdycky zajit na pojistovnu, otevrit si ucet a muzu normalne chodit k doktorovi krom preventivek. to je moc fajn, v podstate zadny rozdil. Tak sem rada, ze si mi to tak vyresilo:) @Ditakir, tak me se prostreno taky moc libi, kdybych bydlela v cesku, hned bych se tam prihlasila:) S nejakym italskym menu a morskyma potvorama, ktere by mi nikdo nejedl:) A tu 200kilovou pani sem videla...silne kafe na vecer...mne uplne dostala tim, jak vubec nemela zajem neco se sebou delat, jak se porad vymlouvala..A jak ste to meli udelane tu oslavu pro Federica? Jako ze obcerstveni vam dovezl catering nebo tak? Mne se to tady hrozne libi ty jejich narozeninove oslavy...jak od mala pozvou spoustu deti a je to takove vesele. V cesku sem to zatim moc nezazila. Doufam, ze das brzo nejake fotky. Jo a umi Federico jezdit na tom odrazedlu? Ja se na to prave taky divala, ale nevim, jestli by se z toho davidek nezritil...on je sportovne zalozeny po mne:) @Jennynka5, no je to tak nejak jak jsi psala...ale me asi vic vyhovuje ten italsky zpusob, ono tim, jak si s tebou zacnou vykladat nebo te pozdravi nebo jen zeptaji, jak se mas, se citis dobre, ze te berou. Tady sem si za ten mesic vykladala se dvema maminkama, ktere byli celkem normalni..Jinak i giorgio se diva na fotbal, ale neproziva ho, nastesti. Sem tam si zajde i s kamosema do hospody, tak tam uz nevim, jak reaguje:) @Yellowbanna, a byli ste nakonec v tom cesku ted na jare? Videla sem na fb fotky z vyletu, moc vam to tam slusi. Tonicek je nadherny. A na tom poslednim vyletu se zviratkama to muselo byt super, co:) Jee a Tonik uz bude slavit prvni narozeniny? Ja si to vubec neuvedomila. No co se tyce oslavy...ja sem pro, i pro tak male deti:) Co si pamatuju, tak davidka uz tehdy zaujala spousta balonku, prisla k nam rodina a nejaci znami, ja udelala obcerstveni, byl dort. Ale to zas zalezi na kazdem, pokud nejste takovy typy, zas bych to nehrotila. Jinak ja mam chicco celkem rada:) Ale kupuju i od ostatnich znacek:) @Reys, tys ted byla v Brne? Na jak dlouho? Ted tu bylo krasne, ze. A kam ste jeli na vylety? Jinak to je fakt zazitek s tim ridicakem:) Celkem se divim, ze ho nechali jet. @Sisiko, vsecko nej Simonovi k narozeninam:) To bude mit ale dobrou veceri:) My meli rizky a salat vcera:)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir No, my se vcera nakonec s Mickem domluvili, ze neco maleho nachystame, ale az na vikend po narozkach (vychazeji na pondeli), takze za 14 dni... je to proto, ze nam tu vsichni moc pomohli v zacatcich a my se jim vlastne jeste nijak nerevansovali nebo nepodekovali (tak nejak "oficialne"), tak ted je k tomu prilezitost. Nebude to nic velkeho, zadny obed nebo vecere. Proste odpoledne prijdou na dort, ja udelam po cesku par jednohubek a nejake rychle obcerstveni, kdyz se mi bude chtit, upecu sekanou ;-) Dohromady by to nemelo byt vic nez pet, sest lidi plus dve deti, tak to snad zvladnem. Jeden z nich bydli primo tady v baraku, tak si od nej aspon pujcime zidle :-D Skoda, ze nemame nejak zprovoznenou zahradu, to by bylo lepsi, ale vzhledem k tomu, ze ani nemame stul, ktery by se dal vynest ven (ten nas je soucasti linky), tak to vubec nebudeme lamat pres koleno... snad to nejak prezijem :-D Akorat premyslim, ze bysme nakonec ten dort objednali v Milane, puvodne jsem sice chtela pect, ale na dort si nejak netroufam...no, jeste uvidime... @jennynka5 ja koukala dneska na nejnovejsi dil, taky se mi to dost libi, navic mam rada ty herce, co tam hrajou... Prostreno s pitomcem Michalem :-D a spol dokoukam tento tyden..citronovy kolac bych ale taky mohla zkusit...listove testo mam v mrazaku, citrony v mise...hmmmmm...to by mohl byt uspech :-) dam vedet, jestli jsem se k tomu odhodlala @ditakir mne u tech hracek vadi, ze jsou vsechny na jedno brdo - tvrdy plast, ktery vydava zvuky. Je pravda, ze nejsou vsechny spatne - Tonik ted uplne miluje kytaru, na kterou "hraje", ale kdyby mel vsechny hracky jen Chicco, tak je to porad o tom samym... Jinak jsme ve fazi vyberu golfek, zatim nemam zadneho favorita, uz jsem koukala i na ten, co mate vy...neni uplne marny...nejdriv ale musime koupit novou autosedacku, tam uz mame ale jasne vybrano - vyhrala to Kiddy, hodne jsem o ni cetla, pak jsem je videla na veletrhu v Brne a pani prodavacka v obchode nas ted uplne presvedcila :-) Nejvetsi sranda byla, ze kdyz jsme se ptali na Kiddy, hned se ptala, jestli jsme prijeli ze Svycarska, protoze Italove je pry moc neznaji :-D Jo jinak, jak jsi psala o tom odrazedle, co Fede dostal, to je uplne super, taky jsem je obhlizela na veletrhu a ke druhym narozeninam mam pro Tonika jasno ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?