Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, vy me vyzenete do te nasi nove zmrzlinarny ;-) Posledne jsem si dala prichut Cannoli a bylo to uplne presny!! I kousky tam byly...mnam... akorat jsem uplne brutalne nachlazena, asi jsem to dostala od Tondy, furt mi tece z nosu, skrabe me v krku, nastesti nemam teplotu, ale v noci jsem si fakt "uzila", kdyz se navic Tonik furt budil :-/ Ted spi a ja se snazim relaxovat...mela bych spat taky... ooops, zakrikla jsem to, uz se tam neco ozyva...
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna mnam cannoli, kupujeme ich zakazdem pri nakuòe, ale skoda, ze su z obchodu a nie ie originalne doma robene.... asi mame sicilskt tyzden, vcera drahy doniesol pre zmenu cassatu...to je teda kaloricka bomba.. :-p :-D @sisiko no to je typicke v zapadnej europe, ze si myslia, ze sa v skole nic neucime... moj byvaly sef uplne nechapal, ze sa ucime uz na zakladnej znacky chemickych prvkov.... ked sme pracovali v moskve pri obede v restike hladal na mineralke zlozenie, tak som si dovolila mu objasnit skratky napisane na flasi.. @danieladaniela my podobne ako sisiko, platime len internet adsl a hovory su zdarma, canone je zahrnuty v cene internetu, takze sa neplati zvlast. mesacne 39,90 incluso iva.....s infostrada... skus sa infomovat....s telecomom sme uz skoncili a vcera zase volali z tele2, vraj 29,90 mesacne, ale ja ich teda kaslem....uz v nemecku som nemala s tele2 najlepsiu skusenost...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, mooc se omlouvam, ze jsem sem dlouho nenapsala....zacala sem to nestihat a pak uz sem se nechytala:) Kazdopadne dekuju moc za zpravy, jestli sem ok apod, moc me potesilo, ze jste si vzpomnely. No jinak my sme momentalne v Cesku, uz pres dva tydny a jeste tu tyden budem. Tentokrat je to celkem fajn, ten prvni tyden je teda takovy zvykaci, ale pak se to da:) I kdyz ten muj denni rezim mi hodne chybi a to nemluvim o kamardkach v italii...Ale tak aspon sem tu pochodila kamaradky, byla sem s rodinou, vyridila nejake veci...jeste mi teda chybi to nejdulezitejsi, zdravotni pojisteni, ale to si nechavam az na pristi tyden. No a davidkovi tu chybi kamaradi:) V parcich sme se nejak moc nechytali, mistni deti nejsou nejak spolecenske...to nemluvim o maminkach, jejichz oblibene tema je, jaktoze je davidek takovy maly kdyz uz ma 2,5 roku, jaktoze jezdi v kocarku a nemluvi atd...no za takove reci bych fakt zabijela. Ale jinak fajn:) Pocasi se nastesti vydarilo, hlavne tento tyden je uzasne, porad kolem dvacitky. No proletla sem tu posledni prispevky a celkem hledim, jak nektere platite malo za ten plyn, my loni meli za zimu 800euro...asi doplacime na nas starsi rohovy byt. No co nadelame, stejne tam ale byla zima i s tim topenim.. A zmrzlinu si davam "po italsku" bud ty kremove anebo ovocne:) Mne to taky dohromady moc nejede:) Diti, vsimla sem si na fb, ze Federico zitra slavi narozeniny. Preju uz dnes...hodne stesti, zdravi, at je porad tak sikovny a krasny chlapecek-po mamince:), at je porad stastny a spokojeny a dela vam jen samou radost!!
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : Tak jsem ted prelozila Cri to,co jsi napsala o te tchyni a pekne od srdce se tomu zasmal :-) @paulina21: Ahoooj! To jsem rada,ze ses ozvala, uz jsem mela starosti ;-) Dekuji za prani. A to se ani ty ostatni maminky nedivi,ze ma Davidek jeste plinky? (POkud je teda ma). Kdyz jsme v CR,tak neustale slysim neco o tom,ze Fede je ostuda,ze cura jeste do plin. Pritom mi ted prisel mail od Pampers z CR, ze se s nocnikem zacina az tak okolo dvou let a pokud to hned nejde,tak je do toho nemame tlacit. Co se tyce zmrzliny,tak ja ani moc ovocne zmrzliny nemusim,tak nemam dilema michani ;-) Ja mam rada poradne hutne zmrzky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir, no to vis, ze se divili:) Ja se nedivim, ja hrnec moc neresim:) Jakoze ted uz zacnu, protoze do skolky by mel jit bez plenek, ale loni sem ho nechala byt. Zkousime to sem tam, jemu se to sem tam povede, zas loni to jeste nechapal, tak proc ho nutit. V cesku hold jak mimino v roce necura na hrnec, nemluvi a neji samo, tak je to silena ostuda:) A ty hutne zmrzky jsou nejlepsi:) Mimochodem jak to jde v praci, uz oslavis prvni mesic, ze? Doufam, ze jsi tam spokojena.
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna tak ten chram sv. vita to je super:) @zmrzlina pridavam sa ku kremovym oblubenkynam, takze tiez nemam problem, ale viem ze ked tu bola mamina, tak ta si zas davala citronovu a jednu sladku :-) :-) mne to tiez nejak neslo k sebe, ale kazdy ma svoje chute @diti ty urcite budes poznat tu slavnu zmrzlinaren v Lancusi, bola si tam niekedy? ja som pocula ze tam maju absolutne vsetky druhy zmrzliny, dokonca zemiakovu!!! =-) to by som fakt chcela vediet ze ako to chuti, podla mna to musi byt dost divna chut... studene zemiaky... alebo daka carciofi... fuj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina21 Ahoj :) Fakt jsou v CR ty maminky tak potrefene? Mozna, ze mezi sebou soutezi, ktere dite se driv vycura do nocniku, nebo promluvi :-D Nic si z toho nedelej, vas Davidek je moc krasny a sikovny chlapecek x-) Tonicek a Fede taky a Linduska je krasna holcicka :-) Me to nejak bere, asi to jaro :-) @ditakir ten preklad pro Cri byl o pracce a matematice? ;-) Tomu se asi da jedine zasmat, aby clovek neztracel nervy :-p @lejinka Bramborovou zmrzlinu?? =-) To musim rict Simovi, my porad resime brambory, jakoze ja jsem z patatlandia a podobne :-D Tak jsem se hezky prosla na zastavku a zase zpatky, 20 min, holt mame to sciopero, dvoudenni. Cestou na me mluvil nejaky uchyl z auta a uplivla si prede mnou stara cikanka. Ale na druhou stranu, ve vytahu jsem potkala souseda starouska od naproti, ktery se na me porad culi, je fajn a vyka mi, coz me prekvapilo. Pak jsem prohodila par slov na zastavce s FIlipinkou. A spolecensky vecer je zavrsen.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem asi v praci byla mimo, blond vlas se asi projevil-s tim aprilovym clankem. A ja uz jsem litovala mamku, co bude delat :-D @paulina ahoj Pavli, tak jsi vstala z mrtvych :-D Jezis, to "soutezeni" mamin musi byt fakt otrava, no jo, chteji slyset, ze to jejich dite je fakt genialni, zatim co to Tvoje zaostale a nejlepe jeste aby Ti teda daly nejake rady, jak to napravit...to primo nesnasim. Ale pockej, az Davidek dojede do CR a zacne na pisku mluvit dvojjazycne, to bude teprve naloz...a Ty jen tak mimochodem prohlasis..."jeee, a vase dite mluvi jen cesky? Hmmm, to je divne, jestli neni trosku pozadu.." Haha, srdecne jsem se te predstave zasmala :-D Holky, tak jsem dnes mela v praci uspech, zkratka mi neco vyslo a za chvili budeme moci publikovat nejake vysledecky..tak jsou sefici spokojeni a ja taky, moc! @sisiko chudak ten nas student, vis, jak mi ho bylo lito, kdyz jsem mu to rikala? x-) A on je zrovna strasne moc sympaticky a desne poctivy, ma dobre a presne vysledky ... a tak jsem mu pak rekla, ze si za nimi musi stat a ne hned souhlasit, ze stoji za prd ;-) Ze se musi hajit :-) Ani nevim, na co mam drive reagovat, napsaly jste toho megamoc :-) @salsiccia ze Tvych vyrazu jdu do kolen---manum s hackem na n (mam it klavesnici) bylo prekrasne :-)) @sisiko tak to by me zvedlo mandle, ta otazka s tou prackou...me se jednou zeptal jeden student, jestli se u nas prodava cukr...ptala jsem se, zda se tu prodava mouckovy ve velkem baleni a on na me vybali toto...ja mam chut odpovedet, ze nemame nic, spime na kavalcich a pereme a myjeme vse rucne, maximum techniky je smetak a noveji mop... ]-( ]-( ALfi ma nocni a tak jsem se rozhodla vysurovat lednicku, troubu, linku...abych se zabavila. Moje kamoska brmanka porada dnes vecer aperitivo ve svem baru, spousta kamaradu a Alfin mne to zatrhl, abych tam sla sama...no arabska pravidla panuji u nas doma...a tak radsi nedrazdim a suruji doma byt jako spravna arabska zena... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A jeste dodatek k poplatkum...jak vas tak ctu, tak vidim, ze jsme fakt jeste z levneho kraje :-)) Teda nad nejakymi polatky zasnu..@daniela na to bych se teda mohla....to jsou palky.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@dita Diti, uz se taky tesim na zaverecny dil, musim pockat, az to tam daji..ale Ty uz jsi ho videla?Neni to nejak brzo? Podnikatel mi je nakonec nejsympatictejsi..Pak to musime spolu okomentit..a hod mi dalsi navrh na menicko, asi te prihlasim a pak pojedem do CR na nataceni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Ty me vzdycky dovedes tak pobavit a rozesmat, pises fakt super :-D Blond vlas a arabska zena :-D Gratuluji k pracovnimu uspechu! 8-) Musime na ne pusobit, na ty Italy, a sirit osvetu. K tomu cukru bych rekla: A ty nevis, ze takovy kostkovy cukr je cesky vynalez? ;-) Jednou jsem ve Spanelsku v mezinarodni skupince, kdy se vsichni bavili o vynalezech, rekla, ze kontaktni cocky jsou nase a vsichni zirali a uplne ztratili rec :-D Moc to s tim surovani neprehanej, aperitivo --> uklid je moc velky zvrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dita Diti, vzdycky chci poprat Fedikovi a jak odpovidam na vse, tak to nakonec neudelam...Tak vsechno nejlepsi a hodne zdravicka Fedickovi k jeho krasnym 2.narozeninam :-) A copak dostane pekneho? A posilam mu velikou PUSU
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sisiko haha :-D Diky za podporu ;-) Jojo, je to velky zvrat, mas pravdu..ale tak aspon budu hodna doma a pujdu brzy spat :-) mne ta zmena casu uplne dostala :-| Skoda, ze jste vsechny tak daleko, mohly jsme dat kaficko a pokec x-) Jojo, budeme sirit osvetu, o kostkovem cukru i cockach vim a zacnu to tedy zduraznovat :-D Vcera mi rika jeden mlady muz-aaa, Ceska republika, a znas ten slavny festival Cervo d'oro? A ja coooo? No to je tam u vas, a ja jsem tam jezdival a vy tam v Rumunsku mate dobry salamy, jako vazne, mne se vase kuchyne libi...a ja (ruda ve tvari) odpovidam-hele, to je jako kdybych Ti rekla, ze ja jezdivam do Recka a chutna mi ta vase italska kuchyne...ty tzaziky (ted nevim, zda jsem to dobre napsala, ale proste recke caciky)...ufff che pazienza che ci vuole.......................................................................ale vydrzime, ze jo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Vydrzime - musime ;-) Ale je to sila s tim Rumunskem.. Mne tedy lidi na CR bud nereknou nic, minuta ticha, nebo: Praga è bellissima :-) A treti moznost: Vy tam mate ale zimu, coz musim komentovat: Mica siamo in Siberia :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko jojo, tak to budu rikat taky...Siberia :-) Ja casto slysim uvod vety "Dalle vostre parti, dove e la Russia......." Tak odpovim, ze Russia a CR jsou asi jako Albania a Italia...
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina21 : V praci to je dobre. Obcas se tam trochu nudim,ale az tam budu mit ADSL,tak se nudit nebudu ;-) A se sefovou jsem se domluvila,ze mi tam donese faktury a vypisy z bank a dam ji do poradku trochu papiry. Ona je hrozne vytizena a ja budu rada,ze jsem aspon neco platna. @lejinka : No to vis,ze ji znam :-) Meli tam i pasta e faggioli ;-) @sisiko: Nad prackou se Cri nejdrive pousmal a nad matematikou se rozrehtal :-D @jennynka5 : No tak to byl dnes v Prostreno zazitek. Sympaticky chlap, hezky byt se stenami v zelinkave barve,kterou zboznuji, prostirani cernobile-nadhera a italske menu!!! Pro me dokonaly chlap :-) I na FB na diskuzi nad nim zenske slintaly a vsichni psali,ze musi vyhrat. No bylo to presne tak,jak jsme predpokladaly. Tlustorpdka rekla,ze nema italskou kuchyni rada, teply Michal rekl,ze nez minostrone by byl lepsi normalni zeleninovy vyvar atd. atd. Jedina Lucka byla nadsena. Nakonec mu, mimo Lucky,dali 6 a 7 bodu. To jsi mela cist ty prispevky na Facebooku! Lidi hrozne nadavali na samana,ze je falesny.
Odpovedať
Profilova fotka
Moje kamaradka ma manzela (on je ze San Marina) a on obcas prijde s nejakou informaci,ze mi uplne vyrazi dech. Tuhle mi rikal,jak koukal na Sky na program,kde mluvili o vynalzci cocek a ze to byl Cech a ted naposled, ze Budweiser je ceske pivo,cimz ohromil vsechny ostatni u stolu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jezisku, to jsou hrozny zemepisny hlasky... no, ja s tolika (ne)normalnima lidma moc do styku neprijdu, takze nemuzu slouzit, pokud me zrovna nad kocarem neoslovi nejaka starenka nad hrobem ;-) A nejlepsi je, jak vam ti lidi vlastne chteji udelat radost, ze vlastne vedi, odkud jste :-) A ja se tak navazela do Iru...no vida, ono je to asi jedno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dita no, ta blondyna by se mela nad sebou zamyslet, nechtela bych videt jeji vzorek krve...No to je clovek, kteremu bud musis uvarit maso na 1.5 kile sadla a knedl a rekne Ti, ze to uslo, ale jeji je lepsi (tak proc tam chodi..), Michal-to ani nekomentuju..No jsem na to zvedava, jeste to neni na netu ... pro me byl saman jedinecny..Ale z meho pohledu vsichni uvarili dobre, i zajimave, jen jsou to skety pro to, jak boduji ostatni..
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir a @jennynka5 tak jste me tak navnadily... koukam na ten posledni tyden Prostreno, ale jsem teprve u pondelniho dilu! Uz jsem se tesila - Prazaci, trochu jina skladba lidi a ejhle - uz je zase vyvar :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir ja to vsechno tady hustim do Sima, tedy nenapadne, a on pak ty informace siri dal mezi Italy 8-) Treba jim vykladal o sporu naseho Budvaru s tim americkym, zasvecene jim vykladal, ze Budweis jsou v nemcine Budejovice a ze ten americky nazev vubec nedava smysl atd. :-D Nebo mi rikal, ze v pisnicce Primavera di Praga od F. Gucciniho je v textu "janus" a ja mu rikam, jaky janus, prosim te. A Simo, no prece jak ho upalili. "Jan Hus di nuovo sul rogo bruciava all'orizzonte del cielo di Praga" Tak to potom zasnu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko hehehe, janus-krasne :-) Tyy jo, ten Tvuj Simo je nejaky osviceny, fakt :-D @yellowbanna a to jeste neni vsem vyvarum konec ;-) @dita jeste to tam neni, sakris maji zpozdo..
Odpovedať
Profilova fotka
@Sisiko, no nektere jsou opravu fakt takove. Vis, ja to treba prejdu, ale trosku mi vadi prave ta nespolecenstvost deti, ze proste davidka moc nebrali:( Coz se v italii moc nestava. Ale tak uz to tak neresim, tady to proste tak je. A jako tradicne trosku vycnivam, kdyz nechodim do parku nenamalovana, s mastnymi vlasy a v teplakovce:) @Jennynka5, jojo, vstala a sem tu:) Uprimne taky se moc tesim, az na ostatni deti tady vybali svou perfektni italstinu....momentalne jim maximalne rekne, ze chce jit a casa:)) Mimochodem gratuluju k uspechu v praci...na co jsi prisla? @Ditakir, to jsem rada, ze se ti tam libi, podle mne to mas fakt dobre, hlavne ta pracovni doba. Jee, tak vy se tu taky divate na prostreno? Ja to sleduju kazdy den v televizi...tento tyden byl dobry, taky se mi libil ten dnesni manazer, pekny chlap, dobre varil a byl velky sympatak....narozdil od toho michala treba. Ale teda ten saman, to s tema sexualnima narazkama celkem prehanel, to se uz moc nehodilo. Jste to, co jite sledujete taky? Jinak my jdem zitra do cirkusu, tak snad to bude stat za to, v nedeli planujem nejaky vylet...pokud teda zdravotni stav dovoli. Davidek je tradicne nachlazeny a kasle a chytla to i segra...ja dobrala antibiotika tento tyden...at uz je leto!!
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko jeee, vis, ze jedno z prvnich CD, ktery mi Mick pustil byl prave Guccini, protoze je to zaznam z koncertu v Praze v Lucerne a na zacatku to uvadi nejaka soudruzka a predstavuje ho jako Frantiska Gucciniho :-D Tak se mi zda, ze by si Mick se Simem dost rozumeli...Mick je taky promoter CR mezi Italy a pribeh Budweiseru je jedna ze stalic :-) @paulina21 ja uz se po tobe taky chtela ptat ;-) Jsem rada, ze jste v pohode...fakt jsou ty maminy v CR tak hrozny? Je fakt, ze ja jeste s Tonikem na pisek nechodim...ale zase jsme v saline potkali nejakou duchodkyni, co mi hned udelala prednasku, ze kazim Tondovi pater (mela jsem ho v nositku)...tak jsem ji s usmevem vysvetlila, ze tohle je to ergonomicke, prave ze nekazim, bla bla bla, ale ona si tak pod vousy furt brblala, ze ona ma ten pohled zdravotnika a kolik skolioz uz videla :-D A ja se naramne bavila a furt jsem si v duchu rikala Tak na tohle si ty maminky stezujou, tohle je moje prvni rypava duchodkyne, to ja doma nemam :-D a hrozne jsem si to uzivala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : No to vis,ze ja doma taky delam osvetu ;-) Vzdycky vytahnu nejakou informaci,jako ze Estee Lauder je napul Ceska a napul Madarka ;-) a Cri to pak taky siri mezi Italy. Teda Estee Lauder zrovna ne ;-),ale treba to,ze Bata je puvodem z Cech atd. No vidis,ja ani nevedela,ze Guccini zpival o janusovi ;-) Ale docela me prekvapilo,ze docela dost lidi je informovano o "Primavera di Praga". @paulina21: Ja ma na Prostreno zavislost a Jste to,co jite, na to koukam taky. Videlas tam ted tu 200 kg pani? Ta me teda dostala. Koukam,ze mas z CR stejne poznatky jako ja ;-) Ja se mezi maminkama v Cechach vetsinou moc dobre necitim. Oni na me tak divne koukaji a mam z nich takovy pocit,jako ze me nechteji "prijmout". Taky me treba zarazilo,ze ja tam vidim nejake roztomile dite, zacnu na nej mluvit, ono reaguje,ale maminka je uplne pasivni a absolutne zadny zajem o moji osobu.:-( @jennynka5 : Vcera jsem si chtela Prostreno sjet znova, protoze v nekterych okamzicich Fede rval,ze chtel prepnout TV na pohadky,tak jsem moc neslysela. A dokonce i v jednu chvili Fede vypnul zvuk.;-) No a ono to tam vecer na netu vubec nebylo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, chtela jsem se vas zeptat na to tlacitko "snadne zehleni" na pracce, mam ho tam taky, ale nevim, jestli to jde dohromady s maximalnima otackama (1000). Jak to pouzivate? Mne prijde trochu protichudne dat snadny zehleni + maximalni centrifugu...co ja vim :-| Ma to nejaky efekt na rucniky? @paulina21 @dita ja si myslim, ze ceske maminy jsou asi uzavrenejsi a opatrnejsi, ale kdyz se pak utvori nejaka skupina nekde ve ctvrti a uz se trochu znaji, tak jsou otevrenejsi. Premyslela jsem nad tim a prijde mi to tak, jak se vsema lidma It vs CR, ze prave italky jsou na prvni kontakt mnohem otevrenejsi, nejsou zticha, usmivaji se, hned zacnou o necem mluvit a nestydi se, pochvali dite, -a to je prave pro maminy dobre.Ale na nejake hlubsi vztahy jsou zase asi pristupnejsi Cesky. U mamin ale jde prave o ten jednoduchy pokec, vymenit si par poznatku a chapavych usmevu. Pak take musi byt sranda, jestli prijdete vyparadene v italskem stylu na hriste do parku v CR (nedej boze slunecni bryle a uz nedej boze vubec mensi podpatek a makeup!! =-) To musi byt pozdvizeni :-D ne vazne, v tomto jsme my Cesky porad trochu pozadu, ze bohuzel u nas nejak maji zeny zafixovane (nechapu proc...), ze kdyz mas dite, tak mas mit teplaky a tenisky a nesmis byt namalovana, jinak si o Tobe zacnou rikat, ze kdovi, jaka jsi matka.. Ja kdyz jdeme v Bologni se segrou a s malou do meho oblibeneho baru na kavicku a briosku rano, tak vsichni na malou mluvi, rikaji ji klasicky Amore, tesoro, das si to a ono, chces bonbon, cokoladu, zmrzku a ona je mala zarazena, protoze to u nas nezna..nebo s ni barmanka zacne tancovat (takove ty decke tanecky), ona chudinka vubec nevi, jak ma reagovat a mysli si, ze jsou tu lidi"blaznivi". ale ja si prave myslim, ze prave tyto veci jsou ty, co delaji Italii tak prijemnoui a snesitelnou i pro pristehovalce (kam se pocitam) :-) Tak jsem tady zahajila den trochu filozoficky, ale znam to od me segry, ze treba kdyz jdem v CR s malou ven, a ja ji reknu-je, proc si nevezmes ten hezkej kabat (nebo neco treba kabelku atd atd), tak ona rika-neee, oni by se na me pak lidi divali a na to neni prilezitost a tak, a tak radeji aby nevycnivala, tak si neda nic navic:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Všechno nejlepší k Fedeho narozeninám :) hezky si to užijte a spoustu pusinek všude kolem
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : No, neco na te Tve teorii bude ;-) I kdyz ja mam v CR kamaradku,ktera ma 2,5 leteho syna a ta se velice rada paradi. Je neustale maximalne upravena a velice rada utraci za obleceni a takhle jde samozrejme i mezi ostatni maminky. ALe je taky pravda,ze se s ni nikdo moc nedruzi ;-) Je pravda,ze v CR da vice namahy se skamaradit,ale zase je to o neco hlubsi, i kdyz ja musim rict,ze od te doby,co jsem se prestehovala do Italie a jsem ted mnohem vice otevrenejsi a nestydim se tolik se bavit s cizima lidma,tak nemam ani v CR moc problemy se "skamaradit". Ale maminy tam nepocitam ;-) Me prijde,ze Italky si hodne pestuji takova ta kamaradstvi od detstvi. SKoro vsechny kamaradky,co mam tady,tak se znaji bud od malicka nebo ze skoly. Proto je pak tezke se mezi ne dostat, i kdyz ja jsem mela stesti,ze se mi to celkem podarilo. Je zvlastni,ze ze zacatku mezi holkama byla jedna,ktera mi moc nesedela,protoze mi prisla takova prastena a ze bych s ni nemela moc spolecneho a ted se vidame skoro kazdy tyden, ona mi obcas zavola a musim rict,ze je to absolutne super clovek. Urcite lidi se proste musi "scoprire" ;-) @salsiccia: Dekuji moc za prani.
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir akoze zmrzlina pasta e fagioli? tak to uz je dost nechutne :-D @yellowbanna hej ono je to asi fakt, ze oni tym chcu urobit radost a len ta tym nasrdia:), tak som sa na to nikdy nepozerala :-D , ja milujem hlavne ako zacinaju tie vety, presne ako ste napisali, alebo ako mne minule rovno natvrdo: "Di dove dell'est sei?" proste prisiel, pozrel sa na mna a zacal tak konverzaciu... tak to mi bol hned "sympaticky" samozrejme! |-| jeee, a robot je ceske slovo! to sme sa ucili v skole :) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna k tomu batozku, ako ta buzerovala ta dochodkyna v saline, tak ja som si o tom vypocula svoje od nasho dekana, on bol na to strasne haklivy, vraj to nemohol vidiet... ja teda neviem, ci je to ok alebo nie, ale on mal z toho dost nervy... a tiez bol proti tomu, aby sa deti ucili dva jazyky od mala, tvrdil ze sa svoj materinsky jazyk potom nenaucia moc dobre... inak niekto tu pisal dooost davno, ze o tom pisal bakalarku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?