Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia No jo, ty jejich kloboucky nebyly moc sexy a ti alpini taky ne :-D Musim se smat, jak jsi koukala na uplne jiny zapas, to je fakt sranda :-D Chystam se najit na Netu nejaky link na dnesek, kdyz tak ti dam vedet :-) Ty uz sklizis jahudky? Mnam, to pak muzes vymyslet veci :-) Ja se chystam na balkone zasadit vlci mak, samozrejme ne kvuli opia, proste ho miluju, asi sileny napad, ze? :-D @lejinka Saty jsou prekrasne, budes v nich nadherna x-) Mne se na konci srpna vdava v CR moje dobra kamaradka, tak v tom svatebnim nadseni pekne jedu :-) Mas uz i pradlo nebo si ho poridis tady? @oky Litam s EasyJet, ale ti v tom nemeli prsty, to ta pani u kontroly, jak to jede pres rentgen ;-) Ono neslo o tech 10kg, ale o to, ze jsem tam mela milion ruznych veci a ona na obrazovce nemela prehled. Spis jsem se desila, ze to zpet do tasky nenarvu :-D A pak se urvalo to ucho.. :-p @rospina Videla jsem video s Linduskou, ta je tak krasna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko veškeré šílené nápady vítány :) z těch jahůdek nic moc neupeču, jsou to takový jednomňamky :) já musím dneska za chvíli pryč a přijdu až pozdě, tak hokej neuvidím, tak budu aspoň držet palce. http://livetv.ru/en/ tenhle link nakonec fungoval dobře, ale poslouchala jsem k tomu radiožurnál, páč parusky teda něpanimáju. doufám, že vyhrajou, ať si ještě můžu zafandit u dalšího zápasu
Odpovedať
Profilova fotka
babenky ...mam na vas otazocku: ako fungujete na residenzi : mate taliansku a aj cesku / slovensku?? a co lekari?? a co urady?? nerobia problemy??? ja mam pocit, ze sa zblaznim.. nulla osta vybavene so slovenskou adresou a na ufficio matrimoni mi povedali, ze kedze ma nasli ako residente v rime, tak to musim mat vybavene s talianskou adresou , ktorej ale na nasej ambasade nic nevedia. tak idem zajtr askusit zrusit residenzu..ci sa to da a ci mi to spravia hned..ak nie, tak uz neviem co robit: lebo ak na carlovej nulla osta bude moja talianska adresa a na vsetkych dokumentoch zo slovenska ta slovenska, tak na uznanie sobasa mozem rovno zabudnut a asi aj na cely hladky priebeh sobasa, ak sa vobec nejaky bude konat. ako ste to riesili vy?? ahojte K
Odpovedať
@salsiccia juuu, tak tyto jahudky ma babicka na skalce x-) Asi te budu nasledovat ;-) :-D ... a kaktusy zboznuju x-) ... a na hokej se strasne tesim: jsem zrusila i sraz s kamaradkou (domluveny uz od minuleho tydne) :-D @sisiko takto si jednou ma kamaradka mak vysadila na zahradku a nakonec byla italskou rodinou donucena jej zrusit - protoze pry opium (asi jako marihuana). Tak pozor :-D Ohledne zavazadel: se vzdycky desim, aby ho nechteli otevrit - to by koukali, co vsechno za silenosti z CR vozim :-D ... @katari teda, ja uplne nestiham jake s tim mas problemy: my to meli sice "na dlouhe lokty", ale s dvojtou residenzi jsem behem svatby (a ani po ni) nemela vubec problemy (ani u lekaru, ani na uradech).
Odpovedať
Profilova fotka
@katari kde mate svadbu v taliansku? ja som si teraz vybavovala vsetky papiere, nellovi nulla osta dali bez problemov, na matrike sme vypisali papiere, ja som tam sice dala adresu s residenza v taliansku, ale teta mi to opravila, ze je lepsie ked tam dam tu slovensku... a este mi kazala dat do kolonky narodnost hocico ine, len nie slovensku, aby som nemusela byt -ova... ze tam mam dat nemeceka, talianska, aka len chcem, len nie slovenska :-) ak budem vediet poradim, len asi to mas inak, ja som na ufficio matrimoni nebola.. s dvojitou residenci tiez nikde nemam problem @sisiko pradlo asi tu :-) kedze som doma nestihla a hlavne som mala nella stale za chrbtom a aspon nieco by mohlo byt prekvapenie, dost ze so mnou vyberal saty :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, sice posledni dobou moc nepisu, ale ctu vas kazdy vecer:-) @sisiko vitej zpet, dnes jsem odeslala balicek s ponozkama, tak snad do pristi zimy dojdou :-D @salsa je, jahudky musi byt fajn, vsak jde o ten pocit mit kousek zahrady aspon na balkone.. @lejinka pisnu jakmile budu mit vice casu v praci ;-) Mas krasne saty, fakt nadherne a moc gratuluji, ze jste to vse tak bravurne zvladli v SR!!
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Dneska postou ranni prisel balicek, tomu se rika ultrarychlost :-o Dekuji moc moc, Jennynko, ponozky jsou super, i barva je dobra :-D Juchuuu, @salsiccia, my se mame, muzeme vyrazit klidne az do Ruska 8-) Dneska mi prisel i balicek, co jsem nachystala v CR, to bylo radosti po ranu :-D Tak jsem (poprve v zivote) vysadila jak bylinky, tak kvetiny (I ten mak - Simo se na nej tvaril uplne normalne ;-) a jestli mi ho bude chtit nekdo vytrhat, tak se nedam. Ovsem za predpokladu, ze mi vyroste :-D ). Bych chtela videt, ktera Italka by tahala tolik kvetinacu + 6kg substratu busem :-D Tu hlinu mam asi uplne jinou, nez jsem potrebovala, vybrala jsem ji na zaklade vahy :-D Kozel zahradnikem :-D Proste jsem nemohla cekat do soboty, az pojedeme autem, navic dorusta mesic :-) @salsiccia Vcera jsem koukala na hokej na tvem linku, ale vzdyt je to tam i v cestine, normalne CT4 :-D Staci si vybrat Meevos.tv @katari Asi ti nepomuzu, pobyt mam jen jeden, pred svatbou cesky a ted po svatbe italsky, takze jsem jiny pripad. Moc drzim palce, at se to rychle a v klidu vyresi.
Odpovedať
Profilova fotka
cau holky, ja se omlouvam, ze ted vubec nemam cas psat.. holt clovek zacne pracovat a je po klidku! na net se dostanu az vecer a nanejvys si neco prectu, nemam ani silu prispivat. jinak prace je celkem nuda, administrativa v mensi montazni firme, ale beru to jako rozjezd a aspon se zas naucim nejaka nova slovicka. :-) sranda je, ze delam se samymi chlapy: mam 2 sefy a nekolik kolegu-monteru. v minule praci jsem mela kolegu-technika jednoho a privadel me pravidelne k silenstvi svou "profesionalni" mluvou a naprostou dezorganizovanosti, tak uz se tesim, co bude tady. chvilemi uz mi teda z toho jejich muzskeho uvazovani taky vstavaji vlasy, ale snad se casem nejak sehrajem. jinak jak jste se me ptaly na oslavu vyroci minuly tyden: dopadlo to bezva. hotylek hezky, architektonicky zajimave reseny. na veceri jsme sice chteli jit do ctvrti Trastevere, kde se da i prijemne korzovat, ale nebylo naprosto kde zaparkovat (patek vecer, co chcem..). nakonec jsme popojeli a nahodne narazili na uplne neznamou a super restauraci s rodinnym vedenim. nebylo tam preplneno, nervala hlasita hudba, obsluha se nam maximalne venovala, jidlo bylo vytecne, proste jak na zakazku! x-) @katari jeden by si myslel, ze residenza v Italii je dobra vec, a ono houby, co! drzim palce, at to hlavne rychle vyresite! @lejinka bezva, ze jste povyrizovali vse potrebne, tyhle uredni procedury nejsou prijemna zalezitost. kdy mate datum?
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko je tak to jsem rada, ze jsi spokojena :-) A chapu te, ze jsi se nemohla dockat soboty, ja jsem nemlich to stejny. My jsme si poridili na novy balkon skrinku a na ni mam vsechny moje erbe aromatiche, ja je zboznuju, ale jelikoz nam jeste nenamontovali tendone, tak je musim zalivat dvakrat denne, jinak bych je mela uz rovnou susene jako koreni haha Ja mam moc rada vlci mak-psala jsi vlci mak, ne? Mne se libi i jako motiv treba na kachlickach, ale decentne, i tulipany. Tak az to vse vysadis, posli sem fotku :-) Jak to budes resit se slunkem, myslis, ze ti kyticky neuschnou? @reya moc moc gratuluji k praaaci!!!!! Ja Ti to rikala, v kvetnu uiz budes pracovat a je tak ;-) Vsak postupne se zase vyvrbi treba neco lepsiho:-) A vikend musel byt krasny! Ja jsem pozvala jednu kopii na veceri v sobotu, chteli vylozene a vyhradne ceske menu. Tak jsem se po dlouhem rozhodovani rozhodla pro gulas s knedlikama (houskove a nasekam do nich petrzelku), polivka ma klasika, co maj italove radi-porkova s krutony, predkrm cibulovy kolac, udelam i okurkovy salat a jako sladke jsem strasne uvazovala a udelam pecena jablka s vanilkovym kremem a karamelem, jsem zvedava. Dokonce mi mamka dala minule v Brne Becherovku, a tak bude i cesky liker na zaver:-) Pak pisnu, jak jsem dopadla. Abych byla v klidu, zacnu uz dopoledne varit, ale tesim se, co reknou.
Odpovedať
Profilova fotka
reys, gratulujem k praci, si sikovna :-) s chlapmi sa pracuje ovela prijemnejsie ako so zenami, tak si to vaz ;-) to parkovanie v rime som mala tu cest zazit. esteze sme boli s "domacimi" a miesto sa nakoniec predsa len niekde naslo. aj ked to nebolo ziadne parkovisko, predsa sme sa zmestili . :-D . jennynka, to sa mi teda slinky zbiehaju z tej tvojej vecere, prave som prisla z plavania, tak mam hlad ako vlcisko :-p len narychlo nieco zobnem a sup do postele, aby som bola ako tak fit na nocne kojenie.. inak tu zacali poriadne tepla, asi aj v ostatnych mestach.. v sobotu sa chystame do Cinque Terre, ale len na jeden den, asi stihneme len jednu z tych piatich, vraj je to krasna prechadzka, tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
holky vybavene :) tailianska residenza zrusena a znovu tu fungujem len na contartto di ospitalita :) a po svadbe, ktora bude na slovensku, uvidim, co vyriesim. :) prajem pekny vikend a uzite si ho :) Katari
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko ad přenosy: jsem prostě neschpná :) ale nevadí jinak s těma ponožkama, jako super to určitě bude, ale na moje včerejší: "to je vedro" po ulehnutí se muž zvedl a odstranil deky, takže tak :) já jsem jednou vezla snad 25 kilo hlíny čtvrt hodiny tramvají a nesla do svého žižkovského kopce, ale donesla, ovšem tady jsi musela vypadat jak marťan :) strašné probuzení, do devíti jsem měla odevzdat jednu věc, bylo to hotový, ale bylo to v pc a oni mi volají cca 0925 a jako kde to je a já jsem ještě spala, tak se asi pobavili v kanclu :) @jennynka5 ty jsi šikula s tím menu!! pošlu ti do IP odkazy na fotky tulipánů a máků, který považuju za super ;-) hodíš sem recept na ta jablka? to vypadá skvěle @reys super, že pracuješ, důležitý je to i proto, že až budeš hledat něco novýho, tak neuvidí, žes byla v Itálii x měsíců/let bez práce @rospina my jedeme do cinque terre za týden!! na celý týden, napíšeš pak, co jste podnikli? aspoň se ještě insipiruju :) a teď hurá se probrat a po vydatné snídani přijde čas možná i na práci :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@reys moc gratuluju a preju at se ti v praci libi ;-) ... btw: a jak to mas nakonec s tou smlouvou? @jennynka5 mnam, asi se k vam pozvu v sobotu taky :-D @rospina Cinque Terre jsou krasne! :-) To bude super vylet! My tam byli takto na jeden den asi pred 3mi lety - take jsme nestihli vsechny, ale vubec to nevadilo :-) Fakt hezke moc :-) @katari super, mam radost, ze to nakonec dobre dopadlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : Tak ty jsi zacala pracovat? To je super! Aspon budes mit nejakou zkusenost a treba se Ti tam prihodi nejaka jina prace. @jennynka5: No Ty jsi sikula. Videla jsi vcera Prostreno,jak tam pani delala ten predkrm,co obalovala v orechach? To byla patlacka. ALe muselo to byt dobre. Ve stredu jsme se byly s dalsima Ceskama podivat na ani ne desetidenni miminko,co se narodil jedne Cesce. Ja jsem asi divna, me ty uplne malinkaty miminka neberou, me by se mohlo rovnou narodit uz tak treba rocni dite ;-) Me to ted zacina strasne bavit s Federicem. Je s nim sranda, rozumi mi, zacina rikat prvni slovicka, no uplne neco jineho nez driv....
Odpovedať
Profilova fotka
@reys GRATULUJI k praci!!! 8-) Super!!!! Taky si myslim, ze s chlapy se clovek lip domluvi - pres vsechnu jejich jinou logiku ;-) Ti tam z tebe musi mit pozdvizeni, takova krasavica, to tam jeste nemeli ;-) @jennynka5 Ja mam taky rada tulipany :-) Koupene rostlinky na jiznim balkone zatim neschnou, ale hlidam je. Koukala jsem, jak to resi sousedky a musim rict, ze nijak a vse jim krasne kvete :-) Dneska jsem zasadila i pecku z manga, co mi dali maturanti (tedy, dali mi cele mango :-D ). Mam moc rada vse s prichuti manga - dzus, zmrzlinu, balzam na rty.., ale cerstve mango jsem nikdy nejedla, tak proto. A jestli se chyti, budu na ne mit i pamatku :-) Ty brdo, takove super menu! Navar ve velkem (vojensky hrnec se urcite sezene) a my vsechny dojedeme :-D @rospina Zitra si uzijte krasny vylet :) @katari Uff, tak je to vyresene :-) Ale stejne mi to prijde pritazene za vlasy, ze? @salsiccia Ty jsi cislo, ti museli mit ale srandu :-D Posles mi taky odkaz na ty kyticky, prosim? :-) Dneska muzes vyzkouset hokej v cestine ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko njn, se zadařilo :) ona se neudržela a smála se mi to telefonu a ještě mě uklidňovala, že jako těch pět minut počká, jsem musela blekotat :) a pošlu, mám neskutečně zmatené ráno, vždycky začnu něco dělat a pak na to zapomenu, například najít si, jak se dostanu v Janově z nádraží do hotelu, mezitím balím (prej nemám zabalit celej byt, tak nevím, jestli se mi to podaří... přeci jenom cesta na týden, to člověk může potřebovat od plavek až po zimní kabát úplně všechno, ne?) a mezitím dodržuji pitný režim, takže to mám i se sto jarními kilometry
Odpovedať
Profilova fotka
@Reys, to je super, ze mas praci!!! moc moc gratuluji!!! a praci s chlapama uprimne zavidim, mnohem lepsi nez zenske v kanclu...a uvidis, ze za cas treba najdes i neco lepsiho. ses sikula @Jennynka, to menu vypada moooc dobre, uplne mi delas chute takhle pred obedem. @sisiko, zavidim, ze muzes mit kytky na balkone, ja mam sice vetsi terasu, ale kvuli kockam tam nemuzu mit vubec nic. zerou mi i pokojove kytky ]-( , tak mame jako jedini balkon bez kytek. miluju vlci maky, ted krasne kvetou tady vsude podel cest... @rospina, Cinque terre jsou nadherne!!! byla jsem tam pred par lety jeden den, ale da se toho stihnout docela dost, nejsou moc daleko od sebe. prvni 4 jsou blizko, 5. vesnicka je dal...ja videla prvni 4. sli jsme po sentieri d'amore...krasna, romanticka prochazka...to jsem tam byla tehdy jeste s byvalym pritelem :-N novinky u me doma: manzel se uplne zblaznil. nechal mi poslat doporuceny dopis s tim, ze nepristupuje na dohodu a jde soudni cestou! a ze prokaze moji neveru :-D !!! ubozak. chci vedet, jak prokaze neco, co nikdy nebylo...uffa! docela se bojim, kaz az je ochoten zajit. jestli si opatri falesne svedky, fotky....boh, vubec netusim...kazdopadne jako dukaz ma v ruce jenom ten jeden jediny mail, ve kterem nic neni! dneska vecer jdu na poradu k advokatce...tak uvidim, co bude. jinak ubozak mi poslal ten dopis na moje jmeno za svobona, ktere na zadnem dokumentu nemam, tak jsem zvedava, jestli mi ho zitra na poste vubec daji :-D . tak vam vsem preji hezky vikend!
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng masakr, to se snad úplně zbláznil, já pořád když čtu o tom mailu, tak se mi otvírá kudla v kapse, kde je tvoje právo na privacy? jak on si vůbec může dovolit číst tvoji poštu? nezávidím ti ty nervy! a držím palce, ať na to všechno máš energii
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, to je ake menu? :) vyborne? prosim si vsetky recepty :-D ale fakt... hlavne tie jablka s kremom a karamelom, becherovku som si tiez doniesla, jedine co z toho mam :) @reys blahozelam aj ja! a nemas v praci net? ze nas budes stihat stade, ako to robime vsetky tu? @dita ako v praci? nove spokojne zakaznicky? nova kolegyna uz dosla ci este ee? na tie poobedne @yizheng si ma pobavila s tymi mackami... mne na zaciatku tiez vytrhavali vsetky rastlinky...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, ja vas ted ponekud zanedbavam, ja vim... :-N Ale Tonule je cim dal tim aktivnejsi, leze jako drak a vsude si stoupa, to by jeste slo, ja ho nijak neomezuju a nestojim mu porad za zadkem, kdyby chtel nahodou spadnout (jako tatinek :-D), ale i tak je to narocny. Musim ale rict, ze je na sebe Tondula dost opatrnej, kdyz vidi, ze ho nikdo nechyta, pekne se drzi a opatrne sleze zase dolu na kolena. A kdyz uz pada, vzdycky se mu zatim podarilo se neceho zachytit a pad zpomalit. Jsem na nej pysna! x-) @reys: taky moc gratuluju k praci a taky si myslim, ze se ti mezi chlapama bude pracovat mnohem lip, nez kdyby tam byly samy zensky ;-) @jennynka: taky jsem si podobne jako @oky rikala, ze se k vam zase pozvem, tentokrat na veceri :-D Musim se pochlubit, ze ve stredu jsme se s Tonikem vypravili do Milana a konecne jsme vyridili zadost o jeho ceske obcanstvi a rodny list. Do dvou az tri mesicu bysme ho meli mit. Konecne jsem se k tomu po roce dokopala :-D Bylo to spojeni prijemneho s uzitecnym, protoze jsem se konecne videla s jednou holcinou, kterou jsem nasla na FB - zije v Milane, ma 9-ti mesicni holcicku a taky moc neumi italsky :-) (@ditakir - s Veronikou ;-) ) Bylo to moc fajn odpoledne, sly jsme do parku, Tonikovi se jeho nova kamaradka taky moc libila a ja byla nadsena, ze jsem konecne nasla nevirtualni :-N spriznenou dusi. V sobotu se mame videt tady v Legnanu, oni tam jezdi k manzelove mamince :-) Na zpatecni ceste jsem s kocarem "pokorila" i milanske metro, no byla jsem nadsena! :-D @rospina cinque terre zni super, nikdy jsem tam nebyla, ale slysela jsem, ze je tam nadherne. Pak treba dej nejake foto na FB ;-) @katari: gratuluju ke stastnemu konci v boji s byrokracii! :-) @sisiko @salsiccia kdeze je na netu v It k videni ten hokej?? TO je ostuda, ja jeste nevidela ani jeden zapas...ale mozna proto jim to tak jde! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeezis a kde se tady vzala dalsi stranka??? vzdyt jsem se koukala ]-( jdu cist...
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna Tadyyyyyyy: http://livetv.ru/en/eventinfo/74739_c... Ten link nasla Salsi :-) Ale Sodoma Gomora, zatim se tam zobrazuje jen ta rustinaaaaaa :-o A to ma k nam prijit jeden kamarad, jezisi, co si bude myslet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna A jeste tady, rekla bych: http://www.livescorehunter.com/Livesc...
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko no jednou tam byla jen RU, pak aj RU a DE, ale ten zápas s USA jsem neviděla, tak nevím, jestli to pak bylo vidět jinak, jako že nabídka aj v CS. ten link našel můj Simo, to jen pro pořádek :) abych se nechlubila cizím peřím. budu poslouchat na radiožurnálu, už pořádně pumpují atmosféru: "lidé se scházejí v centr měst před velkoplošnými obrazovkami, národ sleduje hokej" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko supeeeer, diky!! na tom druhem linku je hned prvni odkaz od Slovaku...lepsi nez rustina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia ja ale musim za chvili odejit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
holky, je to i na http://www.ct24.cz/sport/hokej/ms-v-h... ale mne se to furt seka..
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko slovaci jedou dobre, bez sekani
Odpovedať
Profilova fotka
akorat tam co 5 min strkaji reklamu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna @sisiko tak já zatím měla video bůhví odkud a audio z rozhlasu, zkusím ty Slováky, ale vám to jede? minule mi to hlásilo, že jako jsem mimo území, takže prostředník
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?