Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • ale chcela som ale isla som vonku cez prestavku vyvetrat mozog....

• a videla si ma?to si asi isla okolo mna 🤔 ci nie?

• ano videla som ta aj tvoju malu, ked bola na ihrisku, je zlata taky smejo.... A to co malo znamenat cervena karta pre tvojho buduceho to akoze nekomentujem.... Dnes som tiez mala chut poslat rozhodcu dakde.... 😉 ale uz viem kde sedis, ta ked ta pobucham, ale ja sedim na opacnej strane 😎

• Sponzor fóra
  • hej smejo 😃 😃 😃 tu kartu nekomentujem 😞 😠 😠 😠 no nabuduce aspon namna mavaj 😃 😃 😃 😉

• hej sak som chcela, ale ta kopec ludi a nevedeli by komu mavam 😉 ale v sobotu ci kedy to hraju musim ist kupit listky cez tyzden aby sa mi usli 😉 by som mala sediet tam kde vzdy 😛 na samom vrchu ale na druhej strane ako ty 😒 ved ti napisem potom sak aj stuchnem do teba ak sa bude dat prejst 😎 bo bude urcite vypredane

• aj v stredu hraju doma z NZ

• no hej ale to nestiham najskor mozno ked nebudem v praci tak hej a to budu od stredy v predaji listky na sobotu? by som zasla kupit.

• no myslim ze by uz mali byt v stredu v predpredaji

• no musim zajst bo sa mi neujdu 😐 no a co neoslavujete?

• neviem ale milacik berie ATB

• aha tak to sa ani necudujem, ked berie tabletocky... a ako si dopadla s tymi satkami co si si mala ist skusat...

• su nadherne len moje cislo a v bielom im ma este len dijst tak mi maju volat a potom sa rozhodnem

• a kde je ten salon? lebo moje biele tiez len dojdu v aprili... ale uz mam zalohu zacvakanu

• salon princess

• aha no nie moje su z lifku 😉 ale tiez biele a este len dojdu 😛 tak ty mozno napokon zmenis satky hihi ty si ale šidlo 😉

• Sponzor fóra
  • tie co uz mam reservovane su krasne aj super mi sedia 😉 no tie druhe su naaaadherneeeee len uvidime ze ako mi budu sediet 😬

• 😉 jasne rozumiem sak uvidis ved vyberaj kym mas cas, ale krati sa to coo a dost rychlo to ide 😛

• to ani nehovor uz mam nocne mory a to ani nehovorim co ikinka ze?

• mirka a kde to mas ty svadbu?

• z ikkinkou to mame uz len za 118 dni 😃

• no Vas to baby caka skor tak ja este ani nevnimam pomali co sa deje, len, ze nieco vybavujem, zhanam a to je vsetko, zajtra objednavam obyvacku vo stvrtok gaucovku a ked spravim obyvacku tak vyplatim spalnu lebo ostatne zatial mame.... 😃

• my mame zajtra na plane pozriet vesticku pre mileho

• drobček už zase strašíííííš 🤔
    aaaale momentalne som sa dostala do obdobia kedy sa teším, ale určite nie nadlho....., minule som išla po meste, a videla som zlatunke drobatko ako su dupka po ulici, juj až mi srdce stislo a som si povedala, že waw aj ja chcem take, normalne som asi začala mať pocit hniezdenia 🤔 , ale už to prechádza, bol to len skratik, ale už sa začina objavova častejšie, juuuj asi starnem 😃

• obyvacku hej? ja dufam ze do svadby bude mat mala dokoncenu detsku izbu

• ikinka to su biologicke hodiny uz niesi najmladsia 😃 😃 😃 😃 😃

• 😉 odporucam Kosice, sice v presove som videla pekne v tom obchode pri sou odevnej, neviem nazov ale maju celkom fajn vecicky

• nic moja idem ja go to bed 😵 bo pomali vyzeram ako ten smail 😵, zajtra pokecame, bru noc prajem...papa

• davame mu usit na mieru ale mozno pojdeme aj popozerat 😉

• no na mieru je najlepsie tam nic nestratis potom napis ako ste dopadli........

• ok pa tak zajtra bru noc 😴

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém