Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • inak, ja som si myslela, že na takom svadobnom veľtrhu sa bude dať výhodnejšie nakúpiť niektoré veci a nakoniec je to len o inšpirácii a novinkách? oplatí sa chodiť na takéto veľtrhy?

• Oplati, za hodinu tak prejdes najkvalitnejsie salony, dekoracie, foto a video v meste, restauracie a podobne... A vela salonov ponukalo aj zlavy, aj restauracie atd...

• ahojte
    ale kopec ludi na jednom mieste ...😐

• Sponzor fóra
  • micha ako v praci? 🤔
    nemozem hodit fotky lebo barborka pokazila fotak 😐

• ahoj drobcek... s detami je stale kopec srandy 😃 kamaratovi syn roztrieskal noteboook, polozil dovnutra myšku, neslo mu to zatvorit, ta s tym trieskal dovtedy, kym notebook nebol nefunkcny... 😃 😃 😃

• hmmm, v praci.... tak vselijako, mozno od buduceho mesiaca pobezime na 60% platu, co nie je pekna vyhliadka, ta stale hladam nieco nove, no uvidime....... ty sa ako mas drobcek? verim, ze napriek vsetkemu ti malá robi radost 🙂

• agent, nie je nahodou nejaky veltrh v blizkom case v poprade? sice, ani do KE sa mi nepodarilo dostat, tak neviem, ako s popradom.....

• micha ja som bola na tej vystave, neboj o nic si neprisla

• dik ivka, aj ja si myslim... len sme si chceli s kamoskami, co budeme spolu robit vyzdobu spravit take predpoludnie pekne a nachytat nejaku inspiraciu a tak... poklabosit 😃

• danulienkaaa, ten obchod vo vranove, co som spominala nebol marco polo, ale viktoria 😉 je to maly obchodik, ale slusny vyber tam maju 🙂

• micha82, ano, ma byt v Poprade vystava, ale bude mensia ako v teraz v KE. Vravela mi to jedna majitelka svad. salonu 😉

• micha82 dik za tip, pojdem sa pozriet ak budem mat cestu do Vt 😉

• Ja som tiez zistovala ako je to s vystavami, takze este su: 14.3.2009 v Banskej Bystrici, 21.3.2009 v Poprade, 4.4.2009 v Ziline a este je jedna v Bratislave, ale to je vraj pre velkoobchod..

• drobcek uz mas opraveny fotak? cakame na photos 😐

• ahoj mirka 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojjjjj

• no co uz vies ktoreho technika budete mat? 😛

• hihi tak meno som sa dozvedela, len som ho zabudla ale ani jeden z nich to nebol, cize poznaju niekoho ineho len neviem co tam robi 😞

• hm, tak to neviem koho by mohli poznat, ked tam je len moj tato a este ten druhy, jedine mozno veduceho restauracie ...toho tiez poznam 😬

• mozno 😉 takze tvoj ocko bude na mojej svadbe? nech sa ozve potom 😃

• neviem este,ako to vyjde na tvoj datum , oni sa striedaju.mozno ano.poviem mu 😉 ja len viem ze na moju isto nebude pracovat. 😃

• hihi tak isto bude on pridi i ty aspon sa zoznamime 😉 len mi posli fotku aby ta nevyhodili 😃

• a kto by ma vyhodil? 😛 ...no neviem ci nahodou aj na tvoj datum ja nebudem na svadbe,zeni sa priatelov bratranec... okrem svojej budem este na dalsich 4 tohto roku
    ale ked vtedy nebudem, tak pridem

• 😉 zartujem nik by ta nevyhodil, ale ta aby ja nekukala, ze kto to je 😃 zuzku s mirom si nestretla?

• caute, pozeram, ze svet (resp.slovensko 😃 ) je hrozne malicky.... mozno sme sa navzajom uz aj stretli, len o tom nevieme 😃 😃 😃

• svadba sa každým dňom blíži... ale ja sa momentálne viac teším na to, že konečne začne jar 🙂

• ahojjjj micha no zacina vcera bolo krasne no dnes nie 😐 tak na spanok, datum sa blizi to je pravda, len niekedy mam pocit, ze hrozne rychlo 😠 a niekedy, ze pomali 😬

• 😃 😃 😃 😃 ja mam neustale pocit, ze to ide pomaly, ale nedavno som nadavala, ze este 9 mesiacov a uz len 5 a pol.... 😉 ja sa ani tak netesim na samotnu svadbu, ako na to, ze budem konecne vydata 🙂

a dnes mam taku dobru naladu, ze ani pocasie mi ju nepokazi 😉

ako sa stavaju vase polovicky ku pripravam? ja som s drahym zacala debatu o obleku a on na to, ze ma cas, ze az v juny pojdeme kupovat a ze ak mu s tym neprestanem pilit usi, tak pojde nahý..... 😃 ta som sa nasmiala..... 😃 😃 😃

• hih oblek no moj uz nasiel v KE, ale to sme len hladali, ze kde maju pekneee, mozno zajdeme aj do polska 😉 vraj tam maju pekne no neviem, neviem, k pripravam no hihihi v podstate dobre...

• aj my asi pojdeme do polska alebo do tobis-u

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém