Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • keby u nas bola akcia za 1 EUR tak by sa priam povrazdili

• no to hej uz by som slovakov vydela ako sa tlacia...

• niekedy sa neda odolat 😉

• Sponzor fóra
  • ja nemam rada ked su vypredaje, to sa ludia tlacia v obchodoch ako sialeni. A co najviac neznasam ked idem do Kauflandu a uz o 7ej rano je tam kopec ludi, sa s kosikom neda vobec prejst

• riflicky ba sa tiez zisli, musim sa vybrat na nakupy...prichadzam na to, ze sa do nicoho nezmestim... 😒

• 😒 tak vies na vychode je akcia velmi vela pre ludi s nasimi platmi hihi

• to ano, same okresy VT,SB,SL a tak, ale trocha kultury by im nezaskodilo

• tinka co priberas ja som schudla 2,5kg ale rifle o cislo vacsie som kupovala 😃 tak mi rastie rit s toho stacionaru musim cvicit uz inak ako na stacionaru len 😛 zmenim davky bo mi rastie svalsto na ritke hihi

• ja ani na take vypredaje nechodim, len by som sa rozculila a znervoznila

• ja na seba ani rifle nekupim, mam velky zadok a vsetky bedrove mam na pol zadku 😃

• ale svalova hmota rastie ked cvicis napr. s tazkymi cinkami, ale ked chces len vypracovat postavu tak len lahke a dlhsie, teda na viac serii a tak je to asi aj so stacionarom

• to je dobre, nie? okruhla svalnata ritka 😉 .
    Ja chodim cvicit, tancovat, ale nejak to zatial nepomaha. Ked ta cokoladka je takaaaaaaaa suprovaaaaa. Aj rezniky.

• ja sa k cviceniu akosi neviem donutit, ale vela chodim peso a popritom premyslam 😉

• no danka denne 20km na stacionaru tak to nieco sa uz musi diat hihi ale moje suchariky ma daju na povodnu vahu aspon dufam hihi

• tak ja teraz vela s vahou neexperimentujem , kedze mam uz saty doma a su namna teraz akurat, aj ked maju zips+snurovacku 😛

• Sponzor fóra
  • heej? a ake mas satky?

• hodim tu foto , ale len na chvilu, koli istej osobe

• joj...som nestihla 🙂

• dani su krasne 😉

• mirka hodila som foto 😉

• ani ja som nestihla pozrit tie saty 😞

• miska krasny usmev sekne ti fakt nevedela som si ho predstavit, ale obrazok pomohol 😃 skusku licenia si uz mala?

• sorry miska nie usmev ale uces 😉 vies skoro rano namna 😃

• pekne ranko prajem 🙂

• bre ranko mirka 😃 😃 dakujem 😉

• hel uz mam po liceni to dopadlo super 😉 aspon ja som spokojna 😉

• hihi miska ved to uz len tyzden ty kokso 😒 to tak rychlo zbehlo....

• dobre ranko 🙂 drobcek, super uces!
    saty hodim este raz 😉

• drobcek...pekny uces 🙂

• 😛 baby ja uz stihla aj poupratovat som hore od 7.30 tak som upratala vypijem kavco a zapnem priatelov a budem pocitat fyziku 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém