Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
ejha, tak ty si sikovnica, ja uz hore od 6.30 ale z postele som vysla nedavno :-D ale tu fyziku ti vobec nezavidim
Odpovedať
sedem dni,sedem dni kedy pride posledny... :-) baby dakujem mirka az neuveritelne rychlo to zbehlo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja si ju nezavidim mozno sa donutim hihi ucit sa ale len trosku lebo dnes hrame Presov-Kosice hihihi treba ist aj do Optimy tak vies uz teraz sa tesim na nakupy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vstala o 8.10, ale su vikendy kedy som hore od 5.30 - vtedy vobec nemozem spat :-D
Odpovedať
ikinka sa uz dlho neukazala, =-) som sa chcela nieco spytat
Odpovedať
mirka aj ja sa nato vzdy tesim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ona asi teraz uz len vybavuje a pripravuje sa na velky den D ale vikend je tu mozno sa ozve...
Odpovedať
ikinka ma dnes rozluuucku aj ja som mala mat ale asi ju zrusim necitim sa akosi dobre
Odpovedať
Profilova fotka
aj ty? :-D dajte mi do ruk kreditku s cca 300eurami a za hodinu tam nic nemam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska to nemyslis vazne, rozlucku ti treba ked nie dnes tak zajtra :-D
Odpovedať
poznam :-D :-D
Odpovedať
hej ved ja ju len prelozim nie zrusiim
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
;-) tak tak potom je to all right
Odpovedať
keby ste boli vcera v salone ked som skusala malej saty ako revala ;-( normalne sme sa vsetci zapotili :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hej som videla fotku zlata a tie copanky 8-)
Odpovedať
ne vtedy zlata nebola :-S
Odpovedať
Profilova fotka
;-) no, ale bude hihi na svadbe a zabudnes nato, ze bola zlaaa ;-)
Odpovedať
drobcek kde si kupila bizuterku?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, sa hanbim ako vas zanedbavam, ale mala som teraz fukoty, chodiť do roboty a poobede stale niečo zhanat a doladovat :-S ale už len tyžden a bude po všetkom, normalne sa tešim drobček, ma z teba urve, mam podobny učes, natočene vlasy, pomotane a potom nabok do predu :-D , sme užasne a dnes mam rozlučku, takže vas všetky pozyvam....sice neviem ked to bude, viem len že je to nejaky bar kde sa robia diskoteky a nefajči sa tam(to je pre mna zaklad :-N), takže Vas očakavam ..... po polnoci tam určize budem :-D danulienka a čo si chcela?
Odpovedať
ikinka, valsy ti robi alena? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie :-N mam kaderničku ktora mi robila vlasy na stužkovu, promocie,a bola som stale spokojna, tak idem ku nej. ale pravdaže aj švagrinka je šiiiiiikulka, len som si predstavila, koľko hlav bude v ten den robit, tak som si povedala nech zbytočne nebeha hore dole aby dala do kopy ešte aj mna, určite bude mať roboty dosť....
Odpovedať
no to je tiez pravda, ze bude mat roboty viac nez dost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to.... tak to bude hadam lepšie :-) a ako ty a pripravy? a kde mate svadbu? ani neviem :-N a je ešte niečo čo nemate vybavene?
Odpovedať
tak teraz nic neriesim, treba dokoncit semester :-| ale hrooozne sa mi nechce my mame v dekaci, tam kde matova sestra o 2 tyzdne :-D :-p ale ked tak teoreticky rozmyslam, my sa stretneme na matovej a aleninej svadbe :-D :-D :-D a vybavit treba este dost veci:oblek, obrucky, topanky po redovom, bizuterku, veci na vyzdobu, vybrat jedlo,oznamka si chcem sama robit, a este neviem co vsetko...ked doskuskujem, pustim sa do toho
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuu, dievcata...ale sa vam to krati ;-) . Ja mam pred sebou este necely rok.
Odpovedať
aj tebe to zbehne raz dva, my sme svadbu zacali planovat koncom januara, tak ja som mala spolu len 7 mesiacov, ale ostavaju mi este 3, a este dost veci nevybavenych.ja mam vzdy cas... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danka uz mas za sebou vybavovacky na farskom a matrike? ja uz hej hihi uz len odniest do nasho kostola veci a zaplatit 20eur a uz mam s tym pokoj
Odpovedať
baby takze aj moja rozlucka sa dnes kona :-D :-D :-D :-D ikinka tak kde sa stretneme? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis miska tak sa poriadne zabav hihi
Odpovedať
Profilova fotka
miska uz mi tu trubia svadobcania o tyzden ty len dufam, ze nebudem robit :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?