Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890

Páči sa mi to

• ejha, tak ty si sikovnica, ja uz hore od 6.30 ale z postele som vysla nedavno 😃 ale tu fyziku ti vobec nezavidim

• sedem dni,sedem dni kedy pride posledny... 🙂
    baby dakujem mirka az neuveritelne rychlo to zbehlo 😵

• ani ja si ju nezavidim mozno sa donutim hihi ucit sa ale len trosku lebo dnes hrame Presov-Kosice hihihi treba ist aj do Optimy tak vies uz teraz sa tesim na nakupy 😃

• Sponzor fóra
  • ja som vstala o 8.10, ale su vikendy kedy som hore od 5.30 - vtedy vobec nemozem spat 😃

• ikinka sa uz dlho neukazala, 🤔 som sa chcela nieco spytat

• mirka aj ja sa nato vzdy tesim 😃 😃

• ona asi teraz uz len vybavuje a pripravuje sa na velky den D ale vikend je tu mozno sa ozve...

• ikinka ma dnes rozluuucku aj ja som mala mat ale asi ju zrusim necitim sa akosi dobre

• aj ty? 😃 dajte mi do ruk kreditku s cca 300eurami a za hodinu tam nic nemam 😃

• miska to nemyslis vazne, rozlucku ti treba ked nie dnes tak zajtra 😃

• poznam 😃 😃

• hej ved ja ju len prelozim nie zrusiim

• 😉 tak tak potom je to all right

• keby ste boli vcera v salone ked som skusala malej saty ako revala 😢 normalne sme sa vsetci zapotili 😬

• hej som videla fotku zlata a tie copanky 😎

• Sponzor fóra
  • ne vtedy zlata nebola 😒

• 😉 no, ale bude hihi na svadbe a zabudnes nato, ze bola zlaaa 😉

• drobcek kde si kupila bizuterku?

• čaute kočky, sa hanbim ako vas zanedbavam, ale mala som teraz fukoty, chodiť do roboty a poobede stale niečo zhanat a doladovat 😒
    ale už len tyžden a bude po všetkom, normalne sa tešim

drobček, ma z teba urve, mam podobny učes, natočene vlasy, pomotane a potom nabok do predu 😃 , sme užasne

a dnes mam rozlučku, takže vas všetky pozyvam....sice neviem ked to bude, viem len že je to nejaky bar kde sa robia diskoteky a nefajči sa tam(to je pre mna zaklad 😬slight_smile:, takže Vas očakavam ..... po polnoci tam určize budem 😃

danulienka a čo si chcela?

• ikinka, valsy ti robi alena? 😃

• nie 😬
    mam kaderničku ktora mi robila vlasy na stužkovu, promocie,a bola som stale spokojna, tak idem ku nej.
    ale pravdaže aj švagrinka je šiiiiiikulka, len som si predstavila, koľko hlav bude v ten den robit, tak som si povedala nech zbytočne nebeha hore dole aby dala do kopy ešte aj mna, určite bude mať roboty dosť....

• no to je tiez pravda, ze bude mat roboty viac nez dost 😉

• ved to.... tak to bude hadam lepšie 🙂
    a ako ty a pripravy?
    a kde mate svadbu? ani neviem 😬
    a je ešte niečo čo nemate vybavene?

• tak teraz nic neriesim, treba dokoncit semester 😐 ale hrooozne sa mi nechce
    my mame v dekaci, tam kde matova sestra o 2 tyzdne 😃 😛
    ale ked tak teoreticky rozmyslam, my sa stretneme na matovej a aleninej svadbe 😃 😃 😃
    a vybavit treba este dost veci:oblek, obrucky, topanky po redovom, bizuterku, veci na vyzdobu, vybrat jedlo,oznamka si chcem sama robit, a este neviem co vsetko...ked doskuskujem, pustim sa do toho

• Fuuu, dievcata...ale sa vam to krati 😉 . Ja mam pred sebou este necely rok.

• aj tebe to zbehne raz dva, my sme svadbu zacali planovat koncom januara, tak ja som mala spolu len 7 mesiacov, ale ostavaju mi este 3, a este dost veci nevybavenych.ja mam vzdy cas... 😃

• danka uz mas za sebou vybavovacky na farskom a matrike? ja uz hej hihi uz len odniest do nasho kostola veci a zaplatit 20eur a uz mam s tym pokoj

• baby takze aj moja rozlucka sa dnes kona 😃 😃 😃 😃
    ikinka tak kde sa stretneme? 🤔

• no vidis miska tak sa poriadne zabav hihi

• miska uz mi tu trubia svadobcania o tyzden ty len dufam, ze nebudem robit 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Komu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár