Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • drobcek,oni by si na seby zvykli, len dietatu treba viackrat opakovat ze to nieje hracka a potom uz bude vsetko ok 😉

• ano v byte pri astorii

• aj ja mam havka, vola jesaaatko (povodne Jesica) je to pekinez, ale taky iny ako tie normalne, nema taku dlhu srsť, a ceeeely den prespi, hodim fotku do albumu 😉

• Sponzor fóra
  • danka to by bola velka skuska na moju trpezlivost 😬

• moj sa vola džino 🙂

• ikinka to vazne mame podobne ucesy?ja asi z nas odpadnem 😃

• znamej yorkshire sa vola julie a sesterka ma cierneho pudla a ten sa vola timi

• nebudete vy nejake oddelene dvojvajecne dvojcata? 😃

• dakna no neviem ci by sme potom nemali zacat patrat 😃 😃 😃 😃 😃

• spytajte sa mamy ze co porobili 😃 😃 😃 alebo otca? 😬

• drobček : naozaj mam podobny učes, mam v mobile fotky idem ich tu hodiť.....

• jeej aj ja chem vidiet a aj havka 😵 ja som taky psickar 😬

• ikus hod foto

• no ahoj, konecne som si dorobila nechty tak sa k vam mozem pridat, dufam, že smiem 😵 . danielka ja tvoje rychle fotky nikdy nestihnem 😞 . chcela by si si adoptovat dieta??? poznam take zienky co maju adoptovane deture. aj u mna v skolke je teraz take dievčatko, ktoré asi skonci v domove. velmi by som jej chcela zaobstarat nejaku rodinu, snad sa podarí. ja mam doma tiez psíka, ši-cu, zlaty len moja mama ho privelmi vykrmila a tak akosi prerastol, mal by mat 4kg a on ma nejakých 7-8kg

• keterin...ahoj 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj, nemyslim si, ze je tyranie mat v byte psa, ten nas sa tyra ked musi byt vonku a hlavne sam

• kočky vydržte, už sa na tom maka................... 😉

• iki...my pockame 😉

• pohni 😉

• mirka, ty mas uz nauku za sebou???? som myslela, že sa to nejak pred svadbou az realizuje, boze, sak ma poucte to uz treba aj mne ist na matriku a do kostola atd???

• specialne pre keterin pridavam moje saty 😉

• danka...kde si kupila tie saty?

• keterin, myslim ze to mas jedno kedy pojdes na nauku, resp. po dohode s fararom. zalezi aj od toho ci bude svadba v meste alebo na dedine, lebo v meste je parov ovela viac aj na jeden termin tak sa do realizuje dopredu, ale zase na dedine ti staci cca 3-4 mesiace vopred , zalezi fakt od farara, ako to praktikuje. 😉

• v polsku v krosne.salon erika 🙂

• dani, dakujem aj za saty a aj za poucenie 😵 . ty mas svadbu v dekaci vsak???? kolko to tam stoji na osobu???

• keterin: nemas zac 😉 hej mam v dekaci, neviem presnu sumu, ale cca 500sk, ale zalezi aj od toho co vyberas na jedenie a ci davas svedske stoly po polnoci, lebo to uz stoji okolo 700sk. inak, aj sa som "vystudovana" ucitelka MŠ 😃

• ikius no co

• danu...pekne satky. Budes kocka 🙂

• baby idem ja cavte 😉

• juuuj vydržte,dajak mi blbne mobil ale pracuje sa na tom 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém