Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • ja som ju nasla uz v sarisi problem je ten ze ona nemoze byt celorocne von a ja ju chcem do domu na noci a to asi bude problem....

• mirka tvoj nastavajuci je hokejista???

• hihi ano

• Sponzor fóra
  • bre ranko ako? 🤔
    inac baby vcera sme s stretli s ikinkou 😉

• povedali sme si ze sa o svadby urcite stretneme a vcera sa to stalo konecne 😃 😃 😃

• dorbcek, hihi , ze dobre ranko 😃 ako bolo?

• mirka nasi susedia maju madarsku vyzlo pekny psik 😉

• no vidis miska tak Vam to vyslo...Dufam, ze ste pokecali...

• miska viem krasna je, a to je ich malo v blizkosti na predaj 😃

• no bolo v pohode len nakoniec sme sa stretli z muzskou castou 😕

• mirka a nevoélasa naaahodou ondrej???

• hej pokecali aj ked len tak na rychlo ale predsa 😉

• mne ked sa nejako podari dojst do PO v sobotu, tak pojdem kuk na ikinkinu svadbu, ako hraje hudba ktoru som im dohodila, aj my ju budeme mat

• dani a ty si odkial???

• 😃 v avalone? tam sa stretli v maji aj kamosi mali rozlucku zo slobodou kazdy zvlast a nakoniec sa stretli nahodou v avalone tak dokoncili rozlucku spolu 😃

• Sponzor fóra
  • ketrerin IP 😉

• baby to je neuveritelne 😉 danka s ikinou rodina, ja s keterin buduce susedky a s miskou stalice na hadzanej 😃 mna asi klepne este rodina nejaka by bodla, nieje niekto moja rodina alebo buduca 😃

• mirka, co vies, do svadby sa toho este mozno nieco dozvies 😃 ja z ikinkunej strany poznam tak akurat jej uz coskoro svagrinu a raz som videla jej svokru 😛 ale tak snad sa stretneme na svadbe aj v oktobri 😃

• 😃 danka tak neze budete uz s bruskami no ikina mozno hej ma nato viac casu 😃

• hehe, to nehrozi este 😛

• ste videli ten datum v pripravnom albume? ze 13.4.2013 😶 😮 sak ja neviem co bude o rok,o mesiac, nie to o 4 roky 😬 🤔

• to fakt? idem kukuc to je co za datum 😉 to uz budem starka 😃 😛 😃

• hej a tri deti ti budu plakat v postielke 😃 😃 😃

• no to isto nie 😛 max zatial jedno 😉 ale sak to aj moda bude ina dovtedy ty kokso sak to aj majstry mozno budeme 😛

• co uz, ona vie...ked sa dovtedy nerozidu/nic proti/ale planovat svadbu 4 roky dopredu je vela a clovek nikdy nevie ci s tym druhym este ostane, ved vselico sa moze stat
    mirka chcete hned po svadbe "makat" na babatku? 😎

• 😃 hned nie resp. zatial ti tak poviem ja neviem co bude dovtedy 😃 a co vy?

• aaaaaaaaaa mozno ze aj hej 😃 priatel velmi chce a aj ja, ked teraz chodime k sesterkinmu synovi 3mesacnemu, tak ho to chytilo, ale tiez uvidim co bude dovtedy 😉 😛

• sak toto ved ked to bude mat prist tak to pride...Uvidime... sak na babo tiez sa potom caka este 9mesiacov tak mozno ako sa hovori do roka a do dna 😃

• 2013?

• ano miska 2013 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém