Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • ja som si myslela ze je rok dopredu blbe planovat svadbu 🤔

• inac ja som mala fotak v kabelke a co poviete kolko fotiek som urobila????????ani jednu 😠

• 😃 tak miska to si teda sikovna ked 0 fotiek si spravila 😃

• Sponzor fóra
  • to ti poviem 😒

• hihihi mne sa dnes nic nechce ani ucit ani cvicit ani jest ani spat nic take hnusne pocasie ze som vypila 3 kavu v telke nic nejde asi sadnem na stacionar.... 😃

• ta uz ked tam budes ta posed aj zamna 😃 ani mne sa nic nechce 😠

• normalne som sa postavila a sa mi tak kruti v hlave ako po opici to bude zas tlak 😃

• ....alebo sa ti kruti zamna

• 108/61 to je co za tlak 😉

• mirka ja si idem lahnt aj za teba ok? 😴

• hihi ja idem asi zacvicit mozno bude lepsie 😃 bru noc 😛

• ahojte...ja sa tiez od rana valam, som jak pacient, hlava boliiiii....neviem sa k nicomu prinutit. Asi si pustim nejaky filmek

• ahojte....bola som u krsnej na navsteve, skracovala mi rifle 🙂

• ahoj tani si si kupila riflicky?

• vcera som pochodila po meste, aj maxe som bola. Ale v maxackom kenvele mi bolo vsetko male 😞 Nakoniec som kupila v meste v tescu za 29 EUR a dnes mi ich krsna skratila, takze zajtra do roboty uz pojdem v novych rifliach 🙂

• Sponzor fóra
  • 😃 hihi no vidis tani nevies nahodou ako sa dava song do fotoalbumu maturujem tu a nedari sa mi tam nic dat 😃

• s tym ti veru neporadim 😞

• hihi neva akurat som docvicila ufff ale som sa spotila 😉

• z ktorej stranky si si chcela dat song do albumu?

• no od jednej kocky co bude mat svadbu ako "pan prstenov" pockaj strana...

• daj a pozriem sa na to, mozno ti budem vediet poradit 😉

• nasla som super song co mala jedna holka z PO na svadbe co mala mojho kameramana a tu piesen chcem do albumiku...

• a co to bolo za pesnicku?

• westlife-I do

• a neches si i ty urobit taky ten slider s fotkami a tu pesnicku by si tam kludne mohla dat 😉

• hihi no aj hej ale neviem ako nato... 😒

• ja som to teraz vyskusala ale tu pesnicku ktoru tam ty chces mat sa tam nenachadza 😞

• hihihi ja som ju nasla cez nejaku stranku myslim od tej holky ale nechcel mi vzial emailovu adresu tak som sa nato vyprdla 😃

• jaaj, ja si take somariny ani do albumu nedavam

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém