Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
http://searchservice.myspace.com/inde...
Odpovedať
Profilova fotka
pekna pesnicka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasna ;-) tani ty uz si spominala nejaky termin svadby ci sa mi zda? sa mi zda ze 2010 nieco ne? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
malo byt 2010 ale pred necelym tyzdnom sme sa takmer po 4 rokoch rozisli :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-( to vazne? nieeeeeeeee to mi je luto, ale nic nieje stratene zvycajne sa vratia ked spravia taku volovinu...
Odpovedať
Profilova fotka
vazne, danulienke som to pisala. Ale tak ti poviem, ze ten sa uz nevrati. Bol odo mna mladsi a pripadal mi este ako dieta a to sme planovali svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
uch tak to si mi teraz podala spravu to som necakala....
Odpovedať
Profilova fotka
asi som ta tym sokovala co?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to hej, je to smutne... babky trebalo by nejake to stretko ist na diskosku do avalonu a odreagovat
Odpovedať
Profilova fotka
no mohli by sme sa stretnut, ved este ani jednu z vas som nazivo nevidela a to byvame v jednom meste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak budeme musiet nieco fakt usporiadat v lete ked bude volnejsie...danka, miska pocita sa aj s Vami a ikinka...
Odpovedať
Profilova fotka
snad sa nas dost nazbiera ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no v to verim....inac co mas noveho, okrem rifliciek?
Odpovedať
Profilova fotka
nove nemam nic, akurat len to ze si chystam veci na zajtra do roboty a ty mas co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
nove nic, ze sa mi treba vela ucit a dnes sa mi vobec nechcelo... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
co studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute krasavice :-D hlasim uspešne zvladnutie rozlučky, domov, vlastne ku drahemu som prišla o piatej, myslela som že bude nahnevany,ale v pohode, o pol osmej som išla navariť obed tak bol spokojny,... ked sme sa naobedovali uložil ma do postele a išiel umyť riad, vraj nech si pospim, ked som prišla tak neskoro , a ešte zatvoril dvere nech ma neruši ked upratoval kuchynu :-D vtedy som si uvedomila že je ten pravy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joj drobček a som taaaaka šťastna že som ťa videla, uvidime sa tam aj pri uteku nie???? ;-)
Odpovedať
ikinka tak sa drž v sobotu a uži si to. a hlavne nech je krasne teplučko ked už mate taký pekný datum. :-)
Odpovedať
Ahoj Ikinka. Takze si mala rozlucku, ja ze preco ste sa neozvali. Dufam, ze si si to uzila ;-) Drahy sa pyta, kde je oznamenie :-) Pozdrav Mira
Odpovedať
Profilova fotka
ahoje kocky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky kiki: dik, dufam že to počasičko vyjde.... a ako sa ma drobčuuulik? merilin: ano užila som si to viac než poriadne :-N :-) a ako pokračuju vaše pripravy? Danulienka: prave som volala našej skupine a predychavam to: oznamili mi že nepridu piati ale šiesti, lebo pride aj šofer ]-( takže ďalšia porcia ]-( a ked som im povedala aku piesen chcem na prvy tanec, tak ma odbil, že nevedia či to hraju že sa pozrie,že šak ked nie tak zahraju niečo ine a že sa dohodneme v sobotu tak som vyskočila že akože kedy v sobotu, sekundu pred tym ako pojdeme tancovať?!! takže len si nakladli podmienky a na to čo chcem ja asi kašlu.... no zavolam ešte večer a normalne sa s nim porozpravam ale normalne som z toho pristupu mino ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
iki...tak ako par dni pred svadbou?
Odpovedať
Profilova fotka
ikinka prv ked som to citala som sa zlakla ze napises, ze nepridu vobec nikto uz ma skoro kleplo za teba :-D no porcia dalsia no potesilo by ma to a to co maju za pristup, to co chcem by mali zahrat, je sice pravda, ze nemusia to vediet, ale mali by ti dat zoznam co hraju a ty si vyber, aku piesen si chcela aby zahrali?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka ved to, zda sa mi to divne, ja im volam aby sme dohodli detaily a oni ma odbiju s tym že pridu o jedneho viac a pomaly nech sa nestaram do toho čo zahraju..... keby som vymyšľala presne čo maju hrať celu nov tak nepoviem, ale chcem jednu piesen a oni s tym maju problem? a povie mi že sa dohodneme v sobotu? ]-( chcela som :Milujem se čim dal vic - od Kotvalda, ved to je take zname a nechapem s čim maju problem :-S ale pozerala som že na zmluve mam napisane že pridu 5ti, takže mu zavolam že smola, o nikomk šiestom nepadla reč......len nechcem aby som vyzerala ako harpia a oni potom svoju robotu odbili lebo som nedovolila prisť ich šoferovi ale ked si to normalne zoberiete to mam akože platiť cele menu, alkohol, kolače, vodu človeku čo tam bude celu noc sedieť? mne sa to normalne nezda ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ked im budes volat, tak prv sa spytaj si suhlasia s tou piesnou, je to znama piesen co sa tyka svadieb nepoviem keby si chcela aby spievali enrique iglesias s tym by mali uz problem :-D a ked mas v zmluve 5, tak 5 a ten 6 len sofer to co je zac, ved sofer ich dovezie, ide prec a pride ponich, nepoviem, keby spieval tiez, ale to je aj take hnusne od nich ze znazu 6 a "len" sofer co ani nezaspieva, alebo keby to povedali na zaciatku pri podpisani zmluvy tak je to ine, je to cudne, zmensi im porcie ked su taky mudry, skus sa dohodnut s kucharmi nech im daju mensie porcie....a alkohol nie tolko kolko by si dala 5 das aj 6....nic viac nic menej :-| som hnusna co... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie si, rozhodla som sa že im zavolam večer a spytam sa na tu piesen, a ked mi ju odsuhlasia že ju vedia spievať, poviem smola, na zmluve su 5 a bodka, dohoda je dohoda a počty su už nahlasene.....! :-| chceli sme mať max. 6O ľudi a už mame 82, viac nie som ochotna :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D potom napis ako si dopadla...trimem palusky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
trim, len sa bojim že sa nahnevam a vybuchnem, to sa mi sem tam stava, ale hlavne pri pristupe ako maju oni :-S ale som z nich sklamana 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
a co je to za kapela?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?