Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • aaale, ty si sikovna, zvladnes to vsetko v pohode, len netreba stresovat, ze sa nic nestiha,vtedy cas uteka hrozne rychlo 😉

• no dufam 😬 😬 😬

• ved najdolezitejsie je to , aby ste sa zobrali, a to ostatne uz nejako bude 🙂

• Sponzor fóra
  • no len aby sme nepovedali nie

• och, preco 🤔

• aj nie v zlom len preto ze uz neviem kde mi hlava stoji aa v sobotu zeby som to nepoplietla 😬

• neboj, toto nepopleties 😛

• danka no dufam 😃 😃
    baby akosi nemozem spat cim to asi bude???????? 🤔 🤔 🤔 🤔

• drzte palce nech zajtra vsetko stihneme a hlavne nanic nezabudneme 🤔 🤔 🤔

• miska,ikinka budem drzat palce.vsetko dopadne dobre 😉 😵

• danka dakujem utekam do mesta paa 🙂

• tak a je to tu 🤔

• iki a drobcek...Zelam vam krasny nezabudnutelny svadobny den 🙂

• miska moja zlata drz sa krasne,uz asi sedis u kadernika,tak zajtra mozno v pondelok si to precitas ked budem stihat som o 22.00-22.30 tam 😛 ikinka aj ty sedis uz u kadernika urcite tak sa drz aj ty a potom sa ozvite a urobime kukuc na fotecky... 😃

• ikinka nech mas krasnu svadbu a kasli na počasie aspon ti ludia nebudu utekat vonku na pokec a budu radšej tancovat. krasnu svadbu ti prajem zo srdca. 😉

• Sponzor fóra
  • miska a ikus ako ste dopadli? hih miska sa uz z casti pochvalila 😃 reps. postazovala...Len skoda toho pocka, dnes je celkom pekne..

• no co, bola si pozriet na nevesty???

• cavte prajem krasnu nedelu uz ako pani M.M 😉 podrobnosti neskor mirka co si nedosla???? 😒

• miska dosla som domov po pol 11 a k tomu nadzubkana jak tiger 😞 to uz by som ani nestihla a to som sa ta zabudla spytat v akej miestnosti mas hostinu tam by som dosla o hociakej no len taka nadzubkana jak vcera ta neviem neviem 😛

• 😞 😞 😞 😞 neva uvidis fotky
    inac velka chvala pre modru jedalen maximalna spokojnost a vyzdoba????????????naaaadherna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• v modrej jedalni robi maja jedna mamicka zo skolky....odovzdam chvalu zajtra v skolke

• miska ty to uz mas za sebou ako ti dajne...ale este by si si to zopakovala co? hih a inak kde ste sa fotili napokon?

• drobcek...tak vam srdecne obom blahozelam a tesim sa na fotky 🙂

• baby ubehlo to ani neviem kedy 😮 😮 😮
    mirka hmmm asi hej este by som si to zopakovala 🙂 🙂 🙂 🙂
    tani dakujem
    ikus ako si dopadla? 🤔

• ahojte, blahozelam este raz ikinke a miske a zelam veeeeeeeeeeeeeeela laaaaaasky 😵 tak velmi som chcela ist kuk na ikinkunu svadbu, ale bola som na volbach v komisii a uz som nemala ako prist 😞 a dnes rano som isla do roboty. 😒 ale dufam ze vsetko dopadlo dobre a vy ste si to uzili 😉

• ahojte drobcek, ikinka...blahozelemaaam a vela lasky prajem

• babky dakujem 😉 v priebehu dna hodim foto 😉
     inac som rada ze bolo pocasie ake bolo a ze nebola horucava 🙂 🙂 🙂 🙂 napriek problemom co boli v priebehu dna to dopadlo super 😬

• ikus kde ste sa fotili????a unos konal sa ?kde? 🤔

• Ajooojte, zdravi Vas už vydata žena 😃 😃 😃
    dva dni pred svadbou boli hotove peklo, za čo dakejm svojej svokre, poserkala si to u mna do konca života...
    a svadba? fantasticka, bombova, užasna
    Čierny baron - no nemam slov , len jedno veľke Ďakujem, boli fantastickí
    fotenie perfektne, hudba užasna
    nečakany unos skončil v avalone
    išla som spať o 6:3O,ale stalo to za to....
    neviem kedy sa tu ukažem, ale všetkým vam držim pršetky aby to aj Vam dopadlo super....
    a drobček, mi sa musime stretnuť a pokecať podrobnosti hej?
    tak sa zatiaľ majte kraaasne
    😉

• ahoj ikinka, juuuj, som rada ze to dopadlo dobre a ze sa ti hudba pacila, aj ked bola zhanana na poslednu chvilu 😵 ked budu fotky tak ich hod, nech sa pokochame aj my 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém