Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • vidis presne toto je ono 😉 danka si kukuc facebook co som tam dala 😃 ked sa mi to podari stiahnut dam to na oznamko je to lepsie ako original 😃

• jeej, to je pekne, nieco podobne mala svagrinka na oznamku 😉

• dik co dnes uz nevymyslime to nam uz netreba maliarov 😃 uz si to spravis aj sam 😃

• Sponzor fóra
  • a kde davas tlacit oznamka?

• hihi niekde v meste ti poslem link potom 😃

• pekne popoludnie prajem 🙂

• ahoj tani, ako sa mas? 🙂

• danka...ahoj 🙂

Mam sa dobre a ty?

• ja sa mam dnes tak trochu na figu, cely den mi je nejako blbo a k tomu sa ucim na skusku, takze nic moc.ale drzi ma "pri zivote" len to, ze je posledna 😬

• tak to ti budem drzat prsty aby skuska dobre dopadla 🙂

• ale aj na nohach, ok? 😃 najtazsiu som prezila, tato je druha najtazsia, alebo rovnako tazka, tak sa drzim hesla berem vsetko okrem FX 😛

• aj na nohach 😉

• idem ja sa este do toho kuknut, 😞 papa zatial.

• zatial pa

• mirka danka ako ide ucenie??????

• Sponzor fóra
  • inac som velmi rada ze nebolo v sobotu horuco 🙂 uuplna nam to stacilo 😉

• drobcek, ucenie skoncilo o 18.30 a teraz som prisla domov, chi chi chi 😃 no som zvedava kto vstane do roboty 😬 ale na rozlucke bolo super 😎

• ahojte skusku mam hihihi aj solarko je zamnou idem navarit vypit kavu a cvicit 😃

• mirka blahozelammm 😉

• dakujem 😎 no co ako myska m si uziva manzelsky zivot?

• no snazim sa 😃 😃

• nahlasit zmenu priezviska si uz bola? satky vratene v poriadku nikto ti nic s nimi nespravil?

• okrem toho ze sme meskali na fotenie cez pol hodinku,rozbili sa nam svadobne pohare,nevedeli mi zapnut saty aaaa zeby toho nebolo malo o 21h sa mi rozleteli svadobne topanky /ale z toho som si uz nic nerobila/ tak vsetko dopadlo ok 😃 😃 😃 a tak to bol nas naj den v zivote 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• 😃 miska ale crepinky prinasaju stastie, dazd peniaze 😬

• tak my budeme straaasne bohaty 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• no vidis miska ma to svoje vyhody 😛 nedas mi kus 😬

• neviem uz ktora kocka chcela biely oblek- potvrdzujem moju informaciu maju ho v KE aj biely aj kremovy....

• Pridavam svoju skusenosti s Life studiom.
    Najhorsi zazitok zo vsetkych salonov, v ktorych som bola. Ked pridete, idu sa riztrhat od obskakovania, vsetko, co vyskusate vam naramne sedi, aj ked to mate o 3 cisla mensie ze to ani nezapnete, tak je to super, to sa opravi. Ale ked zacnete premyslat a vidia, ze asi z toho nic nebude, pristup sa odrazu zmeni na nepoznanie. neochota, nechaju vas tam samu a cakaju, kedy vypadnete.
    takze u mna po vsetkych strankach salon Angelo vyhrava. Mam uz u nich rezervovane aj saty pronovias, kolekcia 2009.

• Ahojte kocky, tak uz mam konecne po skuskach - dnes bola posledna. Uz sa mozem naplno venovat svadbe. Dufam, ze vsetko stiham 🙂 .
    A vy kocky ako?
    Drobcek, ake mas pocity? 🙂 Dali v kostole nejaku vyzdobu?
    Nikus, tak uz si pani Ž... 😉
    Gratulujem vam obom

• merilin gratulujem ja mam este 2skusky brrrrrrrrrr

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém