Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
vidis presne toto je ono ;-) danka si kukuc facebook co som tam dala :-D ked sa mi to podari stiahnut dam to na oznamko je to lepsie ako original :-D
Odpovedať
jeej, to je pekne, nieco podobne mala svagrinka na oznamku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik co dnes uz nevymyslime to nam uz netreba maliarov :-D uz si to spravis aj sam :-D
Odpovedať
a kde davas tlacit oznamka?
Odpovedať
Profilova fotka
hihi niekde v meste ti poslem link potom :D
Odpovedať
Profilova fotka
pekne popoludnie prajem :-)
Odpovedať
ahoj tani, ako sa mas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka...ahoj :-) Mam sa dobre a ty?
Odpovedať
ja sa mam dnes tak trochu na figu, cely den mi je nejako blbo a k tomu sa ucim na skusku, takze nic moc.ale drzi ma "pri zivote" len to, ze je posledna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ti budem drzat prsty aby skuska dobre dopadla :-)
Odpovedať
ale aj na nohach, ok? :-D najtazsiu som prezila, tato je druha najtazsia, alebo rovnako tazka, tak sa drzim hesla berem vsetko okrem FX :-p
Odpovedať
Profilova fotka
aj na nohach ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
idem ja sa este do toho kuknut, :-( papa zatial.
Odpovedať
Profilova fotka
zatial pa
Odpovedať
mirka danka ako ide ucenie??????
Odpovedať
inac som velmi rada ze nebolo v sobotu horuco :-) uuplna nam to stacilo ;-)
Odpovedať
drobcek, ucenie skoncilo o 18.30 a teraz som prisla domov, chi chi chi :-D no som zvedava kto vstane do roboty :-N ale na rozlucke bolo super 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte skusku mam hihihi aj solarko je zamnou idem navarit vypit kavu a cvicit :-D
Odpovedať
mirka blahozelammm ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem 8-) no co ako myska m si uziva manzelsky zivot?
Odpovedať
no snazim sa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nahlasit zmenu priezviska si uz bola? satky vratene v poriadku nikto ti nic s nimi nespravil?
Odpovedať
okrem toho ze sme meskali na fotenie cez pol hodinku,rozbili sa nam svadobne pohare,nevedeli mi zapnut saty aaaa zeby toho nebolo malo o 21h sa mi rozleteli svadobne topanky /ale z toho som si uz nic nerobila/ tak vsetko dopadlo ok :-D :-D :-D a tak to bol nas naj den v zivote :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D miska ale crepinky prinasaju stastie, dazd peniaze :-N
Odpovedať
tak my budeme straaasne bohaty :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis miska ma to svoje vyhody :-p nedas mi kus :-N
Odpovedať
Profilova fotka
neviem uz ktora kocka chcela biely oblek- potvrdzujem moju informaciu maju ho v KE aj biely aj kremovy....
Odpovedať
Pridavam svoju skusenosti s Life studiom. Najhorsi zazitok zo vsetkych salonov, v ktorych som bola. Ked pridete, idu sa riztrhat od obskakovania, vsetko, co vyskusate vam naramne sedi, aj ked to mate o 3 cisla mensie ze to ani nezapnete, tak je to super, to sa opravi. Ale ked zacnete premyslat a vidia, ze asi z toho nic nebude, pristup sa odrazu zmeni na nepoznanie. neochota, nechaju vas tam samu a cakaju, kedy vypadnete. takze u mna po vsetkych strankach salon Angelo vyhrava. Mam uz u nich rezervovane aj saty pronovias, kolekcia 2009.
Odpovedať
Ahojte kocky, tak uz mam konecne po skuskach - dnes bola posledna. Uz sa mozem naplno venovat svadbe. Dufam, ze vsetko stiham :-) . A vy kocky ako? Drobcek, ake mas pocity? :-) Dali v kostole nejaku vyzdobu? Nikus, tak uz si pani Ž... ;-) Gratulujem vam obom
Odpovedať
Profilova fotka
merilin gratulujem ja mam este 2skusky brrrrrrrrrr
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?