Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • tani okrem 200balonov co som kupila nemam nove nic hihi este helium a budem happy netusite kolko to stoji?

• tak maju aj oni, a maju aj broskynove, ale zelene take ako chcem ja nemaju a ani zlate, takte si budem musiet kupit

• no este servitky si budem kupovat dost som uz nakupila somarin na vyzdobu a sviecky tam asi nedavaju co? 😬 to by som asi velmi vela chcela hihi

• Sponzor fóra
  • hmm, tak to neviem, ale tie vyzdoby co som bola kuknut, tak mali svoje

• sak toto ze za tie somariny najviac cvakam 😃 ale ta dajako to musi vyzerat no ne?

• ved hej, ja len cakam ked kupia organzu aby som k nej dokupila servitky a sviecky.a mam uz take peknucke kamienky na stoly 😵

• 😛 kolko das za pozicanie organzicky?

• nic 😛

• hihi tak to ti je hej 😛

• aspon na nieco mi je ocova robota dobra 😃 😛

• tak to je pravda a helium uz mas?

• nemam 😐

• no ja zvedava aka palka tam bude za to helium...

• sak aj ja ale ked to bude prehnane drahe, tak na to kycham. to si radsej kupim nieco na seba.uz mam kamienky v albume 😉

• kolko si za ne dala? no sak jasne ale tak helium je helium kto bude fukat 200balonov? 😃

• Sponzor fóra
  • kompresor na pumpe 😃 dala som za ne 2e, kupila som ich od nevesty co bola zdobit salu lebo mala 2 take balenia a len 1 aj to nie cele pouzila.ona ich mala z KE z kiki tusim

• 😃 ja zvedava kto to velke srdce z balonoch aj zrobi to bude masaker ale ja som chcela zrobit ten kruh kde je prvy tanech a nato mi treba helium aby balony isli hore a tak nech sa s nimi deti hraju premna zamna...

• jaaaj, kruh ti zrobi osvetlovac ked zahasi svetla v sale a zapne len hladak...a hotovo...ja ked budem mat helium, tak len niekde po bokoch v sale

• no ja som chcela povodne lupene dat na zem v tvare srdca no ale zbytocne peniazky a mam 200balonov tak by som to tak vyriesila a tak by som ich dala nabok nech sa deti hraju 😃

• ja som bola na svadbe, kde urobili na parkete srdce z kytic co dostali
    2v1 😃

• to som asi videla 😬

• pekne to mali

• uz nech tu je ten den uz som s toho vsetkeho hrozne unavena a este k tomu aj horucooooo 😃

• aj ja a to este toh otlko nemame, ale uz vyberame obrucky medzi dvomi kandidatmi

• moja nam robili obrucky mesiac naco cakas? 😬 daj poradim ti hihihi

• tak lebo mi mozeme mat aj za dva tyzdne, ak chceme
    http://www.breuning.com/interface2.html 
    je to "inspiration collection" 12 zvrchu alebo "premium collection" 13 zvrchu. inak sa to neda ukazat, lebo vsetky su jeden link
    a este ja chcem bez kamienkov, cize budeme mat rovnake take ako panska obrucka

• mne sa paci viac to 12

• a preco bez kamienka s kamienkom je to take zenske peknucke pre dievca...

• aj janikovi 🙂 alebo este taka moznost ze z tej kolekcie inspiration 10 ale v zlatom a tam kde su kamienky, tak namiesto nich biele zlato 😎 mam uz 2prstene kde mam kamienky, na jednom 6mensich a na druhom 1 vacsi, tak na obrucke nechcem 😛

• jajaj to si daco take hovorila uz mi zapina 😛 sem tam mam vypadky pamate 😬 no danka vyber krasne a hlavne daj ich zrobit cim skor nase mali byt tiez do 3tyzdnou a cakali sme mesiac a to este niesu gravirovane lebo mal zlatnik volno tak ich ideme dat dogravirovat 😬 pocitam mesiac 😦

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém