Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
prosim vas ktora ochotna dusa by mi poslala kontakt na Plancara? diky moc
Odpovedať
Ahojte, pozeram ze sa bavite o fotografoch a neda mi aby som sa nepodelila o novy objav v Presove ktorym je moja uz dobra znama Iveta, momentalne je na materskej ale pokial viem je schopna fotit je na vas ako sa dohodnete, chcem len povedat ze mi tento clovek prirastol k srdci a to som bola zakaznik. Mam par odkazov na azet, ktore mi poslala este ked sme zariadovali fotenie...inac mne sa pacia aj retuse, ale pokial viem ten retus je len ako zabava... http://pokec.azet.sk/Skorpik1211?&sho... http://pokec.azet.sk/Skorpik1211?&sho... http://pokec.azet.sk/Skorpik1211?&sho...
Odpovedať
ahoj evecke, tie fotky su fakt super!!!!škoda, že už mam fotografa rezervovaného ale určite, budem odporúčať a ak by niekto chcel kontakt tak sa ti ozvem:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte kočky, som tu :-) taaaak mi chybate, len som fakt nemala net, ale prišla som do svojho bývaleho domova tak píšem... a asi by som tu mala už konečne hodiť fotky tak idem na to....... a drobčulik čo maš nove??????? som zvedava a mohli by sme sa stretnuť hm?????????? aj tak sa posledne dni straaaašne nudim
Odpovedať
Profilova fotka
kočky fotky su už v albume, tak spuste kritiku, pravdaže pozitivnu hej???? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iki...ahoj. Fotky su uzasne :-)
Odpovedať
ikus kedykolvek
Odpovedať
ikinka fotky su perfektne, bola si kočka :-) a dufam ze sa stretneme 3. oktobra :-p alebo aj skor ;-)
Odpovedať
ahoj Ikinka, pozeram, ze uz tu nemas album, hod sem este raz, alebo ti napisem ip ;-)
Odpovedať
čauko kočky...neviete mi niekto povedať, ako sa pohybujú ceny v Dukle...reštaurácia a kongresová sála
Odpovedať
jv dukle v restauracii je minimalna stravna jednotka 25 eur na osobu.... hore v kongresovej sale asi tak isto....
Odpovedať
k dukle...ale myslim, ze to nie je vsetko...prenajom priestoru, personal zvlast. Je potrebne pytat sa na komplet vsetky priplatky. Moze to pri konecnom zuctovani prekvapit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ďakujem za info
Odpovedať
halooo, nikto nic?... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloooo....kde ste?
Odpovedať
Tomsim, v dukle je to priblizne tak ako pisala ivusik. Zaciatkom roka som si zistovala ceny a uz tam bolo 800 sk na osobu, no este si k tomu prirataj 8 000 sk ako prenajom do.. 3-tej? Ale mas tam izbu od piatka do nedele gratis x-)
Odpovedať
V dukle sme platili zalohu 300 eur a v tom je obsluha, prenajom miestnosti a nasa izba z piatka do nedele....a potom ta stravna jednotka minimalne 25 eur a to uz zalezi na vas ze co si vyberiete na jedenie ale musi to byt minimalne 25 eur)
Odpovedať
cavko, ja som tu, uz som doma a som znicena ako ciganske hracky |-|
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky co noveho? Danka ako robis na dalsi tyzden? Miska kedy ideme na pokec? :-N
Odpovedať
ahoj mirka, robim utorok streda piatok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm ja robim pondelok, utorok, stvrtok ;-( ale volali sme dnes tomu ujovi zo saly a ze ma este 2tyzdne dovolenku ze prestavuju ci co
Odpovedať
hej hej, tam maju daco menit,nejaky velky zaves a neviem co este... a komu ste volali? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihii no neviem ako sa vola ten ujo ale on preraba ci co ze teraz bol v chorvacku a dalej dovolenkuje lebo preraba neviem co ale preraba :-p lebo mame prist za nim ze mi ukaze co a ako ale zatial dovolenkuje ]-(
Odpovedať
tak to bude najskor asi veduci restauracie....
Odpovedať
ahojte, mam cerstve info ohladom dukly. v piatok som tam bola zistovat info ohladom saly. tak citajte :) minimalne stravna jednotka 29eur /os. (3jedla), po 22.00 sa plati prenajom (miestnosti, personal a spol) 50e/1 hodinu, izba pre novomanzelov gratis. prave tam vyzdobovali salu, a super to tam vyzeralo.. bola som na prizemi vlavo v miestnosti..super vyzeralo, okruhle stoly, tie boxi nalavo vyzerali tiez dobre.. aj parket.. neviem hoci ako sa tancuje na tej podlahe (vyzeralo to ako parkety/plavajuca polaha).
Odpovedať
Profilova fotka
danka tak asi ano poznas ho?
Odpovedať
hej poznam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hii no tak o 2tyzdne tam uz bude ta cakam a cakam :-D idem makaz znova a tak sa mi chce 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako zijete?
Odpovedať
ahoj, celkom dobre :-) Pomaly pripravujeme veci na svadbu, no mam pocit, ze nic nestiham :-| Ale krati sa to....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?