Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
mirka si tu ikinka moja som ok nic neboj uz musime dat stretko ;-) stretko aha no co kedy mozte baby?ja sa prisposobim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska v piatok?
Odpovedať
danka ak sa ťa možem spytať odkiaľ mate obručky lebo ta cena 210e je neuveritelne lacna my čo sme chodili po zlatnictvach tak vačšinou nam povedali že okolo 300-400eur
Odpovedať
Profilova fotka
luudka mne sa zda, ze danka hovorila, ze ma nejakeho zlatnika co jej ich zrobil...no nase obrucku stali 500eur ale su krasne...
Odpovedať
cavte, idem dnes zase k lekarke, dobre mi neni :-| ludka my mame obrucky od jedneho zlatnika z VT
Odpovedať
Profilova fotka
pekny dnik vam prajem :-) ako sa mate?
Odpovedať
cavte, uz som doma, aj ked som nestihla vsetko co som chcela.... dufam ze nebudem svadbovat s mononukleozou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
danu, ahoj. Co si stihla povybavovat?
Odpovedať
tak okrem 3 hodin stravenych u lekarov som stihla este tak oficialne pozvat spoluziacku na svadbu a este ist za fararom, ze kto co kedy bude robit, hovorit a taaaak a nestihal som si kupit balerinky, ist po servitky...ale zato som dnes mala pizzu
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si toho stihla dost :-)
Odpovedať
boze danka ved uz tuto sobotu mas svadbu :-o :-o :-o :-o no a mas to tu :-D :-D :-D tesis sa ci mas stres?
Odpovedať
Profilova fotka
tani pisala som ti sms dosla ti? namna ide nieco len hapčičikupem :-D paralen to isti... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jooj, ja som tiez nejaka blba...v sobotu som behala po vonku, pekne som vymrzla a teraz mam nos cerveny jek pijak od fukania...a hlava boliiii... :-S
Odpovedať
tinka sme natom rovnako len ten nos ja nemam :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
drobcek, stres nemam :-N ale ani sa nejak extra netesim...ma byt zima v sobotu :-| budem sa tesit po svadbe ze uz mam PO :-D :-D :-D
Odpovedať
neboj tu zimu si urcite ani nebudes uvedomovat ;-)
Odpovedať
hodim do seba poldeci a bude mi teplo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekne poludnie vam prajem :-)
Odpovedať
Baby pomozte mi neviem si vybrat salu....potrebujem pomoc :((
Odpovedať
Profilova fotka
janka kolko ludi budes mat?
Odpovedať
vyse 100...okolo 120
Odpovedať
Profilova fotka
hmm tak to mas nato strojnicku skolu, duklu, dekac, ozkn, sport......je ich dost kezde mas este rok tak mas moznost vyberu tak sa rozhodni cim skor aby uz nebola sala rezervovane...poradim ti skoc do vsetkych sal co by ti vyhovovali, popozeraj a ktora sa ti bude pacit tak si ju rezervuj....cim skor tym lepsie... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
januska...aj restauracia mladost je velka. MInuleho roku som tam bola na plese a bolo nas tam 140 mirka...ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tani ano aj mladost a toto na sidlisku 3 len si nespomeniem ako sa to teraz vola...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...tak svadby sa robia aj v jedalni na OA a potom vo VUKOVE
Odpovedať
Profilova fotka
vukov presne tak sa to vola :D:D:D dikes ... inac namna nieco lezie uz som nasadila paralen :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som prehriata z tej dnesnej horucavy. Bola som o 10ej v meste a skoro ma porazilo. Vsade sami ziaci, sa nedalo cez centrum mesta ani prejst
Odpovedať
Profilova fotka
uch ja sa chystam do mesta o chvilu uz sa tesim na tie detiska :D:D:D
Odpovedať
Profilova fotka
tak teraz by ich v meste malo byt pomenej, ale vtedy to bol otras. Videla si fotky zo svadby od Michy?
Odpovedať
Profilova fotka
hmm myslim ze nie...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?