Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • No mirka, tak to dufam....Este neviem co dat ako darcek. Co vy davate?

• hmm ta tebe fajne

• ako darcek pre hosti? ja mam uz cukricky v balickoch 😃

• Sponzor fóra
  • mirka...tie pernikove srdiecka nakoniec nebudes mat?

• no neviem ako pre rodicov myslis? nenasla som v PO nic take...ako cukrarku...

• myslim ze hej. Si spominala ze si to chcela ako podakovanie rodicom

• ano ano podakovanie no v PO nic take nieje....

• tak to je skoda. Vymyslis si nieco ine?

• no ked mna uz nic nenapada.... 😐

• a take tie knihy co predavaju ako podakovania rodicom nechces?

• no to som chcela ako prve ale uz nechcem 😃😃😃

• preco to nechces?

• lebo ja viem take obycajne to je prv som to velmi chcela ale tak uz ma to preslo...a teraz neviem co dalej...

• jaaj. A nic ine ta zatial nenapadlo?

• Keterin...blahozelam k statniciam!

• Sponzor fóra
  • ahojte, prajem pekny dnik 🙂

• tani nie a nemam ani sajnu vies o niecom? ahoj danka tak co ako?

• aaale , tak ja uz zarezavam v skolke 😛 ma ide rozhodit, z toho noveho skolskeho zakona, tomu nikto nechape, ani ti co ho vytvorili.som zvedava ako budeme ucit 😠
    inak uz mam doma nase kraaaasne prstienky 😵 😵 😵

• jejejej tak nam ich ukaz ne?

• los momentos.... 😃 😃 😃

• no ze si to ty tak pockam 😬

• no uz je to tam,hrozne vela fotiek mi nacitavalo do compu a este som fotku musela zmensovat 😬

• danka tvoja je ina ako tvojho buduceho alebo mi tam blesk zavadza....? inak peknucke mate aj gravirovanie? o tyzden uz budes povinne nosit 😃😃😃 kolko si cvakala za ne? inak nasla si tie stuzky?

• su upne rovnake, to ten blesk a asi aj to ze bola trosku inac otocena, lebo ten stred z bieleho zlata nieje rovno ale ide sikmo, tak na jeho vidno ten pruzok dosikma a na mojej rovno...a mame aj gravir ja jeho meno+ datum svadby a on moje+ datum svadby
    vysli nas na 210€ 😉
    a tie stuzky som nasla, dakujem 🙂 , lebo v galanterke nemali take ake som potrebovala

• nz som rada, ze uz ich mas...tak co uz stresujes? ci ani nie na dalsi tyzden budes oddychovat? uz si mala skusku licenia a ucesu? preco som nevidela fotecky hmm?

• ja vobec nestresujem...nejako to mam na haku 😬 na skusku licenia neidem, iba na uces az v stredu.a v stvrtok na nechty

• jajaj cize az tak neskoro mas hmm ja mam skusku licenie v piatok a tak uces v stredu .... no potom hodis foto dufam, uz mas vsetko?

• no, ja som chcela aj tento tyzden, ale uz to mala narvate az do utorka, tak som si nejak vyberat nemohla 😬
    este riesim vyzdobu kostola +pobalit darceky po redovom a este sa raz stretnut s panom prevelebnym ze co kto bude robit a taaak

• 😃 jajajaj hned ako budes mat fotky zo svadby tak nam ich ukaz chcem vydiet ci nas fotograf dobre urobil pracicku svoju...uces vies aky chces? co mas ako darcek po redovom?

• no mam par obrazkov pre kadernicku, tak sa poradime ze co mi pojde, ale urcite bez zavoja a s kvietkom, taky nejaky polorozpusteny/polozopnuty
    po redovom mam take cokoladove srdiecka, tochu mensie od klasickych pernikovych srdiecok

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém