Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • ahojte, danka nedas ten uces este raz?? aj ja som zvedava...doé kelu ja nikdy nestihnem tvoje kratke prispevky fotiek 😞

• keterin...ahoj
    🙂

• ahoj....tani, ty este brigadujes???

• Sponzor fóra
  • ok, hodim este raz, ja len aby nikto kto bude na svadbe nahodou nenasiel, aby boli vsetci prekvapkani 😃 😃 😃
    ja uz nebrigadujem, uz som v skolke, teda az po svadbe 😬

• ups, to si sa pytala tanicky 😬 😬 😬

• ja kukam o com rec 😃

• keterin...uz nebrigadujem. Uzivam si dalsie prazdniny. Ale uz by som aj chcela nejaku poriadnu robotu

• tani to asi kazdy.......

• och pekne...to mas take dlhe vlasy ci tety čarodejky vedoa aj z kratkych take vyčariť???

• mirka...to mas pravdu

• ja mam take dlhe 😉 ale dala mi tam taku hubku trosku na zvacsenie objemu vzadu

• helou tety, kde ste 🤔 😃 😃 😃 no moje obavy sa potvrdili, infekcna mononukleoza ma lizla, teda bola som snou v kontakte...kde, to netusim...ale je mi celkom fajn 😛
    idem uz na pazuriky, a salu zdobime zajtra mozno tak od obeda, este sa vsetko nedohodlo, tak kto chce kuk, moze prist 🙂 🙂 🙂

• danu...ahoj 🙂
    Potom nam upresni kedy budes v sale, chceme sa prist s Mirkou pozriet

• no ja netusim kedy kde co presne, kde budem lietat, ale od obeda-poobede...poslem cislo na tel. do IP keby nieco 😉

• ok
    🙂

• Sponzor fóra
  • caute kocky co noveho?

• caw mirka...ja nemam nic nove a ty?

• ruzove nechty 😃 akurat som ich dolakovala 😬

• ruzovu nemam rada, ja skor modru 🙂

• ja prave naopak ruzovu skor ako modru 😃

• ja ruzovu, cervenu, cyklamenovu vobec nemusim

• ja cervenu tiez nie zajtra tu budes aj o tej 13.00-13.30? aby som ti napisala o ktorej idem s busom... 😬

• jasne ze tu budem

• ok tak potom ti napisem IP o kolkej pojdem s busom a kde sa stretneme ok?

• dobre

• Sklamali ste ma 😞((

• cavte, este som sa vam prisla na sekundu povenovat, ...zmokla som ako mys 😃 😃 😃 😛

• danka kedy si dovyzdobovala?

• no tak vyzdobene bolo okolo 19.00, potom sme este riesili menovky a tak...
    zajtra mozete prist znovu 🙂 uz budu aj kvietky vo vazach aj ten efekt bude iny ako ked ste boli, ...uz to inak vyzera

• no tak idem ja hodit sprchu a spat, lebo nevladzem ... a zajtra vas srdecne pozyvam opat aj tych co boli aj tych co neboli ..a uz vas ponuknem aj kolacikom a inym nielen malinkou v tekutom stave 😃
    a dufam ze to zajtra rychlo zbehne...majte sa 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém