Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • danka budem na teba mysliet a drzat ti paluchy a nic si nerob z pocasia aspon budes bohata
    aj ja som chcela vcera dojst ale malu mam choru 😢 😢 😒 tak som nemohla 😞

• pekny dnik vam prajem 🙂
    danka...tak sa dnes drz, a poriadne si to uzite.
    drobcek...ahoj 🙂

• ahoj tani 😉

• Sponzor fóra
  • cavte, ja uz som vykočkovana, som velmi spokojna ako ma upravili....
    som sama doma..cakam na druzicky 😛 a uz aj slnko vyslo...tak nech len pekne svieti 😃
    ...inak dnes sa nam kostolinik vybural na aute,ked som isla z mesta tak som mu este aj zachranku volala a zhanali sme nahradu za neho teraz na poslednu chvilu...no poviem vam fofry... 😒

• uch danka moja zlata ty stihas este k nam zajst ano slniecko uz ti svieti uz len povedat ano a zabavat sa do rana, krasnu svadbu prajem....

• Danka ako dopadla svadba? Ja mam fajne stresy 😐 a kolko mi toho treba este vybavit..... jeeeej. Kazdy den este nieco mam a k tomu este aj v utorok zapis. Super

• Žienky no ja mam posledný týžden stres z pocasia vie niekto ake pocasie bude na najbližsie 2 tyždne??? bojiiiiim nech je pekne ved si to vsetky zasluzime

• cerstva pani manzelka sa hlasi 🙂 BOLO SUPER!kostol super, jedlo super, hudba naj naj naj naj najperfektnejsia, kazdy si chvalil, pan fotograf perfektny, cakame na nasich takmer 1000 fotiek...este aj pocasie sa umudrilo pri foteni 😵
    spala som cca 5 hodin...ale som spokojna, dopadlo to vyborne

• gratulujeme danka...

• Ahojte prešovčanky 🙂, ja som tu nová a dúfam že mi táto stránka pomôže lepšie sa ripraviť na moju svadbu a že tu nájdem cenné rady a námety

• raduskas ochotne pomozeme 😉

• pekny dnik vam prajem 🙂
    radukas...vitaj medzi nami 🙂

• joj danka tak ti zavidim ze uz mas PO

• ahoj danka...blahozelaaaam...super, ze ti to vyslo podla predstav.

• Tesim sa na fotecky

• Sponzor fóra
  • nema niekto kontakt naa pana Lebedu-kameramana,počula som naň iba same dobre referencie tak zhaňam na neho čislo

• caute babenky. Nevie niektora neake miesta na fotenie, keby nahodou "prsalo" na toho 19.9.09

• zuzuuk tak toto riesim aj ja 😃 dnes hovoril ujo ilko ze bude pekne len vikend zas nie a hlasil pocasie do piatku dalsieho tyzdna a celkom fajn no vikend nehovoril ale urcite bude prsat 😃 ako kazdy vikend... 😐

• ahojte 🙂 aj mne prsalo cele doobedie ale potom bolo pekne, aj na fotenie sme vystihli dobru chvilu 🙂

• ahojte kocky 🙂
    danka..uz sa tesim na fotky 🙂

• aj ja, mali by byt do konca tyzdna....ale fotenie bolo super, sranda bola 🙂

• aj som na teba myslela ked som videla vonku ten dazd. To je dobre ze ste si to fotenie uzili a nestresovali sa pri tom 🙂

• no ja som okolo svadby nemala takmer ziadne stresy, ale ked som sedela u kaderenicky, kozmeticky a cely cas lialo tak mi nebolo vsetko jedno...uz som rozmyslala kde sa budeme fotit

• kde ste sa nakoniec boli fotit?

• fotili sme sa v záhrade umenia 😉

• som si myslela ze tam pojdete. Mne sa tam celkom paci a uz som videla aj par fotiek odtial 🙂

• chcela som aj pri fontane co je pri dekaci, ale bola vypnuta 😐

• a pri neptunovej ste sa nefotili. Ta ide tusim stale

• tam nie, uz je to pre mna prilis okukane

• ja sa tiez nebudem fotit pri neptunke, ani v parku...najviac sa mi pacia fotky, kde nie je dominantne prostredie, lebo mladi na fotke zanikaju...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém