Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • na budovateľskej? ja som skôr myslela tú školu.. na sabinovskej.. ale ja niesom z Prešova, takže môže byť že som sa sekla.

• aj tam je modra jedaleň? no toto. ja inak tiež nie som z Prešova ale ta naša reštika je na budovateľskej určite, lebo je už rezervovana 😃

• na sabinovskej určite nie je modra jedalen tam je stredoskolsky internat alebo este mozno nejaka miestost v hotele saris alebo restauracia soraya no neviem ci sa to tak este vola. modra jedalen je na budovatelskej

• Sponzor fóra
  • ak by mal niekto zaujem o vrecuska na darceky viem vam poradit. mna vyslo jedno vrecko rezmerov 18x22 ani nie 10centov

• Keterin1, bud taka dobra a posli mi info o tych vrecuskach 🙂 dakujeeeem

• baby a náhodou fotografa Erika Eržina z KE nikto nepozná?

• holky, mam taku otazocku.. neviete kde by som mohla pozhanat postavicky na tortu takehoto typu? http://www.mojasvadba.sk/_gallery/110477/110477_3525279.jpg?1258019487 niekde na internete, alebo popripade aj kupit.. 🙂 dakujem

• Keterin1 prosiiiim posli aj mne kontakt na tie vrecuska. Velmi pekne dakujem!

• Ahoj tanicka, nejake podobne figurky som videla na tejto stranke:
    http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/svatebni-figurky-na-dort,119,1.html

• My s priateľom sme obehli asi cely prešov hneď po novom roku. Svadbu budeme mat v októbri.
    A vo všetkých sálach už mali 90% dátumov obsadených. Vraj sme prišli v pravý čas.

• uz to mam v albume

• dievčata nebudete take zlate a nepošlete mi kopiu alebo necistopis zmluvy s fotografom? potrebujem pre svojeho lebo on ju nema a bojim sa len tak na slepo mu dôverovať. pomôžte prosím.

• aktivka, a kde budete mat svadbu, ak smiem vediet? 🙂

• baby neviete nič o tom, že sa vraj už bude dať sobášiť v meste v prerobenej knižnici na poschodí? Je tam vraj veľmi pekne. Dnes som volala na matriku a zisťovala ako je to vlastne so sobášom.. a kde by sa to dalo, ak chcem civilný sobáš ale nie v sobášnej sieni, nič v zlom ale je úplne hrozná. Nerozumiem prečo to nezrekonštruujú alebo čo.

• caute.My uz mame rezervovany Saris park.Vraj je tam pekne.Nebola som tam este,lebo zijem v Cechach,tak ze to vybavuje moja mama.Svadbu mame az 9.oktobra,ale radsej sme to rezervovali uz skor.Mame uz aj hudbu a kameramana.Akurat potrebujem nejaku vizazistku,alebo salon,kde by ma nalicili.Neviete niekto poradit? 🙂

• Sponzor fóra
  • ahoj holky.. je krasne mat pocas svadobnej hostiny navleky na stolickach.. Neviete kde v Presove sa daju vypozicat? 🙂 alebo je to mozne len cez internet? 😐 vdaka za odpoved

• Ahojte, citam si tu Vase prispevky a som tiez z Presova,svadbu mam 2.10. na budovateskej v PO a na Sidlisku III v kostole. Uz sa na to moc tesim az viete dobru kadernicku a visazistku, potesim sa...tak aj Vam ostatnym prajem vela zdravu pri pripravach...K

• ja som počula, že krásne účesy robia v salóne Tatiana na trojici.

• tanicka v Modrej jedálni su návleky súčasťou výzdoby, ale neviem či by ich aj požičali, asi nie. ale počula som že v reprome alebo cez nu robia výzdobu na svadby tak možno majú aj návleky. vela zdaru pri hladaní

• Ahoj Tanicka.Trvas na tom ze chces tie navleky?Ja som nad tym tiez rozmyslala ale kamaratka bola nedavno na svadbe a nadavala ze sa jej tie navleky vecne plietli pod nohy a hostia nemohli normalne vstat od stola a kazdy sa do nich len zamotaval.Je to pekne,to urcite ale nie prakticke 🙂

• kwikwi... čo sa týka návlekov - záleží od toho ako sú pripevnené a aký typ.... 😉 ja používam také čo sa neváľajú po zemi, lebo viem že je to potom aj pre mňa náročnejšie na čistenie 😉 - takže záleží od dodávateľa 🙂

• Mozno mas pravdu...no neviem.Ja by som si to nedala,ale kazdy ma iny nazor.A vela zalezi aj na tom,ake su stolicky.V Saris parku maju stolicky pekne,nove,tak je skoda tam navleky davat. 🙂

• 🙂 ano, nam sa velmi pacia tie navleky.. a budeme ich mat urcite.. boli sme vcera pozriet v PKO, lebo tam bol ples a prave tam mali tie navleky.. netahalo sa to po zemi, bolo to pekne urobene 🙂

• my budeme mat tiez navleky, priatel sa branil, ale asi som ho presvedcila 😉

• aj ja sa priájam návleky su pekné a celkovo výzdoba ma potom "svadobnejšiu atmosféru"

• ahoj raduskas, ako si pokrocila s pripravami? nebola si nahodou v Opalexe, nemas nejake nove info? Nasi uz boli zlozit zalohu (asi pred dvoma tyzdnami)...mala by som vymysliet nejake menu 😐

• a po kolko ich budete mat? viem vam poradit ya 1,8

• tinka: napísala som ti IP lebo vela toho 🙂

• katerin: my máme návleky ako súčasť výzdoby .....v podstate sú grátis k výzdobe🙂

• raduskas: ty máš niečo nové o opalexe? daj prosímťa vedieť aj mne keď ťa môžem poprosiiť... lebo ja tam bola iba raz zložiť zálohu, prevádzkar mi ukázal pár foto, ktoré sa mi vôbec nepáčili a inak nič. Potom som celou cestou domov rozmýšľala či ja dobre urobila. 🙂))

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém