Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
ok tak napis o ake mas zaujem a kolko ich chces , alebo napis do ip aj cislo a sa dohodneme, cas sa miuz krati
Odpovedať
Profilova fotka
Šťastný Nový rok 2010 Vám prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prešoooooooooooov, kde sme???? :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kazdy sa asi zameriava skor na datum ako na mesto
Odpovedať
Profilova fotka
omg co sa to robi z presovom.... :-D
Odpovedať
strasne málo nas tu chodi :(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, pridavam sa k vam, aj ked som sa uz davno pridala, ale uz som tu dlho nebola, neviete mi poradit kde prenajimaju kroje v PO a ci maju nejaku stranku? vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
maskalinka ja som mala kroj pozicany z divadla original sarissky.... :-D raduskas som si vsimla, my co sme mali svadbu od leta do jesene sme sa tu napisali a napisali... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja tu sem tam kuknem ale nič sa tu už dlho nedeje, aj ja mam svadbu v PO 6. novembra
Odpovedať
Profilova fotka
no baby tak to ste sa mali vydavat cca pred pol rokom by ste nestihali citat :-D
Odpovedať
podla mna sa to tu rozbehne tesne pred svadobnou sezónou
Odpovedať
maskalinka: kroje prenajímajú aj v nikorých požičovniach šiat len ich nemajú vyložené,stačí keď sa spýtaš....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kroje pozicavaju pod héotelom saris sa to vola cipisek, no su dost drahe ale za to kraaaasne, oni ich tam vyrabaju. cana je cca 30€ je v tom vsetko aj kosela aklobuk pre partnera
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem velmi pekne, ale 30 € aj za kroj pre zenu aj pre chlapa? t .j. 60€
Odpovedať
Profilova fotka
mirka...to je pravda, pred pol rokom tu bolo toho kazdy den tolko... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nestihala som citat, nie to este pisat
Odpovedať
Profilova fotka
maskalinka v DJZ kroj poziciavaju za cca 13eciek
Odpovedať
Profilova fotka
nie za 30 pre oboch ale naozaj sa tie kroje nadaju porovnat s krojami s pozicovne, chod sa tam aspon pozriet
Odpovedať
ja som napr. kontaktovala subor Rozmaria a tamvyjde požičanie za 13e
Odpovedať
Profilova fotka
sa pridávam k prešovčankám :) mám svadbu v auguste... a zháňam hudbu nejakú dobrú živú... neviete mi poradiť? prosím?
Odpovedať
Profilova fotka
daj si do googlu skupina KLM ja ic mam a bolasom na ich akciach
Odpovedať
Ahojte všetky presovcanky som tu úplne nova :-( a chcela by som sa opytat ci neviete o niekom kto je zároven dj a kto aj spieva na redovom, mne sa totiz nepaci ked hraje len hudba z repráka alebo o niejakej hudbe ktora hraje aj ludove ale aj moderne dakujem
Odpovedať
Ahojte divčatá. Chcem sa opýtať, či nemáte kontakt na nejaký ľudový súbor, ktorý príde zaspievať a začepiť nevestu a samozreme požičia aj kroj. vopred ďakujem
Odpovedať
A ešte sa chcem opýtať na skupinu Fragment z Bj, akí sú. A môže sa mi ozvať niekto, kto mal svadbu v Dukle v Prešove? Ako ste boli spokojní?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ak sa Vam nepodari nasjt kroj, alebo subor na zacepcenie v po, v pecovskej n. vsi je subor jablonecka, v ktorom spieva viera hornakova a myslim, ze oni chodia po svadbach. Cislo na nu urcite najdes niekde na nete.
Odpovedať
ahojte baby vie mi niektorá z Vás poradiť kde tu v PO sa da zohnať ŠPZ novomanželia , mladomanželia alebo niečo podobné ? Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
da sa to zohnat v hociktorom svadobnom salone..
Odpovedať
v salonoch poziciavaju aj predavaju
Odpovedať
ajojte, achcem sa spýtať neviete náhodou či v maxe je kozmetický salon..a ake máte skúsenosti Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
presovcanky, neviete mi odporucit nejaku suprovu vizazistku, co by zo mna vedela urobit zazraky? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?