Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • ok tak napis o ake mas zaujem a kolko ich chces , alebo napis do ip aj cislo a sa dohodneme, cas sa miuz krati

• Šťastný Nový rok 2010 Vám prajem 🙂

• Prešoooooooooooov, kde sme???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • no kazdy sa asi zameriava skor na datum ako na mesto

• omg co sa to robi z presovom.... 😃

• strasne málo nas tu chodi 😞

• ahojte kocky, pridavam sa k vam, aj ked som sa uz davno pridala, ale uz som tu dlho nebola, neviete mi poradit kde prenajimaju kroje v PO a ci maju nejaku stranku? vdaka

• maskalinka ja som mala kroj pozicany z divadla original sarissky.... 😃
    raduskas som si vsimla, my co sme mali svadbu od leta do jesene sme sa tu napisali a napisali... 😦

• aj ja tu sem tam kuknem ale nič sa tu už dlho nedeje, aj ja mam svadbu v PO 6. novembra

• no baby tak to ste sa mali vydavat cca pred pol rokom by ste nestihali citat 😃

• podla mna sa to tu rozbehne tesne pred svadobnou sezónou

• maskalinka: kroje prenajímajú aj v nikorých požičovniach šiat len ich nemajú vyložené,stačí keď sa spýtaš....

• kroje pozicavaju pod héotelom saris sa to vola cipisek, no su dost drahe ale za to kraaaasne, oni ich tam vyrabaju. cana je cca 30€ je v tom vsetko aj kosela aklobuk pre partnera

• dakujem velmi pekne, ale 30 € aj za kroj pre zenu aj pre chlapa? t .j. 60€

• mirka...to je pravda, pred pol rokom tu bolo toho kazdy den tolko... 🙂

• Sponzor fóra
  • nestihala som citat, nie to este pisat

• maskalinka v DJZ kroj poziciavaju za cca 13eciek

• nie za 30 pre oboch ale naozaj sa tie kroje nadaju porovnat s krojami s pozicovne, chod sa tam aspon pozriet

• ja som napr. kontaktovala subor Rozmaria a tamvyjde požičanie za 13e

• sa pridávam k prešovčankám 🙂 mám svadbu v auguste... a zháňam hudbu nejakú dobrú živú... neviete mi poradiť? prosím?

• daj si do googlu skupina KLM ja ic mam a bolasom na ich akciach

• Ahojte všetky presovcanky som tu úplne nova 😞 a chcela by som sa opytat ci neviete o niekom kto je zároven dj a kto aj spieva na redovom, mne sa totiz nepaci ked hraje len hudba z repráka alebo o niejakej hudbe ktora hraje aj ludove ale aj moderne dakujem

• Ahojte divčatá. Chcem sa opýtať, či nemáte kontakt na nejaký ľudový súbor, ktorý príde zaspievať a začepiť nevestu a samozreme požičia aj kroj. vopred ďakujem

• A ešte sa chcem opýtať na skupinu Fragment z Bj, akí sú.
    A môže sa mi ozvať niekto, kto mal svadbu v Dukle v Prešove? Ako ste boli spokojní?

• ahojte, ak sa Vam nepodari nasjt kroj, alebo subor na zacepcenie v po, v pecovskej n. vsi je subor jablonecka, v ktorom spieva viera hornakova a myslim, ze oni chodia po svadbach. Cislo na nu urcite najdes niekde na nete.

• ahojte baby vie mi niektorá z Vás poradiť kde tu v PO sa da zohnať ŠPZ novomanželia , mladomanželia alebo niečo podobné ? Ďakujem 🙂

• da sa to zohnat v hociktorom svadobnom salone..

• v salonoch poziciavaju aj predavaju

• ajojte, achcem sa spýtať neviete náhodou či v maxe je kozmetický salon..a ake máte skúsenosti Ďakujem

• presovcanky, neviete mi odporucit nejaku suprovu vizazistku, co by zo mna vedela urobit zazraky? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém