Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Ibizka.x: ahoj :) určite si dobre urobila, veď s nimi sa da na všetkom dohodnúť........
Odpovedať
Profilova fotka
ibiza.x: ake foto to ukazoval? foto vyzdoby?
Odpovedať
vieš čo hej.. z výzdoby.. ale to ja som taký vymýšľavý typ :)))) takže si nič zo mňa babenky nerobte.. boli to asi staršie fotky.. mal tam taký malý album. Ale po tom, čo mi napísala raduskas... to už beriem v pohode. Veď tým babenkám ukážem čo chcem a hádam niečo pekné vymyslia. Už sa aj začínam tešiť :))
Odpovedať
Profilova fotka
ibiza.x..ked som tam bola prvy krat, a nahliadla do albumu, tiez sa mi to velmi nepacilo...rozmyslala som, ze si najmem nejaku agenturu. Ale po tom, co som sa tam raz bola pozriet pred jednou svadbou a mali skoro pripravenu vyzdobu, som bola velmi milo prekvapena, dokonca nadsena...najdi nejake foto, ukaz veducej a povedz ako si to predstavujes a neboj, urobia peknu vyzdobu ;-)
Odpovedať
presne tak ved sa da s nimi dohodnúť a čo mi hovoril prevádzkár tak maju tam toho veal na skombinovanie...
Odpovedať
Profilova fotka
a co nemaju, dokupia ;-)
Odpovedať
úresne tak tinka :)
Odpovedať
pardon pmýlila som sa malo tam byť presne....
Odpovedať
no veď ja tiež tak rozmýšľam.. prípadne si dokúpim aj sama..
Odpovedať
Profilova fotka
urcite, ja som sa aj na to pytala, vravela som im, ze som uz nakupila nejake veci, tak povedali, ze ked chcem, mam ich priniest
Odpovedať
Profilova fotka
boze, pisem jak hotentot :-D
Odpovedať
:-D v pohode... stáva sa. A šaty už máte vybraté nevestičky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mame, mame :-D ...a ty mas?
Odpovedať
joooj ja ešte nie... nemám kedy ísť skúšať. Ale už budem musieť ísť. Mám niečo vyhliadnuté, ale to skúšanie. Hrozne sa mi neceee.
Odpovedať
no ja som už bola popozerať v salónoch v PO ale ešte sa chystám 11.februára do poľska a až potom sa rozhodnem ale už viem aký preibližne štýl mi pristane....
Odpovedať
ahojte presovcanky, chcem vas poprosit o radu respektive odporucanie na dobre a napadite kvetinarstvo v presove niekde v centre alebo blizko centra...nemam v tom vobec skusenosti, velmi by ste mi pomohli. chcem objednat kvety a taktiez svadobnu kyticku. za akukolvek pomoc budem povdacna. dakujem vopred
Odpovedať
Profilova fotka
ibiza: to skusanie je nahodou celkom sranda, ja som v tom uz zbehla :-D ...poskusala som toho viac ako ktorakolvek nevesta (PO, KE, Polsko, Brno)...mala som na sebe apon 40 siat.
Odpovedať
Profilova fotka
palesandra: co ja viem, tak dievcata dost chvalia Eva decor...ja som si tam dala robit kyticu len raz, pre kamaratku, ktora sa vydavala, a bola taka krasna, ze som si ju chcela nechat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam už tiež šaty vyhliadnuté, respektíve štýl. pri prvom obehavani som sa zaľúbila ale si ich nemôžem (resp. nechcem) dovoliťsú aj v albume. našla som však stránku, kde mi kopiu tých mojich ušiju za polovicu ako je výpožična suma. tak uvidim. zatiaľ som si tam davala ušiť šaty na redovy a zavoj. ked dôjde zhodnotim kvalitu ušitia a dam si aj šaty ušiť, ale nevesty si chvalia kvalitu šiat, že niekedy su krajšie ako original. takže sa teším. čo sa týka kvetinárstva strašne si chvália evadekor. viem že maju kvetinárstvo kdesi na hlavnej, ale neviem kde presne a potom na weberovej či ako sa vola ta ulica oproti retboxu. tam majú vo výklade vždy taku nádhernú dekoráciu, že vau.
Odpovedať
tinka1OO3: no ja mám problém, že vlastne nemám s kým ísť tie šaty skúšať.. :(( lebo ja som pôvodom z iného mesta, tuto do PO som sa odsťahovala kôli drahému. Pracujem tu síce, ale také blízke kamarátky mám všetky ďalekooo. Ale niekoho zavolám. Počuj a v tom kvetinárstve Eva-decor čo vyjde taká svadobná kytička? Lebo ja som bola v kvetinárstve na trojici.. a pani mi tam povedala, že kytica vyjde tak do 2.OOO Sk. Ale keď som jej povedala z akých kvetov chcem kyticu tak mi povedala, že také v auguste nebudú. A pritom viem, že sa dajú objednať akékoľvek kvety. Takže tam by urobili kyticku len z takých aké budú v tom období k dispozícii. Eva decor sa mi zdá dosť drahá, preto sa pýtam na cenu.. Tam mi je jasné, že robia nádherné kytice. :)) a inak idete niekto na výstavu do KE teraz v nedeľu?
Odpovedať
ja som 2x bola sa len informovat v eva decor na weberovej, ale vobec neboli privetivi,..uplne ignoracia zakaznika..mozno len mali zly den, paca moze byt ale dobra...len neviem..bola som sa pytat aj v gerbere..ale neviem ake kytice robia oni... dievcata, som uz skusala tolko siaat !! uz sa az bojim ze ma v salonoch spoznaju zase :)hihi... ale este vzdy som si nevybrala..a to uz mi treba.. maj sa bliiizi ako voda. dufam ze tie moje favoritky mi neobsadia, ..lebo potom neviem co budem robit, cakam este na jedne saty ktore maju prist do salonu a okrem toho mam dalsie 2 vo vybere. uz pre to nemozem ani spavat..taka som ja prieberciva!!..ale hlavne ze uz mam predstavu siat ake chcem :)
Odpovedať
na vystavu sa chystam :))).. prave robime na oznamku..sme si sami navrhovali, a obrucky este stale nemame
Odpovedať
no my nemáme ešte skoro nič. :))) máme len sálu, fotografa a hudbu. Čakám na výstavu, možno ma tam niečo inšpiruje a hádam sa nakopnem..
Odpovedať
Profilova fotka
my mame kopu času, ale oznamka návrh už mame vyrobene a len si ich necháme niekde vytlačiť alebo si ich vytlačíme, ked to pôjde :-) úplne jednoduché len bielo čierne. bižutériu si pomaly ale iste vyrabam, vlasenky už su na korunke sa pracuje ale čo na uši a na ruku ešte neviem, musím niečo vymyslieť ;-) topánky som kúpila ešte minulého roku cez net a zatial nelutujem ;-) svadobné poháre som kúpila obyčajne biele a sama vyzdobila aj na kyticu som sa už bola pýtať, ale len v Michalovciach. asi si ju dam urobiť tam, lebo v Prešove by ma to vyšlo asi drahšie. a o Eva dekore som len počula že su dobrý, ale ake majú chovanie a ceny to neviem, nemam vlastnú skúsenosť. ja mam rada všetko v predstihu urobené aby potom mala pokoj ale aj tak budem stále niečo vymýšľať.
Odpovedať
Profilova fotka
v eva dekpor som bola, pristup nebol najlepsi a za kyticu mi povedala ze 100eur co sa mi zda dost
Odpovedať
dievcata, velmi sa tesim..dnes som si konecne rezervovala svadobne saty v salone!! ale musim priznat ze v salonoch maju dost predrazene veci, od pierok, cez topanky a podobne....este mi len topanky dala vyskusat a hovori ze prvotriedna kvalita, aj preto su drahe..dava mi do ruky a odbity kamienok a zajdene akoby od hrdze :)
Odpovedať
palesandra: to je fakt.. ale záleží aj od salónu, niektoré si dávajú naozaj záležať.
Odpovedať
keď tu čítam, koľko šiat ste už vyskúšali, tak si hovorím, že mám z pekla šťastie...ja som v jednom salóne na trojici skúšala 4 šaty, ale ani jedne ma neoslovili a v Salóne Princess mi hneď do oka padli šatôčky na figuríne, úplne nové, ktoré len dostali v januári...a hneď po vyskúšaní som si ich dala rezervovať... takže asi môj najväčší problém je vyriešený...väčší problém som mala s kupovaním šiat na promócie :-))). A to nehovorím, že som mala v pláne si dať svadobné šaty ušiť, tak len preto som ich bola skúšaťy, aby som vedela, aký štýl sa mi bude hodiť.
Odpovedať
Profilova fotka
ibiza.x: ja som z presova, ale byvam v brne. Ked som bola doma medzi sviatkami, tak som skusala s mamkou, predtym s buducou svagrinkou, ale nevybrala som si, preto som sa do skusania musela pustit sama v brne, mala som strasnu depku, nevedela som si predstavit, ze budem chodit sama a nebude mi mat kto poradit :-( Ale nakoniec to nebolo vobec hrozne, tety v salonoch boli mile (ak neboli, tak som sa hned otocila a odisla), pofotili ma, ja som poslala fotky mamke a kamoskam a bavili sme sa o nich tak nadialku
Odpovedať
Profilova fotka
palesandra: ja som bola tiez hotova, vobec som si nevedela vybrat, na vsetkych satach mi nieco vadilo..mala som vysnivane saty, ale nikde som take nenasla...takze som nevedela, co ine mam hladat, to je najhorsie...som uz ani po veceroch zaspat nemohla...este aj teraz rozmyslam, ci som dobre vybrala...nasla som presne take saty ako som si vysnivala v Banskej Bystrici v nejakom drahom luxusnom salone, ale uz to nebudem riesit
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?