Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tá bolesť môže byť aj z počasia. Mňa pri takomto počasí vždy bolí hlava...Ale u mňa je to nízkym tlakom a ešte keď ti do toho niekto stále volá, tak to je fakt spojenie :-D
Odpovedať
heh, spojenie jak pome na jahody, skoncim v blazninci este pred svadbou, sa ma prave jeden opytal ci si moze zo sluzobnej cesty vyuctovat kilometre ktore presiel na bicykli, lebo mal seminar hned za rohom od domu tak isiel bikom :( mna z nich vystrie :( a potom sa spytal kde najde vo svojom pocitaci internet :( fnuk fnuk
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to máš v práci naozaj veselo. To tam koho máte :-N
Odpovedať
no robime uctovnictvo pre jednu nemenovanu nemecku banku, heh no a cele dni volam s nemcami, debili vymlety, nevedia si ani compy zapnut :( hrozneeeee a to nas chceli seckych vyhubit a ovladat svet, no uznaj muri
Odpovedať
Profilova fotka
alexarisko....ja idem teiz do EL dnes :D ja idem skusat uz iba ADA...bola som tam uz na skusanie asi 10 siat...kuk album ked chces...ADA zatial vyhravaju...ale uvidime...ja blba som uz zaplatila zalohu v Nicole, takze neviem ako to nakoniec vymyslim...
Odpovedať
fuuuha, no ja som nastastie zatial nikde nezaplatila, aj ked v nicol mam zatial favoritky, mirgulka a kedy ides? :)
Odpovedať
Profilova fotka
jooj a Nemcoch sa ani bavit nemusime :-D tiez robim pre jednu IT firmu, ale vice mene s Nemcami...niekedy sa mi rozum zastavuje ako niektore veci su pre nich nepochopitelne :-D ale inak tie kilometre prejdene na biku :D tak to ma brutalne pobavilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som objednana na 18:00...ja som isla do EL uz len s tym, ze sa utvrdim vo favoritkach z Nicole...ale v EL som nakoniec objavila tie ADA...dnes tak idem...lebo som mala blbu podprdu, tak to idem vyskusat, ako sa v tom budem citit...chcem sa nechat uplne "nacechrat" komplet aj so zavojom a chcem v tom trochu poskackat...sadnut si a tak...robit take tie normalne pohyby, co budem robit na svadbe :-D no a ked to nebude ono, tak asi ostanem verna Nicole...aj ked ta cena vykon v EL je neporovnatelna...no jo...
Odpovedať
xixi, no jo, mohla by som posielat jak chodia tie emailove obezniky ze srandicky na help deskoch, no haluz proste, mirgulka, tie ada sa mi tiez velmi pacia, len ten kvietok by som asi chcela odtial prec, no som zvedava dneska co vyhutame :)
Odpovedať
Profilova fotka
no a ako som ti tak mrkla do albumu...mat tvoju postavu, tak veru aj v bielom vreci vyzeras uzasne...tesim sa na fotky z EL ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ten kvietok je tam veru trochu splasnuty a mozno by sa dal dat prec...a na tebe budu urcite vyzerat super...ty si tam dnes o ktorej? Mozno si budeme klucku podavat ;-)
Odpovedať
xixi, no ja som to ledva usmlouvala na pol siestu a co ma to stalo prehovarania v robote aby som dostala sichtu na osmu rano a koncila o piatej, no proste hruza, tak tak 17:30 tam vpalim a vrhnem sa na satky, mam z netu napisane, tiez asi desat co by som chcela skusit no ale zalezi co tam bude mat, popravde pondelok este nepovracane saty, moc v zazraky nedufam. A dakujem za kompliment mirgulka, vraciam sp5 ved aj ty vyzeras v tych satkach supros, hm hm hm a ada ti fakt perfektne sadne :) som zvedava co si nakoniec vyberies :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
letim na obed kocky, citame sa potom , dufam :) papa
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem... 8-) aj ked ja osobne si myslim, ze kdesi cosi by som mohla mat mensie :-D no jo...tak to sa tam urcite stretneme...teraz uz svadby podla mna nie su...teda nie tak vela...takze saty mat podla mna bude...inak chcela by som ta vidiet v tych ADA...mozno ta stihnem...resp. myslim, ze ta urcite stihnem, je som skusala asi hodinu a to bola celkom rychlovka. ADA, Giselle, Suzanne Vidal, Symphony, Serenity, Michele a Pia...este som nejake chcela...ale nakoniec som to zredukovala...su to vsetko snurovacky...v Nicole to bolo sup sup...jedny za druhymi...tu to bolo celkom namahave hlavne pre majitelku...No, tak sa stretneme vecer :-) mozno ta v nejakych zastihnem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut... :-)
Odpovedať
dakujem :) uz som dopapala tak to by bolo fajn keby sme sa tam stretli :) hehe take neoficialne stretko nevesticiek :) no jo, nechcem jej ani ja robit nejak starosti, ale tak rada by som si vybrala tie najlepsie, sak je to len raz, duuufam :) xixi
Odpovedať
Profilova fotka
ano, je to iba raz...maximalne 2-3x ako hovori moja kamoska :-D ja som uz z toho skusania cela dopletena...uz sa mi nepacia ziadne :-( a samozrejme vsetky svoje kamosky tym uz otravujem, takze budem asi nakoniec chodit skusat sama...ono aj tak je to o tom, ako sa v nich budem citit a neviem, aky budem mat dnes pocit ja, kedze som pekne nachcipana a ide mi prasknut hlava. ktore ides dnes skusat ty? urcite ta v nejakych este zastihnem ;-)
Odpovedať
noo tak na papirku mam, Rhianna Royale, Giselle, Natalina, Suzanne Vidal, Valencia, Ada, Symphony, Pia, Michelle, Shayla, tie posledne chce silou mocou na mne vidiet mama, tak nevim, no
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm...pekny vyber...pod Suzanne Vidal treba urcite sirsi kruh ako som mala ja na skusanie, lebo to potom vyzera dost spadnuto :-( jaaaj, tesim sa na fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak pozeram, ze mas svadbu v ten termin ako som ja povodne chcela 30.8.2008 :-) tak to je super :-)
Odpovedať
aj ja :) hehe, strasne ma dojimaju salony ktore nedovolia fotit, no ale co uz s nimi, som mala otrasnu skusenost v pronuptii, som myslela ze ma vystre, ledva ledva som vybrala tri ake take saty a ona dojde a povi, tieto su na kratku postavu a siroke, tieto su moc uzke iba na fotenie ale neda sa v nich chodit no a tieto by ste mozno mozno mohli skusit
Odpovedať
a kedy mas najnovsie? si zmenila termin? preco?
Odpovedať
Profilova fotka
haha ano v Pronuptii som mala podobnu skusenost :-D tiez som si vybrala ledva nejake 3ks a to bolo...tieto boli skracovane na 150cm, tieto mame iba 42 a jedny som nakoniec vyskusala a boli otrasne a ona tak na mna pozeral, ze co sa vam nepaci, ved su dobre...a ked som sa opytala kolko chcu za pozicanie...tak dakujem pekne...termin som nemenila...akurat, ze sme povodne chceli 30.8.2008 a uz nemali volnu salu na ten termin...my budeme mat celkom velku svadbu okolo 130 hosti, tak som mala vyhliednutu jednu salu, kde sa zmestia okruhle stoly...no a ten termin bol uz daaaavno obsadeny...tak nakoniec sme vzadli 19.4.2008 co bude celkom o drzku, lebo prerabame byt...takze parada...
Odpovedať
fuuuha, no teda pekne si si to nakopila, no ja som zacala akurat chodit na vysku, otras nemyslim ze skoncim prvy semester, heh a tiez prave kupujem byt pre nas bo v tom jednoizbaku od mojej lasky sa pozabijame, tak akurat tento tyzden dovybavovavam hypoteku atd, no a kupujem hrubu stavbu prosim pekne takze vsetko vnutri si budeme musiet urobit sami, hehe sak preco neeee :D ale na svadbu som zavelila, max 50 ludi, kokso sak henten moj trdlo ked mi zacal menovat seckych svojich kamaratov co tam chce mat, tak len to bolo 50 ludi, hovorim reku ne, ja sa uskromnim na 25 tak aj ty laskavo, na co som narodna banka ? do to zaplati? a miestnost este nemame kvoli comu dost stresujem a neni iste ze tiez nebudeme prave kvoli tomu musiet zmenit termin, no jo :( hlava v smutku, ozaj mirgulka ako sa volas normalne ? :) heh ze ked sa tam neska nahodou stretneme tak ta oslovim caaau mirgulka :D xixi
Odpovedať
ahoj peti :( petka, strasne moc ma to mrzi s tymi satami, boze ja som take nemehlo naco som ich vobec na seba davala, akoze ok da sa to spravit, ale aj tak mi je to stjasne luto, nevim ani chodit som jak nemotorna zirafa, promiiiiiiiiiiiiiiiiiin :(
Odpovedať
ahojte baby :-) tak vy ste boli zase skusat saty ;-) joj aj ja sa uz nato tesiiiiiiiiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale prestan prosim ta....nahoda, ze som pri tom bola ;) keby sa to stalo, keby som tam nebola, tak si to ani nevsimnem...kasli na to a vobec si nerob vycitky... No jo...mas to tiez vesele...vyska...byt...nezavidim... ja s tymi satami mam strasnu dilemu....uz by som to chcela uzavriet, ale stale mi nieco nesedi...stale som nespokojna...a uz neviem, ci je to tou zalohou, alebo to stale nie su tie "prave"...som z toho nejak unavena...a to som myslela, ze vyber siat bude zabava...no nid...dobru noc prajem
Odpovedať
boli boli :( no a take to bolo supros sme tam boli spolu a ja stupim na mirgulkine favoritky a trosku som ich natrhla :( hrozne som take nemehlo, juj, taky pekny vecer to bol a takto to dopadlo, hm boli moc dlhocizne, no jedinne stastie ze ich je treba skratit bo su fakt nechoditelne :( inak by ma asi vystrelo, ale saty su tam nadherne , uz som hodila do alba
Odpovedať
Profilova fotka
musim uznat, ze na fotkach vobec nevyzeraju tak dobre ako v skutocnosti...a k tym Susanne Vidal by som dala jednoznacne vacsi kruh...inak aj Giselle na tebe vyzerali pekne aj ked mne osobne sa nepacil ten zadok...bolo to tam tak zvlastne pricapnute ten kus cipky...inak moja kamoska ti radi tie Nalon? no tie co si skusala v Nicole...a ked nie tie tak ADA :D ale mne sa na tebe pacili tie rhianna royale nazivo vyzerali omnoho omnoho lepsie. Inak tie z nicole su velmi pekne...a ak som dobre pochopila, tak si chcela ten taky cikovany zavoj, ze? to by mohlo vyzerat super...jojo...len sa neunahli tak ako ja :)
Odpovedať
no sak prave, heh ja som zas taky vyckavaci typ a potom uz nic neni heh takze tak, chcem nieco extravagantus, tak uvidime, prosimpekne v nicol mi povedali ze taky spanielsky zavoj s cipkou k tym satkam tak 8000 len kupit sa da, takze tak, akoze ja som s nimi velmo spokojna, ale toto je trosicku moc aj na moje pomery
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?