Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som normalne tiez vyckavaci typ...ale do tych Bonaire som bola zamilovana a este baby ma tak popchli, ze jasne, ze su super a tetusky ma vystresovali, ze uz ich niekto chcel na ten moj termin, ale ze nakoniec posuvali termin...tak som sa nechala vylakat...a kedze som povodne chcela iba take okolo krku, tak som ani nerozmyslala, nad inymi...no jo....mam 2 tydne, aby som to cele poriesila...tak uvidime...mne sa snivalo, ze som sa v ADA nemohla ani pohnut a ze som nakoniec brala saty z Nicole...musim uznat, ze tam aj ked vyzerali honosne boli lahulinkeeeee...No a s tym zavojom to je veru sila...k tym mojim bol taky velky bodkovany - ja taky velky nechcem, ale pekne sa hodil t tomu tylu...ale stal 3200 tusim...akoze sila...a teta mi hovori, ze ved vam potom ostane na pamiatku :-D nebudem sa tlacit do rozhodnutia...este chcem ist do Nicole v NR tam maju tie Bonaire v bielom a poskusam aj ine modely nech si to zase pripomeniem a okusim ako sa citim v tych druhych...stale nemam taky ten waw pocit, ze to je ono...sama si za to mozem...
Odpovedať
Profilova fotka
mirgulka, preco by si Ty chodila do NR? Daj si ich priniest...podla vlastnej skusenosti viem, ze s tym problem nemaju... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Gretuska, ono je to trochu komplikovane. :-| alebo aspon pre mna...ja som zaplatila zalohu v Nicole...a nasla som si druhe saty v inom salone...(vid moj album) a teraz mam zmiesane pocity...pretoze si tie druhe saty ani neviem velmi uzit, a neviem ci preto, ze ma "tazi" ta zaloha, alebo preto, ze to nie je ono. No a ked budem chciet "vyjednavat" v Nicole v BA, nechcem tam ist teraz skusat dalsie modeli siat. Preto pojdem radsej do NR...a poskusam aj ine modely a utvrdim sa co dalej....a ono asi aj tak bude komplikovane zrusit zalohu v Nicole....no...dospela som do stadia, ze som z vyberu siat nestastna :(
Odpovedať
peti, nestresuj vazne, toto sa ti predsa nemoze stat ze skoro to najkrajsie na tom vsetkom sa ti teraz znechuti, neblazni myslim to vazne. budes vyzerat super aj ked si oblecies igelitovy sacok, takze je to v podstate jedno :) kliiiidek cera jak si vylezla aj s tymi vlasmi vypnutymi, si vyzerala jak hotova a pripravena, heh som zirala jak blazen, ne jak ja som tam stala s tymi svojimi skutami rozpustenymi :)
Odpovedať
ahojte :-) * mirgulka: pozerala som tvoj albumik, skusala si si kraaasne satky a nebud nestastna, hociktore si vyberies budes nadherna 8-) x-) * alexarisko: mne sa pacia rozpustene vlasy ;-) ja budem mat aj svadobny uces taky jednoduchy, vlasy len zboku zopnute :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirgulka, satovu dilemu sledujem od zaciatku a ako som sa uz vyjadrila, podla mna Ti to viac sekne v Adach, ale je tu jedno velke ALE...ber tie, v ktorych sa citis lespie...a lilusiatko ma 100%tnu pravdu - hociktore si vyberies, aj tak v nich budes vyzerat ako bohyna ;-) Hlavu hore...nikdy nie je tak zle, aby horsie byt nemohlo (tak uz pre istotu nelez do ziadneho dalsieho salonu :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
jojo baby, dik za podporu...ja vzdy takto stresujem, lebo si neverim...ale to je ina tema...uz som sa z toho vyspala a mate pravdu...vezmem si tie, v ktorych sa budem citit dobre a musim si trochu egoisticky povedat, ze je to fakt jedno...Mame toho teraz trochu vela...prerabka bytu, chora babka, privela prace...tak to nejak cele prezivam...uz som raz taka.. :-| dakujem vam za podporu. A @alex - ja som uz bola na druhej skuske a chcela som schvalne simulovat, ako to bude vyzerat akoze skoro na ostro, preto tie vypnute vlasy :-) a ako som uz povedala...ty budes vyzerat dobre aj v bielom vreci ;-) a vlasy a makeup budu predsa uplne ine @gretuska - do ziadneho noveho salonu sa uz nechystam :-D to som sa uz poucila. So svojou nerozhodnostou by som teda asi nedopadla dobre :-D ale vidim to tak, ze nakoniec vyhraju nejake tretie :-D
Odpovedať
hehe :) peti, mozem ti ponuknut svoje sluzby, este davno na stuzkovej som v programe greckeho stylu balila ludi do plachiet :) tak ked chces nieco by som vykuzlila aj na tebe :) malo to velky uspech, hlavne ked som jednemu spoluziakovi zabudla v rychlosti tu plachtu dole zopnut a pri tancovani nam urobil taky mensi stiptizek v slipkach, takze som vzdy dobra aj na prekvapenie :) mozno sa polovicka potesi, ked ti pri obrade padnu satky :D xixi a urobim to celkom zadarmo , aby si vedela >:D
Odpovedať
jaaaaj baby ja vam normalne zavidim to rozhodovanie skoda ze to uz mam za sebou :-( :-D .ja som bola len v jednom salone aj to som mala problem sa rozhodnut
Odpovedať
no, alusiatko, vyzera to ze si ani nemusela do inych salonov chodit vyzerala si supros takze pohodicka :) ja by som skor prijala taku situaciu, ze vidim saty a berem, ako behat po salonoch, lebo vobec nemam kedy
Odpovedať
Profilova fotka
inak ja som bola v par salonoch a potom uz v tom poslednom som si vravela ze do kelu, uz si musim vybrat aj ked zo ziadnych som nebola ze by som padla na zadok ale tak som sa dako dala presvedcit na jedny a zajednala som si ich... a potom som este mesiac rozmyslala ci to nezmenim a ze nie su take ake som chcela a pod... potom som sla na skusku a som si ozivila spomienky na ne (to som si uz skusala ale iba tie jedny) a uz som sa tesila ako si ich znovu obleciem...a citila som sa v nich super cely svoj svadobny den ;-)
Odpovedať
xixi Jani, taketo problemy s tym boli? :) ja uz asi mam vybrate, cenovo super, vsetci vravia ze su super, tak su snad tie prave :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a ktore si si vybrala???
Odpovedať
tie rhianna royale, co myslis? na mne na fotkach su take no, nejsu to dobre fotky, ale mirgulka bola pri skusani nazivo a tvrrdi ze vyzeraju super, takze tak, no a setci tiez vravia, ze to su oni, ze neni nad cim rozmyslat
Odpovedať
Profilova fotka
jojo tie rhianna royale su krasne, nevsedne, originalne a krasne ti sedia ;-) mne sa sice pacia aj tie tvoje prve favoritky z Nicole...ale je to presne o tom, v ktorych sa citis dobre...plus kolko chces za ne dat. ja uz si hovorim cert to ber...(inak, vlastne ja som tu zalohu zaplatila aj preto, aby som mohla fotit..v nicole na Dostojevskeho mi nechceli dovolit fotit...nepochopim, ale nevadi)...idem este v sobotu na poslednu skusku a uz si hadam vyberiem... @jancia - presne to ma desi, ze ani ja nemam zo ziadnych pocit, ze spadnem na rit...aj ked mi uz veeeeela bab hovorilo, ze tie ADA su super...ale stale mam pochybnosti - lebo sa v nich super necitim...citim sa krasne, ale stale je tam ale...hovorim si, ze si este cosi poskusam...este stale mam cas a mozno uz coskoro si poviem, ze ano tieto ci one su tie prave...alebo prinajhorosm vyuzijem sluzby alex ;-) a plachta to isti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
alex: tie royale su krasne zdobene a seknu ti... ;-) ale baby inak mna tak napadlo ze nie je to skoro si zajednat saty ked mate svadbu az o cca 8 mesiacov? teda v pripade mirgulky o cosi skor, tak to je este ok, no ja len tolko ze pridu nove kolekcie a budete mozno lutovat ze aj krajsie saty... ja som si zhanala saty a ost. veci tak 2 mes. pred svadbou (mala som v aug. kedy je svadieb dost) a vyber bol velky, ziadne stresy... takze si myslim ze mate este koooopec casu si to premysliet a zajednat.
Odpovedať
janka, praveze na tie royale mi pani predavacka povedala ze august je uz plny, na moj termin su sice este volne ale inak su obsadene, hm nechcem nic nechat na nahodu, vela veci nemam cas ist vybavit tak aspon to co uz mam vybrate chcem mat iste, nech neni potom problem s vecami, ktore som mohla mat bez problemov. dakujem za nazor kocky, citila som sa v nich fajn a zaujimavo, ale bola to len chvilka tak som zvedava na nejaku dalsiu skusku musim ich viacej otestovat, dufam ze to v zdravi preziju :) peti v adach si nadherna, xixi ale je pravda ze ak by ta cely vecer trapil tvoj pojaseny dekolt a davala by si si pozor aby si moc nenaskakovala tak to potom nema velky zmysel, ved sa ani na chvilu neuvolnis, je to az taky problem? podla mna to ma kazda kocka s lepsim dekoltom, ne jak ja, heh mne tam nema co nadskakovat :D
Odpovedať
peti, plachtou nikdy nic nepokayis, budes mat uspech uvidis :D
Odpovedať
Profilova fotka
ved si prave pripadam blbo, ci som jedina s "lepsim dekoltom" komu to vadi...no proste vadi mi to...mozno ze naozaj by som sa na to nesustredila...ale preto som isla na tu druhu skusku, akoze naostro, nech si v nich sadnem, poskacem, pochodim...ono je to ine, ked len tak stojim a pozeram do zrkadla...uz ked som si sadala som citila,ze aha...tu je nejaka vystuz aha a hen tiez nieco tlaci...ale to je v pohode...aspon som musela byt vystreta... :-D neviem, proste nechcem mat saty, ktore ma budu obmedzovat a uz teraz mam pochybnosti... @ jancia: alex ma pravdu...niektore saty su uz zajednane skoro na cely rok...ja mam aprilovy termin a uz vela siat, co som chcela iba skusat boli na moj termin zajednane...to mas tak ako so salou...ja som chcela mat termin 30.8.2008 a volala som na salu 30.8.2007 a uz bola zajednana na cely rok okrem januara a novembra...podobne je to so satami...v Nicole je to este celkom dobre v tom, ze mozem zmenit model, takze nieco uz mam zajednane...a ked pride nova kolekcia, tak to stale mozem zmenit...a vzhladom na tu moju nestastnu zalohu to mozno bude aj najlepsie riesenie...uvidime, co da tato sobota...idem na dalsie skusanie do Nicole...musim si to uz pomaly utriast ;-)
Odpovedať
peti, no pride nova collection, uvidis este budes prekvapena a vyberes si nieco uplne ine super, no ja padim kocky, neska mame vianocny vecierok v pko, heh som zvedava co to bude za zverinu
Odpovedať
mirgulka-minule tu sedel pri mne aj mangel a ten povedal ze tie Bonaire ti seknu najlepsie :-) :-) :-) tak drzim palceky aby si vybrala tie spravne.No najkrajsie na svadobnych satach je to ked vas v nich uvidi vas buduci mangel.to si zapametate na cely zivot
Odpovedať
dufam ze mas pravdu ale :) som zvedava co moje trdielko na mna povie ked ma uvidi :) chcel ist so mnou skusat :D xixi, mam novu fotku zo vcera boli sme na firemnej vianocnej akcii, no co myslite budu z nas pekny manzelia? peti alu ma v celku pravdu, ked mas problem s prsiami tak by bolo asi najinteligentnejsie dat si saticky okolo krku ktore ti tiez sedia super
Odpovedať
Alusiatko vidim, ze mas ten isty datum narodenia ako ja a Tvoj manzel sa vola tak, ako moj buduci :-)
Odpovedať
Mirgulka ja ked som bola skusat saty, tak mi povedala ta pani, ze tie, z ktorych sa Ti nechce vyzliect, su tie prave. Musis sa v nich citit dobre a prirodzene, lebo v nich budes ozaj dlho... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
suhlas sd posl. prispevkom... mne sa po 2. skuske z nich nechcelo vyzliect ;-)
Odpovedať
tak co peti, z ktorych sa ti nechce von? hm? :) a ak sa to ani v jednych nechce poriadne ostat tak cakame na novu kolekciu a niektore si vyberies
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby podelim sa s Vami o moje rozcarovanie... Svadobne saty potrebujem vo velkosti 42 lebo obvod mojho hrudnika (75F, 80F dla strihu podprdy) nanetrepem do mensich a vseliake vsite kliny sa mi teda nepacia. Vzhladom k tomu, ze sa Pronovias je moja srdcova zalezitost, ze ich ma v blizkom okoli BA len Nicol a siat vo velkosti 42 nie je ako maku. Vcera som sa zastavila v Auparku, nech mi tetka ukaze, ake saty z novej kolekcie maju v spominanej 42. Ako som si tak listovala katalog, tak som si vsimla, ze moje zarezervovane su o 2 litre lacnejsie (minulorocna kolekcia) a tetka (taka tmava) mi hned promptne povedala, ze ja ale budem musiet zaplatit cenu, ktoru mali v case rezervacie... Iba som oci pucila, ved ja som si zerezervovala saty a nie cenu tych siat... si myslim, ze ked vlastne moju zalohu 5litrov od septembra pouzili na nakup novych modelov a realne si zarezervovane saty poziciam az v juni, tak by automaticky mali nabehnut na novy cennik... Kazdopadne mi to nepride velmi profesionalne...nie ze by slo o 2 tisicky (saty su podla mojich predstav a sedia mi), ale o princip... Mozno by to bolo na rozhovor s majitelkou...
Odpovedať
Profilova fotka
gretuska: a teda preco sa s tou p. majitelkou neporozpravat? ;-) mozno sa daka predavacka chce trosku nabalit tak ti toto povedala... podla mna je to tiez blbost... inak kamoske sa stalo nieco podobne, ale nakoniec to vyhadala proste sa nedala odbit - ale to bolo v inom salone, ona tam bola v jeden tyzden v pondelok - pacili sa jej saty a tak si ich predbezne zajednala ale bez zapl. zalohy, lebo si to este chcela rozmysliet - stali 7tis.. Potom tam nabehla o 3 dni (teda este v ten isty tyzden!!!) aby si ich rezervla uz so zalohou a "cudujsasvete", uz stali 10tis. (kedze majitelka si uvedomila ze je o ne zaujem...)... samoska ze jej ich nechcela dat za 7 ale nakoniec to s nou vyhadala tak ze ich za tu cenu mala :).
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby - poradte... Vianoce sa blizia... a ja panikarim lebo darceky nemam a ani napady co svokrovcom a co rodicom... hodte nejake inspiracie ;-) vdaka
Odpovedať
jaj jani, ani nevies aky mam ja problem, vcera som bola na tej operacii s usami, bolesti jak fras a vyzeram ako zbity hokejista s prilbou na hlave, svokrovcov mam nastastie uz vyriesenych, ale pre mojho stale nic a pre mojich rodicov tiez nie. :( svokrovcov sme riesili s polovickou a lacne to nebolo kedze oni z nicoho nic oznamili ze mi kupili coctailove saty a to ma videli predvcerom prvykrat, tak svokre som kupila v chantal kasmirovy sal stal asi 2 litre ale polovicka plati vacsiu cast a svokrovi v piere cardin satenovu kravatu :( hm no co ine kupis ludom co uz secko maju :( a teraz neviem co s ostatnymi darcekmi lebo mam byt obviazana 2 tyzdne :(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?