Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
klud.Ja som celu pripravu svadby koordinovala(pridelovala ulohy pribuznim) z CR a zvladli sme to
Odpovedať
fuuha, hm setka cest ti :) skoda len ze ja nemam komu pridelit ulohy, mama je ovela zaneprazdnenejsia robotou ako ja, a to uz je co povedat, heh foter je uplny looser, a svokrovci su v moldavsku vyslani ako diplomati. :( secko ostava na mne fnuk, hruza hmhmhm
Odpovedať
Profilova fotka
nezavidim.Ja som zamestnavala hlavne braska,lebo je Dj a ma vela kontaktov,takze keby sa dalo tak mi vyberie i svadobne saty,lebo postavy mame skoro rovnake :-D
Odpovedať
hehehehehehe tak to je fakt fasa :) no moj brat v spanielsku takze aj to odpada, hmhmhm mozno by som mohla svoju ufrflanu staru babku, fotovu mamu do toho zapojit, heh inak ju nenazvem ako velryba, tak by si trosku poplavala po meste, ale myslim ze by bolo viacej problemov ako pomoci, ta zena je naplnena nenavistou no a to ti ma planovat svadbu? hmmmmm radsej sama po nociach :)
Odpovedať
Profilova fotka
no nemas to jednoduche.Ale ked ti pomoze nastavajuci,tak to bude urcite vsetko super. Ja som prisla domov tyzden pred vsadbou a nasla som doma vybite okna,steny bez omietky a tatka s celou rodinou v monterach.Boze to bol pohlad.Som mylsela ze ich asi...naplanovat si taku rekonstrukciu na 2 generacnom doma v takom case
Odpovedať
snazila som sa ho do toho nejak zapojil ale je skor taky typ, ty priprav ja pridem a budem ta lubit a usmievat sa, akoze obcas ideme spol una veceru pozriet nejake priestory, ale zvysok fakt asi ostane na mne, no ved uvidime, este neni vsetkym dnom koniec
Odpovedať
Profilova fotka
este mate cas.Mojmu s do vybavovaciek tiez nechcelo,ale tolko som hustila az nakoniec pochopil,ze musi prilozit ruku k dielu :-D
Odpovedať
hehehe no jo prilozi inak mu ju zlomim :D xixi
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
xixi, no dost bolo srandy, fakt mu ju zlomim bo uz ma zacina rozculovat, kua ochorel a ete ste aby som sa onho starala, heh mi tak zacala pulzovat zila pod obvazom jak ma napalil ze som myslela ze infarkt sa blizi hehe
Odpovedať
Ahojte 82ky, tak uz som tu aj ja :-D ani som netusila, ze aj takato tema tu je. Musim citat 14 stran dopredu, alebo mi to zhrniete na par riadkov? :-D
Odpovedať
Ja mam narodky 28.2 a v 2004 som si v tento den zmenila aj priezvisko :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
fuuuha, ty si sa vydavala na svoje narodky stridza? :) to znie super, vitaj medzi nami
Odpovedať
ahojte :-) alex ako sa mas? dufam,ze uz ta bolesti presli :-) ja uz pomaly dokupujem posledne darceky a neviem sa dockat piatka aby uz bolo volno :-D x-)
Odpovedať
ahoj lilu, fajn ta tu vidiet, ja uz tu zosaliem, nemam uz co robit telka ma nebavi na nete uz som asi vsetko videla aj veci ktore som nikdy vidiet nechcela , heh a stale to boliiiii :( fakt ze mam pocit ze cim dalej tym viac, ale pan doktor hovori ze je to krasne, ziadny zapal ani hematom ci co to breptal ze je to super a hoji sa to, doslaka ale preco tak bolestivo??? :(
Odpovedať
Dakujem Alexarisko za privitanie :-) manzel mi dal nech si vyberiem termin, tak aby si lepsie zapamatal, nechcem sa dotknut chlapov, ale im datumy nehovoria absolutne nic, vybrala som si svoje narodeniny. Asi mame magicke cislo 28, ja mam narodky, manzel, zoznamili sme sa a aj sobasili :-D Aj moje 2 kamosky si pockali, kym nepadne sobota na ich narodeniny a oslavovali dvojnasobne. Mam tu s niekym rovnaky datum narodenia?
Odpovedať
ahoj stridza :-) si to velmi pekne vymyslela s tym datumom :-D ja mam narodky 29.4. x-) *alex: tak to ma mrzi,ze ta to stale boli, ale urcite to bude lepsie a lepsie ;-) hematom je krvna zrazenina, to je fajn,ze sa to pekne hoji...my 82jky sme silne, vsetko vydrzime 8-) x-)
Odpovedať
hm, urcite sa tu niekto taky najde stridza :) my sme sa s polovickou dali dokopy 17 jula ja mam narodky 20 jula on 27 Jula a datum svadby mame 30 augusta, tak modlim modlim ze si to zapamata,ale popravde ja som z nas dvoch ta zabudlivejsia :) takze tak xixi, ale to si sa vcelku mladucka vydavala na dnesne pomery :) hezkyyy
Odpovedať
Alexarisko, moj svokor ma narodky tak ako ty a svokra ako tvoj drahy :-D moji rodicia sa brali v ten datum, ako to planujete vy. Nejak to nepocitujem, ze som bola moc mladucka, asi je to individualne. Dnes mam uz 3 rocnu dcerku a som velmi rada. S tym, ze my vydrzime vsetko a este viac mas pravdu Lilusiatko :-D
Odpovedať
xixi, no jo, uz o tom pomalinky zacinam pochybovat uz dobrych 5 dni som nespala :( neviem co skor robit ci si odtrhnut hlavu alebo skocit z okna :( stridza, uz mas dcerusku,, krasne po babetku som aj ja tuzila uz velmi davno, u nas rakov je matersky pud asi nadpriemerny aspon to vsade pisu, ale zatial mi nebolo dopriane tak snad coskoro, chystame hned po svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
alex: vydrz to este! myslim na Teba... no peknu mas foto... spominam si ako som ja pred rokim vyzerala, ale ja som sa neodvazila nikam chodit :-S predsa len v puberte to beries inak... a umrtvili ti len lokalne usi ked ta operovali? mne hej a som pocula ako mi pilia z chrupaviek blee :-x no ja tiez uz pomaly finisujem s darcekmi... tento rok som na to akosi sama... a moj drahy nase prve manzelske Vianoce a Silvestra prelezi lebo ma roztrhnuty vaz na kolene a chodi o barlach, resp. je stale doma a este bude, min. do konca januara... tak kto sa ma lepsie? :-( polutujte maaaaaa :-D
Odpovedať
chudatko jankaaaa, no teda, takze sa onho pekne staras? hmhmhm my sme s mojim obaja vyradeny z provozu on sice este chodi do roboty lebo by sa asi bez neho zrutila, heh ale ma dost chytene priedusky a ked pride dom tak len na seba zazerame ze kto sa o koho postara. no a co sa tyka mojho uzasneho vyzoru, neni mi secko jedno ked som na ulici mam pocit ze na mna setci cumia ako keby som mala nejake obzvlast tazke postihnutie alebo znetvorenu tvar, pritom je to iba obvaz, no hruza ludia su divny. ale uz som vybavena s darcekmi nastastie, bude to skromne bohuzial, secky prasule putuju do bytu a na hypoteku, budem rada ked to do konca januara dovybavujem. tak pekne pozdravy manzelikovy jani, nech sa co najskor unavy a hlavne co najmenej bolesti.
Odpovedať
ahojte 82jky :-) neboj janka, vsetko bude dobre x-) tvojmu muzickovi prajem rychle uzdravenie ;-) *alex aj tvojmu drahemu zelam rychle uzdravenie ;-) mna dnes zacalo boliet hrdlo,tak dufam,ze to rychlo prejde a neochoriem na sviatky :-| prajem pekny vecer
Odpovedať
zeny nejak nas to setkych skolilo ten virus co beha okolo,mna moj uz stihol nakazit, hm hm hm
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem baby ste zlate :-D Tak sup sup cesnak, cibulu, medik a liecit sa nech na Stedry vecer vladzeme rozbalovat darecky... ;-) Skore uzdravenie vsetkym... Alex... priedusky nie su sranda, ked sa to neprelieci moze to ist dalej na pluca alebo na srdce... zdravie je prednejsie ako praca... hoci teraz je taky trend ze musite robit aj keby neviem co a bez vas to nepojde... ale ono to pojdeeee... vsak moj muz co robi tak on bol na to sam a teraz 2 mesiace bude doma s tou nohou a musia si tam bez neho poradit... nemozu stopnut uvery x ludom len preto ze je niekto PN...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, no tak citam, ze aj vy ste chore aj vasi milacikovia maju nejake virusy. Ja som si odlezala vikend, pondelok aj utorok este. Nechcela som to prechodit uz sa mi to raz a riadne vypomstilo taketo prechodenia staci len prechladnutie prechodit a .... teda aspon v mojom pripade, takze to fakt nie je sranda. Tak vam prajem skoro uzdravenie. ;-)
Odpovedať
DAKUJEME BROSKYNKA, Jani ja som mu to hovorila ze preziju aj bez neho, ale on si neda vysvetlit, chce postupovat a mysli si ze ked mude makat do skapania, tak je to bezpecna cesta, no uzna
Odpovedať
Ahojte babenky, tak uz som aj ja medzi vami, sice virus nemam, ale poprechladala som cez vikend na nakupoch a vcera som sa uplne dorazila :-S trvale bydlisko mam dnes prechodne na WC. Drzim, vam palce, nech sa rychlo vyliecite a mate vela sily v rozbalovani darcekov. Krasne prezitie vianocnych sviatkov v pohodicke a v kruhu najblilzsich :-N
Odpovedať
aj tebe sstridzi aj tebe krasne sviatky, a velmi skore uzdravenie :) chudatko, sme ale dopadli secky
Odpovedať
ahojte :-) tak mne uz je nastastie lepsie, uz ma vobec neboli hrdlo x-) :-) som tu chorobu stopla hned na zaciatku ...tuk tuk tuk :-) aj ja vam prajem krasne sviatky a hlavne vela lasky od nasich drahych a veeeela zdravicka :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?