Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

4. júl 201010150
  • ahojte 🙂 jancia gratuluujeeem k babatku, prajem vam vela zdravicka, nech babatko pekne rastie 😵 dufam,ze sa aj ja este tento rok pridam k tebe a po svadbe bude rast brusko aj mne 😃 🙂
    alex, tebe prajem silneee nervy 🙂 drzim palce aby vsetko dobre dopadlo....ja som v stadiu hladania siat, uz som nejake skusala ale stale som tie prave nenasla 🙂 majte sa pekne babenky

• lilu, hm hmhm, tolko krasnych siat na svete, ja som sa nevedela rozhodnut, mne sa pacili skoro vsetky, ako je to mozne ze ty mas taky problem , chudatke drzim palceky nech najdes nejake uplne bohove. co sa tyka tehotenstva aj ja dufam ze sa hned po svadbe pripojim k tejto skupinke 🙂

• Caute decka, dalsia´82 sa pripaja :o)

• Sponzor fóra
  • ahojte 82jky 🙂 ako sa mate? vitam ta dadka 🙂 vidim,ze aj ty budes mat tento rok svadbu, ako ste natom s pripravami?
     alex je veela krasnych siat ale ja som este nenasla tie prave, nemam s tym vobec problem len som bola skusat len v jednom salone a na veltrhu v BA a tam som si tie prave nenasla 😉

• Ahojky Lilus, jaaaj tie pripravy ma dostanu do blazninca.. mam pocit, ze nic nemame a nemame sancu to stihnut 😞 Zatial mame len urad, miesto na hostinu, saty a oblek a objednane obrucky..snazim sa najst fotografa a kameramana.. vyber DJ povazujem za nemozny.. a k tomu zabomysie vojny s mamami o farbe siat, farbe obleku, farbe ponoziek ci pocte zakuskov vo vysluzke..katastrofa!!! Ale inac sa veeeeelmi tesim :o)
    Tie satky co si si skusala ne veltrhu sa mi na tebe velmi pacili (presnejsie tretia fotka zo skusok) :o) Ja som si skusala saty na veltrhu a v oboch Nicole v BA - tam som si jedny uz zazalohovala (samozrejme uplne ine ako som mala v plane povodne)..obdivujem nevesticky co maju nervy chodit po vsetkych moznych salonoch a skusat 🙂 ja som toho mala dost uz takto 😉

• Ja som saty skusala zatial len na veltrhu a v jednom salone a chystam sa este do dvoch, dufam,ze tam najdem take,ktore mi padnu do oka,lebo sa mi tiez nechce behat po milion salonoch 😃
    ved uz toho mate dost, drzim palce aby ste nasli fajneho fotografa a kameramana 😉 my sme si nasich zajednali uz minuly rok, zatial mame salu, termin v kostole, kadernicku, DJ a starejsieho 🙂

• Juj, tak toho kameramana, fotografa a DJ uprimne zavidim 😉 Zajtra by som sa do toho chcela obut, uvidime ako dopadneme 😒
    Ako saticky???

• Ahojte cicusky, akoooo???? 🙂 ahoj Dadka, vitam vitam, aj ja 🙂 lilu som presvedcena ze najdes nejake bohove satky, uz ich na tebe doslova vidim 🙂 dadi, nestresuj ja este nemam skoro nic vybavene, heh a ked sa ja stihnem vydat, tak sa stihne hocikto 😃

• Ahojte 🙂 ved ja ich urcite najdem, ale musim mat najprv cas ist do salonov 😃 my mame prestavku v pripravach 🙂 len hladam inspiracie na vyzdobu,kyticku atd. 😉 prajem pekny dniiiiiiiiik

• my ideme neska vybavovat hotel, teda hostinu presnejsie povedane, tak mi drzte palce nech tam nespadnem zo stolicky, ake ceny nam predostru. 🙂 potom dam vediet 🙂

• Alex - drzim palce. A kde budete mat hostinu?
    My mame dves o druhej stretnutie s pani z marketingoveho odd. z hotela ohladom vyzdoby a pod. som zvedava

• ahoj Dadi, no mame to v hoteli West na kolibe a bude tam aj obrad 🙂 secko uz objednane, som nadmieru spokojna, vyzera to vsetko nadherne a ceny su v budgete tak snad to bude v pohode 😃

• Vo Weste je pekne, my sme tam mavali firemne akcie.. 🙂

• ahojte baby 🙂 tak uz som si vybrala svadobne saty,ale nemam ich v albume 😉 ale su nadherneee 😃 😃 😃

• lilus, tak rychlo davaj do albumu!!! 😃 zvedavaaaa! 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj dadka 🙂 nedam ich do albumu nech su prekvapenim 😃

• ahaaaaa 😃

• lilu, dokelu, tak pre nas to snad nema byt to prekvapenie neeee, tak posli na mail, no tak nenechaj sa prehovarat

• ahojte 🙂 alex, ved ak mi napises do IP mail,tak ti poslem fotku 😉 nehnevaaaaaj sa 😵 😃

• No uz som ti aj odpisala Lilu 🙂 takze tak, velmo pekne si v nich extravagantuš 🙂

• ahojte baby 🙂 ozivujem nasu temu,nasla som ju na druhej strane...ako sa mate? my dobre, pomaly pokracujeme v pripravach a uz sa tesime na september 😃

• zdravím všetky 82.Ako sa máte?vydaté žienky ako sa vám darí v manželstve?a čakateľky ako idú prípravy??Ja som konečne nastúpila už do práce od minulého týždňa,takže mám už za sebou druhý pracovný týždeň. 😉 Len ma mrzí,že som už s manželom málo 😒 On totiž robí na smeny a ja robím do 15.00,takže ráno ho vidím,keď vstávam a večer on mňa,keď už spím 😠

• ahojte 82jky 😉 hlási sa ďalšia 82jka 😉 ja som momentálne v štádiu príprav, všetko nás to čaká v septembri 😉 juj, už aby tu bol 😉

• jezis nejak sa nam to tu mnozi tie septembrovky 🙂 ahojte kocky

• ahojte!
    som tiež ročník 82 🙂 a zatiaľ som v prípravách... (svadba by mala byť v auguste)
    inak, celkom ma potešila jedna pani v kaderníctve, keď mi hádala sotva 18! bolo to celkom milé, lebo k narodeninám mi kamoška zahlásila: "Tak, už máš aj ty štvrť storočia za sebou..." 🙂

• ahojte 82.davno som tu nebola tak ako sa mate a co mate nove? akurat som rozmyslala ze este mesiac a par dni a budeme s mangelom oslavovat 1 vyrocie 🙂 🙂 🙂

• caute babenky, tak u nas pripravy pokracuju, v sobotu sme s radou starsich (rodicia jedny i druhi) rozobrali alko, nealko, kolace, torty, autobus, no a urcite sme este na nieco pozabudli ale to priebezne. zajtra sa chystame na 1. kolo obzerania obruciek, lebo ako sa poznam tak to bude na viackrat 😉

• Ahojte krasavice, uz som tu daaavno nebola...nejak nestihacka...co tu len tak citam kazdu druhu spravu...vidim, ze vsetky sme v plnom nasadeni vybavovaciek. Situaciu doma ani nekomentujem...radsej...nejdem sa rozculovat...😒 ale je to obdobne ako u niektorych z vas mna zase ako vzdy mataju saty, lebo sa mi uz 2 tyzdne sniva, ze som si ich bola vyzdvihnut a vobec sa mi nepacili a vobec mi nesedeli...no otras...to som cela ja...ale inak mame teraz husto... lebo sme s aakurat prestahovali do noveho a este nam tba vela veci dokoncit, takze na svadbu mi ostava cas iba v snoch...majte sa krasavice 🙂

• ahojte kocky 🙂
    povedzte, je to normalne ze mam take stresy zo svadby, ze uz aj drahy mi hovori ze to prehanam 😐
    a to mame len mensiu svadbu, 24 ludi aj s nami a len take posedenie, len par hodin.
    vsetci sa do toho pletu, hlavne jeho rodina a uz mi idu na nervy aj sme sa s priatelom pohadali kvoli jeho family.
    je to normalne, alebo to nejak moc prehanam?
    ale ja nemusim mat vsetko dokonale, neriesim oznamka, ani vyzdobu, ani ine somariny, len mam stresy z jeho rodiny.
    zazivate to aj vy?

• ahojte babulky, vidim ze vsetky sme v strese 😃 😃 😃
    bambulka ty to mas uz za par .. drzim palce! hlavne aby bola svadba po vasom, ved je to vas velky den, ostatni su tu preto aby sa tesili s vami a podporovali vas.. tak sa skuste v klude porozpravat s drahym.. ester azdrzim paste!!!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém