Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
ahojte :-) jancia gratuluujeeem k babatku, prajem vam vela zdravicka, nech babatko pekne rastie x-) dufam,ze sa aj ja este tento rok pridam k tebe a po svadbe bude rast brusko aj mne :-D :-) alex, tebe prajem silneee nervy :-) drzim palce aby vsetko dobre dopadlo....ja som v stadiu hladania siat, uz som nejake skusala ale stale som tie prave nenasla :-) majte sa pekne babenky
Odpovedať
lilu, hm hmhm, tolko krasnych siat na svete, ja som sa nevedela rozhodnut, mne sa pacili skoro vsetky, ako je to mozne ze ty mas taky problem , chudatke drzim palceky nech najdes nejake uplne bohove. co sa tyka tehotenstva aj ja dufam ze sa hned po svadbe pripojim k tejto skupinke :)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute decka, dalsia´82 sa pripaja :o)
Odpovedať
ahojte 82jky :-) ako sa mate? vitam ta dadka :-) vidim,ze aj ty budes mat tento rok svadbu, ako ste natom s pripravami? alex je veela krasnych siat ale ja som este nenasla tie prave, nemam s tym vobec problem len som bola skusat len v jednom salone a na veltrhu v BA a tam som si tie prave nenasla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Lilus, jaaaj tie pripravy ma dostanu do blazninca.. mam pocit, ze nic nemame a nemame sancu to stihnut :-( Zatial mame len urad, miesto na hostinu, saty a oblek a objednane obrucky..snazim sa najst fotografa a kameramana.. vyber DJ povazujem za nemozny.. a k tomu zabomysie vojny s mamami o farbe siat, farbe obleku, farbe ponoziek ci pocte zakuskov vo vysluzke..katastrofa!!! Ale inac sa veeeeelmi tesim :o) Tie satky co si si skusala ne veltrhu sa mi na tebe velmi pacili (presnejsie tretia fotka zo skusok) :o) Ja som si skusala saty na veltrhu a v oboch Nicole v BA - tam som si jedny uz zazalohovala (samozrejme uplne ine ako som mala v plane povodne)..obdivujem nevesticky co maju nervy chodit po vsetkych moznych salonoch a skusat :-) ja som toho mala dost uz takto ;-)
Odpovedať
Ja som saty skusala zatial len na veltrhu a v jednom salone a chystam sa este do dvoch, dufam,ze tam najdem take,ktore mi padnu do oka,lebo sa mi tiez nechce behat po milion salonoch :-D ved uz toho mate dost, drzim palce aby ste nasli fajneho fotografa a kameramana ;-) my sme si nasich zajednali uz minuly rok, zatial mame salu, termin v kostole, kadernicku, DJ a starejsieho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juj, tak toho kameramana, fotografa a DJ uprimne zavidim ;-) Zajtra by som sa do toho chcela obut, uvidime ako dopadneme :-S Ako saticky???
Odpovedať
Ahojte cicusky, akoooo???? :) ahoj Dadka, vitam vitam, aj ja :) lilu som presvedcena ze najdes nejake bohove satky, uz ich na tebe doslova vidim :) dadi, nestresuj ja este nemam skoro nic vybavene, heh a ked sa ja stihnem vydat, tak sa stihne hocikto :D
Odpovedať
Ahojte :-) ved ja ich urcite najdem, ale musim mat najprv cas ist do salonov :-D my mame prestavku v pripravach :-) len hladam inspiracie na vyzdobu,kyticku atd. ;-) prajem pekny dniiiiiiiiik
Odpovedať
my ideme neska vybavovat hotel, teda hostinu presnejsie povedane, tak mi drzte palce nech tam nespadnem zo stolicky, ake ceny nam predostru. :) potom dam vediet :)
Odpovedať
Profilova fotka
Alex - drzim palce. A kde budete mat hostinu? My mame dves o druhej stretnutie s pani z marketingoveho odd. z hotela ohladom vyzdoby a pod. som zvedava
Odpovedať
ahoj Dadi, no mame to v hoteli West na kolibe a bude tam aj obrad :) secko uz objednane, som nadmieru spokojna, vyzera to vsetko nadherne a ceny su v budgete tak snad to bude v pohode :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Vo Weste je pekne, my sme tam mavali firemne akcie.. :-)
Odpovedať
ahojte baby :-) tak uz som si vybrala svadobne saty,ale nemam ich v albume ;-) ale su nadherneee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lilus, tak rychlo davaj do albumu!!! :-D zvedavaaaa! :-D
Odpovedať
ahoj dadka :-) nedam ich do albumu nech su prekvapenim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaa :-D
Odpovedať
lilu, dokelu, tak pre nas to snad nema byt to prekvapenie neeee, tak posli na mail, no tak nenechaj sa prehovarat
Odpovedať
ahojte :-) alex, ved ak mi napises do IP mail,tak ti poslem fotku ;-) nehnevaaaaaj sa x-) :-D
Odpovedať
No uz som ti aj odpisala Lilu :) takze tak, velmo pekne si v nich extravagantuš :)
Odpovedať
ahojte baby :-) ozivujem nasu temu,nasla som ju na druhej strane...ako sa mate? my dobre, pomaly pokracujeme v pripravach a uz sa tesime na september :-D
Odpovedať
zdravím všetky 82.Ako sa máte?vydaté žienky ako sa vám darí v manželstve?a čakateľky ako idú prípravy??Ja som konečne nastúpila už do práce od minulého týždňa,takže mám už za sebou druhý pracovný týždeň. ;-) Len ma mrzí,že som už s manželom málo :-S On totiž robí na smeny a ja robím do 15.00,takže ráno ho vidím,keď vstávam a večer on mňa,keď už spím ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte 82jky ;-) hlási sa ďalšia 82jka ;-) ja som momentálne v štádiu príprav, všetko nás to čaká v septembri ;-) juj, už aby tu bol ;-)
Odpovedať
jezis nejak sa nam to tu mnozi tie septembrovky :) ahojte kocky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! som tiež ročník 82 :) a zatiaľ som v prípravách... (svadba by mala byť v auguste) inak, celkom ma potešila jedna pani v kaderníctve, keď mi hádala sotva 18! bolo to celkom milé, lebo k narodeninám mi kamoška zahlásila: "Tak, už máš aj ty štvrť storočia za sebou..." :)
Odpovedať
ahojte 82.davno som tu nebola tak ako sa mate a co mate nove? akurat som rozmyslala ze este mesiac a par dni a budeme s mangelom oslavovat 1 vyrocie :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky, tak u nas pripravy pokracuju, v sobotu sme s radou starsich (rodicia jedny i druhi) rozobrali alko, nealko, kolace, torty, autobus, no a urcite sme este na nieco pozabudli ale to priebezne. zajtra sa chystame na 1. kolo obzerania obruciek, lebo ako sa poznam tak to bude na viackrat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte krasavice, uz som tu daaavno nebola...nejak nestihacka...co tu len tak citam kazdu druhu spravu...vidim, ze vsetky sme v plnom nasadeni vybavovaciek. Situaciu doma ani nekomentujem...radsej...nejdem sa rozculovat...:-S ale je to obdobne ako u niektorych z vas mna zase ako vzdy mataju saty, lebo sa mi uz 2 tyzdne sniva, ze som si ich bola vyzdvihnut a vobec sa mi nepacili a vobec mi nesedeli...no otras...to som cela ja...ale inak mame teraz husto... lebo sme s aakurat prestahovali do noveho a este nam tba vela veci dokoncit, takze na svadbu mi ostava cas iba v snoch...majte sa krasavice :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) povedzte, je to normalne ze mam take stresy zo svadby, ze uz aj drahy mi hovori ze to prehanam :-| a to mame len mensiu svadbu, 24 ludi aj s nami a len take posedenie, len par hodin. vsetci sa do toho pletu, hlavne jeho rodina a uz mi idu na nervy aj sme sa s priatelom pohadali kvoli jeho family. je to normalne, alebo to nejak moc prehanam? ale ja nemusim mat vsetko dokonale, neriesim oznamka, ani vyzdobu, ani ine somariny, len mam stresy z jeho rodiny. zazivate to aj vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, vidim ze vsetky sme v strese :-D :-D :-D bambulka ty to mas uz za par .. drzim palce! hlavne aby bola svadba po vasom, ved je to vas velky den, ostatni su tu preto aby sa tesili s vami a podporovali vas.. tak sa skuste v klude porozpravat s drahym.. ester azdrzim paste!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?