Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

4. júl 201010150
  • bambulkatt, zazivame a to nemame par dni pred svadbou. Ja tiez nepatrim k ludom, co stresuju a nezakladam si na detailoch, ale mame to tazke, lebo priatelova rodina by najradsej vsetko robila tyzden pred a nasa rodina najradsej rok pred. A nevieme sa prisposobit ani jednemu. Priatelova rodina je, ze ako bude tak bude a nasa, zasa chce mat vsetko typ, top. Tiez sme mali uz konflikt, ale nejak sa to ulezalo a dohodli sme sa, ze to bude po nasom a to co rodicia nechcu robit, alebo v tom co nas budu stresovat, tak si to spravime my. Ja hovorim nasim, kto ma pravo stresovat som len ja a zenich a nik iny. Inac tiez patrim do tohto rocnika 😵

• ahoj majkaa, tiez si myslim, ze by rodicia nemali stresovat, ale tomu sa asi nevyhneme 😃 nasi su v pohode, ak neratam ten problemik s farbou obleku su nasi toho nazoru ze ako chceme tak bude a skorosvokrovci su podobni, no..trosku viac by chceli zasahovat, ale je to v podohe 😃 som imunna a drahy tiez 😃

• ahojte 🙂 u nas zatial nik nestresuje,pomaly si chystame co treba..ale stresy urcite este pridu 😃 😃 prajem pekny dnik

• Sponzor fóra
  • no mne sa blizi vikendova navsteva u buducich svokrovcov, normalne som nervozna, ja tomu hovorim ze budem podhodena levom. oni by boli inak fajn, keby nemali pocit ze do svadby maju vacsie pravo kecat nez ja. a dokonca aj moja mama co rada a vsetko organizuje, povedala ze je to nasa svadba a nerype. teda pomaha a hodne, ale len kde ju treba.
    minule sme sa s kamoskou bavili, cerstvo vydatou a nema rada svoju svokru, je to taky rodinny general (ta svokra) a sme sa zhodli na tom, ze sa bojime ked budeme mat vlastne deti ako do nas svokry budu hucat. obidve sme tvrde palice a neviem si to potom predstavit. poznam pripady, kedy svokra ponizuje matku pred vlastnym dietatom, samozrejme s usmovom na tvari

• bambulka nemaluj certa na stenu 😉

• my sme sa povodne chceli prestahovat smerom k ba, drahy je odtial, raz som ti spominala sk pamatas 🙂 , chceli sme bud Alzbetin dvor alebo nieco podobne, ale veru zacinam pochybovat, ved to by svokrovci u mna boli denne, to radsej ostanem tu pri nasich, ti mi aj viac pomozu nez niekto cudzi.
    ty byvas s priatelom uz dlho? ste blizko vasim aj svokrovcom? 😛

• inak dada, aj ty si rocnik 82? kedy mas narodky? ja v pondelok sa tesim 😃

• s drahym byvame vo svojom uz dva roky a 4 mesiace 😃 skorosvokrovci byvaju v starom meste v centre a my v ruzinove .. a nasi sa odstahovali pred dvoma rokmi 50 km od BA 🙂 draheho rodicia boli u nas za cely cas asi patkrat z toho raz ked som bola doma iba ja 🙂 uplna pohodicka 😉

vasi kde byvaju?

ja som julovy rak 🙂

• tak to mas super, priatelovi rodicia dokonca zachadzaju tak daleko, ze bez nasho vedomia suhlasu nam vyberaju dom blizko pri nich. pochopis to???a nie a nie s tym prestat. uz tolko domov a bytov nam vnucovali az nas z toho hlava boli. jasne sme im povedali ze to nechceme, ze momentalne chceme zostat este aspon 2 roky v trnave a jeho mama ostala normalne zarazena, ze ako si to predstavujeme, ze to je blbost a pod. tak podla nich je blbost ked chcem ostat tu, kde mam celu rodinu a kamaratov a ludi ktorych mam rada. ja som sa mohla urazit, nie ona.
    a ked som jej povedala ze ked bude baby chcem byt pri mojich rodicoch a nie neikde na dedine 50km prec kde nikoho nepoznam sama s babom a depkami, tak mi povedala, ze spravnej matke predsa staci byt cele dni len s dietatom. az mi bolo do placu ked mi to hovorila.

• akoze podla nej nie je normalne ze ked budem mat babo tak budem chcet byt s mojmi rodicmi aby mi pomohli a mat pri sebe ludi ktory ma maju radi. co ak dostatnem poporodnu depresiu? ona nato, ved budes matka tak sa obetuj. to je uplne chore.

• bambulka vobec si ju nevsimaj, je trosku mimo. nastahujte sa tam kam vy dvaja chcete a co sa tyka babatka tak to nech uz ona vobec neriesi, na to ste zase len vy dvaja aby ste vedeli co je pre vas najlepsie..
    len krutim hlavou nad niektorimi svokrami..

• no ved aj ja, uz chapem tie vtipy 😃
    a veruze sa smerom k nim ani neprestahujeme, urcite teda nie do rovnakej dediny, ked pojdem do realitky poviem, vsetko okrem alzbetinho dvora!!! samozrejme ze si to necham pre seba 😶

• chichi 😎

• ahojte 🙂 oprasujem nasu teemu 😃 ako sa mate ? my pomalicky chystame dalsie veci a pekne nam to ubuda 🙂 prajem pekny dnik 😵

• ola ´82 😃
    ako pripravy? My momentalne z neznamych pricin stagnujeme, ale chystam sa uz posielat oznamka a tiez buduci tyzden zacat dokupovat vecicky co chybaju 😃
    pekny dnik!

• Sponzor fóra
  • Caute kocendy 🙂 , davno som tu nebola... Ako ste velkonocovali a co mate nove?
    No nic, idem ja dalej makacenko 😠

• Kockyyyy ahojte aj ja uz sem malo chodievam, hruza, tiez nejako stagnujeme prave s pripravami, Dadi1307 citam citam vies ze som tiez julova racica a dokonca tiez byvame s polovickou v ruzinove 😃 xixi v jeho jednoizbovej kutiici na metlicky 🙂 ale uz nie dlho , dufam 🙂 sranda ake nahodicky, ako sa inak mavate kocky, haluzne pocasie to mame posledne dni co? no povedzte

• alexarisko a kde v ruzinove??? my na travnikoch 🙂 ja uz sto rokov 😉 a drahy 2,5 🙂

• no my na salviovej kusok od kostola cez cestu 🙂 ja asi hm let me think 6 mesiacov drahy asi tri roky 🙂 povodne je cech a ja petrzalcanka 🙂 xixi, to je kombinacia co 🙂 ale stahujeme sa lebo ja som kupila trojizbak mezonetovy s predzahradkou v malinove, juj tesim, len ho musime este zuutulnit

• to nemyslis vazne??? ja tiez byvam na salviovej?! na 30!!!

• ja musim teraz off, ale urcite napis! 😃

• xixi no vidis mi na 26 🙂 hehehehehe to je halllluuuz aj ja uz musim offf citame sa

• dadi tak to je fakt sranda ocividne ste o dva vchody dalej ako my 🙂 sme rovnaky rocnik rovnaky mesiac znamenie a vydavame sa v rovnaky rok, heh 😃 nahoda? 😃

• no ja odpadnem!!! to je jaka nahodicka?! a ze sme sa este nestretli na ulici..

• 🙂 a mozno aj stretli co ty vis, len sme o tom nevedeli 🙂

• susedka 😃

• xixi no povedz nahlas 😃 heh, robite s polovickou? alebo este studujete?

• prave som vravela drahemu, ze sme susedia .. sa smial 😃
    ja som doma od leta a drahy pracuje.. pre seba a na nas 🙂 ale uz mi to tu lezie krkom, tak si hladam nejaku robotku.. aspon part time 😉
    vy ste pracujuca trieda? 😃

• pracujeme pracujeme my sme sa zoznamili v robotke 🙂 heh sme spolu 24 hodin denne a este sme sa nezabili verila by si 😃 ja nie heh, robime v apollo businnes centre , moj drahy mi sedi meter za chrbtom a to myslim uplne doslova, aku robotku hladas? 🙂

aj moj sa smeje na nasej malej nahodicke 🙂 je to sranda

• fiha, klobuk dole.. 24 hodin a este ste zdravi a dokonca sa svadbujete 🙂
    neviem presne, nemam nic konkretne, len aby som nebola stale doma.. mrknem dnes profesiu co maju nove 🙂

je to neuveritelne?! 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém