Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambulkatt, zazivame a to nemame par dni pred svadbou. Ja tiez nepatrim k ludom, co stresuju a nezakladam si na detailoch, ale mame to tazke, lebo priatelova rodina by najradsej vsetko robila tyzden pred a nasa rodina najradsej rok pred. A nevieme sa prisposobit ani jednemu. Priatelova rodina je, ze ako bude tak bude a nasa, zasa chce mat vsetko typ, top. Tiez sme mali uz konflikt, ale nejak sa to ulezalo a dohodli sme sa, ze to bude po nasom a to co rodicia nechcu robit, alebo v tom co nas budu stresovat, tak si to spravime my. Ja hovorim nasim, kto ma pravo stresovat som len ja a zenich a nik iny. Inac tiez patrim do tohto rocnika x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj majkaa, tiez si myslim, ze by rodicia nemali stresovat, ale tomu sa asi nevyhneme :-D nasi su v pohode, ak neratam ten problemik s farbou obleku su nasi toho nazoru ze ako chceme tak bude a skorosvokrovci su podobni, no..trosku viac by chceli zasahovat, ale je to v podohe :-D som imunna a drahy tiez :-D
Odpovedať
ahojte :-) u nas zatial nik nestresuje,pomaly si chystame co treba..ale stresy urcite este pridu :-D :-D prajem pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa blizi vikendova navsteva u buducich svokrovcov, normalne som nervozna, ja tomu hovorim ze budem podhodena levom. oni by boli inak fajn, keby nemali pocit ze do svadby maju vacsie pravo kecat nez ja. a dokonca aj moja mama co rada a vsetko organizuje, povedala ze je to nasa svadba a nerype. teda pomaha a hodne, ale len kde ju treba. minule sme sa s kamoskou bavili, cerstvo vydatou a nema rada svoju svokru, je to taky rodinny general (ta svokra) a sme sa zhodli na tom, ze sa bojime ked budeme mat vlastne deti ako do nas svokry budu hucat. obidve sme tvrde palice a neviem si to potom predstavit. poznam pripady, kedy svokra ponizuje matku pred vlastnym dietatom, samozrejme s usmovom na tvari
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka nemaluj certa na stenu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa povodne chceli prestahovat smerom k ba, drahy je odtial, raz som ti spominala sk pamatas :-) , chceli sme bud Alzbetin dvor alebo nieco podobne, ale veru zacinam pochybovat, ved to by svokrovci u mna boli denne, to radsej ostanem tu pri nasich, ti mi aj viac pomozu nez niekto cudzi. ty byvas s priatelom uz dlho? ste blizko vasim aj svokrovcom? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
inak dada, aj ty si rocnik 82? kedy mas narodky? ja v pondelok sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
s drahym byvame vo svojom uz dva roky a 4 mesiace :-D skorosvokrovci byvaju v starom meste v centre a my v ruzinove .. a nasi sa odstahovali pred dvoma rokmi 50 km od BA :-) draheho rodicia boli u nas za cely cas asi patkrat z toho raz ked som bola doma iba ja :-) uplna pohodicka ;-) vasi kde byvaju? ja som julovy rak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas super, priatelovi rodicia dokonca zachadzaju tak daleko, ze bez nasho vedomia suhlasu nam vyberaju dom blizko pri nich. pochopis to???a nie a nie s tym prestat. uz tolko domov a bytov nam vnucovali az nas z toho hlava boli. jasne sme im povedali ze to nechceme, ze momentalne chceme zostat este aspon 2 roky v trnave a jeho mama ostala normalne zarazena, ze ako si to predstavujeme, ze to je blbost a pod. tak podla nich je blbost ked chcem ostat tu, kde mam celu rodinu a kamaratov a ludi ktorych mam rada. ja som sa mohla urazit, nie ona. a ked som jej povedala ze ked bude baby chcem byt pri mojich rodicoch a nie neikde na dedine 50km prec kde nikoho nepoznam sama s babom a depkami, tak mi povedala, ze spravnej matke predsa staci byt cele dni len s dietatom. az mi bolo do placu ked mi to hovorila.
Odpovedať
Profilova fotka
akoze podla nej nie je normalne ze ked budem mat babo tak budem chcet byt s mojmi rodicmi aby mi pomohli a mat pri sebe ludi ktory ma maju radi. co ak dostatnem poporodnu depresiu? ona nato, ved budes matka tak sa obetuj. to je uplne chore.
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka vobec si ju nevsimaj, je trosku mimo. nastahujte sa tam kam vy dvaja chcete a co sa tyka babatka tak to nech uz ona vobec neriesi, na to ste zase len vy dvaja aby ste vedeli co je pre vas najlepsie.. len krutim hlavou nad niektorimi svokrami..
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj ja, uz chapem tie vtipy :-D a veruze sa smerom k nim ani neprestahujeme, urcite teda nie do rovnakej dediny, ked pojdem do realitky poviem, vsetko okrem alzbetinho dvora!!! samozrejme ze si to necham pre seba :-x
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
chichi 8-)
Odpovedať
ahojte :-) oprasujem nasu teemu :-D ako sa mate ? my pomalicky chystame dalsie veci a pekne nam to ubuda :-) prajem pekny dnik x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ola ´82 :-D ako pripravy? My momentalne z neznamych pricin stagnujeme, ale chystam sa uz posielat oznamka a tiez buduci tyzden zacat dokupovat vecicky co chybaju :-D pekny dnik!
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocendy :-) , davno som tu nebola... Ako ste velkonocovali a co mate nove? No nic, idem ja dalej makacenko ]-(
Odpovedať
Kockyyyy ahojte aj ja uz sem malo chodievam, hruza, tiez nejako stagnujeme prave s pripravami, Dadi1307 citam citam vies ze som tiez julova racica a dokonca tiez byvame s polovickou v ruzinove :D xixi v jeho jednoizbovej kutiici na metlicky :) ale uz nie dlho , dufam :) sranda ake nahodicky, ako sa inak mavate kocky, haluzne pocasie to mame posledne dni co? no povedzte
Odpovedať
Profilova fotka
alexarisko a kde v ruzinove??? my na travnikoch :-) ja uz sto rokov ;-) a drahy 2,5 :-)
Odpovedať
no my na salviovej kusok od kostola cez cestu :) ja asi hm let me think 6 mesiacov drahy asi tri roky :) povodne je cech a ja petrzalcanka :) xixi, to je kombinacia co :) ale stahujeme sa lebo ja som kupila trojizbak mezonetovy s predzahradkou v malinove, juj tesim, len ho musime este zuutulnit
Odpovedať
Profilova fotka
to nemyslis vazne??? ja tiez byvam na salviovej?! na 30!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ja musim teraz off, ale urcite napis! :-D
Odpovedať
xixi no vidis mi na 26 :) hehehehehe to je halllluuuz aj ja uz musim offf citame sa
Odpovedať
dadi tak to je fakt sranda ocividne ste o dva vchody dalej ako my :) sme rovnaky rocnik rovnaky mesiac znamenie a vydavame sa v rovnaky rok, heh :D nahoda? :D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja odpadnem!!! to je jaka nahodicka?! a ze sme sa este nestretli na ulici..
Odpovedať
:) a mozno aj stretli co ty vis, len sme o tom nevedeli :)
Odpovedať
Profilova fotka
susedka :-D
Odpovedať
xixi no povedz nahlas :D heh, robite s polovickou? alebo este studujete?
Odpovedať
Profilova fotka
prave som vravela drahemu, ze sme susedia .. sa smial :-D ja som doma od leta a drahy pracuje.. pre seba a na nas :-) ale uz mi to tu lezie krkom, tak si hladam nejaku robotku.. aspon part time ;-) vy ste pracujuca trieda? :-D
Odpovedať
pracujeme pracujeme my sme sa zoznamili v robotke :) heh sme spolu 24 hodin denne a este sme sa nezabili verila by si :D ja nie heh, robime v apollo businnes centre , moj drahy mi sedi meter za chrbtom a to myslim uplne doslova, aku robotku hladas? :) aj moj sa smeje na nasej malej nahodicke :) je to sranda
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, klobuk dole.. 24 hodin a este ste zdravi a dokonca sa svadbujete :-) neviem presne, nemam nic konkretne, len aby som nebola stale doma.. mrknem dnes profesiu co maju nove :-) je to neuveritelne?! :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?