Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

4. júl 201010150
  • Cafte. Ja som tiez rocnik 82. Krasny rok. Taky prelomovy. Na moje 4 narodeniny vybochol cernobil. Smola co?
     😃 a mozno je to ironia osudu ze to bol prave april.
    Inac ako sa mate?

• ahoj, tak to ti prajem vsetko naj k narodeninkam (takto aspon o par dni neskor) 🙂

• ooo
    dikes, ale to je zvlastne ze niekto vie kedy buchol ten cernobil 😕

• Sponzor fóra
  • jej a na moje narodky (ale ooooovela skor) zacala druha svetova. ale inac potom sa uz nic neudialo

• no sak ta svetova by aj stacila 😞

• nemas za co. mysim, ze datum takej tragedie by si mal kazdy zapamatat

• no ale nejak posmutne sme zacali

• hej smutne. ale aj naladu mam taku smutnu. resp. som leniva, nechce sa mi tu trcat ked viem ze o 14:00 prcham

• a si v praci?

• hej som v robote. ale o druhej prchame na vychod

• predlzeny vikend? ja tu budem trcat az do piatej

• hej tak trosku. vydava sa mi svagrinna a aj bratranec sa zeni tak to mame trosicku penre. Este ze je dnes pekne,lebo nas caka dlha 5 hodinova cesta. Uuuuufffff, len dufam ze nebude vela kamionov

• tak to drzim palce. dnes budu ale cesty dost pretrepane

• NO HEJ TO JE PRAVDA VSETCI SA TREPU ZO ZAPADU NA VYCHOD - AJ JA. A ESTE K TOMU NAM TUNEL ZAVRELI TAKZE BIEDA

• tu cestu nejak vydrzite a potom uz to bude fajn

• Sponzor fóra
  • cafte kocky

• Ahoj. Nejak nas tu tych 82 moc nieje

• no asi nie, ale mozno sa casom pridaju aj tie co sem kedysi pisali

• a tak trosku som zdravila aj seba

• 🙂 snad nejake pridu.

• A CO MAS DNES NA PALNE?

• no dnes musim makat. mame dost rusno v praci, kolegyna je chora, sefovci su v cine, jeden skladnik ma dovolenku, dalsi volal, ze mu zena zacala rodit a dnes nam ma prist jeden zakaznik pre vela tovaru.

• pekne, riadny frmol
    tak nech sa dari, ja mam dnes bussiness briefing a skolenie tak tiez perno

• caf ooo 🙂

• caute baby, tak ja to uz mam za sebou 🙂 3 tyzdne a 5 dni 😃 svadba bola nadherna, dala som par fotiek do albumu.
    Uz zarezavam v praci a sem tam si pozeram svadobne fotky 😎 Ani sa mi nechce verit, ze uz je to za nami 😞

• ahojte 82jky 🙂 dlhsie som sa tu neukazala, nebolo kedy a aj nam dlhsie nesiel internet 🙂
    * mirgulka gratulujem ku kraaasnej svadbe, boli ste nadherny a mate uzasne fotky 😉 😃 nam sa to uz tiez blizi uz len par mesiacov 😃 😵

• dakujem lilu, s fotografmi som nad mieru spokojna...mame vsak maly problem s kameramanom, ma nejaky technicky problem s kamerou a nejdu mu nacitat kazety na ktore nasu svadbu nahraval. Takze sa modlim, aby nebola chyba uz pri zapise na kazetu a ze kazety su OK, ale je naozaj chyba iba v kamere. No nemoze byt vsetko perfektne...nic ine ma nemrzi, len, ze sme mali nacviceny taky pekny valcik a na to som chcela mat spomienku. Teda okrem ineho, lebo zabava bola fakt super.

• cafte
    Mirgi, gratulujem

• mirgulka a na aku piesen ste tancovali? 🙂 aj my s drahym rozmyslame,ze nieco take vymyslime a naucime sa nejaku choreografiu 😉

• tancovali sme na Kaiserwalzer - cisarsky valcik - poslem ti link cez IP na kratku ukazku, je to asi iba 1/4 z celeho tanca co natocil jeden kamarat

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém