Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

4. júl 201010150
  • nebud z toho smutná, peniažky treba zarábať, ja čo za 2týž. zarobím, na mesiac stačí 😃

• idem ja do hajan, brú nocku kočky

• sak ja nie som ale uz som zlenivela za ten cas co sme robili kratsie ako 5 dni

• Sponzor fóra
  • dobrý dnes 🙂

• Aj prajem.Aj ked o chvilu musim do prace 😐

• máš poobednú?

• Krásny dník sa praje babky ...

😎 opäť som sem zavítala ... ako sa máte?

• ahoj dalyledu, pekné že si sem zavítala, máme sa docela fajn, teda ak môžem za seba povedať 😃

• Matka -mam poobednu 😒 ani by mi to nevadilo len keby mi dnes neusla Ruzova zahrada.Danyledu ahoj

• čaf alusiatko, a kedy dnes chodí ružovka?

• ahojte ... 🙂

• ahoj danyledu 🙂
    alusiatko, už chápem, to dnes večer nestíhaš rúžovku, mne to dakedy neskôr páli 😃

• cafte zeny 🙂

• ahoj alu, dnes nie si v robotke?

• ahoj ,som bola na rannej u nas sa to meni ako pocasie tak budem do konca tyzdna chodit rano

• Sponzor fóra
  • to si teda trafila s tým počasím, dnes sa zrovna ochladilo, a ty dnes zrovna ranná 😃

• To hej,ale co ma tesi najviac ,ze bude ruuzovaaaaaaa

• no zajtra tuším,a pozeráš slovenskú alebo českú?

• no idem ja už zas, možno zajtra pa 🙂

• Ja pozeram slovensku ,lebo novu nemam doma.Tak ahooj

• ahojte ...

no vidím, že ten ročník 82 je nejaký slabý alebo čo ... 😞 čo nás je len tak málo ???

• Ćaute zeny, tak tu bruzdim po noci cakam kym sa mi zacne porod a spomenula som si na moje 82 co mi pomohli prejst sialenstvom okolo svadby minuly rok, reku tak vas kuknem 🙂 a de secky ste? Dada? Mirgulka, Lilu, vidim ze aspon alusiatko to tu drzi za nas z minuleho roka pravidelne

Danyledu, aj ja ta vitam, mnohe z nas to tu uz maju zasebou, dost nas tu bolo septembrovych minuly rok, vidim ze aj ty si si vybrala tento fajny mesiac 🙂

A pridavam sa k Lilusiatku, nadherne saty, setka cest, kebyze nevyzeram ako maly buldozer teraz prave, tak sa hned z fleku idem este raz vydat v niecom takom krasnom 🙂

• pridavam sa k rocniku 82 😉 a dokonca uz mam aj po svadbe 🙂

• ahojte ...

takže po dlhšej dobe som sem znova zavítala 🙂

no veľa sa toho nepopísalo od mojej poslednej návštevy tejto témy 😃 😛

alexarisko - ďakujem za šatky, a čo to je? dievčatko či chlapček? Určite už máš po pôrode 😉

fcielkaa - ahojky, tak ty si taká čerstvá manželka 😉

• Cafte zeny?co mate noveho ?ja som tu davno nebola lebo zas mi blbol comp 😠 .Alexarisko uz je s teba mama alebo si este stale kinderko?

• ahojky ....

no ja mám nové, že konečne máme oznamko už na svete a pomaly sa rozdáva 🙂 , ďalej stále nakupujeme alko a nealko, až si pripadám ako notorik

včera sme boli po dllllllhom čase s milým v kine - tak bolo supišne 🙂 zopákli sme si rande 😃 už ani neviem ako to je ... 😉

• Danyledu a na com ste boli?

• alusiatko, boli sme na Noc v múzeu 2 - videli sme aj jednotku, tak preto šli - ale môžem odporučiť, perfišné to bolo. Sme sa nasmiali 😃
    momentálne si robím zálusk na Dobu ľadovú 3 - nejak ma to kino pochytilo 🙂

• ahojte babule 🙂
    som tu dlho nebola, priznávam 😬 , tak sem prihodím pár slov, nech sa témička hýbe troška vpred, nech nezanikne 🙂
    danyledu, aj vám závidím, v kine som nebola, ani nepamätám, naposledy asi na SHREK 3, aj to sme sa neskoro dozvedeli, došli sme medzi poslednými, takže volné miesta boli už len v predných radoch 😐 , a keď sme išli odtiaľ, myslela som že mám oči natiahnuté jak angorák 😃

• Cauko.Ja som teda uz dost davno v kine nebola a to gho mam krizom cez cestu.Inak ked sme z drahym chodili tak sme mali raz take obdobie ze sme boli za tyzden aj 2x v kine 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém