Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Ahojte, aká som rada že som na vás natrafila, ja som máj 82 a som veľmi spokojná s týmto ročníkom :-D . Lilusiatko to je milé, ja mám totiž rovnakú prezývku Lili ale volám sa Lívia. Keď ste založili túto tému mali sme 25. Tak teraz podaktoré už 27...
Odpovedať
Profilova fotka
krásne slnečné ránko vitaj v klube livi1 :-) chystám sa do mesta, pokým nie je tak horúco krásny dník želám
Odpovedať
Profilova fotka
a livi, čo nemôžeš v noci spávať? :-) tak to sme dve, u mňa pred polnocou spánok nehrozí :-N , a potom ráno nie a nie vstať... :-p :-D
Odpovedať
matka veru veru, so mnou je to tak podobne. Večer začnem svietiť a ráno nemôžem vstať. PS: ďakujem za milé privítanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj livi :-)
Odpovedať
No kocky, tak ja uz som asi tyzden doma so svojou malou princeznou Lilien, porod bol brutalne rychly, nastastie, co mate inak nove? dany ako prebiehaju dalej pripravy na svadbu? uz sa ti to krati :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alexarisko...veľká gratulácia k mimi, želám veeeeeeľa zdravíčka, a nech vám len radosť robí ;-)
Odpovedať
dakujeme matka :-) zatial nam robi velku radost, uvidime ked nabehne puberta a budeme musiet odhanat chalanov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dovtedy ešte veľa piatkov prejde :-) , ale treba sa pripraviť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) znova kukla do témy a čo nevidím, alesarisko je maminka GRATULUJEM k dievčatku, hlavne aby ste boli zdraví ;-) x-) a veľa spinkali :-D no u mňa prípravy pokračujú teraz momentálne nejakým slimačím tempom alebo ako by som to nazvala ... čím viac sa blíži ten termín, tým viac mám pocit, že mi veľa toho chýba a hlavne akosi nemám už ten elán ako na začiatku :-D
Odpovedať
Čaute baby ;-) opäť svietim. Ako sa máte? Dany pozerám že ty máš vtedy keď ja. No pocity sú úúúúplne rovnaké :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ... pripájam zase zopár slovami .... :-) livi1: hm, čo na to dodať? obrúčky stále nemáme, akosi sa nemôžeme rozhýbať ... a kdeže to máte? ani albumík nemáš .... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Alexarisko-gratulujem k dievcatku.Videla som fotky MK zlatunka je.Inak zeny co mate noveho?
Odpovedať
danyledu: no veru, musím pridať nejaké fotečky, my máme v hotely Zátoka v Senci. Obrad bude v Bratislave a hostina v Senci. Zrovna sme si objednali v piatok obrúčky v Trnave no a dnes večer ideme urobiť objednávku na oznámenia, cez internet. Dúfam že nič nepokazíme ;-). Inak zrovna som si vďaka tebe všimla, že nemám vyplnený dátum a mesto. To asi preto že som sa vtedy keď som sa prvý krát prihlasovala rozhodovali medzi 12 a 19. 9 :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čafte :-) som bola pracovne 2týždne preč, a kukám, sa tu toho moc nezmenilo :-S žienky, čo je s vami, chodíte sa kúpať, že sem nemáte čas sa mrknúť a prispieť? 8-( :-D ja sa kúpať nechodím, max. tak večer do vane, čo prídeme zo stavby, tam sa kúpeme vo vlastnej šťave :-D danyledu, livi1....žienky, sa vám to kráti..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
...vy ste určite dakde na dovolenke....... 8-)
Odpovedať
Ahojte zienky co mate noveho?Asi vsetky dovolenkujete,ja mam jednu novinku v marci k nam prileti bocian x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj alu, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem, krásna novinka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som inak marcová, super mesiac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alex tak nech sa Vam vsetkym 3 dari
Odpovedať
Profilova fotka
alusiatko gratulujem
Odpovedať
alusiatko gratulujem :-) ani my by sme uz neboli mozno proti :-) matka ahoj ako bolo na dovolenke a kde ste boli?
Odpovedať
Profilova fotka
livi1........u nás dovolenka nehrozí, chodíme denne na maltu :-D , a čo som písala že som bola 2týž.preč, to som bola v práci ;-)
Odpovedať
Zienky dakujeme,matkajo-aspon usetrite za letenky namaltu ked sa ta dostanete po vlastnych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vážne baby, u nás na malte sa dá aj pekne opáliť, aj sa kúpete..........vo vlastnom pote :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaahojte :-) ako máte? no ja úplne pohrúžená do predsvadobného zháňania :-S a tak okolo ;-) už mi z toho až hrabe ... :-D inak celkom v pohode :-)
Odpovedať
Danyledu uz sa tit o tusim krati ze?Uz je aj nejaka predsvadobna nervozita alebo este nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny piatok - konečne ... alusiatko - no ale aj áno, jasné že sú stresy. Už mám ten pocit, že nič nestíham a nemám toho dostatočné množstvo :-D ale to každá nevesta asi pred svadbou máva také dni ... čím je to kratšia doba do svadby, tým je to horšie .... sa uisťujem, že nie som sama, čo stresuje ;-)
Odpovedať
Ahojte babulky. Musela som hned rano :-) (pred chvilou som vstala), napisat. Včera mi moje kamošky pripravili tú najúžasnejšiu rozlúčku so slobodou akú si len viete predstaviť! Rozlúčka so všetkým čo k tomu patrí, bola strašná sranda, super kočky, super zábava, dokonca aj striptér. :-D Pripravili to všetko na mňa, mám vymakané fotky, ktoré sa ale bojím dať na net :-D . Som z toho stále namäkko, pretože zišlo sa asi 16 báb z môjho života od vedľajšej ulice, základky, výšky až po terajšie kamarátky. Proste supeeeeeeer. Baby boli naozaj úžasné. Ja to ani slovami neviem opísať. Tak rada by som vám hodila nejaké fotečky čo sme stvárali, no ale... :-N dany u mňa je to úplne rovnako :-D
Odpovedať
Profilova fotka
penký dník ...... no toto livi tak ty tu píšeš ako super bolo a žiadne fotky :-. no šup sem s nimi rýchlo a nenechaj sa prosiť ;-) som zvedavá a určite nie som sama ... chi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?