Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Bea kamarát mal cez víkend malú svadbu a najali si jedničlennú kapelu (chlapík so syntetizátorom) vraj to bolo fajn, mali dokopy 10 alebo 12 ľudí. takže pouvažuj. ;-) ja som sa drahého pýtala čo teda bude s naším víkendom v kúpeľoch. že veď nech niečo naplánujem a rezervujem. vidím, že aj s ním budem musieť robiť to, že všetko dopredu zariadim a dovediem ho na hotové. má to svoje výhody, ale už vidím, že všetko budem musieť robiť len ja. to jeho mamko ho tak úžasne vychovala. 8-( všetko mu strčí pod nos.
Odpovedať
Ahojte. Booze to pocasie je ale otrava. Sa nic riadne neda robit. Ma to nebavi. Fajn, ze sme si nenapustili bazen.. Aj tak sa mi to tento rok nechcelo robit. Bolo by len skoda vody... No ale fakt by som prijala nejach 28 stupnov :-p Inak kocky.. Dajme daku temu. Napr. aku kozmetiku pouzivate.. sampon, maskara, ruz, lesk, lak na vlasy, kremy.. Nieco take.. Proste nejake finty napiste. Nech sa tak nenudime 8-)
Odpovedať
ahoj, počasie je strašne oničom, včera mi zrušila klientka stretnutie a nie je isté, že sa ozve. :-| našťastie tá druhá to preložila na dnes. aspoň niečo. ja ani neviem čo za značky používam mám toho toľko a väčšinu ani nepotrebujem. :-N mám výrobky Nouri Fusion s ktorými robím a tie aj používam. tam patrí mlieko, toner, denný krém, maska, krém na oči. maskaru mám Max Factor, make-up a púder Rimmel, tónovacie mlieko na tvár Niveu, očné tiene mám z Avonu, S-he, Pupa, a od kamošky som dostala paletku s rúžmi a očnými tieňmi Clinique. a lesk na pery mám väčšinou Labelo, ale teraz mám aj AB, Lancome a Maybelline. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čavte baby, aj tu je také sexi počasie, mám z toho depky... :-| inak, ja určite nechcem živú hudbu, teda keby niekto hral na klavírky takú príjemnú hudbu, nie klasiku, to by bolo pekné...neviem neviem.. a inak, na nástup chcem Unchained melody z filmu Duch a na prvý tanec asi Robo Grigorov- Povedzme , to je taká naša pieseň :-) Erika vy ste to ako mali? Čo sa týka kozmetiky, na pleť používam Vichy, Biodermu a mám termálnu vodu v spreji od La roche posay.. na sprchovanie a telové mlieko mám Dermacol, ktorý vonia božsky...Make- up a také veci mám asi každej značky :-D hlavne Maybelline... inak som tvrdý zástanca Vichy, lebo niektorí tvrdia že to nie je dobrá kozmetika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, ja som vcera ani nevarila, aky bol hnusny den :-P tak dnes nejake cestoviny, omacku som urobila, idem este daky dezert. zajtra idem domov, tak pojdem na vikend, ako chodi Tomas cez rok, to bude ftipne :-P ja zivu hudbu urcite nechcem, budem si robit ked tak nejake CDcka, si pustime ako podmaz ku veceri, tancovat nebudeme :-D este musim potom premysliet k obradu, lebo ak by bol vonku, tak neviem, ci tam bude vediet hrat hudba, pustime si na notebooku hej :-D bude haluz. kozmetiku ja moc nemusim, mam dost citlivu plet, alergiu na vselico umele a tak, takze Biodermu, Eucerin, a pouzivam len maskaru a nejake tiene, to mam tusim Loreal a Dior, sampony najradsej Head and shoulders a potom mrte kondicionerov a vselijakych masiek, sprejov, take srandy na vlasy, to ja mozem, ze Adi;-) a viete co, najlepsi je moj Tomas, ten ma rad len klasicke mydlo, kocku :-D ja ked raz budem mat svoju kupelnu, tak ju zaplnim vonavymi solami, penami do kupela a takymi srandami, ale teraz sa moc doma nekupem.... Eri, drzim palce ku klientkam, len si nejake ponahanaj;-) Minnie, ten klavir neznie zle, pouvazujem :-)
Odpovedať
Caute... No ja som dnes nevarila.. Sa mi nic nechce. A vcera sa zas cinilo moje zlato. Urobil fantasticky obed. :-) No ja praveze chcem nejaku zivu kapelu, ale daku fajnu.. Nech je zabava, nech sa tancuje a tak :-D Jo, a co sa tyka kozmetiky, tak to ja mozem asi vsetko. Mojou srdcouvkou su vlasy :-), ze Bea :-D, takze mam same masky, spreje, a take hovadinky.. Skusam skoro kazdu novinku, ale najviac sa mi osvedcil Loeral - Elseve, Pantene a Gliss Kur - ten je uplne super.. A inak som strasna maniacka na parfemy.. Mam ich asi 20 a zbierka sa stale rozrasta.. Teraz najnovsie pribudla Moschino a robim si zalusk na J´adore od Diora.. A taktiez som maniacka na telove mliecka.. Tie moooozem v akomkolvek mnozstve. No a este na laky na nechty. To vymyslam odmala... Same farbicky, nalepky, krystaliky :-D Inak mam asi vsetko mozne v policke - od leskov, cez milion ruzov, ocnych tienov... ale zeby som to nejako extra pouzivala, tak to nie.. ja akurat maskaru Maybelline XXL, ta je pre mna fantasticka.. a ciernu ceruzku na oci a na obocie, lebo ked som bola mala, tak som si ho rozrazila a teraz tam mam taku malu jazvicku. tak to vzdy zamalujem a ide sa :-) ale ja sa vacsinou tak jemne prikraslujem. no a kedysi som tiez pouzivala Max Factor, ale odkedy som sa dozvedela, ze testuju na zvieratkach, tak uz nikdy viac. snazim sa davat si na to pozor... ale tak boh vie, ze ktore firmy to naozaj nerobia....
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj adi o parfémoch ani nehovor, na to som tiež úchyl :-D najnovšie mám Dior Miss Chérie, mám rada Armaniho, Escadu, Mexx a teraz si chcem kúpiť Gucci, tú ružovú :-) ja musím na telové mlieka dávať bacha, lebo mám hrozne suchú pokožku..hrozne v zime mám úplne šupinky na nohách takže sa natieram trikrát denne, teraz to je lepšie.. Na vlasy mi sedí skoro všetko, len mám problém, že ich mám trochu kučeravé ( oveľa viac ako na fotke:)) tým pádom hrozne suché a korienky sa mi mastia takže huráá...ale najradšejmám Gliss Kur a Elsece .. Adi inak, takmer všetky tieto značky testjú na zvieratkách, ja by som tak chcela proti tomu niečo urobiť ale to sa fakt nedá...a tie ktoré netestujú sú drahé..a ja nie som miliardár... :-| Keby som robila veľkú svadbu aj ja chcem živú hudbu, ale fakt k tým 30 ľuďom je to akési nepatričné.. :-)
Odpovedať
Vladi.. Akurat som kukala zoznam firiem, ktore netestuju na zvieratkach.. Tak tam patri moj oblubeny L´oreal, Oriflame - tiez rada pouzivam, Dior, Chanel... Takze tak, inak skoro vsetky zname cez Signal, po Timotei, Palmolive, Rama (ano, to maslo) a tak... No hroza a des. A ja mam strasne rada citrusove vone, take svieze :-) Ale ja to rada striedam. No a cez zimu zas take tazsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám zas rada kvetinové a v zime tiež ťažšie :-D inak svadbu asi presúvame na budúci rok, hurá hurá, nikomu sa nechce vydržať do 2010, povodne to bolo kvoli mojej škole, aby som mala Bc. ale... x-)
Odpovedať
To fakt? :-D Tak sa tesim s tebou. To bol koho napad, ha? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
samozrejme moj, Peťo sa nevie dokopať k ničomu, a to upozorňujem že ma požiadal o ruku úplne neočakávane asi 6 mesiacov po zoznámení... :-) ale akože spolu sme sa o tom rozprávali a do mojich narodenín (8.október) sa rozhodneme ...lebo čo pozerám holky v 2009 už majú niektoré veci zajednané =-)
Odpovedať
Hmm, to teda. A este v Prahe.. Ak chces nejaky vychyteny podnik alebo nejaku super saty, tak je dost mozne, ze to moze byt uz rezervovane...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nie je isté že to bude v prahe ...neviem.. a šaty...ja som si ich musela kúpiť :-D :-D :-D :-D holky zabite ma, ale sú božské a som rada :-N
Odpovedať
a uz ich mas doma? :-) takze budu na 100% tie coo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej už ich mám doma...100 percent nie, ale bola to láska na prvý pohľad :-D
Odpovedať
tak ak si ich naaahodou nedas, tak co s nimi? si ich oblec, odfot sa a sup foto do albumu. som zvedavaaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cheche, sama si ich neviem obliecť, fakt to je náročné, mám jednu jedinú foto a je trochu rozmazaná ale dám keď chceš :-) no ak ich nebudem mať tak ich proste predám :-)
Odpovedať
fiiha, seknu ti :-) podla mna su super :-D to ta drahy "donutil" kupit si ich, ked sa ti tak velmi pacili? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem, aj keď fakt moc nevidno...majú neskutočnú vlečku :-) len som sa nevedela rozhodnúť tak povedal že kúp :-D ale zase vidím aká som pidi malá, musím ich mať zošnurované na doraz, aj keď je pravda že som nemala podprdu a u mňa to je veeľký rozdiel :-D bola som so švagrinou kupovať spoločenské šaty pre ňu a mali tam závoje, tak som si skúsila a fest mi idú a to som si myslela že závoj isto nie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a zabudla som dodať že sú pokrčené na tej fotke ;-) a divne ich držím, je to hladké nie také hrbolaté...
Odpovedať
noo, ja akurat pozeram vsetky mozne svadobne fotky... a mne sa zavoj velmi paci. no este neviem ako by pristal mne. a nasla som super honeymoon :-D bud tahiti, bora bora alebo francuzska polynezia :-D ide sa setriiiiiiit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uuuuu mne sa páči Santorini a je tam jeden hotel myslím že sa volá nejako ,,honeymoon villas" to si pozrite :-D :-D x-) tahiti tí brďo, hneď by som išla... :-) a myslím že závoj pristane skoro každému , ale taký peknučký kratší...tie fest dlhé sa mi až tak nepáčia... inak, kde sú všetky holky???
Odpovedať
ja nevieeeem :-D kaslu tu na nas, strasne.. mne sa praveze tie dlhe pacia. tie su fajne. no a na santorini som bola a musim povedat, ze byt v niektorych tych domcekoch v dedinke Oia, co je na utese, tak to je nieco... uzasne. zatial najkrajsi grecky ostrov.. no mna aj tak najviac laka francuzska polynezia... ved sa uvidi. jamam este casuuuu :-D a ty si co porabala cely den vladi?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ja nekaslem, ja som bola vo vlaku :-P Vladi, tak gratulujem k satam, je fakt, ze sa daju predsa vzdy predat, a mozno sa do nich za ten cas tak zamilujes, ze sa v inych ani nebudes chciet vydavat :-) my o presune terminu neuvazujeme, skor sa teraz tesime na byvanie, to je tema No.1 :-D a na honeymoon este neviem, sme sa bavili, ze podla toho, kolko nam ostane penazi :-D my vkuse meleme o byvani, tak budeme setrit cely rok, nech mozeme co najviac predstav zrealizovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes nič nerobila, povaľujem sa doma a pozerám Priateľov :-) predvčerom tu bol ocino (priniesol mi tie šaty z BB), tak som bola s ním..a inak, cez týždeň chodím na návštevy ku švagrinej, popíjame víno a kecáme o filozofii, antropologii, sociológii a feminizme, úplne sa pritom rozohníme :-D minule mi povedal Peťo že keď sa pripijem a začneme diskutovať, vraj sa ma bojí :-o :-D a ty čoo, tiež sa tak nudíš? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bea ahoj :-) Ďakujem, a s tým bývaním to plne chápem, to je najsamlepšia vec na svete, milujem zariaďovanie a hľadanie bytov a tak.. my tiež chceme tak o dva tri roky ísť do vačšieho bytu..niekde bližšie k centru..a keď budú deti, chceme zasa menší domček mimo centra :-D inak, som zabudla, hodila som si ťa na pokeci k priateľom ak nevadí, a v jednom albume máš kopec inšpirácíí na zariaďenie bytu a tak ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi, uz ta mam tiez v priateloch, albumy su super;) my byvame teraz sice spolu, ale nie sami, a to nie je to iste, teraz sa prisposobujeme rodicom, sme strasne radi, ze nam takto vysli v ustrety, ze mozeme byt spolu, ale sami je sami. Budeme asi prerabat komplet byt, tak aspon mozeme cely rok chystat a planovat, premyslat.... to bude tak na 3-4 roky, kym budeme v BA, a potom zrejme budeme domcekovat v LM, vyzera to tak :-) a este sa nechystate na deti? teda myslim, ci sa oplati o 3 roky kupit vacsi byt a o dalsie dva dom....ci to az casom? my o tom hodne debatime, ale vyzera to tak, ze lepsie nam bude v LM....taha ma to tam, aj ked by som tomu neverila este pred par rokmi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vieš v Prahe je to tak..každým rokom sa cena dvíha...náš byt má za dva roky o milión vačšiu hodnotu...takže ušetríme, kúpime vačší, ten predáme za viac ...a domček tak ako deti, o tých 6 rokov možno...podľa toho ako našetríme...ale vačší byt by som prijala hneď, máme proste veľa vecí a 43 metrov štvorcových je fakt málo... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako investicna zalezitost jasne...to si s tymi detmi davas nacas ;) ja som v koncoch uz teraz, moja najvacsia chyba (teraz mozno aj vyhoda) ze som prilis zodpovedna, racionalna, inak by som uz bola tehotna, to je fakt. sa idem zblaznit z tych, asi materinskych pudov ci co to je.... hrozne :-P tak som povedala, ze max rok po skole cakam, ale to by som musela mat milionovu pracu, ine nic ma uz nezadrzi :-D ved do domu mozeme ist aj s prvym dietatkom, potom si spravime dalsie :-D 43 stvorcov je malo, ale tak pre dvoch...ale dnes treba investovat, to je najlepsie. a kym ste sami, zrekonstruujete a bude to fajn. tvoj nastavajuci co robi? mna trochu, ale fakt len trosicku strasi zamestnanie v LM, nebudem sice vela zarabat, ale je tam aj lacnejsie ako v BA... keby sme si ale nasli dobre miesto. Tam sa vysoka skola este ceni, nema kazdy....
Odpovedať
Profilova fotka
oooch o materinských pudoch mi nehovor....vravím, ja by som už najradšej mala, ale cítim že na to ešte nie som pripravená...tak sa to vo mne bije... :-| ale Peťo mi jasne povedal, že o5-6 rokov..takže v podstate po mojej škole :-) Peťo robí IT technika, spravuje sieť v jednej firme... takže technika je u nás na prvom mieste...máme doma 11 reprákov a to nežartujem! :-D :-N preto nám je malý byt ... pozri veď hneď po škole chceš deti, take práca bude aktuálna až po dlhom čase...a hádam sa to zlepší, predsa len je to ešte nerozvinutý región .. inak ja chcem určite dievčatko..už aj mená máme vybraté, Laura,Lucia a David ( nie Dávid), Daniel...jedno z tých :-)už si o tom rozmýšľala?isto hej tak prezraď :-) ale ver mi, že občas si tak hladkám brucho a snívam..možno sa podarí náhodou ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?