Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
stale si hladkam brucho a snivam, sa citim ako psychopatka.... predvcerom sa mi za jednu noc trikrat snivalo, ze som tehotna.... ja viem, ze keby som nemala HAK, tak uz si nerozkazem, proste by som tomu dako pomohla...ale kedze aspon skolu, to proste musim prezit bez babatka, tak si kupujem HAK na tri mesiace dopredu za hriesne peniaze, to je snad jedine, co ma realne od toho drzi :-D a este to racio, no. co uz, musime vydrzat... mena sa u mna menili, chlapcov mam jasnych, Tomas po otcovi, druhy bude Matus, troch necakam....keby hej, tak budem rozmyslat nad tretim :-P snivalo sa mi raz o Adamovi, to sa aj Tomasovi paci.... a dievcenske, najprv mala byt Beata ale to ma dako preslo, takze tam vedie Sarlota (o tej sa mi aj sniva stale, takze to sa mi zda realne :-) ) a Andrea, nechcem nic moc netradicne, kvoli priezvisku, mame take slovenske. a rozmyslam stale, aka kombinacia by mi vysla, podvedome mam v hlave dievca-chlapec-chlapec, ale nie som si tym ista...ty chces dve?a zial, rozmyslam nad tym vkuse, uz mam pocit, ze mi sibe :-P
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to zažívala na konci strednej, také psycho s bábom...chcela som ze každú cenu :-)vidíš, ja HAK neberiem, takže by som sa nečudovala keby sa pritrafilo :-D inak, toho som sa vždy bála že nebudem mocť mať deti...neviem ako by som to prekúsla, ale snažím sa na to nemyslieť :-) ja zasa nechcem úplne tradičné a tiež nie po rodičoch..určite nie moje meno, mne sa nepáči Vladimíra...A Peter sa volá po otcovi, tak tri generácie, to už by bolo moc :-D Šarlota je pekné meno, otcova ex sa tak volala...mne sa zase často sníva že niekto iný je tehotný, nejaká kamoška, minule že moja mama :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa stale, ale mna to tak od 14tich drzi, s mensimi prestavkami, ale vlastne stale... najprv som chcela mena po rodicoch, aj my s bratom sme tak, je to mile, ale prestava sa mi pacit moje meno, teda mam pocit, ze by som neodovzdala tomu decku do zivota to, co by som chcela, chapes. Sarlota a Andrea mi pridu take bojovne, odvazne, ale dost zenske. A ja som odjakziva Charlie, a to sa da povedat Sarlote 8-) a pacili sa mi aj take, Zoe, Roberta, Mercedes, Luna :-D ale to dam tak postave v hre, urcite nie detom do zivota :-D nechcela by som im do povahy primiesat nejake cudnosti :-D Vladi, idem ja, inak kamoskina sestra sa vola Karla, otec bol Karol, tiez celkom mile :-P tak zas zajtra alebo tak, pekny vecer....
Odpovedať
Profilova fotka
bea aj tebe, pa
Odpovedať
No toto :-) Ste sa rozkecali. No ja mam uz davno rozhodnute.. Aspon co sa synceka tyka. Paci sa mi Bruno. Som do toho mena totalne zazrata... A potom Benjamin.. A dievcenske Lea, Liliana, Livia, Viktoria.. Ale to som si nie moc ista.. :-D Ale Bruno - teda ak sa nam podari chlapcek - je na 100 %. Uz na to vsetkych pripravujem :-) Kazdy sa tak zhrozi.. Ale mne je to jedno. Bude to nas syn a dame mu meno ake my budeme chciet.. A aj k priezvisku perfektne sadne :-) A ja by som teraz tiez babatko najradsej chcela.. ale ked nemozeme, tak nemozeme.. Ako Bea povedala. Blbe racio. Bleee. Ja aj draheho tak nahovaram, ze by sme mohli skusit.... aspon raz.. ale on nie. nie takto.. az ked bude mat pracu.. este jeden rok a potom sa uvidi :-) Baby a ja som sa tiez strasne bala, ze nebudem moct mat deti.,. Vlastne sa tiez bojim. Asi to mam odmala zafixovane, lebo som stale pocuvala, ze mas hole krize, nebudes mat deti, nesed na studenom, nebudes mat deti.. a tak. a to si davam na seba max. pozor.. ale zatial vyzera vsetko ok.. a dufam, ze to tak zostane...
Odpovedať
ahojte dobre ste sa rozkecali ;-) i am sorry ale nechce sa mi to celé čítať. Minnie super, že svadba bude už na budúci rok. sa teším. x-) baby mňa sa už tri dni drží taká divná nervozita. ani neviem z čoho. nechce ma to pustiť, taký divný pocit ako keby som mala pred skúškou. taký kŕč v bruchu. čo s tým mám robiť? dnes to už nie je také hrozné, ale v piatok som chytala z toho strach. vo štvrtok uplynie 30dní na vybavenie OP a neposlali mi žiadnu sms, že by som ho mala hotový :-| ]-( . tak si preň pôjdem do ba, asi ich aj zdžubem za to. veď si aj naschváľ vypýtali môj mob.
Odpovedať
Profilova fotka
Erica, nabehni tam a pekne im vynadaj mantakom....predsa su to len policajti, co by sme cakali....a nervozna, nie si tehotna? :-P ale nie, necaka ta nejaky vyznamny den, udalost, nieco? mozno z toho... skus sa zamysliet. Ada, mam synovca Bruna, ma 5 mesiacov, dnes som s nim bola cele poobedie, je fakt skvostny...to meno mu neslusi a vsetci mu hovoria inak, jeho mama Bruninko.... to teda nie je moje oblubene meno ;) ale je fakt, ze svojmu decko svoje meno, len treba mysliet aj na to, ze to dieta s tym menom bude cely zivot zit...tak aby sa necitilo ako EGZOT :-D :-D ale to nie v zlom.... ja by som dceram dala mena Mercedes a Luna, ale keby som zila niekde v Monaku alebo tak, na SVK ani za peniaze :-D ach, zase to babatkovanie, dokelu.... no co uz, skusim to prezit...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Jej, len pozeram diskusie a najdem tu taku, ktora je aj pre mna. :-) Aj ja som 87. rocnik. Vydavat sa este nejdem, ale nahodne som natrafila na tento portal, ked som nieco hladala a odvtedy ho pravidelne navstevujem. Citala som len zaciatky tejto temy, ale ked som precitala prvu stranu a zistila som, ze je tu dalsich 35, tak som s citanim prestala... ;-) A rozhodla som sa, ze aj ja sa pridam do diskusie. Dufam, ze to nikomu nevadi!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Gabika, tak nam napis nieco o sebe a vitaj v tejto teme, mnohe z nas sa este len chystaju vydavat (neskor) a rady sa tu stretavame a kecame a myslim, ze sa mame aj celkom rady :-) tak navrhujem, napis, a my ti tiez nieco nasledne napiseme, co povies? :-) rozhodne nas potesi kazda nova "tvar" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Charlize. Zo zaciatku som si vsimla, ze pisete ako dlho ste uz zadane. Takze ja som s priatelom uz 5 rokov. Aj ked by som sa uz vydavala, moja, resp. nasa prvorada uloha je teraz uspesne dostudovat. Priatel uz len rok, ale ja este tri roky... Verim, ze svadba raz pride, tak preto tu pozeram nejake inspiracie (aj ked je to mozno velmi skoro) a zaroven pozeram na tie stastne pary, ktore to uz maju za sebou... Tak dakujem za privitanie a dufam, ze sa zapojim aj do dalsich debat...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak teraz ja, ja som Beata, s priatelom sme dva roky(ako to leti :-D ) byvame spolu u mojich rodicov, sme tretiaci na Ekonomickej, obaja brigadujeme popri skole.... buduci rok budeme byvat uz sami, takze rok na to by sme chceli svadbu. chceme malicku, na zamku na liptove (tomas je odtial) a len pre 15 ludi, o to romantickejsiu...a nie je skoro na pripravy, je to fajn, mas prehlad a ziskas nove kamaratky;-) takze ak ta nieco zaujima, napis, a holky ti rady odpisu hned ako pridu...my tu preberame vsetko, od deti, cez frajerov a manzelov, dovolenky, skolu, byvanie, kozmetiku az po neviem co :-D a myslim, ze je nam tu dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tesi ma, Bea.:-) Na Ekonomickej? V BA? Ja idem som tiez tretiacka (teda idem do tretieho). :-) Ja chcem zasa velku svadbu, vlastne mam aj dost velku rodinu a vela ludi, ktorych by som na svadbe rada mala. Aj priatel ma velku rodinu... Ale bola som uz svedkom aj malej svadby, tiez bolo asi tak 15 ludi a vyzeralo to celkom dobre, take sukromne, ziadne velke starosti... Inak, a je normalne, ked uvazujem nad svadbou, ale priatel sa ma zatial neopytal tu otazku? Teda, raz sa uz vyjadril, ze si vie so mnou predstavit buducnost a pri nedavnej hadke (dost vaznej) mi povedal, ze pre neho tych 5 rokov vela znamena a nechce to skoncit... A ta hadka sa tykala hlavne toho, co s buducnostou?! Nastastie to skoncilo peknym udobrenim, ale o svadbe nepadlo ani slovo. Ale momentalne, mame velmi pekny vztah, s ktorym som nadmieru spokojna. Pred tyzdnom sme sa vratili z dovolenky a cakaju nas min. 4 pekne vikendy s pestrym programom (ja som teraz doma, v ZA, kde cez leto pracujem a on pracuje v BA). Vlastne obaja sme zo ZA a studujeme v BA. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a aka si fakulta? ja som FHI, teda obaja sme, sme spoluziaci z kruzku a proste vieme, ze je to ten pravy a naopak. a o svadbe sa bavime racionalne ako o dalsom kroku, o faze, co nastane ked pride cas. ako to, ze raz spolu budeme mat deti a ze spolu raz zostarneme.... a aj preto sme si urcili az ten 2010, lebo si to chceme platit viac-menej sami, aj byvanie riesit, takze rok setrime na byvanie, dalsi rok na svadbu a tak. a on ma aspon cas nasetrit na prsten, vymysliet si zasnuby a tak :-D a ja mam cas vysedavat na nete a uzivat si predsvadobne pripravy :-D ved sa skuste tak racionalne porozpravat o tom, ze to je proste dalsi krok a hotovo ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som na FPM a priatel je na FMV. To je sranda, neratala som s tym, ze tu hned najdem holku z univerzity...:-) Uz sme sa o tom rozpravali. Ja som mu povedala, ze ho nechcem do nicoho tlacit, ze to musi prist z jeho strany samo, ze nechcem, aby ma poziadal o ruku, lebo to tak ja chcem. A potom, ze svadbu chcem az po skole, lebo si chcem tie pripravy uzit naplno, nie miesat to so skuskami... Prekvapilo ma, ked jeho rodicia hovorili o tom, ze by mali radi uz aj vnucata (aj ked ma starsieho brata) a on na to vobec nereagoval zle a nenamietal... To sa mi velmi pacilo. Som rada, ze si tu takto mozem pokecat o tychto veciach... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne moja, preto sem vsetky chodime, kecat o tychto veciach....zial, ja nepoznam nazivo moc ludi, ktori by chapali, ze sa chcem vydat za svojho priatela, pretoze oni si chcu uzivat, a zurovat a mat este aspon x dalsich partnerov nez sa vezmu. ja som stastna, ze som nasla takeho chlapa, ze si rozumieme vo vsetkom a ze sme obaja velmi rodinne zalozeni. ja chcem deti a cim skor, svadbu proste ako dalsiu etapu nasho vztahu.... nasi by sa tesili z vnucat aj teraz, jeho rodicom je to jedno, netlacia ale nevadilo by. ale ja chcem byt samostatna, ked budu deti, tak pockam po skole. ale zbytocne to odkladat nebudem. niekedy fakt staci, ze vies, ze ten druhy to berie rovnako vazne a zavazne ako ty. ja uz som potrebovala viac, aspon vediet, ze bude nieco konkretne. mam datum a mozem si vymyslat svoje s kamoskami tuto na fore, a ostatne je na nom, prsten, ci ma poziada o ruku a vsetko.... ved niekedy mozeme dat spicha v ICcku, na kavicku;) sranda, aky je ten svet maly.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to vsetko nechavam na draheho, zatial mi to vyhovuje tak ako to je. Na jednej strane sa chcem uz vydavat a mat deti, ale na strane druhej, este sa na to velmi necitim. Neviem si to predstavit - uvedomila som si to na svadbe mojej byvalej spoluziacky. Ale ak by to prislo, urcite by som sa tomu nebranila, prave naopak rada by som do toho isla. Viem, ze pre mojho priatela vela znamenam, ze mu na mne zalezi. Ja si pekne planujem tu svadbu. A zatial cas bezi a my pekne dostudujeme. Takze zatial to ide podla mojho planu... :-) A stretnutie mozeme niekedy dat, ked budeme zabehnute v skole. Na FHI este nemam ziadne kontakty, zatial... ;-)
Odpovedať
Caute kocky :-) Gabika vitam ta :-) Aj ja som zo ZA a aj tu studujem, hehe. Nie ako vy, blavacky :-D A moj priatel tiez studuje tu v ZA a tiez uz ma len 1 rok a konci. No a ja mam este 3 rocky. Kocky som bola od vcera az do dnes u draheho doma, lebo jeho rodicia su v Chorvatsku. tak bolo fajn. sme boli na huby.. a je tam vela medvedov.... no a odrazu len cosi utekalo cez horu, ja som zacala tiez bezat a drahy len tak stal a sa dival, ze ci to bezi na nas alebo od nas... a ked pocul, ze od nas, tak tam stal zas a ze to bola srna.. skoro som ho od strachu prizabila.. chapete? nieco uteka, konare pukaju.. a ja utekam, kricim nanho, ze nech ide preboha a on len stoji ako korkovy stupel a ani sa nepohne? no hroza.. som potom nemohla spat.. ale tie huby stali za to. Gabika ja som s mojim skoro rok a pol, byvame spolu a svadbu planujem/planujeme :-) tak o 2 - 3 roky... este sa uvidi. tiez ho do nicoho netlacim, nechavam to nanho.. ale je jasne, ze si ma chce vziat a casto sa o tom rozpravame.... teda o svadbe :-) A Bea ma pravdu. je nam tu fantasticky... pokecame, vyzalujeme sa a ideme dalej. taka mala psychoporadna :-)
Odpovedať
ahojte Gabika vitaj, ja som síce 88 ale prispievam aj sem. :-D ináč aj ja som z ekonomickej, ale chodím do NZ. Bea práveže ma nečaká nič dôležité, preto mi to prišlo také divné. pred maturitou ma chytali takéto stavy úzkosti z ničoho nič, ale to som mala zo stresu. teraz ale vôbec nie som v strese. sa teším na ten OP potom sa idem hneď aj prihlásiť do autoškoly. x-) x-) x-) sa teším. ináč cez víkend sme mali u nás na dedine hody. sme sa stretli so známimi a kamarátmi čo už majú detičky. normálne som sa pristihla pri predstave čo keby boli moje. v poslednej dobe nad tým fantazírujem viac ako o vlastnom bývaní a aute. fakt ste ma s tým nakazili. :-D
Odpovedať
baby ja sa zabijem... tak som sa rozpisala ale prispevok mi neodoslalo, vsetko sa zmazalo :-( :-( tak este raz... este stale nemam z opravy notebook, takze si mozem citat len v praci co ste popisali... a je toho teda dost, ale poctivo som vsetko prestudovala :-D minni gratulujem k terminu aj satam ;-) sice vela nevidno na fotke, ale maju super dlhuu vlecku... mne sa take strasne pacia vo filmoch, ked ide nevesta ulickou a vlecka este dva metre za nou :-N si pisala ze by ste sa chceli stahovat, ten byt kde ste teraz je vas alebo v prenajme? bea to ti verim ze sa tesis na byvanie... my sme sa stahovali dost narychlo ako uz viete, teda do prazdneho bytu... a bolo to dost o nervy zariadovat ho. aj ti zavidim ze sa na to chystas tak dopredu, si mozes naplanovat co a ako chces... my si to uzivame az teraz :-) ked sa dokupuju nejake male blbosti... teraz v sobotu som bola sama doma, lezim v posteli a kukam telku... tak mi siblo a zacala som malovat spalnu :-D hmm ale dosla mi farba, tak som sla kupit novu... taku aku som chcela ale nemali, takze teraz mame dve rozmalovane steny a vsade obrovsky brajgel :-p jaaj o tych detickach sa stale bavite. ja neviem, mne sa strasne babatka pacia, a urcite chcem deti, ale este nie teraz... si to neviem predstavit, o par rockov ;-) ale vcera sme tak sedeli vonku (pri byte mame taky maly park, tam je obrovska stara lipa a okolo nej lavicky, takze na nich dost casto vysedavame... ja s kofolou a rasto s pivom :-N a vedieme siahodlhe debaty do noci...) tak som povedala ze by som chcela prveho chlapceka a potom mladsie dievca... aby na nu velky brat daval pozor x-) aa gabika vitaj :-) ja som 87, ale nechodim sem tak casto ako tuto baby.. ja skor len citam a potom narazovo napisem. s priatelom spolu budeme o chvilku 4 roky, byvame spolu 10 mesiacov... sme sa odstahovali z vychodu na zapad, obaja pracujeme... tiez som chodila na EU, externe. potom som si to ukoncila a teraz nastupujem zasa do prveho rocnika :-) ak sa vam to nechce citat tak prepacte... uz budem ticho :-x :-D
Odpovedať
slnieckko, co by sa nam to nechcelo citat. ja si rada precitam :-) erika uz aby ti dali ten obciansky.. toto sa moze stat fakt len na Slovensku. my sme dnes doma, boli sme v obchode a som si vybrala darcek na narodeniny. mi mamina povedela, ze nech si kupim co sa mi zapaci.. tak dostanem novy mp3 player :-) samsung S2. vyzera fantasticky, je lahky, ma 2 GB, 13 hod vydrzi hrat a potom sa len strci do USB... a som si nakoniec zobrala biely a vyzera ako kamienok.. potom mozno hodim foto... ale este nemam narodky, az o par dni, tak si musim nan pockat :-) dnes pojdeme mozno este na huby :-) inak kocky aj vam sa stava, ze v noci hovorite zo sna? :-D lebo mne casto. dnes som zasa rozrpavala... a raz som aj zacala bit draheho :-D chudak, ma zo mna normalne stresy v posteli :-D
Odpovedať
princess ja nerozpravam, ale bratranec zvykne byt namesacny, takze na neho davaju pozor... v noci sa promenaduje po dome, rozprava, ma normalne otvorene oci... raz vraj isiel varit ci umyvat riady, uz si zvykli :-) ale nemile skusenosti s rozpravanim mam s rastom... ja sa v noci budim na to ze nieco brble, fakt rozprava, hundre si :-S a minule som na neho v noci vybehla ze ci ma chce zabit ci co, lebo ma stale bucha laktami do hlavy ked spi, otaca sa a sabluje, alebo ma kope :-S ale rano si to nepamata
Odpovedať
ak by ste nemohli mat deti, dali by ste sa na adopciu? alebo ak nie vlastne tak ziadne? mne tak raz dobre "lepilo", doktor ma vystrasil ze mam malu maternicu. ze by to mohol byt problem, lebo sa stava ze ma zena 2-3 potraty a az potom sa jej mozno narodi baby. tak som sa vtedy vyplasila :-(
Odpovedať
Aďa ja zvyknem tiež rozprávať zo sna. drahý sa ma potom pýta či si to vôbec pamätám. ale ja si nikdy nič z toho nepamätám. ráno mi to zvykne porozprávať, že zas som niečo hudrala zo sna. nie je mi ale rozumieť. :-N baby ktorá z vás má vodičík?
Odpovedať
Katka ja som nad tým ešte ani neuvažovala. neviem čo by som v takom prípade robila.
Odpovedať
eri ja mam vodicak, viac nez rok... z toho pol roka som ho mala strateny takze som nejazdila... ale skusenosti nemam vela, aj ked jazdim tak len par kilometrov a vacsinou tie iste trasy :-S si neviem predstavit seba v bratislave na cele kolony, to by bol trapas :-N
Odpovedať
Katka a máš auto? bo ja si síce spravím vodičák, ale zatiaľ auto nemáme a pochybujem že mi niekto požičia auto aby som sa učila jazdiť. :-N
Odpovedať
Erika ja mam vodicak uz 3 rok... ale nejako nejazdim.. sa bojim. ani neviem preco. instruktor ma chvalil, aj ma to bavilo.. no neviem sa k tomu dokopat :-p Katka ja som nad adopciou uvazovala... aj keby sme mali deti, tak by som si vedela predstavit, ze si adoptujem dietatko... len este neviem, ze ci budem vlastne zit tu alebo v zahranici... ale predstavit som si vedela. a kebyze nemozem mat deti (dufam, ze to nebude pravda), tak si babo urcite adoptujeme... to aj drahy povedal. ja v tom problem nevidim... :-)
Odpovedať
nemam svoje auto... doma som jazdila na "rodicovskom" peugeote kombiku :-) a na starej skodovke na ktorej sme sa vozili s rastom a s kamosmi, na tu mam pekne spomienky... vzdy ked som soferovala sa nieco pokazilo, najvacsi uspech bol asi ze som v noci, po dazdi nejak zevraj zlomila spojku :-D a tu obcas soferujem rastove firemne, rozumej skoda pick up :-S ziadna slava... ale uz zaciname po niecom pokukovat, zaciatkom noveho roka si mozno vezmeme nejake normalne vozidlo. ja som sa ucila jazdit v autoskole, doma mi davali auto tusim az potom... a to som v autoskole odjazdila len 4 "vyucovacie" hodiny!!! a sla som na testy :-(
Odpovedať
jasné, že aj ja sa budem učiť v autoškole. mala som na mysli prax keď už máš vodičák. ja si ho chcem spraviť lebo autošokoly budú zdražovať. no a potom by som chcela vlastné auto. neaké ojazdené, ale zas by som nechcela kupovať škodovku to sa už neoplatí podľa mňa.
Odpovedať
to ti poviem ze sa skodovka neoplati, o tom radsej ani neuvazuj... pri takej spotrebe :-| vies my sme ju mali cisto na nase jazdenie, stredoskolakom je kazda rachotina dobra :-N aspon na nu mame kopec spomienok... s mojou praxou po testoch, tak ako som pisala doma kombik a potom ta skodovka... ale otec sa mi bal davat nase auto, a ja ho chapem :-N mna soferovanie velmi bavi, aj ma chvalia ze jazdim celkom dobre... (ale ja viem ze tym chcu len utesit ;-) )
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?