Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
no veď to, že svokor má škodovku, na tej sa nechcem učiť to by som ho musela mať pri sebe. :-N švagor mi opel určite nepožičia, možno bratranec renaulta aj tak chce kúpiť nové auto. :-D
Odpovedať
a vy by ste chceli ake auto kupit?
Odpovedať
neviem ci sa pytas eri alebo mna :-) neviem zatial konkretny model ani nic, viem len ze bude urcite lepsie ako pick up, bude mat klimu, radio s cd a elektricke okna :-D :-D typicka baba... nemame este rozmyslene, asi skor ojazdene... poviem priklad je rozdiel ked si kupis nove auto za 300 tis. (vacsinou nejake malicke, bez vybavy) a ked si kupis ojazdene auto za 300 tis. (urcite lepsie, vacsie, s vybavou, aj ked ma 4 roky nevadi...) takze neviem, zatial nevyberam... len viem ze chceme x-)
Odpovedať
no vas sa pytam :-) zatial nikomu nevykam pokial viem :-D
Odpovedať
my ideme tiez teraz menit auto.. za nejake novsie. mame peugeot 206, super auto, len nema klimu. tak hladame nieco fan pre nas... a asi zo zahranicia ho dovezieme.. :-) ale este sa uvidi.
Odpovedať
fajn pre nas, nie fan :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som dnes bola s maminou po obchodoch, nech si to trochu uzije, kym som doma :-D zajtra idem Tomovi spat, sa tesim, budeme sami doma, tak bude pohodicka. Ja vodicak mam, uz dva roky, ale jazdim malo, nemam dovod, po meste nie. Skor take dlhe trate, kym bol Tomo na intraku, tak som jeho vozila, teraz skor ked sa ide na zavody alebo tak, tak veziem jedno auto ja, druhe oco... ale brat uz bude mat vodicak, tak si nezasoferujem :-D no mi to nechyba, ked budeme sami byvat v LM, si kupime, v BA mi auto netreba. A ja si potom kupim ekologicke, hybrid alebo elektro, to ja som zas autickarska rodina, chapete... :-D latkove plienky a ekologicke auto, nizkoenergeticky dom a solarne kolektory. Tak to vidim ja :-D Adka, ty budes mat za chvilku narodky! Mne dako neprislo, ze mam 21...babka si dokonca myslela, ze 22. Ale vcera mi vsetci gratulovali, ja som sa venovala len 5mesacnemu synovcovi...by som ho zjedla, taky bol uzasny. A uz davnejsie rozmyslam nad adopciou, alebo skor pestunskou starostlivostou, to tak mam zafixovane, ze ked budem moct, pomozem detom, mozno aj takym starsim, so skolou a vstupom do zivota. A Katka, s tou maternicou -nestresuj, na to su lieky....
Odpovedať
Tak ti musim zagratulovat aj ja :-) Vsetko najlepsie ti prajem, aby si bola stastna a nikdy ti nemizol usmev z tvaricky :-) Ty jedna levica :-D A ano Katka, suhlasim s Beou. Moja vyborna kamaratka to mala tiez. Ale dali jej lieky a uz je to v pohode :-) A poculi ste uz o profesionalnej rodine? To sa normalne starate o deti a este dostavate za to plat... :-) Je to ako normalna praca... Deti su v rodine, vsetko funguje tak ako ma a je to..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Adka aj tebe vsetko najnajnaj, aby ti v zivote vsetko vychadzalo k spokojnosti! Profesionalna rodina sa mi paci, ked mam miesto a nemam prachy, inak by som si vzdy zobrala jedneho, napr siedmaka na zakladnej, pomohla mu dostat sa na dobru strednu, uspesne ju zvladnut, pripadne podporit k vysokej skole...ale to je len predstava do dalekej buducnosti, uz ju mam niekde vzadu v hlave dlho, uvidime raz, ked vyrastieme :-D najskor chcem svoje brusko, babatko, vsetky tie vecicky okolo :-D :-D neviem, ci to vydrzim :-D no musim, ja viem. dievcatka, ako sa mate? ja sa tesim do LM, zajtra rano idem, trochu si to uzijeme....
Odpovedať
Ja sa mam skvele.. Sme dnes zbijali obkladacky na vonku okolo domu, lebo ideme uteplovat. No taky bordel.. A same mravce.. Vsetko vyhryzli. Tak si to teda uzite :-) Sami dvaja, nie je nic lepsie cooo? :-D Kocky a mate nejaky oblubeny album kde rady nakukujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja vsetky na konovi!!! :-D
Odpovedať
no to ja zas nie :-) by ma hlava bolela z tolkych albumov :-) a fotiek :-D a na mojejsvadbe nic? ziadne oblubene???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oblubene ani nie, neviem, ja pozeram priebezne vsetky, vsetko nove a tak, a hlavne ten moj :-D a ty mas? niekoho konkretneho?
Odpovedať
no ja som to tu uz pisala... zuzkadalibor, skorica, ywonn :-)
Odpovedať
lenmed, anairda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, dakujem vsetkym za privitanie. Uz som to raz pisala, ale podobne ako slnieckko, tak aj ja som sa rozpisala a potom mi to neulozilo a samozrejme vymazalo sa to. :-( Ericca, ja mam vodicak uz tri roky. V autoskole ma chvalili, ze jazdim dobre (ved ma aj ocinko ucil tak po mimo autoskoly), ale potom som asi rok a pol vobec nejazdila, bala som sa a ani mi nikto nechcel dat auto. Az si moj brat uvedomil, ze je dobre mat osobneho taxikara a tak som ho zacala vozit. Trochu som sa rozvazdila a teraz mi uz rodicia v pohode davaju auto. Vacsinou jazdim na Octavii - fakt super auto. Takze obavat sa soferovania netreba, ked sa to uz raz naucite zabudnut sa to neda - ako bicyklovanie. ;-) Co sa tyka adopcie, este som nad tym velmi nerozmyslala, ale prichadza do uvahy taka moznost, keby to inak neslo. Pacia sa mi aj programy, kde si rodiny aspon na Vianoce zoberu domov nejake tie deti, aby im aspon niekedy v roku dopriali prezit pekny cas. To je fajn, si myslim. Slnieckko a neobavaj sa toho, co ti povie lekar. Dnes sa uz da vselico urobit. Pre vela zien je tehotenstvo narocne a kriticke, ale pod dohladom lekara sa babatku podari dostat na svet, aj ked az na viac pokusov. Ale ked sa chce, tak sa da. Aj jedna teta mala problemy s maternicou - ma ju zle umiestnenu, posunutu dozadu, ale po niekolkych pokusoch sa to konecne podarilo a ja mam teraz perfektnu kamaratku, co ma velmi tesi. :-) Princess, oblubeny album nemam, podobne ako Bea, aj ja to sledujem priebezne. Skoro v kazdom albume sa najde nieco, co ma uputa a som rada, ze som to tam videla a nasla som to.
Odpovedať
Cafky. My sme akurat dooslavovali, lebo mamina a teta mali meniny :-D Ale ved aj ja najdem skoro v kazdom albume inspiraciu :-) Ja len, ze ci nemate nejaku konkretnu uzivatelku, ktora ma podla vas super vkus, krasne fotky alebo take nieco :-) Niekto, kto vam vyhovuje, niekto, kto ma foto, co vas VZDY zaujmu :-) tak som to myslela... Booze, mam v sebe dost vina, tak si idem pospat :-) Tak krasnu noc... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Princess, tak mna momentalne najviac zaujal ten tvoj album s nechtami. 9. augusta ideme na svadbu (bratranec sa mi zeni). tak hladam inspiraciu, ako by som si vyzdobila tie moje. Su tam velmi pekne, aj take, ktore by som ja zvladla urobit...:-)
Odpovedať
Som rada, ze sa ti pacia :-) To uz ani neviem, ze kde vsade som ich nasla, ale strasne sa i pacia upravene nechtiky, tak nesmeli chybat :-) Kocky, to zas bude dnes hic... KEby bolo tak normalne. Takto sa ani nic riadne robit neda... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
A to som este pocula, ze bude este horsie. Vraj maju byt az tropicke teploty. Nic proti nim nemam, ale keby som bola niekde na plazi so svojim drahym, nie ked sedim v robote a nic z toho. :-|
Odpovedať
ahojte mne sa najviac páči album seagull má strašne skvelé nápady. ja rozmýšlam, že svoje albumy asi zmažem, nechám len ten svadobný. už to nemá význam nechávať to tu. Gabi ja sa nebojím, že zabudnem šoférovať keď si spravím vodičák skôr toho, že nebudem mať na čom jazdiť a keď niečo dlho nerobíš tak si si nie istá či to zvládneš (teda aspoň ja). moja mama tak dopadla, spravila si vodičák jazdila na požičaných autách a potom prestala jazdiť úplne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, prave toho sa nemusis bat. Ste este mladi a pri dnesnych cenach aut verim, ze si jedno raz kupite. Takze jazdit budes mat na com. Aj ked to nemusi byt hned. A ako bolo uz spominane, tak ceny za sluzby autoskol pojdu urcite hore, tak preco to teraz nevyuzit? bratova priatelka si tiez urobila vodicak, aj ked nemala na com jazdit. Po skole si nasla dobru pracu, kde dostala sluzobne auto a bola rada, ze ten vodicak uz mala... V kazdom pripade je dobre si teraz urobit vodicak a urcite zvladnes soferovat aj s odstupom, len netreba byt neista... TO ZVLADNES! ;-)
Odpovedať
Ďakujem x-) je to dobrý pocit, že mi veríš. ja som zvykla jazdiť na traktore, teda pridávala som plyn a brzdila prepraďoval mi bratranec. :-D bolo to strašne fajn a bavilo ma to, tak dúfam, že mi pôjde aj šoférovanie v aute. ďalší dvôvod prečo chcem vodičák je, že veľakrát to vyžadujú k zamestnaniu. určite je to plus ak mám vodičák. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mas pravdu. A hlavne teraz je na to ta lepsia doma, lebo este nemas babatko. Potom by sa to uz horise robilo - nemala by si ho kde dat. A hlavne aj k doktorovi s nim treba chodit. Odviest ho na aute je pohodlnejsie a lepsie ako ist autobusom alebo inym podobnym sposobom...:-) A ked si zvladla traktor, tak auto zvladnes lavou zadnou. ;-)
Odpovedať
No v Komárne mhd nechodí, ale v ba to je hrozné. stačí, že ja musím behať po lekároch po celom meste. ja by som strašne chcela ekologické auto, ale medzi ojazdenými tuším ešte nie sú a na nové našetriť je ťažké.
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, zatial to je len novinka, taky velky osial. Ceny pojdu urcite rychlo dole... :-)
Odpovedať
sestra dostane nové firemné auto, mazdu3, dúfam, že dovtedy budem mať vodičák. ;-) strašne sa mi páčia mazdy.
Odpovedať
ja som sa dnes dozvedela, ze spoluziak zo strednej ma babo =-) ze ty kokos... ale nic viac zatial neviem, sa snazim pozistovat pikosky... ani neviem ci je zenac alebo len tak, a s kym...
Odpovedať
Profilova fotka
Moji spoluziaci zo strednej este nemaju deti - ani jeden. Ale dve spoluziacky zo zakladnej uz su maminy... :-) Tiez o tom nic viac neviem, lebo to boli baby, ktore do nasej triedy velmi nezapadli. Ale prave dnes som jednu z nich videla a mala na rukach svoju rocnu dcerenku. Velmi im to spolu pristalo. Boli zlate! :-)
Odpovedať
ja mám tri spolužiačky zo strednej čo už majú deti, teda jedna len bude rodiť, ďalšie sa o dieťa nedokázala starať, a tretia je slobodná mamička.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?