Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kocky. Bea, ocko ma strojarskku firmu. Ja tu pomaham len cez leto, aby som si trochu "zarobila". V buducnosti tu nechcem pracovat, pretoze ja a strojarina nejdeme k sebe. Ale na zabitie leta je to v pohode... :-) Adi, ja vlastne nebyvam priamo na Solinkach, byvala som na Limbovej, ale teraz byvame na Solinkach Juh - to je medzi Metrom a Maxom... Ale ja to stale beriem ako Solinky. :-) Ked som pracovala v Anglicku v hoteli, tak som obsluhovala aj na niektorych svadbach. Ta som tiez odkukala nejake veci, ktore chcem casom zuzitkovat. Velmi sa mi tam pacili tie svedske stoly, co mali pri volnej zabave vecer. Ale hlavne jedlo sa mi velmi nepacilo - nie zeby vyzeralo zle, ale ja by som sa bala, ze tam z toho taniera na mna nieco vyskoci... Co sa tyka toho hlavneho chodu, asi budem konzervativna - nejake lahke predjedlo, kuraci vyvar, maso na prirodno a dezertik bude asi na kazdom - hotel, kde sa to bude raz konat mam uz predbezne vybraty a tam maju urcite v ponuke niejake zakusky a zmrzlinove pohare... :-)
Odpovedať
Gabi a v ktorom hoteli to chces mat? Nie nahodou v Bosse?
Odpovedať
Profilova fotka
Vilkov ocino pochadza z Terchovej a aj ja mam k nej velmi dobry vztah. A kusok od Terchovej byva vacsina mojej rodiny, takze som uvazovala nad hotelom Branice - je tam velmi pekne. A ak by to malo byt priamo v ZA, tak mozno Dubna skala...
Odpovedať
Profilova fotka
caute dievcatka, co nove? zajtra idem piect jablkovy kolac, nam dnes tooolko jablcok popadalo zo stromu.... a robila som svieckovu, sa mi super podarila, som sa vytesovala... a viete vy co, dnes otvorili obchodak tuto v LM, prvy :-p a je tam cukraren, a kedze sme boli prvy zakaznici, dali nam kavu na ucet podniku...sa bali, ci bude dobra. nastastie bola, hehe. a sme sa dnes dohodli s Tomom, ze po veceri na svadbe chceme ochutnavku vina. to bude take pekne, mile, chutne, a potom kazdy dostane nejake dve flase, mozno aj svadobne etikety nejake vyrobime. alebo este, nam sef v byvalej praci dal na vianoce, dve vina v takej pekne krabici, tak mozno nie etikety, ale take pekne krabice s nejakymi kecmi, ze na zdravie novomanzelom alebo co :-D a Tomo dnes vymyslal za obrucky, tak som ho sprdla, ze najprv zasnubny musi kupit :-D jezis a viete co, minule sme rozmyslali, co by sme robili s peniazmi, keby sme dake vyhrali - akoze nikdy nevyhrame - a on ze by mi kupil nejaky uzasne drahy prstienok... no nie je ten skvely X-)
Odpovedať
Ahojte :-) No my sme prave dorazili. Sme sa boli preletiet do Prievidze :-) A este idem piect jablkove torticky s mandlovou posypkou :-) Alenka veru veru, fotka s drahym chyba. Rychlo to treba napravit :-D Bea, tak to ste mali super teda. Tu kavicku. A ja neviem ci by som ja robila ochutnavku vina. Sa mi s tym moc nechce babrat. Ale napad je to dobry :-) Asi im len strcim lasu s etiketou a je pokoj. Aj tak si to nik vsimat nebude :-p
Odpovedať
Ahojte ja osm rocnik 87 a mam na bud tyzden v piatok svadbu takze tak
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Barborka, ak sa smiem opýtať, čo Ťa viedlo k tomu vydávať sa v piatok?
Odpovedať
Cau Barborka :-) Takze 8.8.2008? Nooo magicky datum :-) V ten den bude zas svadobny boom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Barborka, blahozelam k svadbe... kocky, viete, co som si vsimla? len mi povedzte, ci je to akoze nejaka prevazna vacsina - kocky v nasom rocniku maju svadbu viac-menej len ked uz makaju alebo maju starsieho partnera? nejaka vynimka? sa mi zda, ze je to tak. Adi, lietate si :-D to je paradicka :-D ake boli kolaciky? ja som piekla jablkovy, sa mi podaril, prvy raz som ho skusala, lebo jablka nam padaju zo stromu ako dive :-D posli mi recept do ip, ja ti poslem tento :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj charlize, ja si neviem predstaviť, že by som študovala na výške a môj partner by mal možno tak o dva roky viac a išli by sme sa brať. To sa mi zdá naozaj nereálne.
Odpovedať
Bea ja strasne rada peciem :-) A este ked to ma kto papat :-D No mne sa to zda realne :-) Staci, aby mal jeden pracu a je to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Je to aj o tom koľko kto zarába.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aj o tom, kolko kto mina, o tom, kto chce aku svadbu, o tom, ze kazdy ma iny zivotny standard :-) Ked sa to zladi, da sa vsetko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prípadne sa dá vyskočiť aj z okna :-D
Odpovedať
Hmm. Neviem, neviem :-D Ali, kedy si pridas dalsie fotecky? :-) Som zvedava.. Uz sa tesis? Ci sa stresujes, aby to vsetko ok dopadlo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Po tieto dni riešim trošku iné problémy, tak nie som doma často pri počítači. Ale zajtra sa možno na to kuknem, ale určite nejaké pridám, lebo aj sme pozháňali niečo nové a tak.
Odpovedať
A co nove. Ved aspon napis, nie ? :-) My kocky sme zvedaveee. Sa tesime z kazdej, ktora sa vydava. Nie je tak Bea? :-D A kto vas bude oddavat?
Odpovedať
Profilova fotka
Paľo Talapka - to vieš ktorý je a potom náš dekan ďungel, farár zo soliniek a jeden kaplán čo tam bol minulý rok. Máme ich trochu viac, ale tak keď sú to už všetci takí dobrí známi. My vlastne čakáme na Paľa, inak by sme už boli svoji asi v máji.
Odpovedať
Jaaaj, ano viem... Spominam si. A inak ako to je s ttou pripravou na manzelstvo? zevraj sa chodi na nejake pripravy do kostola, kde sa rozpravas s knazom a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
áno, keď sme boli na prvej, tam kaplán len rozprával - ale dozvedela som sa veľa zaujímavého, potom na druhej sme boli u sexuológa (náhodou môj známy zvidenia)- tam sme sa rozrpávali o vzťahoch a potom nám vysvetľoval plánované rodičovstvo a tak okolo - tiež zaujímavé a včera sme boli na tretej - tam tiež len rozprával ale aj tam som počula čo doteraz nie a je to pre mňa dôležité. Takže mne až tak nevadili tie náuky ako iným :-)
Odpovedať
fiiiha, a akoze ste boli u sexuologa. to sa musi? ci ako? a co vam tam rozpravaju. Ak mas cas,tak napis to IP... som zvedava. aspon mi to ma kto povedat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra, ak nezabudnem ti napíšem, teraz už idem spať, zajtra ráno skoro vstávam - zas
Odpovedať
aha. no ok.. tak napis. pa
Odpovedať
Kocky, kde steeee? :-D Bea, Bea. Nas tu zanedbavas :-p Teda mna tu zanedbavas :-p
Odpovedať
Profilova fotka
hey, ja by som nezanedbavala, ale tu ked je burka, tak odstavia net - bezpecnostne opatrenie, aby nas netrafil blesk, lebo nejaky mantak vyhorel, cez zastrcku, chapete??? no co, dedina.... chcelo by to mobilny internet, no ooops, nie je tu pokrytie 8-) uz ma chapes? :-p alenka, dala by sa svadba, my by sme sa mohli vziat, lebo sme sice rovnako stari, studujeme, ale popri skole brigadujeme a vlastne zarabame celkom slusne. len sme sa rozhodli riesit buduci rok byvanie, takze dame do rekonstrukcie bytu nejake peniaze a o svadbe mame take narocnejsie predstavy, tak budeme setrit dalsi rok. lebo my nechceme taku klasicku svadbu, ze kostol, farar, hostina v nejakej telocvicni ci co...ziadne a´la vychod :-D kocky, co nove?
Odpovedať
chaaapem :-D aj tu prsalo, ale nijako extra teda :-D to len vcera. ja nemam nic nove. cely den sa povalujem, drahy je doma.. ale som sa rozhodla, ze si dnes spravim nejaku crazy manikuru. sibnute farbicky a kvietocky a tak :-D ved je leto....
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, kocky. Tak po vikende sa hlasim... :-D Viete ako som sa mala vyborne?! Cely vikend som bola v Terchovej na oslavach s mojim milacikom. A bola sranda, ze sme si trosku uzili rodicovstvo - zavesili sa tam na nas deti znamych - boli zlate, ale bolo to dost narocne sa starat o dve 10rocne deti... Ale inak sme si to pekne uzivali... :-) Alenka, to budete mat farara Janka zo Soliniek? On je fakt super. A ktory kaplan to bude? Lebo teraz uz mame dvoch novych... Ti dvaja "stari" uz odisli - jeden bol taky maly, plesaty a druhy vyssi, tmavovlasy... Baby, ste mi urobili chutky s tymi jablkovymi vecami, dala by som si teraz nieco take... Mnam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Charlize, to vlastne ovplyvňuje veľmi veľa vecí, napríklad dedičstvo po babke a tak :-D Áno, Gabika, Janko zo Soliniek a kaplán je tiež taký malý, ale nie je plešatý je veľmi mladý a volá sa Peťo. Ale či farár príde, tak to ešte nevie ani on sám.
Odpovedať
Profilova fotka
No, plesaty nie je, to som prehnala, ale ma blede vlasy a vysoke kuty, tak to vyzera z dialky ako keby bol plesaty... :-) Inak, k tym svadbam nasho rocnika. Moj Vilko pracuje, aj ja si chcem najst uz nejaky ten part time, ale neviem si predstavit, ze by sme sa mali brat... Teda svadba by sa dala vyriesit, ale co potom? Studujeme v BA a urcite by bolo velmi tazke studovat a zaroven zariadovat si domacnost... Urcite by sme byvali spolu a sami dvaja. A len najom by poredstavoval velmi vysoku polozku. A este ked priratam stravu, aj satit nas treba, obcas by sme cestovali domov, do ZA a ja nemam v plane branit sa po svadbe dietatu, tak ak by to prislo, urcite by to bol problem dostudovat... Ale samozrejme je to ine, ked aspon jeden uz pracuje na plny uvazok. To sa uz da nejako zariadit.
Odpovedať
Profilova fotka
O tom som hovorila, že ak nepracuje ani jeden ale obaja chodia do školy, je to ťažké. Osobne si ani teraz neviem veľmi predstaviť koľko nás mesačne bude stáť živobytie a všetko čo proste treba zaplatiť a to nehovorím, že na dom sme brali hypotéku :-D Ale tak vždy sa všetko nejak dá zariadiť.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?