Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata,este spite? :-p Teeda,pozeram,ze odkedy som to tu naposledy citala,stihli ste toho napisat vela :-o Kym to precitam,bude aj nedela :-D No ale tak vas apson pozdravim a idem robit cosi "uzitocne"-idem nas pobalit,zajtra totiz cestujeme na Slovensko z 2,5 mesacnej brigady...Viete si predstavit,ako sa mi nechce? :-( Hmm,idem sa teda do toho pustit... Tak vam teda prajem pekny den ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) Ja som sa zas vymotala z postele okolo 11 :-p Ale to preto, lebo som bola do jednej hore.. Tak som dospavala :-) Dani a kde ste robili?
Odpovedať
čaffte kočky, no ja som sice hore už od 7.00, ale odvtedy som toho stihla kopu porobiť a o hodinku ideme k babke, rozhodli sa, že uvaria kotlikovy gulaš a navečer sa bude grilovať :-) tak som naložila mäsá do marinad, špizy som urobila. no snad sa to zje...
Odpovedať
Profilova fotka
princess007:boli sme cez agenturu v Sumperku v jednej fabrike na vyrobu elektrosuciastok.bolo to celkom v pohode,ale hlavne-boli sme tu spolu :-) no a tak sa mi velmi nechce.ved ani balit som este nezacala 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Miska, ked som si citala o tom zastaveni a veku, tak aj mne sa to v ten den stalo. Dali sme sa do reci a ked som povedala, ze budem tretiecka na VS, tak sa zasmial a potom sa ma opytal, ci mi aspon v bare naleju po ukazani obcianskeho... :-S Ja som tiez spachtos. Ked sme s Vilkom a mame na skorsiu hodinu nastaveny budik, tak vzdy sa na neho s rozplepenym jednym okom kuknem a on ho posunie este o hodinu neskor... :-D Nie sme ranostaji, ale ked musime vstat, tak nam to problem nerobi... Ja som osobne cez net nic nekupovala, ale z Ameriky mam takto dovezenu moju zrkladlovku. Bola objednana z USA do Kanady, odtial poslana spat do USA kamaratovi, ktory mi ju poslal na Slovensko. A prisla cela v poriadku. Takze aj ked mam len jednu skusenost, tak som spokojna... :-) Mam taku svalovicu, lebo sme boli vcera u babky kopat zemiaky a som z toho uplne zmorena... A ozaj, dnes som len tak zo srandy skusila stastie a vyhrala som cez radio listky do kina. Aka sranda, ja som nikdy nic nevyhrala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi,gratulujem k vyhre :-) poriadne si to kino vychutnajte. a tie listky su na nieco konkretne alebo si mozte vybrat,co si chcete pozriet?
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, tie listky su na Mama Mia, podla ukazok to vyzera byt fajn. Tak uvidim, co to bude. Napisali mi mail, ze ma kontaktuju, tak uvidim, kedy pojdeme... :-) Ozaj a preco sa uz teraz vracate z tej brigady? Ste tam boli viazani casom? Alebo si chcete uzit este volno?
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika,tu v Cechach Mama mia uz bola a sice my sme to nevideli,ale vsetci to tu chvalia.Vraj je to taka oddychovka a nic tazke na premyslanie :-D Takze na relax a spolocnu chvilku to staci,nie? :-) No a ideme naspat preto,ze nam konci zmluva a tiez treba povybavovat kopec veci do skoly-mame zapisy atd.No a kedze drahemu o tri tyzdne zacina skola(mne az o mesiac x-) ),tak sme sa rozhodli,ze to tu zabalime na konci augusta a uzijeme si este prazdnin.
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, tak to mate super. Vsak aj volno si treba uzit. Ja som mala tiez pracovne prazdniny. Hned na zaciatku sme boli na dovolenke. A potom som stale len pracovala. Zmluvu mam az do konca septembra, ale robit budem uz len dva tyzdne, teda aspon podla kalendara. Lebo teraz je predlzeny vikend, potom som v robote iba tri dni, lebo ideme s Vilkom do Tatier na vikend, dalsi pondelok idem k zubarke a potom uz len do konca tyzdna. Dalsi tyzden mam volno (aj ked tam mam zapis) a 22.9. zaciname skolu. A aj ked nerobim s drahym, robotu mam pohodickovu, lebo robim administrativu u ocinka v firme (vlastne mu robim sektretarku :-D )Takze to ujde. Aspon si zarabam na tie Tatry a ten Pariz, co chceme ist s Vilkom... :-)
Odpovedať
Gabi, gratulujem k vyhre. ja som vyhrala len raz a to už bolo straaaaaaaaašne davno. vyhrala som osušku a na nej bol napis "Kukuruku", teda ak tie napolitanky ešte pamätate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, jasne, ze pamatame... :-)
Odpovedať
No super Gabi, gratulujem. Kamoska bola na Mama mia tu v Ziline a ze to bolo skvele. Tak si to uzijes :-) Inak pekna fotka.. :-) Ja som vyhrala este v prvom rocniku na zakladnej skole walkman :-D Na tu dobu to bolo super :-) Som vylustila tajnicku v Zornicke a bolo :-) Drahy dnes konecne pride. Sa neviem dockat :-) A zajtra cestujeme do Prahy ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dakujem aj za gratulaciu, aj za fotku... A walkman bol vtedy fakt super, ja som na nom pocuvala pasky, az kym som ho neznicila... :-D Moj drahy je teraz na volejbalovom turnaji v Mosovciach. Domov pride asi zajtra vecer. A co idete do Prahy? Iba tak na vylet, alebo idete aj nieco vybavovat?
Odpovedať
Drahy tam ide kvoli testom a tak sme si povedali,ze to spojime a spravime si vylet :-) V Prahe budume asi 4 dni a potom chceme ist este na nejake tie zamky ako Karlstejn, Hluboka a Vranov nad Dyji :-) Tak snad nam to vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, to moze byt pekny vyletik. To budete mat super. Tak vam prajem prijemnu zabavu! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak dlho som tu nebola, co mate noveho??? nejako to tu nestiham citkat a sledovat, vela starosti okolo, sak poznate :-D
Odpovedať
Ahojte :-) Tak mi za 2 hodinky odchadzame :-) Nely ahoj :-) Co si tu tak dlho nebola?
Odpovedať
ahojte, Adka, prajem šťastnú cestu ;-) včera som bola na opekačke a tak strašne sa mi tam nechcelo byť, že som odišla. nalada o ničom :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj princess no, najprv sme mali odpojeny net, a potom nebol cas a teraz som rozlietana medzi Prahou a Karlovymi varmy lebo muzika mam na lieceni :-D
Odpovedať
Ahojte :-D Tak my sme uz stastne v Prahe. Ale bez GPS by sme boli strateni :-p Esteze tu maju wifinu, lebo by ma svaclo.. Ked drahy bude chodit na pol dna prec.. :-) Ten penzionik je strasne mily.. Super. Sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj princess kde byvate?? mozno ste niekde blizko mna, hehe :-D :-D :-D
Odpovedať
Dejvice, Patanka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dejvice su trosku dalej odomna, ja som z Vrsovic :-D ale isal som cez dejvice v sobotu :-D od muzika z karlovych varov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no caute, dako dlho som tu nebola :-p vcera sme boli pozriet babku. Nely, ako ste na tom s domcekom? S babatkom? dufam, ze dobre;-) adka, pekne si to uzi :-) Praha je krasna, zamky tiez, tak posledne dni prazdnin dobre vyuzijete :-) a kde su barbora a alenka? nam dlzia fotky...halo baby, ste tu? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj charlize...no domcek vcelku dobre, dneska som podpisovala navrh na zmluvu na neurcito a babenko uvidime, mozno uz v oktobri alebo novembri bude zo mna na chvilku tehulka :-D a ty ako? svadbicku chystate pomalicky??
Odpovedať
Profilova fotka
nely super, tak to je parada! drzim vsetky paste;-) a pojdes na IVF alebo ako to riesite? my chystame, no pomalicky, buduci rok budeme Bc obaja a ideme rekonstruovat byt, dostaneme od rodicov k dispozicii byt po babke, ak si nasetrime na rekonstrukciu...tak setrime :-D a rok na to svadbu, ale pomaly si uz zistujeme co a ako, po miestach sa obzerame, aby sme nezistili az po svadbe, ze sme to mohli mat inak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, ze takto premyslate..hehe :-D no tento mesiac som konecne nejako manzelika dokopala skusit normalne ale velku sancu tomu nedavam, posledne spermio nebolo dobre a ak si vyriesime financie dovtedy tak v oktobri alebo novembri by sme skusili umele..mame tam este ¨5 mrazacikov tak uvidime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no super, tak to budeme drzat palce :-) ved hadam ked budes v klude, tak to bude dobre. a domcek uz mate aj vybraty? a nejake miesto? sesternica byvala ze Brezany u Prahy, krasna "dedinka" a blizko na Chodov, ti to mali pekne, taky novy domcek, len sesterka sa s majitelom domu uz rozisla :-D a premyslame, vymyslame, je to fajn. mame vybrati ten zamok na Liptove, ale chceli sme popozerat aj okolo Bratislavy, jednak pre prehlad, jednak pre porovanie. keby boli dake super lepsie ceny, mozno by sme to zvazili, mame 2 kastiele a Kamilu, ale nikde to nie je take uzasne ako na zamku x-) tak mame rok cas, lebo vsetko z tychto veci treba rezervovat tak vyse roka dopredu. takze ked rezervujeme nieco z toho, bude to napevno 8-) uz z toho nikto nevycuva, ani keby chcel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no zatial nemame nic konkretne, nechcem este zavezne vyberat kym nemam vybavenu na 100% hypo... jeeeej zamok, to je kraasne, tak to budem drzat palceky nech vam to vyjde :-D veru veru, treba si stat za svojim, ja som mala 5 mesiacov a ti poviem, ze to celkom stacilo na detaily..ale to ze sme to riesili z prahy :-( cez rodicov
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky...ja som vas rocnik a 20.9 sa vydavam... moja mama zorganizovala svadbu za 4dni :-D neluska....tu si milacik :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?