Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
No ja som mojho draheho predstavila mamine asi po mesiaci :-) A tak sa bal chudatko, ze mi skoro ruku rozpucil :-D Ale potom pohodicka. Teraz ho ma mamina za druheho syna a vsetci ho moc, moc lubime :-) Kocky sme boli v tych Rajeckych. Tam bolo taaaak super. Vyborne mi to padlo, oddychla som si. Juuuj :-) Vladi, dakujem, no este som vcera o polnoci nasla super penzionik blizko letiska, tak sme ho hned rano zarezervovali :-)
Odpovedať
Oprava, mamina ho ma za syna, nie za druheho syna :-D Ziadnehol syna nema, iba nepodarenu dceru :-p
Odpovedať
Aďa ty si jedniáčik? ja som mala výhodu, že rodičia a svorkovci sa poznali už dávno, takže poznali aj ich dvoch podarených synov. keďže mi sme sa stretávali prvý rok potajme (taký detail, aj tak to všetci vedeli :-N ) tak ja som Viliho uviedla do rodiny až keď som mala ísť s ním na bratovu svdbu. :-D
Odpovedať
Hej, som :-)
Odpovedať
aké to je nebyť "týraná" straším súrodencom?
Odpovedať
ja som najstaršia, ale brata netyram, i ked sme sa ako deti doslova mlatili, ale teraz sa krotime už... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam mladsieho brata...ale ten si zo mna robil poskoka..ked sme boli mali tak sme sa aj obcas bili...a jedna taka nasa bitka skoncila pobytom na traumatologii :-)
Odpovedať
mne vrat dolamal palec, ale tak, že mi až cely necht odletel. a tak ale on ked bol ešte v koliske, tak som ho kolisala a "nechtiac" som kolísku býchala o stenu. on mi to neskor vratil tym, že mi dolamal palec...
Odpovedať
ja som bola požičovňa, poskok a sluha v jednom kým som bola menšia, ináč sestra je šikovný manipulátor. vždy ma presvedčí aby som pre ňu niečo spravila čo akurát potrebuje. v poslednej dobe jej často strážim malého. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri...v tom si mozme podat ruky...ja som bola poskok pre svojho brata...vsetky papierovacky ohladom prijimaciek na VS som robila ja...on nebol sxopny ani ist k notarke dat overit vysvedcenia ]-(
Odpovedať
Je to uzasny pocit :-) Mne nikdy nejako extra surodenci nechybali. Mozno som len tuzila po starsom bratovi, ale aj ten sa mi pritrafil v podobe bratranca, ktori byval hned vedla a mali sme sa moc radi... :-) Takze ja som bola take stastne dieta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som jedinacik a myslim si ze je niekedy dobre byt jedinackom hlavne v tom pripade ze sa snikym nemusim o nic delit no sem tam mi to chybalo ale mala som vzdy vela kamaratov
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute, my sme dnes boli na super vylete, Lednice, Valtice, Breclav, minaret, jazero, zamok, vystava o Indonezii a Himalajach.... pekne to bolo, vyslo nam pocasie :-p a ved som aj chcela reagovat na to co tu pisete, ale kym docitam do konca strany, aj zabudnem, na co :-D Katka, pekne si to uzi doma;-) Miska, super, ze si vybavila skolicku, to je fajn :-) Vladi, dajte im cas, ti vravim, aj im sa ta myslienka trochu ulezi, mozno na Vianoce to bude uz jasnejsie. No Adka si uziva kupele asi :-p tak tebe nejdem pisat, az ked prides :-p Gabi, ty sa tesis do skoly? mne sa taaak nechce :-N ani chodit sa mi tam nechce....
Odpovedať
no ja sa do školy aj tešim, možno preto, že toho nemam až tak vela ... pozeram Kriminoviny, lebo sa znova niečo stalo v kasarnach v NR. že vojak chcel so svojim kumpanom niekoho zabiť a pýtali za to ťažke tisice. ale najhoršie na tom je, že ten debil, ktorý to chcel urobiť, mal minule službu v kasarnach spolu s mojim Michalom ]-(
Odpovedať
Boze Miska.. To je des.. Taky clovek. Ja som sa dnes dozvedela, ze sa nejako rozmohli zlodeji v nasom okoli... Nic moc teda. Bea, ja som sa z kupelov vratila uz okolo tretej :-p A teraz som sama, lebo moj drahy isiel domkov. Co ja len budem robiiiiit....
Odpovedať
v kriminovinach to nebolo, asi to davala markiza...a že našli u neho samopal a kopu nabojov. no ostala som v šoku, ked mi toto michal hovoril. :-o to je čisty ustav. minule tam policajti zatkli vojakov, ktorí mali všade hakove križe, teraz dalši psychopat - najomny vrah. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
miska, zly je svet.... treba si len davat pozor na takych typkov.... ale sila, no. Adi, tak to je fajn, ze ste si to uzili.... neboj, Mato rychlo pride, to ujde ako voda. si sprav daku damsku jazdu, ja to tak vyuzivam vacsinou, idem s kamoskou na obed, na plaz, po obchodoch.... a ohovarame, kecame, je to take ine, ked ideme 2 same :-p
Odpovedať
Je to ine, to je pravda, ale aj tak mi neskutocne chyba :-( Ja som stale zalubena tak ako na zaciatku :-N Nejako to zo mna neopadlo.. Ale aj tak zajtra pridu kamosky, tak nieco vymyslime.. A Toma mas pri sebe? Ci je tiez doma?
Odpovedať
Profilova fotka
Adi ano, teraz sme spolu az do 13teho, potom ide na vikend domov kopat zemiaky :-D a potom uz budeme furt spolu, lebo je skola, takze bude tu, kazdy druhy vikend pojde domov, kazdy druhy z toho ja s nim... a chapem, tiez som zalubena... idem kukat Housa :-p tak zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, fuuuuuuuuuu, tak uz som to docitala... :-) Bea, ja sa do skoly tesim, ale nie na tu nasu "super" skolu, ale na spoluziakov, uz som ich vsetkych dlho nevidela. A som aj zvedava, kto bude pokracovat a kto skoncil... =-) Ja som tiez teraz bez draheho. Maju sustredenie z univerzitneho volejbaloveho timu a cez vikend idu na turnaj. Tak s nim budem az buduci tyzden. :-( Ale potom si ho zoberiem iba pre seba a cely moj predlzeny vikend, tak sa uz velmi tesim! :-D Ja mam tiez starsieho brata, o styri roky. Tiez sme sa riadne mlatili, lebo som mu odmietala robit poskoka. Raz som na neho zautocila aj s ceruzkou a skoro sa mi ju podarilo zapichnut ju do jeho ruky. Ale potom to nejako preslo a nas vztah dospel, ked sa raz prejavil ako starsi brat, ktory sa stara o sestru. Odhanal odo mna chalanov, ktorych mal preverenych a tak... A nakoniec to dovolil Vilimu a este mu dal aj moje telefonne cislo... :-D Ten dnesny svet je fakt strasny. Ked citam noviny, alebo pozeram telku, tak sa cudujem, co vsetko sa deje. Je to smutne. :-(
Odpovedať
ahoj Gabika, ja som tiež teraz bez draheho, vlastne se od seba častejšie, lebo vždy sa vyskytne niečo, resp. on doma robi, alebo ma v kasarnach službu, aj tak je tam den čo den. takže som si na to aj zvykla, že sme spolu trochu pomenej. ale ono sa to znova napravi. zajtra mal mať skušku poslednu, ale nestihol sa naučiť. prerabal spalnu, kupil novy nabytok, to bolo treba skladať. no proste vždy sa niečo vyskytne... a nedajbože vojenske cvičenia, to sme od seba aj 3 tyzdne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola na tom podobne. Isla som do BA aj kvoli nemu. Ale tento rok bol narocny, lebo kvoli nemcine si nasiel staz vo Viedni, kde bol skoro cely den a vecer si este aj nasiel masersky kurz, ktory si chcel urobit. Takze vlastne cele dni bol mimo. A ja som na vikendy chodievala domov. Vilko bol rad, ze ma trosku klud a ze dobehne, co v skole zameskal. Tak tento rok sme boli spolu dost malo a sa to aj prejavilo na konci letneho semestra, kedy sme sa skoro po piatich rokoch rozisli... Ale uz je to za nami. ;-)
Odpovedať
Misi, tak to je teda nic moc... Ja by som tazko tak vydrzala.. Ale asi si aj ja na tom budem musiet zvyknut, ak drahy zacne robit... Gabi hmm. Tak kriza.. Ono sa to niekedy stane.. Ale ste to zvladli, to je super :-) Ako si vlastne tomu zabranila, aby ste sa rozisli?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre rano, babulky. Ano, mali sme velku krizu, hlavne preto, lebo ja som si to vsetko ukladala a potom som naraz vsetko vykricala. Potom povedal Vilko, ze je rad, ze som sa vyjadrila, ze chce pauzu. Ale on sa so svojou byvalou rozisiel prave cez pauzu, tak som povedala, ze ja chcem koniec. Ze ma to uz tak nebavi a tak... Lenze povedal, ze nechce ukoncit 5rocny vztah len tak, ze to pre neho nieco znamena. Nejako sme si o tom este pokecali a o dva tyzdne na to sme isli spolu na dovolenku. A teraz ja respektujem to, ked ma on svoje zaujmy, aj ked je to niekedy na moj ukor a on respektuje zasa tie moje. A zatial nam to tak vyhovuje, lebo potom su tie stetnutia o to krajsie... :-)
Odpovedať
Tak to ste fajn zvladli :-) Ono tie krizy treba riesit a nie ich odkladat bokom...
Odpovedať
Profilova fotka
Zle bolo, ze vela ludi mi hovorilo, ze po piatich rokoch pride bud rozchod, alebo svadba. A vtedy to malo u mna blizsie k tomu rozchodu... Ale potom ma jedna kamaratka uistila, ze to je az po siedmych rokoch... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my ideme dnes kupit burcak a pozriet jeden vzorovy domcek, lebo sme zvedavi, ako su na tom montovane domy dnes :-p teda nie ze by sme isli akutne riesit daco.... ale pozreme, ked uz budeme v tych krajoch :-) Gabi, ja som sa chcela spytat, si pisala, ze si kvoli skole prestala tancovat...a preco nejdes do Ekonomu? nelaka ta to? ja to teda nemusim, ale decka si pochvaluju velmi...to mi tak napadlo len :-p a krizy su tazke, stava sa, ale obcas treba precistit vzduch. my do seba obcas skocime, ale to je len veticka, nikdy nam to dlho nevydrzi :-D a pauza, sa zasmejete. s byvalym, boli sme spolu vtedy 2a 3/4 roka :-p a on ze uz vie, co v zivote chce, ze chce byt milionar a ze ja mu branim, lebo mi musi venovat cas a tak. tak ze si dame pauzu, ved ja idem na vysku a to nebudem mat na nic cas aj tak, a ze on zatial bude strasne bohaty (si urcil ze 30 mio) a potom sa k nemu mozem vratit, vezmeme sa a budeme stastni. tak som sa s nim rozisla :-D uzasny chlap, ze? no nastastie sme sa rozisli, prisiel Tomasko a ja som stastna...
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, ja som tancovala na strednej, ale v maturitnom rocniku som prestala, lebo sme mavali treningy 2x do tyzdna a to mi nevyhovovalo, kvoli rozvrhu. Potom uz na vyske som sa isla opytat na Ekonom, ale tam to chceli odo mna, ako by som uz mala tancovat od malicka nepretrzite, co ja by som sa k nim nedokazala pripojit. Mali na mna velmi velke naroky. A co je vlastne ta pauza? Moze to vo vztahu fungovat? Alebo to je len to, ked sa dvaja nevidia? To my sme uz potom asi pauzy mali, lebo sa stalo, ze sme sa par dni nevideli... Alebo co to je? Nechapem ludi, ktori si daju pauzu a potom sa k sebe vratia, ako by sa nic nestalo... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja nic ako pauza neuznavam.... v afekte niekoho poslat do haja, ze ho nechces teraz vidiet, to je v pohode, porozmyslas sam o tom a tak.... ale pauza, akoze tri mesiace budeme byvat kazdy vo svojom, nebudeme sa vidat, co ja viem, budeme chodit s inymi von a tak. to nie je nic pre mna. pre mna nie je vlastne ani chodenie, ja ked s niekym chodim, tak som s nim prakticky stale, vkuse, vnutri aj vonku, rano aj vecer...a tak po roku toho dotycneho k sebe nastahujem :-D :-D to je moje chodenie. podla mna vztah je, alebo nie je. ziadna pauza neexistuje 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mame podobny nazor... Tiez si myslim, ze pauza neexistuje. Dobre, ked sa dvaja pohadaju, tak si od seba oddychnu, maju pauzu, ale nie je to tri mesiace. je to tak maximalne 3 dni, co sa neda nazvat tou pauzou... A na druhej strane, Vilko bol 4 mesiace v Kanade. Takze sme sa dlho nevideli, ale tiez to nebola pauza, lebo sme si telefonovali, komunikovali cez net. A urcite by som nebola schopna toho, ze by som isla niekam do mesta a zabavala sa s inym chalanom. Ja na to nemam zaludok. Ked mam raz jedneho, tak mam jedneho! 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?