Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Bea tak mi podaruj neaké to sebavedomie pretoze mne chyba od 5 rocnika na ZS. Mala som totiz "skvelych" spoluziakov,ktori si zo mna non-stop utahovali! Neznasam ich doteraz. Dakujem im za vsetky moje komplexi. Chvala bohu som sa ich zbavila aj ked nie vsetkych.
Odpovedať
Profilova fotka
He, Erika, no mne sa podarilo par ludom zvysit sebavedomie, ale to chce osobne stretnutia intenzivneho charakteru a poriadne zazitky... ja som s ludmi nikdy problemy nemala, asi vdaka rodicom, ma vzdy podrzali, ja som sa s chalanmi bila, nahanala ich po zachodoch chlapcenskych...ja som vlastne dievcata kamaratky ani nemala, len chalanov, hokej, skejty, ja som bola hardkoracka, padnute gate, siltovky, farebne kratke vlasy....ja som trosku extremista, ale nikdy som sa za to nehanbila, naopak, bola som a som na to hrda, a myslim, ze z toho prameni moje sebavedomie :-D 8-) S komplexami bojuj, to je najhorsie....musis byt na seba hrda :-)
Odpovedať
Bea este nie je iste ci sa prestahujeme. Ja by som chcela. Uvidime co bude.
Odpovedať
Ver tomu,ze som na seba hrda,ale to je teraz. Mat tie skusenosti co mam teraz vtedy zvysoka kaslem na celu moju triedu. Zo zs mam len jedinu jednu dobru kamosku. Na sv.fotkach ta blondina v ruzovych satach.
Odpovedať
Profilova fotka
charliz, to je moj napad tie cierne listy, mna napadaju stale take "vylepsenia" a efekty :-D :-D :-D a tu sa mozem vyriadit, lebo si to robim podla svojho xi :-D :-D embriska zatial drzia, teda aspon myslim..stale ma boli podbrusko, akoby som mala dostat mrchu, ale pan boh ho vie ci to je dore alebo zle :-) :-) :-) ericc kazdy mame komplexy, niekto ich vnima viac a viac ho potom znervoznuju a niekto menej..tak ako pise bea, treba s komplexami bojovat, hlavku hore, 3x hlboky nadych a vydych a ide sa na vec :-D :-D mas nas, aj ked nemozme byt s tebou, mysli na nas pri tej konferencii a uvidis, ze ti bude lahsie na dusi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak potom nebude problem s komplexami, to bude fajn :-D ja sa zo zakladnej stretavam s jednym chalanom, byva blizko, ale inak nikto... ani o to nestojim, my sme boli najhorsia sebranka z Bratislavy, skoro ako diagnosticky ustav (som jedina za par rokov, co isla na gympel :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
charliz my sme boli 3 z toho jedna prepadla v tercii a prestupila na zakladnu naspet :-D a to nevravim ze nas tam bolo 7bielych a 15ciernych :-D :-D
Odpovedať
z mojej byvalej triedy ani neviem na ake stredne isli,ale pokial viem na VS nie je nikto.
Odpovedať
Profilova fotka
no to je v pohodeeee :-D ja som na gympel sla jedina, logicky aj na vysku.... ale co, oni su kuchari, cukrari, fetaci, niektori su v base, par ich ma uz niekolko deti a tak... akoze, nevidame sa moc :-p nie ze by mi to chybalo...
Odpovedať
ahooj :-) od nas zo zakladky islo dost ludi na vysky myslim... ale aktivne sa stretavam len so spoluziackami.. bolo mi ale dost luto, ked som sla naj kamoske zo zakladky gratulovat na svadbu a ani sme si nemali co povedat :-( baby ktora z vas byva v prenajme? teda ak niektora, nemam presny prehlad... ale kludne napiste nazor aj ked nebyvate ;-) totiz sme si tak nejak uvedomili, ze zbytocne preplacame byvanie cudzim ludom a nic z toho nemame... nie zeby sme o tom predtym nevedeli, ale ked som si uvedomila ze ved co... pockame este tri rocky a potom zacneme zhanat vlastne hniezdo, tak mi doslo ze za tu dobu vyhodime cez pol melona za prenajom a vlastne nic nemame 8-( takze sme si zmysleli, ze by sme vzali hypoteku a kupili nejaky byt (dom asi tazko vzhladom na svihnute ceny)... tak by som rada vedela, ci aj ine dvojice tak rozmyslaju, alebo je nejaky dovod, preco je lepsie platit najomne a hypo si nechat na neskor... vopred dik za vsetky prispevky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, nie je dovod byvat v podnajme, ak ste schopni dostat hypo....v podnajme byvaju ludia, ktori to potrebuju tak rok-dva alebo im hypo neschvalia.... my si po skole vezmeme hypo hned ako nam daju (po MD), urcite by som do podnajmu nesla, keby mi hypo niekto dal. Potom je to uz len o tom, aby ste si dobre rozmysleli, kde ten byt chcete, pretoze ked uz ho raz kupis a budes 30 rokov splacat, ci tam budete byvat vy, alebo ho date do prenajmu - tak aby to bolo ako miesto prenajmu zaujimave. to je asi najdolezitejsie. a viete si predstavit, ze by ste tam byvali ako dlho? musis mysliet aj na to. ale vy obaja zarabate, to mate v pohode, uver vam schvalia, aj ked ktovie ci 100% hodnoty nehnutelnosti. podnajom nie je vyhodny, je dobry len na urcity kratky cas. Chcete ostat naisto na zapade, resp v Modre? Bude sa dat ten byt predat/prenajat? budete tam byvat aspon 5 rokov, aby to stalo za tie administrativne a ine vybehavacky....? treba tam zvazit vela veci, my nechceme uver, kym si nebudeme isti, ci chceme byt v BA alebo v LM. Aby sme tam aspon tych 20 rokov byvali a potom sa uvidi...
Odpovedať
Ahojte :-) Tak mne je uz konecne lepsie. Tesim sa.. :-D Baby, ste ma normalne navnadili co sa tyka prerabiek bytiku :-) Dnes sme s drahym cele dopoludnie spekulovali nad kuchynou :-D No krasa :-) Sice ja to mam v hlave uz dlho, ale cez ten progam, co je na strake Ikey, to vyzera fakt uuuzasne. Ale je to len nacrt. Skrinky sa mi takto moc nepacia. A nechce sa mi az tak do konkretnosti na tom moc premyslat. Musim si to nechat ulezat v hlave :-D Ked to budem mat ako tak premyslene a nakreslene, tak si aj ja urobim album na streche :-D x-) Co sa tyka ludi zo ZS, tak sa stretavam max. s tromi dobrymi kamoskami. Inak nist... Ako..Ani mi nechybaju :-D Viem, ze jeden je v base, ale skoro vsetci su na vyskach :-D Takze az take zle to nebolo - si myslim 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte slnieco, my sme premyslali presne tak isto..sice platime len 6500kc podnajom, co je na Prahu velmi malo, ale byt nam bol uz maly a ked sme chceli ist do vecsieho tak by sme platili podnajom aj 15000kc a za to budem mat aj splatku hypoteky a budem vo vlastnom...ved ked byvas v podnajme vrazas do bytu ale nie pre seba ale pre inych co tam pridu po tebe.. ale nesla by som do hypo pokial by som nemala 100% istotu polovickou, najprv sme sa vzali a hned sme zacali riesit hypo..je to na druhej strane aj trosku lepsie, pretoze vam ju daju skorej ako keby ste boli len partnermi... aspon u nas to tak bolo ked sme sa boli na to pytat pred svadbou a potom hned po svadbe... princess tak sup do kuchynky, ja sa uz tesim ked to bude cele za nami a kuchynka mi bude stat..este musim mesiac vydrzat kym mi pride, ale budem mat nadherny vianocny darcek
Odpovedať
bea to je jasne ze na to clovek mysli, ved to nieje len tak ze kupim si novy kabat ;-) zatial je to len v rovine uvazovania, nic realne sme zatial neponikli... keby aj tak sa zacneme ohanat az ked zacnem znova pracovat (resp. ubehne mi skusobna lehota...) a este predtym by sme sa urcite stratli s poradcom, nech poradi. rasto ma jedneho sikovneho, vybavoval mu zivotnu poistku a okrem toho robi aj taketo poradenstvo... a tu chceme ostat aspon 5 rokov, zatial... nikto nevie co sa za tu dobu zmeni ze 8-) ale nema zmysel cakat este tych par rockov aby sme sa naisto rozhodli ci ano alebo nie, pretoze za tu dobu budeme zbytocne preplacat najom... skor sa obavam, ze nam nedaju taku hypo, aku by trebalo... ked som ratala v hypokalkulackach na nete tak ma to dost soklo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko ak ti mozem poradit, chodte ziadat o hypo az ked budes mat zmluvu na neurcito, skorej vam ju ani nedaju..a na tie hypo kalkulacky nedaj..je to hlupost...nam tam vyslo ze nam vobec hypo nedaju na tu sumu co sme chceli a dali nam ju aj s tym ze splacame este jednu pozciku a vpohode...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babulky. Dlho som sa tu neukazala a priznam sa, ze som tu toho vela zameskala a citat sa mi to velmi nechce, ved pomaly by s toho mohol byt aj cely roman... :-D Co mate noveho? Ja poriadne nic, akurat uz tyzden pracujem - ale to viete, Bea sa vam uz pochvalila, ze sme kolegyne, tak dufam, ze sa uz zajtra uvidime... ;-) Cez tento vikend som riadne zlenivela - bola som so spoluziakmi na chate oslavovat jedni narodeniny - upiekla som tortu s 22 svieckami, kamarati kupili ohnostroj a aj darcek bol vystizny... Bolo dobre, ale ked som sa vratila, chcela som byt s Vilim a tak sme sli do kina - na horor, tak som mu ukazala, aky som bojko a skoro sa mu ruky neprekrvovali, co som ho tak drzala... :-N Ale obaja sme to prezili bez nasledkov.
Odpovedať
ahojte, Katka čo sa týka hypo Bea má pravdu. my napríklad preto nejdeme do podnájmu. jednak sa to nevyplatí a jednak ja nepracujem takže by to bolo každý mesiac len tak tak. tie peniaze by chýbali. vy obaja robíte, takže je dosť prvdepodobné, že vám hypo dajú. ináč najlepšia banka v tomto prípade je podľa môjho názoru VUB a keď si tam klient o to lepšie. ale ináč sa vraví, že najlepšie je brať hypo v banke kde si klient lebo ťa až tak nepreverujú čo sa platby schopnosti týka. dúfam, že som sa navyjadrila príliž zložito. :-N ináč baby mňa chytá čoraz väčšia panika z tej konferencie. ráno vstávam s chvením v bruchu a večer s ním zaspávam. je to hrozné, ešte ani poriadne nemám pripravenú tú prednášku. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... tak ja som mala vcera akcny vecer, najprv s kamoskami zo strednej, odtial za inymi kamoskami, pekne sme sa presli po meste - uz sa chystaju vianocne trhy, aj stromcek stoji... kupili sme si gastany a zemiaky a kecali a chodili....a potom som pockala Tomaska na stanici, a isli sme spolu domov. Taky fajn vecer :-) A dnes sme boli s Gabikou v praci, aj sme sa spoznali, hehe :-) bolo to zlate, dufam, ze raz spoznam aj vas ostatne :-D Erika, neboj sa, len klud, pekne si priprav tu prednasku, citaj si to, to bude dobre... netrap sa tym tak! Gabika, aky darcek? Moj spoluziak zo strednej mal teraz oslavu, kupili mu Ancu :-p Katka, co nove s hypo? Nely, embrijka? A obyvacka? A fotky? :-D Drzim pasticky.... Adi, pekne porob navrhy, som zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, neviem, asi ti nepomôže, no ja som mala to isté, i ráno i večer, dokonca som na to ani nemyslela, no ten nepríjemný pocit a také chvenie a zvieranie som mala aj tak... ]-( ..dnes ráno mi bolo takmer na zvracanie, ale nakoniec to dopadlo fajn..musíš si povedať, že nejde o život, že nie si prvá ani posledná a bolieť to nebude..;-) ..snáď.. :-D ..mne to spríjemnili detičky, sú zlaté.. stihla som sa aj "zaľúbiť" do takého malého cigánka z detského domova |-| ..volá sa Arpád :-D a má najroztomilejší pohľad a úsmev zo všetkých detičiek.. x-) nerozumie veľmi po slovensky, lebo vyrastal v maďarsky hovoriacej oblasti, no je tak snaživý, že opakuje po ostatných deťoch, keď nerozumie pokynom a vôbec nezaostáva.. :-) ..mám z neho radosť.. no, aby to nebolo také jednoduché, tak mám aj super hyperaktívneho žiaka, ktorého upozorním viac ako všetky deti dokopy za celý deň.. :-N ..stále musí niečo robiť a väčšinou robí práve to, čo nemá.. :-N ..upozorním ho, prikývne a vzápätí robí to isté.. :-D ..no sranda..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak dneska sme boli prihlasit auto, kedze bolo odhlasovane na mna, musela som ho ist prihlasit ja, co som netusila co ma caka, strasne neprijemny ludia tam robi, vysla som napalena jak kon, trikrat som sa vracala domov lebpo furt im daco chybalo, kedze ta pani pri informaciach nevie co k prihlasovaniu potrebujeme poriadne ani, este ze byvame 1,5km od STK bo by ma slahlo asi.. aj tak robili problemy, nemam vymeneny prechodny pobyt, stale ho mam na stare priezvisko a odmietli mi auto prihlasit na terajsie kedze mam prechodny pobyt na stare..co je divne, kedze auto bolo odhlasene na terajsie...ale nech idu do... musim zase na cudzinecku policiu jak blba, vybavit to, vystat si rady od rana od 4h pri rusakoch a ukrajincoch kym o 8h otvoria aby ma vobec zobrali a potom si zase vystat rady na magistrate prehlasit meno, ma urve!! bea obyvacka zatial stoji, manzel je na nocnych ale bud zajtra alebo stvrtok uz je na rade podlaha, tak uz bude kompletus dufam.. embryjka neviem, nehlasia sa zatial :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. No, tak dnes som mala cest spoznat nasu Beatku aj osobne. A v robote bola dnes sranda... :-) Je tam celkom fajn, ak ked to nie je robota, ktoru by som chcela robit aj v buducnosti, ale takto popri skole je to fajn, aspon sa tam vela naucim... Ludka, ti verim, ze tie deti su zlate, kamaratka je tiez ucitelka v skolke a ma odtial rozne zazitky, aj zle, ale viac je tych lepsich... Nelynka, nebud prekvapena, ved si na Slovensku, tu su take veci uplne bezne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Aj ja som ročník 87. :-) Príjmete ma medzi seba? :-D
Odpovedať
ahojte, leila13 vitaj u nás. :-) Nely kedy budú fotky? sa nevieme dočkať. ináč kedy pôjdeš k lekárovi s embrijkami? to s tými vybavovačkami ináč vyzerá väčšinou tak ako si to opísala. je mi to ľúto, že si narazila na takých "inteligentov". Bea aj nás spoznáš osobne neboj, chce to len jedno húfne stretko. ;-) Gabi aspoň si sa nnudila v práci keď ste boli s Beou spolu. Ludka to je fajn, že ťa tá robota tak veľmi baví. ja by som ju asi nemohla robiť. kým sú deti dobré a spokojné je pohoda, ale potom by som to asi už nezvládla.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... leila vitaj :-) gabi ja nie som na slovensku, to je na tom to, byvame zatial v Prahe a fakt otrasny pristup, mali by sa dohodnut na tom co vlastne chcu... ericca na krv, pokial nedostanem kramy idem buduci tyzden v piatok t.j.28.11. alebo pondelok 1.12. to este uvidim, mozno pojdem aj skorej pokial zacnem spinit ako minule... od 22.11 do 27.11. by som mala dostat kramy normalne podla cyklu tak uvidime... :-D
Odpovedať
ja fakt dúfam, že sa embrijká uchytili. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ericca nechme sa prekvpit :-) :-) ked mrcha nedojde, tak je super :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj, nelynka, uplne mi to vypadlo, ze ste v prahe, ved si to tu uz hovorila... :-N leila, vitaj u nas. napis nieco o sebe...
Odpovedať
Profilova fotka
leila13, nie som tu dlho, ale aj ja si dovolím Ťa medzi nami privítať: vitaj ;-) a predstav sa nám, čo si, kde si, ako si.. :-) nelynka, keby sa dalo, zavolám mrchu k sebe, aby teba obišla.. :-N ..myslíme na teba..aj na NE.. ;-) x-) gabi, áno väčšinou je to tak, preto sa tá práca oplatí...tá spätná väzba je úžasná.. x-) ..len som zvedavá dokedy mi to takto optimisticky vydrží.. :-D ericca, myslím, že by si ich zvládla..nesmieš na začiatku ukázať, že si "mäkká" a všetko chceš dosiahnuť len milým slovom..najprv pravidlá, potom dostatočne zaujať ich pozornosť a až tak môžeš povoľovať.. ;-) teóriu by som zvládla čo poviete? :-D ..už len to aplikovať do praxe a žať úspech za úspechom.. :-D 8-) ..dnes som si doniesla do škôlky béžové športové nohavice, striekané hnedé tričko, béžový sveter a dreváky, no "vyfasovala" som pracovné oblečenie, aké majú aj ostatné- biele tričko asi o číslo väčšie, biele nohavice asi o dve čísla väčšie a biely plášť na výšku 164-170, ja mám 158.. :-N a hnusné biele dreváky, ktoré mi za pol dňa prešúchali ponožku! ]-( ..keby ste ma v tom videli, tak by ste ma viac báli ako mi dôverovali.. :-D ..prišla som domov a obliekla sa Peťovi, ten sa tak smial...a potom si ma odfotil... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. aj dnes sme boli s Gabikou, sme pokecali, hehe :-D to je taka sranda.... som ju pochvalila, lebo jej kontrolujem hovory, je sikovna :-) Ludka, to je super, ze deticky su zlate.... a to oblecenie, to je otras, to na co je dobre? ako za socika, boze... a plast? no teda. ja budem mat sukromnu skolku, tam bude vsetko farebne x-) budem na to mysliet, ked budem kupovat domcek raz, aby tam bolo miesto na malu skolku :-D Nely, mrchu posli, my si ju tu za teba rozdelime x-) a potom budeme vsetky kmotry, tolko uz myslime na NE (to pekne napisala Ludka :-D ) takze ziadne spinenie, babatka, aby bol pekny vianocny darcek x-) Erika, este si nervozna? Dufam, ze uz nie ;-) len pokoj a pohodu.... Leila, vitaj a pis, co si zac :-D potom aj my napiseme :-p
Odpovedať
Nely silno na teba myslíme aj na emrijká, a ako Bea na=ísal mrchu pošli k nám (u mňa sú to "komunisti" :-D ) Bea už ani moc nestresujem, len by som sa už mala naučiť naspamäť ten text, vlastými slovami to viem, ale to potom nie je na 10 min. :-N dnes som celý deň behala po blave, som bola konečne s kamoškou pokecať, sa nám obidvom uľavilo aj sme sa zasmiali aj trocha posmútili, filizofovali a tak. ani neviete ako mi to dobre padlo. viem, že mám vás len chýbal mi ten kontak naživo. |-| baby a dnes sme s mamou snívali ako si zariadime dom. sme našli kuchyňu mojich snov. neskôr ju hodím na strechu. je úplne geniálna!!! x-) boli sme si obzrieť aj parkety.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?