Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi super, idem pozriet, ci uz mam ziadost od teba :-D a ona je taka vesela ziva baba, asi nam bude fotit svadbu :-D :-D ona by asi este nechcela deti aj tak...
Odpovedať
Vie pekne fotit? :-) Inak som si vsimla, ze je dost tazke najst fakt dobreho fotografa.. Niektori fotia zle.. Teda aspon podla mna. Ziadost som uz poslala :-) Tak urob kukuk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chrliz to nemyslis vazne, ze 19 hehe :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, si tam, poslala som ti aj kocky odtialto co mam... Nely ty nie si na facebooku? A myslim vazne, ale ved preco nie, ked sa citi mlada, nech si to uzije :-D nemyslim, ze by sa chystala vydavat, ani deti este nechce, tak preco nie... ale foti fakt pekne, tak by sme to mozno spravili tak, ze by nas cvakala ona miesto nejakeho profika, a za svedkov by sme zobrali bratov, to nas bude uplne ze malo :-D 13 asi :-D a synovec strnasty, ten bude drzat vankusik s obruckami.
Odpovedať
Profilova fotka
charlize som ale neviem s tym prcovat vobec :-(
Odpovedať
Profilova fotka
konecne som prisla na to ako si mam zmenit jazyk :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, tak si nas tam najdi, hodim ti do ip meno a nejaky popis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre hod..najdem :-D
Odpovedať
Bea, ten popis mozes hodit aj mne :-D A kde sa meni jazyk? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to nasla nejak v nastaveniach niekde ani neviem kde :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nastavenia vpravo hore a v tych nastaveniach zalozka Jazyk :-p staci to citat, je to User friendly stranka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz maaam prveho pritelaaaa :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte dievcata :-)prepacte ze sa sem miesam, vidim tu moju dusicku spriaznenu nelynka, aj ja som tam moja :-) na facebooku pekny vecer vsetkym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nely,na to, ze si tam od maja, je to slusne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeee pretusiiim, tak si ta idem najst :)))) fakt?? od maja??? az tak dlho?? a len vcera ze sa idem zaregistrovat a uz som bola registrovana ani som nevedela, zabudla som :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata..aj ja som rocnik 1987... Nie ste nahodou niektora v Londyne?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule.. charliz, zle si mi vzala mrchu, rano som zacala spinit, takze to ide dolu vodou, musela som testnut aby som vedela ci to ma zmyzel a bhuzial, test negativny, takze uz len cakam na rozbeh mrchy a hor sa pracovat
Odpovedať
Ahojte baby, tak som včera absolvovala svoju prednášku. prežila som. :-D ináč až v ten deň som sa dozvedela, že to má byť súťaž! ako organizačné schopnosti niektorých ľudí... no comment. bolo to ale celkom fajn. ráno som nabehla pomáhať s chlebíčkami a zdobiť a podobne, potom prišli študenti z EU v BA, zo súkromnej VŠ a z trenčianskej VŠ. počúvali sme príhovori a prednášky. bolo to zaujímavé, najlepšie bolo keď hral jeden huslista, Patrik Zsigó. chodí na hudobnú VŠ do Viedne. ľudia ten hral tak prekrásne, že som mala zimomriavky! x-) to bola nádhera. po príhovoroch a malom koncerte sme sa išli najesť. mali sme pečené prasiatko, guláš, zákusky, pagáče a čo je viem čo ešte. po obede som mala prednášať vtedy vysvitlo, že to je súťaž medzi školami. samozrejme, že to čo som si pripravila bolo málo, ale to je jedno. nakoniec sme niektorý išli na "obed" (čo bol o druhej poobede :-D ). takže som sa pekne napapkala a spokojná som išla domov. aj som bola rada, že je koniec ma už nenormálne boleli nohy z topánok. :-p a vy ste sa ako mali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ericca, tak vidis ze si to zvladla, isto si si spomenula trosku aj na nas pritom, ze? :-D
Odpovedať
jasné ;-) nakoniec som nevystupovala pred 200ľuďmi ale len pre 11 čo prednášali spolu so mnou. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak vidis,aspon nieco poziivne :-)
Odpovedať
jasné, teraz budem mať dosť voľno skúšky máme až v decembri. síce sa môžem pripravovať, len ako sa poznám nechám si to na poslednú chvíľu. :-N ináč u nás ráno nasnežilo, som pozerala z okna a neverila som vlastným očiam.
Odpovedať
erika, gratulujem k zvladnutiu prednasky :) ja som chvalabohu zvladla ten moj zapocet....ale z 13 ludi sme spravili len tri...a v dalsich skupinach to vyzeralo podobne....maximalne 2-3 ludia spravili z kazdej skupiny....uf...ale tesim sa veeeelice :) s tym snehom - som si rano myslela ze sa mi sniva ked som pozrela von oknom :-D ja hovorim ze chvalabohu ze je sobota lebo keby takto nasnezilo vcera rano tak je zas v celej bratislave dopravny kolaps ako vzdy :-D :-S 8-) mirka, ja som bola v londyne dvakrat ale zit by som tam nevedela....take strasne uponahlane mesto to podla mna je...
Odpovedať
dala som fotku kuchyne čo sme s mamou objavili. http://www.modrastrecha.sk/album/albu... Veroni dopravný chaos v Ba je bez ohľadu na to či je sneh alebo nie je. :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ericca krasna kuchyna... :-) ja som citala na koni tiez ze po slovensku snezi tak ma aj zamrzelo a o pol hodky pozriem von a sneh, tak som sa potesila, ale uz je aj prec, uz sviti slnko ako sialene :-)
Odpovedať
ďakujem :-) mama hovorila, že keď bude kupovať kuchyňu tak ju dá vyrobiť na mieru. toto je vlastne len taká inšpirácia. aj u nás sa už roztopil sneh, sem tam ešte je vo fliačikoch. ja dúfam, že bude cez zimu snežiť tak aby sa ten sneh aj udržal a nie sa hneď roztopil.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca ono teraz ti uz inak kuchynu neurobia len na mieru, ak ovsem nechces kuchynu z polska za 10 000sk :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mno tak ja som BA - vrakuna a tu snezi furt...a este ten hnusny vietor....fuj...ani psa by som do takeho pocasia neposlala.... ericca, tak to mas pravdu :-D v stredu som sla 45 minut pesi ku elektrickam lebo zapcha cez cele sidlisko bola a ziadny autobus v dohlade nebol...tak som sa presla no.... eri, pekna kuchyna veru :) my mame podobne farby ale kombinovane s takou smotanovou....nahodom par fotiek do albumu nech mozes urobit kuk?
Odpovedať
Nely ja sa v tom moc nevyznám, ale v ikei sa dá kúpiť sektorový nábytok nie? a to len potom napasuješ do kuchyne. ak som napísla blbosť sorry. :-D Veroni super, potom hoď sem link albumu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie ericc, to si tak vies poskladat kuchynu ako ty pises, ale co viem, pokial si ides kuchnu onjednavat tak je jedno ci v IKEI alebo KIKE alebo DECODOME alebo kdekolvek, tak ti uz kuchyne robia presne na mieru ako ty chces...a presne taku ako ty chces.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?