Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
mno tak som sa s tym pohrala, pacisa http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovedať
tak nič, som mimo obraz :-D :-D :-D nevadí Veroni pekná kuchyňa, to čo sme mi pozerali je tmavšie drevo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ericca, teším sa s tebou..si šikulka.. ;-) ..nakoniec je asi dobre, že si nevedela, že je to súťaž.. :-D ..aspoň si nestresovala dvojnásobne, len tak primerane.. :-) ..chcem sa spýtať, či ten Patrik nie je ten istý chlapec, ktorý bol v relácii Modré z neba..je róm, má asi 13 rokov, ale vyzerá na staršieho, tiež študuje vo Viedni a tiež som mala zimomriavky, keď som ho počula..a to tomu ani veľmi nerozumiem.. :-) ..no obdivujem všetkých hudobníkov, je za tým veľa veľa driny.. :-p ..kuchyne sa mi páčia obidve, aj Veroniky aj Eriky..jedna z mojich predstáv je tmavohnedé alebo tmavosivé prevedenie linky a svetlozelené steny (také, aké máme aj v hale, keďže je to prepojené)..jeden typ mám aj v albume, videla som tú kuchyňu ešte minulý rok na výstave, no stále sa mi tá kombinácia dosť pozdáva.. ..rozhodnúť sa je však ťažké, keďže je to na viac rokov a ide o srdce domácnosti..chcela by som mať poriadne premyslené všetky detaily, aby som mala všetko "po ruke" ..škoda, že sa to nedá otestovať a vychytať nedostatky a po takom týždni prerobiť.. :-D ..chcem sa vám pochváliť, lebo som šťastná ako blcha.. :-D 1. včera som podpísala moju prvú pracovnú zmluvu x-) a budem mať o niečo vyšší plat ako som predpokladala 8-) 2. v stredu som bola po vodičský ( neviem či som to tu už spomínala, nechce sa mi to hľadať =-) a vo štvrtok šiel Peťo do Trenčína, takže ma nemohol odniesť alebo aspoň sprevádzať do práce,( kým naberiem istotu), takže som to riskla a šla sama.. :-) ..pomodlila som sa a zvládla to..som živá a auto celé.. :-D no a v piatok som šla už tiež sama, keď Peťo videl, že mi to ide.. 3. a teraz príde najlepšia pikoška.. :-D ..do školy v Prešove chodíme traja od nás autom, no ten, ktorý berie auto, dnes nešiel, takže som ostala so spolužiačkou na vážkach.. ísť autobusom okolo 5:00 (začínali sme o 9:00) alebo zobrať auto a modliť sa celú cestu.. :-D ..baby, je to tretí deň odkedy mám vodičský, no šla som do Prešova, vyzdvihla jednu spolužiačku, v ďalšej dedine druhú a tie mi robili poradcov a nahradili navigačný .. :-D ..všetko som zvládla a po ceste domov som aj tankovala, tiež prvýkrát sama, no na benzinke bol taký personál, že mi natankoval, pýtala som sa ho či prišiel preto, lebo videl ženu za volantom :-D ale on povedal, že to má v náplni práce a aj iným pomáhal..takže v poho..a potom som obdržala nejakú SHELL kartu s 200 bodmi a ešte som aj kúpila Peťovi ďalšie "bondovské" auto do zbierky.. :-D ..som strašne šťastná a aj hrdá na seba, že som to zvládla.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Joj a ahoj Mirka.. ;-) vitaj! ..ja v Londýne nie som a ani som nikdy nebola.. :-x ..aké máte počasie? a čo tam robíš?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... my sme dneska varili a piekli... Nely, mrzi ma to :-( kedy bude dalsi pokus? :-( Ludka, krasne si to zvladla, vidis :-) si sikulka. Len tak dalej :-) Erika, no parada, tak sutaz :-D Ekonomicka vzdy prekvapi, hlavne, ze vam dali najest. Mirka vitaj, ja mam v Londyne len sesternicu :-D ja by som tam nesla.... nieco o tebe? Veronice, tak ty planujes kuchynu :-D gratulujem k zapoctu;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojt, boli sme na nakup konecne...aspon na chvilku mam pnu chladnicku :-) ludka gratulujem, si sikula, ja som tiez zacinala jazdit sama hned ako som mohla, len my sme mali staru skodovku a velmi mi ju oco nechcel samej davat lebo ja som robila vodicak 23.12. a vsade kopa snehu tak sa bal, ale rad siel somnou ked som nieco potrebovala :-D a teraz si tiez musim vystacit sama...denne budem dochadzat do prace 34km, a to som pol roka vobec nesoferovala, taks i zase zvykat, ale co uz :-D :-D charliz, spinenie prestalo nateraz, baby v jednej teme ma upokojili, ze babo sa mohlo zahniezdit tak som spinila a dens je akurat den ze som mala dostat kramy, tak som teraz trosku kludnejsia, pockame na krv a uvidime,. mozno sa predsa chytilo..budem v klude a teplucku doma lezkat teraz a setrit sa a uvidime :-D my mame ciernu lekslu kuchynu, supliky su vanilkove, deska pracovna orech a vrch mame 3skrinky, a stredna je presklenna...sa tesim ked nam o mesiac pride :-D :-D
Odpovedať
charlize, nie nie, jedine co teraz planujem je prezit skuskove :-D tie fotky som tam hodila pre ericcu na inspiraciu resp. aby videla ako to mame u nas ;-)
Odpovedať
Ahojte. Erika, super, zvladla si to :-) Nely, drzim silno palce, aby to vyslo. Ludka, super si to zvladla :-) Este ked ja naberiem odvahu a bude fajn :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem princess :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ďakujem..ja som sa pochválila aj sama.. :-N ale som veľmi šťastná..stále na to myslím, čo všetko som zažila..ako malé decko, ktoré absolvovalo nejakú dobrodružnú cestu.. :-D Ja vlastne ani neviem kde sa tá odvaha vo mne berie, buď si dostatočne neuvedomujem závažnosť situácie alebo verím, že mi Boh pomôže..a keď budem dávať pozor ja, tak ON dá pozor aj na ostatných, aby ma neohrozili.. x-) nely, ja som tiež za to, keby mi len niekde ležal (vodičák), tak to je o ničom, treba hneď naberať prax, aby som nevyšla z cviku..a mala som šťastie, že nasnežilo až večer..no pre istotu mi svietilo celý čas slnko do očí, nenapadlo mi zobrať slnečné v novembri.. 8-) a potom mi "krútilo" nos na kýchanie..som dosť chorá..:-p ale strach a rešpekt pred šoférovaním ma vyliečil..vtedy na bolesť nemyslím.. :-D ..tá vzdialenosť do práce je teda dosť :-p ja to mám asi len 8 km :-N ..a silno držím prsty..veď my všetky vieme prečo a hlavne pre koho ;-) princess, len tréning a tréning a potom si vyrazíš sama aj na druhý koniec republiky.. :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ludka :-D
Odpovedať
ďakujem baby, že ste ma celý týždeň upokojovali, nakoneíec to vyšlo. Ludka tak to sú teda super správy. :-) Nely držím palce, dúfam, že sa uhniezdili obe. ;-) Bea čo dobrého ste navarili?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ericca aj keby jedno tak je super :-D :-D teraz som bola s Larinou vonku (nas hafan) a by ste ju videli, snezi tak kraasne husto a ona sa normlane prvykrat cely cas nebala, behala okolo mna, nuchtala, smykala sa a chytala do papule vlocky co padali, som sa nasmiala pri nej :-D :-D :-D taka zlatuckaa, jej prvy sneh x-)
Odpovedať
Profilova fotka
erica, áno sú.. x-) ..kto iný ťa má upokojiť, keď nie my? od toho sme tu...;-) jeej nely, viem si to predstaviť.. :-D u nás tiež prvýkrát nasnežilo, no pre našu Maggie je to už druhý sneh.. :-) ..pamätám si ako minulý rok pobehovala medzi vločkami, šmýkala sa po snehu a nechápala to.. :-D ..je to milé..som zvedavá ako bude reagovať Prcka na sneh, pre ňu je to premiéra.. :-) bude sa pekne vynímať čierna guľka na bielom snehu.. :-) ..mňa samú ten sneh prekvapil, celý deň svietilo slnko, nebola veľká zima a pred večerom toto.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice,Londyne je uponahlany to mas pravdu,vzdy ked pridem domov na slovensko aj s priatelom tak si vzdy pripadame ze je tam kazdy den nedela :) taky klud...sme tu 3 roky ale sme tu len kvoli praci uz tu neplanujeme byt velmi dlho a zit by som tu urcite nechcela... Ludka23,ahojky,som tu len pracovne i ked nejako dlho :) na vianoce ideme domov teraz tak sa uz tesime.... Skoda kocky ze nie je ziadna nevesticka v Londyne :(
Odpovedať
miri, pozerala som si tie tvoje saty......normalne mi sanka ostala visiet....waw! naaaadherneeee suuuuu :) bude z teba teda riadna princezna :) Ale aj tak si myslim ze nie su moc vhodne.......................sak ked ta v nich priatel uvidi tak odpadne od uzasu a vzhladom na to ze by mal zvladnut este aj obrad...no chapes :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tak aj dnes sme stravili niekolko hodin v kuchyni :-D vcera sme mali pecene kura, krupy s hraskom (racionalna vyziva :-D ) a cibulovy kolac, dnes pecenu rybu, smotanove zemiaky a tekvicovy kolac :-D a potom sme boli s nasimi po obchodoch trochu, mame darcek pre svokru aj pre mojho ocina, tak som rada. a Tomaskovi sme kupili zimne topanky, velmi som rada. Teraz mu nemusime kupovat elegantne na skusky a kupime nove rovno na statnice - to uz budu aj svadobne :-D A zajtra este do prace, aj utorok, a cez vikend do Mikulasa, tam sa tesim, uz som dlho nebola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veronice - som rada ze sa ti pacia su naozaj nadherne :) ja som s nimi maximalne spokojna...predstav si ze teda ja som tu v londyne,a saty som si nejake vyhliadla cez net ako na slovensku,a ze len do tych salonov pojdem skusat.Tieto som skusala ako prve a ako posledne,hehe :) za 15 min som bola vybavena a vedela som ze ziadne ine nechcem :)
Odpovedať
ahojte, Bea to ste mali samé pochúťky. ja som včera piekla bábovku, strašne dlho som už nejedla tak som si spravila rovno dve. :-D všetkým chutí čo ma veľmi teší. hlavne preto, že ja moc nezvyknem piecť. dnes mám taký upratovací deň. už musím dať našu izbu do poriadku. Mirka máš vybraté naozaj krásne šaty. ;-) baby u nás dva dni snežilo som bola od šťastia vo vytržení. :-p konečne sneh! aj sa celkom drží. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, ja dnes budem cely den v praci, odpadli mi dve cvika... no teda, nebola som psychicky pripravena, ze tu budem 8 hodin. som zvedava, ci mi to aspon zlepsi vyplatu :-D
Odpovedať
Bea jasné, že sa zlepší ak si platená od hodiny. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, pekna fotka;-) som platena od hodiny, aj ked dost mizerne, ale zas na druhej strane dokopy nic nerobim, sedim v teple, nestresujem :-D ked budem chciet, stiham sa tu aj ucit :-D ale to ja teda nerobim, len beham po konovi a po svadbe :-p
Odpovedať
ďakujem :-) Bea tak to máš potom pohodovú robotu. ja sa idem dnes objednať konečne! ku kaderníčke, možno ma zoberie aj dnes poobede.
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, a co budes mat noveho na hlave? :-) Ja mam pohodovu robotu, len keby som nemala stipko, tak neusetrim ani makke f :-D a z byvania by nic moc nebolo... Ozaj, ja mam aku spravu, podnajomnici odidu uz v januari, takze nasa rekonstrukcia zacne uz v januari :-D strasne sa tesim, a hned ako vypadnu tie decka, tak zacneme, vypratavat, umyvat, malovat, podlahy polozime a potom kuchynu objedname, a mozeme sa stahovat x-) takze zacneme s predstihom, mozno sa tam aj skor prestahujeme.... :-D
Odpovedať
chcem si dať trocha upraviť ofinu a podstrihnúť končeky. mám ich už strašne zničené. mala by som si kúpiť neakú masku alebo sérum. tú prerábku robíte kde? ja som to asi neako nepochopila, viem, že si spomínala ten nápad bývať u rodičov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zlaticka, tak ako sa mi tu mate?? ericca, kup si garnier masku na vyzivu vlasov, mne strasne pomohla... charliz tak to je super, hlavne si to pekne porobte podla predstav, my sme uz dneska objednali auto, v piatok stahujeme gauc, chladnicku, pracku a take veci a dneska nam skapal elektricky bojler na teplu vodu tak som zvedava ci ho svokor zajtra spravi :-D :-D tak uvidime, som konecne kupila aj elektricku rohoz pod dlazbu do kuchyne, budem mat teplucko pod nozkami aspon, sa tesiiim...dlazbu som si konecne kupila, zajtra pofotim a hodim fotecky na strechu... uz aj polku obyvacej steny mame, zajtra uz bude vcelku, tak tiez urobim fotecky, sa teskam velmi :-D :-D
Odpovedať
ahojte, Nely určite si ju kúpim mám dosť zničené vlasy. a fotky nám daj čo najskôr :-D to je super, že ste toľko vecí postíhali. :-) baby ja budem mať dve ťažké skúšky hneď posebe, mám dva týždne na učenie, ale sa mi strašne nechce. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, ako dopadla kadernicka? :-D A my sa stahujeme o poschodie nizsie :-D kuk album, je tam fotka domu, na prizemi je byt so samostatnym vchodom, tam budeme byvat :-D teraz su tam podnajomnici a teda je to tam tak provizorne zariadene, a my to komplet prerobime a budem tam :-) teda za to, ze si ho prerobime a za Bc. tam mozeme ist... Nelka, cakame fotky :-) Ostatne damy, ako sa mate? Katka nieco nove s hypo?
Odpovedať
Bea tak to je skvelé :-) videla som tie fotky. ku kadernicke idem az vo stvrtok. som chcela ist zajtra, ale nemozem zabudla som, ze mam este jednu prednasku z MO. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, super, tak si to pekne uzi vo stvrtok. MO, mne odpadla stvrtok prednaska z MA :-D ale to su makroekonomicke analyzy, nie medzinarodny obchod :-p s tym bytom je to fajn, aj ked to bude na chvilu, bude to dobry start a taky zdravy medzikrok...tak na 5-6 rokov, viac nie. uvidime, ci sa zadari :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?