Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zlaticka, ste zlate, dakujem ze tak na NAS myslite :-D :-D dneska som si zo srandy kyvadlovala, prstenom na retiazke nad dlanou, a vyslo mi ze tehu som, budeme mat dvojicky, dievcatka a pozitivny vysledok sa mi ukaze uz v sobotu, hehe, co je sranda, lebo ked som sa pytala na kadejake ine veci, tak mi vychadzala cista pravda...tak sa necham predstavit..a vraj sa narodia zaciatkom jula, co aj tak vychadza :-D :-D :-D inak uz mam nejake nove fotecky, idem ich stiahnut, dam na strechu a poslem vam link, mame dokoncene tie ciary cierne :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeee, Nely, to je krasne, vyborne ti to vyslo :-D no krasne, krasne x-) to aby si pomaly zacala vymyslat mena, dievcatka dvojicky.... jej, az mam slzy v ociach, no nech uz si aspon v druhom trimestri. Erika super, osobny kontakt je fajn, ved my neziarlime :-p Cakam na fotky x-) my ideme zajtra pobehat obchody, tak ak sa nam podari nieco splasit, tiez obnovim album :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz, este nic nie je iste, neviem ci tomu mozem verit, nechame sa prekvapit :-D :-D :-D tu su tie fotecky :-D http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovedať
Profilova fotka
Treba verit, viera robi vela;-) vies ako sa hovori, There is ever hope.... Dobre to vyzera, tie pasiky...nezmensuje to izby? ja som zvedava, co vymyslime my, urcite budeme vela spekulovat o tom, malovanie je jedna z mala veci, na ktore sa fakt nebudem nikoho pytat :-D mam z toho radost... Chcem oranzovu obyvku a zelenu spalnu, v spalni by som mozno dala hore fialovy pasik, obyvacku chcem tri steny oranzove a stvrtu siiilno oranzovu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz nezmensuje, kazdy mi to vravi ale vobec...hrozne dobre to vyzera, ked to bude cele dokoncene aj s wallpaintingom tak dam fotecky, bude to super...na tu zadnu stenu s tym mensim oknom, tu fialovu idem este robit tie flaky hubkou, lebo mi zle chytila fialova, fakt sa s tym blbo maluje, fialovou nemalujte :-D :-D :-D :-D tak so zvedava na efekt :-) :-) oranzovo zltu budeme mat predsien, zelenu kriklavu kuchynu a v nej cierno-vanilkovu linku, a spalnicka neviem...a zachod bude svetlo fialovy, lebo este ostala fialkava farba :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, ani ja si to nemyslim, ale ako vravis, kazdy to hovori, tak sa pytam :-D ved ja ked budem v Prahe, tak sa dojdem pozriet, ked ma pozves :-D asi v lete pojdeme, lebo sme si vybrali v Prahe obrucky :-D A donesiem ako spravna e-svokra nieco dvojickam :-D Ja som rozmyslala v obyvacke ako pises hubkou flaky na tej jednej stene, alebo len tmavsiu, a urcite zhora biele listy, take ako mas ty, lebo strop bude biely. a dnes som pozerala do compu, robila som odposluchy vo Windows media playeri, a tam sa tak menia farby - tak som videla zeleno fialovu, tak mi napadlo, ze zelena spalna, od stropu fialovy pasik a strop biely....zachod mame zlty, ten nebudeme asi malovat :-D a kuchyna neviem ci bude farebna, je dost tmava, okno je tam take schovane, strom vonku a tak....tak ta zatial biela v mojej hlave.... a aky wall painting ides robit? ja urcite nieco namalujem, len neviem co... este mi tak napadlo, ze keby som od teba odkukala v obyvacke cierne pasiky od stropu, bude oranzovo-cierno-biela a ideme si prerobit jedno kreslo, to ma dreveny ram a latkovy potah, tak by sme ho nalakovali na cierno a potah spravili nejaky oranzovy :-D a bude zladena cela izba komplet, este keby bol cierny nabytok, biely gauc x-) uplne jak z katalogu :-D
Odpovedať
Nely vyzerá to super, aj keď ja som za svetlejšie farby. ja toľko špekulujem, že aké farby do akej izby a stále sa neviem rozhodnúť. ja som úplne mimo z tej kuchyne čo sme videli. náááádhera! aj kachličky sme videli krásne kvetinkové, sme si s mamou povedali, že také dáme do kuchyne ako dlážku. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
charliz urcite budem velmi rada ked sa zastavite..a odkial mate obrucky?? ak to nie je tajne :-D :-D :-D krasne to mas vymyslene, ja len nejake haky baky wallpainting a mozno len kupim tie tapety co predavaju na stenu, take cinske znaky alebo kvietky alebo nieco, uvidime :-D :-D ericc ja prave tiez pretoze hlavne kuchyna je malo presvetlena, ale do obyvacky som sa to dat nebala lebo tam slniecko svieti pekne cely den...a fakt je to super :-D :-D tak potom hod kuchynu aj kachlicky keby si ich nasla na nete...bude to krasne iste.. ja by som este chcela na linku nejake farebne kvietky alebo biele nejake kvitocky, ale drahy mi zakazuje, ze bude len taka linka ako je, ale tak uvidime, ked ju zlozime...uz len mesiac a mame ju domka, sa tesiiim.. babule neviete o niekom kto by chcel psika? mame 7 steniatok, oco najprv ze necha len jedno ale luto mu je ich zabit..potrebujem pre 6najst novy domov, cim skorej tym lepsie, pomozte prosim.. :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, tak so steniatkami asi nepomozem, a tym ze su na vychode uz vobec nie.... skuste dat inzerat, pred Vianocami mozno nebude nudza o zaujemcov, a keby ste ich darovali, teda ze budu zadaarmo(!) tak by ste sa ich urcite rychlo "zbavili" ... obrucky www.beem.cz ;-) mozno trosku prisposobene, mam inspiraciu z www.breuning.de . Ten Beem je na Vinohradoch, takze by sme tam skocili v lete. a mozeme teda dojst aj ku vam, alebo aspon na kavicku niekam :-) A s kvietkami na linku pockaj, ked uz bude stat, tak sa najlepsie doladi. A inak velmi pekne tapety a take blbinky maju v Hornbachu...aj na nalepsi.cz . ja budem ale radsej malovat ako lepit, by nam opadla omietka az na tehlu, ked to budem davat dole :-D
Odpovedať
Nely ak nájdem na nete určite hodím na strechu, kuchyňu som odfotila mobilom tak kvalita bude trochu oničom, ale kachličky som zabudla odfotiť. snáď nájdem na nete. a akých psíkov?
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, najdes, vsetko je na webe :-D aka je to firma? mozem ti pomoct hladat... Tomasko mi prave odsuhlasil oranzovo-cierno-bielu obyvacku x-) juuu :-D a teraz beham po nalepsi a skvela inspiracia, to ano :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne charliz, len presne dajte vediet kedy idete a cakam vas, okuknete aspon byvanicko nase :-D ericca su to krizenci, nasej Larine, co ju mame v prahe, tak jej mamine sa narodilo 7..jedno vlastne zomrelo a jednu si pravdepodobne este vezmeme my do domceka, takze potrebujem pre 5domov, nie pre 6, prepacte.. skusim tie inzeraty, ale asi to nepomoze, ked som chcela udat minule, tak bol problem, ozvala sa len jedna pani a jej sa zdalo ze budu velke a ze oni maju maly dvor, ale to nech hovori niekomu inemu, nasa Larina je najvecsia so vsetkych co ostali a byva s nami v 1kk byte a pohoda...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte.. Nely, boze to je strasne s tymi steniatkami. Mne to pride strasne krute len tak ich zabit. Ved je tolko inych sposobov. Ja by som tonikdy nedovolila... Inak tie cierne rohy vyzeraju zaujimavo :-) Ja som sa rozhodla, ze obyvacku budem mat ladenu do bordovej alebo tak nejak.. Myslim steny. Steny chcem bordovo-fialove. taka super farba. tazko sa opisuje :-D a bielu sedacku - no to este musim prehodnotit :-D kvoli detickam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
charlize, tie tapety nie sú také problematické..môžem potvrdiť, pretože my máme presne z Hornbachu a hneď na začiatku sme museli jednu odlepiť a aplikovať odznova a nebol s tým problém, sú to tapety, ktoré odstrániš bezo zvyšku.. ;-) princess, tú farbu, ktorú opisuješ mi pripomína tú, ktorú máme v jednej izbe- baklažán..je málo frekventovaná, no podľa mňa úplne úžasná.. x-) ..keď som ju zbadala, vedela som, že bez nej nesmieme odísť! ;-) ..a neviem, ako je to možné, ale my k tej stene máme presne bielu sedačku! :-N ..nepozerala si môj album? :-D ..k detičkám asi toľko: môžete mať akúkoľvek farbu, detičky sedačku značne zničia, my určite budeme mať prehoz, po ktorom budú môcť deti skákať, aj jesť, aj chytať rúčkami od džemu.. :-D keď vyrastú, prehoz odstránime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, princess vies, ja s tym bohuzial nic neurobim, otec sa tak rohodol ked bola tehotna, ale s mamkou sme vedeli ze to neurobi, pretoze ked vidies tie male nosteky a pysteky, ti to proste neda...a nedalo ani jemu a sam povedal, ze mu je luto ich zabit aj ked to povedal ze to urobi ale ked ich videl ake su zlatucke, tak sa snazim pomoct, nech sa udaju cim skorej, aby neostali rodicom na krku, predsalen je ich vela :-) aj my sme chceli bielu sedacku a udrziavat ju bielu je velmi tazke, ver mi :-) :-D a inak zenusky..nove fotecky, podlaha je ciastocne dokoncena :-D uz zajtra dame len listy a poskladame obyv.stenu http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme dneska pobehali obchody, naplanovali si kuchynu, vybrali policky do obyvacky... a my budeme mat bielu sedacku, uz dlho ju mame vybratu. ma vymenne potahy, tak ked uz nepojde prat alebo bude fakt spinava, kupime novy potah... zatial dame deku alebo nejaky prehoz, a potom casom sa uvidi. takze bude oranzovo-bielo-ciernu obyvacku, vlastne sme nasli uz vsetko do nej, aj konferencny stolik sme dnes vybrali. tak uz to len pomaly zacat zhrnat domov. este sme vybrali salky a pribor. a potom sme zacali s vianocnymi darcekmi, svokrovi mame noznice na zivy plot, mojej mame vankuse, a my sme si kupili take pekne vianocne misky :-D Nely, podlahu budeme mat asi podobnu, nieco take stredne hnede... citis sa dobre? :-) Ludka, som kuk kuk album, peknucke obrazky, vy mate teda riadny hrad ;-) Adi, super...som sa chcela inak spytat, vy mate na poschodi aj kuchynu, ci tu mate s maminou spolocnu? este neviem, aky mate ten vas domcek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz, preco sa pytas? je mi dobre, sem tam pichne ale dobre..aj ked neverim ze sa babule udrzia po tych stresoch co mi niektory ludi sposobuju, ale pohoda.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
NELY! WTF, ake stresy! nestresuj, prosim ta, len klud...su dolezite veci v zivote, nemyslim, ze su to tie, ktore ta teraz stresuju, ked chces baby.... pokoj, klud na dusi, vsetko sa dari co sa ma, mas uzasneho manzelika, domcek, pohodu. ziadny stres.
Odpovedať
Profilova fotka
a ze preco sa pytam? lebo uz som zobrala od teba mrchu, takze babatka maju pokoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz si zlata :-D vy ste mi ju asi fakt vsetky zobrali..no uvidime..brucho uz prestalo bolet, tak sa necham prekvapit..este tyzden a uvidime, ale aj tak tam budem musiet ist skorej lebo mi asi dojdu lieky.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Takže biela sedačka je IN.. :-) ..my máme bielu v hosťovskej a čiernu v hale a som veľmi spokojná. V hosťovskej sa predsa nebude používať denne, takže sa ani veľmi nezničí a v hale máme takú, že tie časti, na ktorých nesedíme sú kožené, ale opierka a sedačka sú vlastne akoby veľké vankúše, ľahko vyberateľné a použiteľné napr. pod hlavu na bočnú opierku a na nich sú textilné návleky, ktoré jednoducho odzipsujem, dám vyprať a je to! :-) a po rokoch si môžem zmeniť návleky za akukoľvek inú farbu (k čiernej ide takmer všetko) a sedačka aj hala dostanú úplne nový "look" :-) charlize, ďakujeme...obrázky pekné len horšie je to s upratovaním.. :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj a btw: charlize, závidím ti tie nákupy :-) ja veľmi rada nakupujem doplnky..najviac do kuchyne a potom vankúšiky x-) ..keby som mala veľa peniažkov, tak ja by som zariadila aj tri obývačky..to by ma bavilo.. :-D ..a všade by boli pekné závesy a veľa veľa vankúšov a aj obrazy.. x-)
Odpovedať
Bea, my mame hore vsetko samostatne :-) Cize mame tam spalnu, predsien, kupelku a wc, velku kuchynu, obyvacku a este jednu izbu, ktora asi bude detska :-) Teda, este sa uvidi :-) Povodne som to chcela dat tak, ze tam, kde mame my(teda ja) izbu, tak ju premenime neskor na detsku izbu. Ale drahy sa do nej zamiloval, takze je to uz asi naveky nasa spalna :-D No a mamina ma dole presne to iste,len to inak tie izby vyuziva.Cize dole ma mensiu kuchynu, moju staru izbicku, obyvacku, pracovnu a maminu izbu :-) No a samozrejme kupelku. My budeme mat vlastne uplne samostatny bytik :-) Ono to nie su zas az tak velke izby, no aspon je tu utulne a citit to tak domovom :-) Aj ked sa minule drahy vyjadril, ze by nam chcel neskor postavit velky dom, ale mne toto staci cez 3 hlavy. Mame krasnu zahradu, v krasnej lokalite.. Tak som povedala, ze to si skor kupime domcek pri mori - babyyy aj to uz mam premyslene :-P, a chatu niekde na Slovensku, pretoze ja milujem hory :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, dufam, ze je na nieco dobra ta moja mrcha :-D Ludka, domcek super a paci sa mi tvoj opis ciernej sedacky :-D ale ta nasa je taka ista, velke odobratelne vankuse, samostatne potahy, akurat tie casti na ktorych nesedime, nebudu kozene :-p Adi, dakujem, konecne mam uplnu predstavu :-D to budete mat super... my mame asi dost podobny dom, k tomu este podkrovie... to ostane bratovi zatial, my budeme dole a nasi v strede... na facebooku mam nejake fotky, kto chcete :-p a teraz tu vsetko spravime tak, aby to stalo za to a ked budeme velki, zariadime si domcek v LM.... som dnes bola v praci cely den, doobeda som robila s mojou nadriadenou agendu, a poobede odposluchy. to je taka pohoda, nezarobim nic dokopy sice, ale je to pohoda. dost velky rozdiel oproti tej starej praci, co som nervacila kazdy den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz poviem ti buduci tyzden :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, hlavne, ze zatial je to v pohode ;-) jedna moja kamaratka je po roku snazenia snad tehu, este je sice len 9 DPO, ale citi sa rovnako ako pri prvom tehu, tak som zvedava, snad vam to vyjde...ja vam budem teraz tolko drzat palce, tak dufam, ze ked ja budem snazilka, tak mi bude drzat palce tolko ludi, ze prvorodene spravime na prvy pokus :-D x-) to sa mi oplati, preberat mrchu a drzat palce... a chcem byt potom e-kmotra :-D nebudem ale kupovat e-dupacky, neboj sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chrliz, neveris ale ja ti budem potom drzat velmi velmi palceky nech sa vam to zdari hned na prvy pokus :-) a potom chcem byt aj ja e-kmotra :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte :-) no, kocky, nebojkajte sa. vsetko bude tak, ako ma byt :-) vsetky budeme mat krasne babatka a budeme ich veelmi lubit :-) Ja vam tiez strasne drzim palce, aby vam to vyslo tak ako si prajet.
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, verim.... jasne, ze verim :-) a budes e-kmotra, samozrejme... mozes mi kupit e-topanocky :-p juj, boli sme v KIKA vcera, mali toooolko kocikov, ked sme boli minule, mali dva asi, teraz snad milion, len ziadne moje znacky :-p a take krasne deky... aj Tomasko sa tam rozplyval, hehe :-) sa tesim, ze som nasla chlapa, co bude chciet deti tak skoro ako ja. jeho sesternica ma 26 a nasla si priatela co ma 19.... som hovorila, ze ten asi nebude chciet deti este par rokov :-D
Odpovedať
fiiha, no to je pekny zajacik :-) ale tak, kazdemu sedi nieco ine. akurat si vas idem pridat na facebook. konecne som sa k tomu dokopala :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?