Svadobný veľtrh v Bratislave 2011. Ako sa vám páčil?

Profilova fotka
boli ste niekto? ako ste pochodili? ja som dost sklamana :-(
Odpovedať
1
2
5
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
malaberuska, ja sa chystáme zajtra. Z čoho si sklamaná???
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som sklamana, vela veci predrazenych, nikto mi nevedel poradit ani pomoct, malo stankov zo svadobnou vyzdobou. No celkovo este aj ta cena vstupneho bola dost velka. Ja osobne som tam nic nezohnala a dufala som ze toho zozeniem vela, akurat co mam hromadu nepotrebnych vizitiek
Odpovedať
Profilova fotka
je tam malo stankov, skoro ziadne doplnky, vyzdoba nulova... hlavne su tam saty, nejake obleky... obrucky predrazene a vlastne vsetko predrazene.. za to vstupne to vobec nestalo :-( ja som tiez Miska dufala, ze tam toho zozeniem vela a nic som nekupila okrem svadobnych servitok, toal.papiera...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
baby ja som chcela pozriet samodrzky, spodnicu, vyzdobu na auto aj celkovo vyzdobu, podbradniky... atd a absolutne nic a ked som sa opytala na spodnicu tak herecka hovori nooo ja neviem to je sestrin podnik a ta tu neni... takze asi tak :(
Odpovedať
Profilova fotka
@corinno presne ako beruska som potrebovala vediet ohladom spodnice a nikto mi nevedel poradit. Dalej sme zhanali tmavu vestu k obleku nemali nikde, predrazena bola organza na stoly v kamennom obxhode maju za 2,9 eur rolku a tam mali za 4,9 eura rolku, dalej som tam marne hladala radu kde najdem satenove masle na stolicky, dalej som hladala umely kvet do vlasov, taktiez marne...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no teda, my sa zajtra tiez chystame na veltrh a teraz som sklamana z toho, co tu pisete. dufam, ze sa tam inspirujeme a hlavne ze si konecne vyberem svad. satky...maju tam dost siat? da sa tam v pohode skusat a predavacka sa venuje? alebo je tam kopa ludi a obsluha nic moc?? no teda, sak uvidime zajtra...
Odpovedať
Profilova fotka
@barbora84 siat je tam strasne vela aj vela krasnych a lacnych, predavacky sa venuju len holiek co chcu skusat je tam strasne vela
Odpovedať
Profilova fotka
Miska ma pravdu, siat je tam vela, ale tie ma nezaujimali kedze ich uz mam :-) ale myslim, ze tam bolo moc bab na to skusanie...
Odpovedať
aj ja som sklamana, som sa velmi tesila ako si tam povyberam a nic:(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marcelhudecek jedine to ze tam bolo interbeauty je pre mna pozitivna sprava... inak nula bodov..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ja som tiez bola. a maximalne sklamana. o vstupnom a parkovnom ani nehovorim. pripadalo mi to tam ako burza, alebo bazar :( neviem. mozno len moj dojem akokeby tam boli len zufalci, co potrebuju nahnat klientov, s vynimkou par firiem
Odpovedať
Profilova fotka
@marcelhudecek no ale podla toho co na interbeuaty potrebujes....
Odpovedať
interbeuty tiez dost slabe. vacsinou zamerane na gel.nechty a rozne miletickove znacky
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som sklamana ... sice saty som si vybrala, resp. dala som si usit v salone, ale vyzdoba nula bodov ... vsetko predrazene ...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuska9 a prave preto mi to vyhovovalo, kvoli tym cackam mackam na nechty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte, kolko je vstupne na tu vystavu? dakujem pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola skoro od rana az do nejakej pol piatej. myslim ze sme to este doobeda a okolo obeda celkom dobre vystihli ze tam nebolo take kvantum ludi, dalo sa co-to poskusat (svad.saty) ale poobede strasne vela. asi polovica vystavujucich firiem vobec nedva skusat saty, len ich tam maju povesane a tym padom tie ostatne maju dost naval. ja som vyskusala cca 7 siat. inak je to vidno ked si porovnate bratislavske salony - ceny pozicovneho - so salonmi mimo, konkretne mena tu nebudem uvadzat :) rozdiel v cene, pristupe, servise, co vsetko cena zahrna... keby som nemala studentske vstupne za polovicu tak tiez nic moc. ki nterbeauty sa ani nevyjadrujem, vsetko uz tu bolo povedane :(
Odpovedať
Profilova fotka
@dexterka1 5 eur, 2,5 student
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska dakujem :-)
Odpovedať
Dievčatá, predávajú alebo majú tam vystavené aj spoločenské šaty?
Odpovedať
@bambi29 presne, v niektorych salonoch sa skusat nedalo. minimalne jeden tam ani saty nemal :(
Odpovedať
ahojte, mali tam ponuku svadobných oznámení? oplatí sa ich tam pozrieť?
Odpovedať
ahojte takze asi sa tam neoplati ist.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som videla asi len jeden salon kde mali spolocenske saty a dali sa aj kupit ... celkom dost ich tam mali ...
Odpovedať
Profilova fotka
bola som tam prví krát, minulý rok sme kukli v BB a som to v BA čakala väčšie :-( ale kúpila som si krásny závoj a hľadala som ho už dlho takže som bola aj rada aj podbradníčky sme kúpili. No a podarilo sa mi aj obrúčky vybaviť a dokonca so zľavou oproti tomu aké majú ceny na nete. A boli fakt krásne som spokojná len to mohlo byť väčšie. A Interbeauty 0BODOV samé nechty!!! nič iné ako prešli sme to dookola a nič sa tam nedalo kupit a tam kde sa dalo chceli členské karty, tak ako chcú zohnať klientov nových ked ta tam nepustia nakúpiť 8-( . A baby čo si myslíte o tej svadbe čo tam bola o 12 00? :-D
Odpovedať
1
2
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?