Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • 😛 😛 😛 😛 😛 😛 to je otras ziadem a ten pristup k clovekovi na co beru plat

• no je to divoke s tym zdravotnictvom 😠 😞

• najviac ma dorazilo keď som došla na izbu a oco si sám musel dať injekciu do brucha 😦 😴 jednému pánovi čo ležal tiež s ocom na izbe dokonca dali zlú infúziu a privodili mu cukrovku...psycho,čo? 😠

• Sponzor fóra
  • radsej nebyt v nemocnici v dnesnej dobe 😒
    Lubka, ocino ma pracovny uraz ci ako sa mu to stalo?

• u babky šli so strýkom opravovať strechu a spadol z rebríka 😞 takže nie pracovný...

• krasne ranko dievcence 😵
     lubka ja mam podobne zazitky s nemocnice ked som lezala po operacii. tiez spolupacientky so mnou chodili na zachod lebo sestricka len na mna pozrela,ze co otravujem. alebo akoze nemam lieky proti bolesti ci mi ma klepnut po hlave s kladivom aby ma to prestalo boliet. 😠 😠 😠

• Moj stary oco sa pustil do malovania strechy. Ale asi je v pohode, ked stara mama nevola. Jednoducho nepockal na zatov.

• kici ja by som sa niekde stazovala alebo jej nadala sliepke

• silvi ja som vtedy bola rada,ze som. ale viac by som tam uz nesla ani ked by neviem co. 😠

• Ahoj, Kici 😉 To sa fakt moze stat len na SVK 😠 Kedy si bola v nemocnici?
    Ja som bola v polovici 90-tych rokov a vtedy nebola situacia este taka zla. Sice na konci si trochu pokazili dojem.

• verim ti

• Ahoj kici 🙂 ...no to je úžas s tými nemocnicami 😠
    mirka a to má náš oco ešte výhodu,že sme v KE a keď niečo potrebuje stačí zavolať...ale chúďatá čo sú z okolitých mestečiek a dedín... 😐 😞

• bola som tak asi pred 2 rokmi.

• Ved to, Lubka. Aj moji stari rodicia boli v nemocnici vari minuly a predminuly rok a lezala tam aj pani z Kysuc a tiez som bola rada, ze stara mama nas ma tak blizko.

• presne tak. mne rodicia nosili jedlo, pitie a vsetko. bola tam pani z roznavy a tej museli moji rodicia ist kupit potraviny aby nehladovala. 😠

• Sponzor fóra
  • kici,bola si v novej alebo starej nemocnici? 😦

• v starej lebo tam patrime podla bydiliska. resp. patrila som

• tí pacienti by si aj žašli do bufetu,ale ako keď všetci ležia na posteliach s niečím polámaným?... 😒 aj kávomat majú,ale pod schodami...nechápem prečo im ho nedajú aspoň na chodbu na poschodie 😞 😐

• no, toto je nevycerpatelna tema, ako vidim

Lubka, aby to nemali prilis jednoduche 😠

• ja som hladna

• este stale? 😬

• hej este mi nedosla bageta

• Lubka, ako sa dari s fotkami?

• akurát som ich pozmenšovala a idem ich posielať 😉 ...ale ešte si odskočím 😬

• konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeee

• Sis, som zvedava, ako rychlo budu tvoje 😛

• inak aj ja som uz riadne hladna. 😬 asi idem nieco pohladat v mojom keksikovom sufliku. 😛 😃

• Jeeej, fotky dosli. A ja tu cakam na nejake avizo a oni su uz pol hodinu na maili.

• inak si zlata tam posli dalsiu varku

• to nie je keksikovi ale bulemicky suflik si chcela napisat

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém