Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
levik: a este spratujem kazdy tyzden zasielku Trendov :-D uz mame peknu zbierku doma :-D
Odpovedať
kolkych trendov? je velky predplatitel? :-D ja priebezne vyhadzujem. odlozeny mam jeden jediny, kde mam nove meno v tirazi :-D
Odpovedať
vidite babenky, dali ste mi dobry tip na darcek..predplatim mu trend..sek na predplatne uz asi mesiac preklada z miesta na miesto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co mam povedat ja? kombinacia najhorsia: modelar a rybar.. :-p
Odpovedať
sisula - mas u mna male plus :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi vidis, aky dobry tip.. ja som uvazovala tiez nad predplatenim modelara alebo rybara ;-)
Odpovedať
Babenky mam na vas prosbu, zaskrtnite v sv. albume: M i r k a Š o r m o v á a R o s t i Š o r m a, za zmazanie poslednych "gratulacii" lebo mna pri tom zabolelo srdce, chuda nevesta :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaj to je "ta" ;-) ja som vcera vecer tak klikala jednej neveste.. zasa nejaky nezaregistrovany clovek a take somariny im tam pisal 8-(
Odpovedať
Ja som sa vcera tiez toho oklikala odušu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
silvi myslis toho smajlika? nechapem takych ludi.. al emam pocit, ze to su nejaki pubisi, co si sem skocia urobit si srandu bez myslienky na to, ze mozu niekomu aj ublizit
Odpovedať
bez, aj ja som toho smajlika mala niekolkokrat v albume..a skor by som povedala, ze to je nejaka ohrdnuta nevesta :-p A aj ked je nevesta "ina" ako ostatne..nema pravo aby sme jej zazelali vsetko dobre namiesto tych vulgarizmov? ]-(
Odpovedať
klikla som aj ja, lebo gratulacie to naozaj neboli. ale myslim si o tom svoje. hoci kazdy ma pravo na svoj nazor, rozhodovat, ako kona, kedze tu mame slobodu, nejake nepisane pravidla, zakony, nejaka "samoregulacia" by mala byt.. je asi nespravne upozornovat takym tonom, akym upozornuju, ale naozaj chceme aby uz nebol ziadny vkus?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Levik, mam na to uplne ten isty nazor, ale osočovat a pouzivat vulgarizmy je fakt silna kava :-S
Odpovedať
No aj ja som pozrela na ten album. A veru... Radsej nenapisem nic, akoby som mala napisat nieco moc zle...
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja si myslim, ked sa mi nevesta alebo cokolvek nepaci, tak nepisem... akoze nie kazda nevesta je uplne nadherna podla mojho vkusu, alebo manzel alebo vyzdoba alebo.. ale nemyslim si, ze toto je forum urcene na nejaku kritiku a hlavne nevyziadanu.. ked sem dam fotky, to znamena, ze sa chcem pochvalit.. howg
Odpovedať
jasne, nie je to, ako ked sa napriklad niekto na internete chvali, ako tyral macku ale pride mi to take divne, sama neviem, kde je ta hranica, ze proti niecomu protestovat alebo zostat ticho..
Odpovedať
Zostat ticho. Tak nic nepokazis. Tie fotky nikoho moralne neohrozuju, tak netreba protestovat. Mozno sa to niekomu ozaj paci...
Odpovedať
Levik, alebo len jednoducho formalne poblahozelaj, alebo zagratuluj..aj to potesi.. ;-) Ale to je uz len na kazdom z nas ;-)
Odpovedať
a co ked potom zacne byt takychto albumov vela a pripadne aj este horsich.. potom bude neskoro ale zas az tak ma to netrapi. takze koncim moje prispievanie na tuto temu.
Odpovedať
Profilova fotka
jani nemyslim si, ze bude takychto albumov vela.. mame dobrych adminov, ustrazia uroven stranky... horsie myslis, ze tu bude niekto davat nejake ero fotky? :-)
Odpovedať
ak ich nebude vela, tak to preto, ze sa tu objavuju ti, co ich kritizuju a moralka tak neupada az tak rychlo :-) a uz ozaj koncim :-)
Odpovedať
Tak ja silno pochybujem, ze su tu take baby. A keby aj boli, tak ten album tam ozaj dlho nebude. Ved mne foto netere zmazali asi po 3 minutach co som ho pridala, lebo sa netykalo priprav na svadbu ]-(
Odpovedať
Ok, koncim aj ja.. Co mate dnes na obed? :-D
Odpovedať
ja som jedla co bolo v nedelu - cina, hranolky, ryza :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala sunkafleky.. celkom dobre...
Odpovedať
:-N ja prazenicu..
Odpovedať
ahojte, kocky vooobec nestiham, mam od vcera tolko prace ze nie som schopna zapnut doma pc :-( ale od zajtra sa idem rekreovat do patiniec tak sa tesim, len doobeda musim skocit do nitry a vratit sa do 12tej do BA... ;-( co mate nove?
Odpovedať
Ja zatial nic, ale pojdem asi do Ikea sa napapat, lebo tam mam "sluzobnu cestu". Bez a co su to tie sunkafleky?
Odpovedať
ahoj scarlette, ja mam nove svadobne dvd :-) tak si oddychni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janka ahojcek.. pekne si oddychni a zregeneruj pred narocnym obdobim ;-) janne to su fliacky zapekane s udenym maskom silvi teda zdravy obed.. prazenica baby mna uz to hrdlo strasne boli.. a stracam hlas :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?