Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
ja tiez tak nejak.. mozno len 3 dni budem fakt pracovat a potom 2 sa ukazem, ale bez pracovania :-D a po sviatkoch ides kedy? my nevychadzame dva stvrtky, takze mame cosi ako celozavodnu dovolenku. nastastie. minuly rok naplanovali prve cislo na 3. januara, to bolo dost zleeee
Odpovedať
Profilova fotka
no ja idem 3. do roboty, ale neva, aspon si usetrim nejaku dovcu na statnice ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak aj my uz mame stromcek :-D vcera sme ozdobili ;-) v tyzdni nebude kedy a tak sa tesime uz tyzden pred vianocami - ako u "Levikovcov" :-D :-D
Odpovedať
Mne vychadzaju na 90% zelene oci :-( a to nasa cela rodina mame modre :-) Co sa tyka roboty, ja uz 2ho musim zarezavat..terminy nepustia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Sisi: ja tiez zarezavam uz 2.1. a robim aj 27. - 28.12.... teda u nas sa robi nonstop, aby som bola presna, ale niektori nemusia cez sviatky, len ti, co robia na smeny.... :-|
Odpovedať
U nas asi bude 27-28 celozavodna dovolenka, ale netyka sa to administrativy.. tak snad ked uz 3 mesiace vravim, ze na sviatky ideme prac, tak ma pustia!?! :-. fifi a na silvestra mas volno?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tiez zatvorenu skolu od 21. do 2. ale ten januarovy tyzden tu aj tak nikto nebude, takze bude veget :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisi: ano, na silvestra som si vzala dovolenku, sme na Martinkach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaa prekrocila som 4000 :-D bez: ako tvoja diplomovka? citala som, ze uz zacinas pisat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi gratulujem :-D no taka polovica je napisana, len termin je 9.1., takze si musim maknut, aby som ju stihla dat aj zviazat
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, ja 3000 :-D Ja tiež pracujem už od 2.1., medzisviatkami máme celozávodnú dovolenku x-) . A čo sa tu bavilo o očiach? =-)
Odpovedať
Ahojte baby. Ako sa mame? Co nove?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute baby :-) Ako ste vikendovali ? Tak aj my uz mame konecne stromcek, nakoniec sme sa dohodli na umelom, ale zdobit ho budeme az buduci vikend :-N Bez - super stranka s tymi ocami :-N Mne vyslo na 100 % modre :-D tak som zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi dala som link, kde sa vypocitava, akej farby budu mat oci tvoje deti ;-) jani ako bolo v tatrach?
Odpovedať
Profilova fotka
jej, chcem ten link :-p
Odpovedať
fifi, mas ho na predchadzajucej stranke.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisi: dik :-D marya: my mame tiez umely strom, uz aj ozdobeny :-D
Odpovedať
Tatry su super, len su stale strasne znicene. Ale aspon som si oddychla.
Odpovedať
Profilova fotka
My stromček ešte nemáme, včera sme sa len sťahovali a to ešte na vstavanú skriňu čakáme, kuchynskú linku treba zložiť...tak neviem, ako to ideme postíhať :-| . Ale ak, tak bude umelý a ladený do medena x-) Link som už našla, ale nejde mi to otvoriť :-( . Pozriete mi to, please? ;-) Obaja máme oči modré :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ale treba vediet aj farbu oci tvojich a muzovych rodicov a surodencov ;-) jani aj tak zavidim.. ja som cely weekend makala, bud som sa ucila alebo pisala diplomku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Iwi, tak to gratulujem k prestahovaniu ;-) :-D :-p my mame zlato-cerveny strom :-) no veru neviem, ake maju oci svokrovci a svagrina... :-D ale tiez mame obaja modre
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, tak viem, len mojich nie svokrovcov a jeho bratov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi super, že ste sa presťahovali ;-) Hlavne že na Vianoce budete vo svojom ;-) Fif - ja chcem stromček zladiť do zlato-červena, moja obľúbená vianočná kombinácia :-N
Odpovedať
Profilova fotka
marya: moja tiez :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dnes ste sa vsetky stratili? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi nie, mala som skusku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hiiiiii..... a ako dopadla? :-p
Odpovedať
ja som tu..len ma sefka zasypala robotkou, lebo mam zajtra skolenie :-p to bude abstak :-D My mame tento rok tehlovo-zlato-maslovy..znie to sice cudne, ale veeelmi sa mi to paci..potom sfotim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez - skúška z čoho to bola ? A ako dopadla ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha Sisi, zaujimava kombinacia ;-) ja som mala skusku v piatok z angliny a potom som sa bola zabavat na firemnej kapustnici :-p :-D x-) domov som prisla po svojich :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?