Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • fiha zuzi.. tak to ti gratulujem este raz k takmu muzikovi 😉 takze je po hadkach 😉

• caute baby este spite? 🙂

• co si? dnes mam more robotky, musim podokoncovat veci ku koncu roka 😉 😞

• Sponzor fóra
  • ahoj Sisi, som rada, ze nie som sama v praci 😃 i ked uzavierku ti teda nezavidim,esteze ja take veci nerobim..... 😬

• Aj ja som tu, len som este nerozlepila oci 😴
    Som az neuveritelne unavena. Ale pozitivum je, ze zijem 😃

• fifi, ani nie uzavierku, nie som nastastie uctovnicka 😃 Ale aj tak je toho dost..a ty co porabas v praci?
    janne: ranna kavicka ta preberie 😉

• ahoj janne, ako bolo na "vylete"? tusim si mala nejake skolenie.... 🤔

• ahojte, sice nie som v praci, ale mam taku brutal migrenu, ze asi radsej by som bola v praci a bez migreny 😛

• servus Bez, tak si pospinkaaaaaaaaj, alebo ste mali vcera burlivu oslavu vyrocia? btw: blahozelam, my mame 4 roky na Valentina 😵
    sisi: tak to zvladnes neboj, mozno pojdete domov aj skor, vacsina firiem dnes funguje na skrateny rezim,nie? 😃
    my musime fungovat stale, sme call centrum, takze sviatky - nesviatky.... 😠

• caute baby
    horni susedia o 7.50 zacali vrtat, parada 😠
    fifi - my mame 4 roky vo februari 😵

• zuzi keby to bolo z oslavovania nepoviem 😛 a dakujeme 😃 normalne ma maco rekvapil, vobec som to necakala, lebo sme sa dohodli, ze vyrocia uz neoslavujeme, len svadobne
    jani nasi vrchni nieco buraju.. a peto spiiii.. to mu zavidim 😬

• levik: heh, to sme si nasli partnerov v rovnakom case 😃
    bez: nezavidim takych susedov 😠 preco si radsej nepospia a nejdu na vianocny punc??? 😃 😛

• ale oni su taki divni.. to ich dcera si cez weekend robi diskosky rano o 8.. som jej minuly tyzden musela ist nieco povedat.. 😛
    inak tu v samorine stavali stanky, tak sa asi pojdeme pozriet a koooonecne si dam punc 😃
    ja som oboch frajerov dostala ako vianocny darcek, s prvym som zacala chodit 19.12., s macom 20.12.

• teraz pozeram, co som to napisala, v marci 🙂
    my asi budeme nadalej oslavovat prve rande a k tomu pridame svadbu. ale neoslavujeme velmi, pre mna oslava uz len to pripominanie si 😃 a ked je k tomu nejaka vecera, tak to uz je super
    vcera vecer mi napadol este jeden vianocny darcek pre muza, tak idem dnes zohnat 😉

• jani prezrad 😉 ja uz asi nic nekupim..
    my ideme zajtra do divadla na operu, uvidim, ci to chudak koli mne vydrzi 😃

• Sponzor fóra
  • no, dnes nas tazko prepustia domov skor, lebo poobede mame take zamestnanecke posedenie "pod" jedlickou..a to su sami chlapi, co budu pit 😛 uz nech som doma..
    od vcera uz mame stromcek 😵

• Dobré ránko, kočky. Zase nešla MS, alebo bola porucha len u mňa? 🤔
    Práve som zadávala trvalé príkazy na platby, lebo včera som zistila, že dve sa mi vrátili späť, vraj neexistujúci účet 🤔 , tak dúfam, že teraz to bude ok. Ešteže sa to vrátilo 😃
    Bez, chceš teda to číslo? Mám tu len na toho, čo nám robil vstavanú skriňu (0911430255. 0907430255)...hádam môžem pridať aj sem 😃

• iwuska, ms nesla preto lebo mame novu stranku a doladovali sa veci 😃 www.modrastrecha.sk

• silvi posedenie pod jedlickou 😃
    iwi dakujem.. nahodou nejaky web, kde ma nieco nafotene... to by som asi vela chcela 😬
    baby ideme na ten novy web pridavat fotky vianocnych stromcekov a tak? 😃 iwi tam by si mohla pridat kuchynu aj skrinu 😉

• Caute baby 🙂 Ja sa tak tesim dnes, posledny den v praci, a potom Vianoceeee 😃 😃
    Bez, ale mas dobreho manzelika, ze nezabudol 😉 , to mojmu ked nepripomeniem, tak ani nevie 😃 😃 My budeme mat v maji 2 roky 😵

• zuzi, kupim dvd depeche mode - nejake klipy.. lebo jedna kamoska si vybrala take dvd madonnu, sme to u nej pozerali v stredu, teda obcas pozerali, islo to ako taka kulisa.. a muzicek ma rad depeche.. takze idem kuknut to, nech ma dalsie prekvapenie 😉
    a uz mate niektora album na streche? stromceky, medovnicky, kuchyne 😃 ozaj iwi, ako s kuchynou a ostatnym?

• marya ved aj ja som bola sokovana.. hmmm zeby si nieco zehlil?
    jani my zatial nemame moc co na fotenie " na streche" 😬

• no baby, my ideme na skrateny rezim, o 12tej to vyzera ze mozem vypadnut 😃 😃 😃 😛
    tiez ideme konecne na vianocny punc do mesta vecer, a este na nejake darceky, moj manzel mi chce nieco kupit, len potrebuje vediet, ci sa mi to bude pacit 😃 klasika 😃 tak sa tesim 😉
    veru mohli by sme popridavat nejake fotecky... o com je ta modrastrecha?

• Baby, aká super stránka je to 😵 😵 😵 ...
    Bez, určite pridám, ale najprv musí byť doma všetko tip-top 😉 . Včera som do desiatej ukaladala veci do skrine, ani neviem, čo všetko mám a nenosím 😐
    Levik, už je všetko 😵 , dnes idem ukladať riady do kuchynskej linky a všetko upratať, aby sme si mohli urobiť stromček 😵 . Taká som šťastná 😵
    Bez, no nemá 😒 . Ešte Ti pošlem číslo na poliaka, ale z domu, ok? 😉

• iwi super dik 😃
    inak nechce niektora recept na toho opiteho izidora? musim poslat oriesku {nemam mail}

• iwi to je perfektne, ze ste to stihli, urcite si to teraz velmi uzijete 🙂

• bez: v IP mas mail na Oriesok 😉
    Iwi: tesim s tebou 😃

• Ešte dnes trošku viac zapracovať, ale už je to teraz lepšie, ako bolo 🙂 . Prídu mi pomôcť aj sesternice, tak dúfam, že nám to pôjde rýchlo. No interiérové dvere budú len v januári, ale bez toho sa dá, no nie?
    Takže dnes prvá noc v novom byte 😵

• Iwi, vies, ze to co sa ti bude snivat, sa moze splnit 😃 alebo zapracujete na prirastku?? 😃

• Iwi, no tak to je super, že ste to stihli 😵 😵 Budete mať Vianoce vo svojom.... 😵
    Bez, aj ja si prosim opiteho izidora 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém