Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • zajtra budem volat kamosovi a ten to este v ten den spravi, nie je to velka porucha len ja to neviem opravit 😕
    fifi hej snazilkovat v skumavke 😉

• no tatkovi sa tiez teraz pokiazilo afto, ale dal ho do poriadku docela rychlo....
    riesite umele??? fiha 😉

• fifi ano ja inak nemam sancu otehotniet...
    jaaaj auta, kde by sme bez nich boli 😃

• Sponzor fóra
  • scarlette: ale vies, ze vacsina zien ma takto dvojicky?? 😃 aj moja kolegyna tak mala a teda aj ma 😃 😃

• fifi viem a nevadilo by nam to 😉

• hned dva kusky jednym tahom 😃

• tak tak, inak nic sa mi nechce... som si pozicala na skle malovane na dvd tak si asi pustim

• levik, teraz vo februarovom marianne bysdleni su strihy na rozne navleky na stolicky 😉 neutiekla som na kona, ale davali na HBO Parfum, tak sme pozerali
    jani super, ze sa tak rychlo davas dokopy 🙂 to auto ma mrzi, ale pokial sa da opravit 😉

• babule nemate nahodou skusenosti s objednavanim fotiek cez web na nay? maju tam dost dobre ceny, len neviem, ci sa to oplati, ako vyzeraju fotky atd..

• zuzi, nie je marianne od 30 rokov? 😉

• jani ale bydleni je aj pre mladsie 😃 😃

• aha. no ktovie ci by to sedelo na moje stolicky. obkreslim ich sama 😉

• bolo ich tam asi zo osem, hadam by ti nejaky sadol.. a rozne druhy

• bez: s nay-kom neviem, ale my si davame vyvolavat fotky do Datartu a tam sme zatial boli spokojni 😉

• zuzi bez ! a nam si kedy chcela napisat ze mas na streche album ! 😮 😃

• Sponzor fóra
  • jani teraz 😃 ale su tam este take stare fotky este pred nasim nastahovanim, teraz to tam vyzera dost inak 🙂 len musim nafotit..
    zuzi a ten datart sa da objednat aj cez net?

• ahojte baby.. zdravím po výkende.. ako ste oddychovali?

• zuzi weekend utiekol strasne rychlo, este aspon jeden den by sa hodil 😴

• ja si tiež myslím.. ja som celý výkend len chystala a chystala.. a stále chodili dáky ľudkovia gratulovať mužíkovi.. samé návšetvy..

• a ako dopadla oslava? co si nakoniec vymyslela pre manzela?
    inak baby, tu to ale dobre upada 😦

• zuzi asi prirodzeny vyvoj 😞
    inak ja ked si pozriem moj svadobny album tak mi uz tie fotky pridu rovnako stare a zastarale ako zo svadby mojej mamy 😃 no vazne, teraz su taaaake kraaasne saty a teraz by som uz mala tolko napadov.. tak ale keby som uz tu svadbu nemala, nic z toho by mi nedochadzalo, je to teda jedno 😃

• oriesok nechcem kritizovať, ale víkend je s mäkkým i 😉

• no aj ja som dnes pozerala albumy a az mi bolo luto, ze si to nemozem zopakovat. Take krasne saty maju a vsetko...

• zatial si to vychutnavam s tou kamoskou, co sa bude vydavat v juny, dalsi rok ma caka svadba dalsej kamosky.. no nie je mi dobre? 😃
    jachin na tom teda az tak nezalezi.. keby ma mali kritizovat za kazdy preklep.. 😬

• No musim asi nahovorit brata, nech si najde konecne frajerku a nech si ju aj zobere. Ja chcem tiez ist na svadbu 😵

• a ja zas bratranca !
    idem dnes pozriet 3-dnovu dcerku kamoskinu 😵 tusim ze take male babenko som este na vlastne oci ani nevidela 🙂

• jani to je ale nezodpovedna kamaratka.. take male babo by sa este nemalo navstevovat 😮

• no pri tolkych ludoch co tam uz boli to je takmer jedno
    ale inak mozno nakoniec ozaj ani nepojdeme..
    len takto uvidim niekolkodnove babo az svoje 😞

• bezaz ja viem, no niekedy to až bije do očí...neviem , možno je to len choroba z povolania 😃

• jachin a co ty robis?
    ja tiez pracujem so slovickami a kazdy pondelok mi to bilo do oci, nie si sama 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém