Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • hi baby, co sa tam stalo???? 😕

• kuk bleskovky

• veru idem 😛

• Sponzor fóra
  • no baby, nechapem, co sa to tam stalo, vsade vravia inak 😮

• no cicky, kde ste vsetky? 😮

• ahoj bez, vikendujeme 😃

• caute caute 🤔

• cau Jani 😉

• no jasne, klasicka zostava 🙂 my tri asi ozaj nemame co robit, ze 😉

• baby ja veceriam, a pomaly uz neviem jest inak ako pri compe 😃 ale tento tyzden nam pride jedalensky stol, konecneeeeeeee, tak neviem kedy sem potom budem chodit 😃

• bez: ja mam po skuskach, takze nahadzujem novy tovar na obchod, uz sme rozsirili ponuku o "hlodavce" 😃 snazim sa cosi zarobit na nasu krajsiu buducnost, manza cisti akvarko

• my sme akurat dogamesili scrabble, dali sme dve hry 😃 celkom prijemne straveny cas s manzilkom 😉
    jani my jeme zasadne v obyvacke pri telke, mame sice akoze jedalensku stol v kuchyni, ale este ani raz som za nim nejedla.. 😬

• uz su prehliadky jesenne kolekcie, tak cumakujem 🙂

• ja som inak sama doma, muz isiel povozit kamarata na kupu nejakych reprakov 🙂

bez - aj v nedelu na obed? 😮

• hehe, tiez obedujeme v obyvacke... teda lepsie povedane "jeme" 😃

• Sponzor fóra
  • ja sa uz neviem dockat toho stola, potom zacnem pozyvat na obedy a vecere a konecne usijem aj navleky na stolicky, nielen stale nejake trapne oblecenie 😃 😃

• fiha fiha, tak to musi vyzerat uzasne 😵

• no este len bude. dufam. sak potom dufam prides na kolacik, az budes v bratislave 🙂

• to velmi rada Jani 😛 😛 😃 😃

• tak sa potom ohlas 😉

• bezaz utiekla urcite na kona 😃

• na kona? trosku som sa stratila 😬 😕

• modreho 😉

• ahaaaaaaaaaaaaaaaa 😃 nejak mi to nedoslo 😉

• caute babule 🙂 ako sa mate?

• cau scarletka 😃 ako v nedelu vecer, prilis nie som nadsena, ze zajtra opat v praci 😠
    ako prebieha tvoja rekonvalescencia? 😉

• fifi celkom fajn, este minimalne tyzden budemdoma a potom uvidime

• hm a potom uz do prace, alebo mas naordinovane aj nejake kupele, liecbu.... 😬
    take kupele by som si dala, bolo by to super... manzelik poslucha a stara sa o teba? 😃

• kupele nemam a ani si nevybavujem, podstupujem teraz hormonalnu liecbu na pol roka a potom ideme hned riesit babo takze kupele nehrozia...
    hej je zlaty stara sa, nenecha ma odniest ani lahulinky nakup tak chodi ovesany taskami on 🙂 sme museli takto vcera nakupovat lebo mame pokazene auticko 😞

• ojojoooooooj, mrzi ma to auticko 😞 snad to nebude take zle.....
    vidis,, vy budete snazilkovat, drzim palce, az to dobre dopadne 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém